Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Rapid je izgleda bas propao, kada ih sudija ovako masakrira protiv anonimne ekipe. Sumnjiv ponisten gol, dva prilicno ocigledna penala; ajde da kazem da je crveni bio ok.

Link to comment

Ovaj Tottenham se raspuca cim ja odigram kombinaciju sa golovima. Ovako odmah neka metiljava utakmica i 2 bedna komada. Rosenborg jedva u 3+, za prolaz jedne kombinacije. Od Leipziga sam ocekivao vise na 3-2 (lep je bio 7+, skoro 30 kvota). 

Link to comment

Fudbal za sada 3/5, uz dva bonusa. Dva sira tiketa, za 50+ kvote, padose na po jednom paru. Najpre Englezi i P1+ tiket, na nekom 1.30 favoritu iz FA kvalifikacija, a onda i miks preostalih meceva ostalih liga, na Werder gg ili 3+ (oduvek sam mrzeo te "slager" timove, koji zakazu bas kada ih ja ispratim).

NHL otvoren korektno, Florida dobila, uz 7+ over.

Link to comment

Divno povezana 2 vikenda, pogotovu što je danas bila oskudna ponuda - Belgiju izbegavama, Lans sam mislim prvi put odigrao ove sezone, kao i Atalantu. RBL takodje tužan na startu sezone, danas su vodili 3:0 i umalo prokockali predonst, FT 3:2 ali je Herta mogla dati bar još dva gola.

 

image.png.56f1ec83753c0afadef0b12e8a4b9212.png

Link to comment

Kod mene Breidablik pomalo neverovatnih 0-1 i mrljavih 3/6 na kraju (manji minus, zbog velikog broja pratecih tiketa). 

Za sutra imam u planu cak 8 tiketa i 21 par (samo 9 od toga na cistih 3+; uglavnom ili igra, fiks, gg, odnosno 3+).:rolleyes:

Link to comment

Fudbal 3/6 (2.11, 2.10 i 2.11 dobitne kvote), Leipzig i Keflavik dodjose po 5+ (4+ i 3+ kvote). NHL 4/4 (2.53, 1.97, 2.20 i 2.26 kvote), prosao je kombo tiket (8 parova, 26+ kvota). Fudbal je bio solidan, no ipak nedovoljno dobar. Bez neke specijalno efikasne tekme (Leipzig se recimo obrukao, u drugom poluvremenu, kada sam ocekivao lagani 7+, nakon brzih 3-2). Tottenham gotovo uvek zakaze, kada ga odigram 3+ ili sire (da je bio neki vrhunski protivnik, pa i da razumem). Najmanja kvota za golove kod Islandjana, corak (Breidablik). Rapid Vienna me dugo nervirao (koji djavo me je terao da ukljucim prenos); 1-0 poraz od slabijeg tima, nakon 25+ suteva. Rosenborg tesno dolazi, dok su ili kombinacije bile uglavnom dobre. Dva sira tiketa padaju na po jednom paru. Englezi i P1+ na stranu, no Werder koji kao ima dobru formu, ne moze da da gol kod kuce (ili da primi treci). NHL se uklopio idealno; prilicno realan fiks trend na startu sezone. Lep kombo tiket. Odlican dan, nakon nocnog dela; da je samo do fudbala, definitivno ne bih zavrsio u plusu.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Fram-Vestmannaejar 3+

Valur-Stjarnan 3+

 

Liverpool-Man City 3+

PSV-Utrecht 3+

Ajax-Excelsior 3+

 

Bayern-Freiburg 3+

Real Madrid-Barcelona 3+

 

Lazio-Udinese 3+

PSG-Marseille 3+

 

Altach-Hartberg gg ili 3+

Austria Wien-Salzburg 2 ili 3+

Verona-Milan 2 ili 3+

 

Man Utd-Newcastle gg ili 3+

Union Berlin-Dortmund gg ili 3+

 

Inter-Salernitana 1 ili 3+

Napoli-Bologna 1 ili 3+

Leeds-Arsenal 2 ili 3+

Monaco-Clermont 1 ili 3+

 

St. Gallen-Lugano gg ili 3+

Zurich-Young Boys gg ili 3+

AZ-Feyenoord gg ili 3+

 

Kvote 1.83, 2.28, 2.12, 2.52, 2.16, 2.17, 1.84 i 2.43.

Puno utakmica uklopih danas, pretezno u ili varijanti, dok su na 3+ uglavnom ziceri u pitanju.

 

Prateci tiket, Luyon gg ili 3+, Espanyol 1 ili gg, Betis 1 ili 3+, West Ham 2 ili gg, Chelsea 2 ili gg, Zvezda 2 ili 3+, Partizan 1 ili gg, Sturm 1 ili gg, Gent 1 ili 3+, Club Brugge 2 ili gg, Klaksvik 2 ili 3+, Vikingur 2 ili 3+, AEK 1 ili 3+, Dinamo Zagreb 1 ili 3+, Viking gg ili 3+, Bodo/Glimt 2 ili gg, Molde 2 ili gg, Rangers 2 ili 3+. Kvota 19.27.

 

 

MLB

 

Cleveland-NY Yankees tim2 >3.5 (Quantrill-Cole)

 

Kvota 1.78.

Vecina serija je resena sinoc, te probah poene na Yankeese danas.

 

 

NFL

 

Pittsburgh-Tampa pob2

Green Bay-NY Jets pob1

LA Rams-Carolina pob1

NY Giants-Baltimore pob2

 

Seattle-Arizona P>18.5

Kansas-Buffalo >49.5

 

Kvote 2.46 i 1.92.

Probah i dva jaca NFL tiketa, mada nisam odusevljen dosadasnjim rezultatima (srecom te se nisam izletao).

 

Siri NFL tiket, Tampa P>17.5, New Orleans P<27.5, Indianapolis P<26.5, Cleveland P<27.5, Green Bay P>16.5, Baltimore P<28.5, Miami P>16.5, Atlanta P<27.5. Kvota 8.20.

 

Hokejaski tiket, KAC pob1 (OT&SO), Olimpija 5+ (OT&SO), Herning pob1 (OT&SO), Eisbaren 5+ (OT&SO), Straubing 5+ (OT&SO), Mannheim pob1 (OT&SO), Frankfurt 5+ (OT&SO), RB Munich pob2 (OT&SO), Vitkovice pob1 (OT&SO), Zvolen 5+ (OT&SO), Slovan Bratislava 5+ (OT&SO), Nitra 5+ (OT&SO). Kvota 19.06.

Link to comment

Austrijanci su definitivno nekorisni za igru (bar ovi random timovi). Moracu se ograniciti na Salzburg, LASK, Sturm i Wolfsberger. 

PSV 7+, to je vec bolje. Ovi moji su retardirani i tu sam sam kriv (Man Utd). Lazio je vec neshvatljiv rezultat; tu sam ocekivao 3 gola do poluvremena. St. Gallen jedva udje u gg. Sve u svemu, fudbal tragicno kilav, u odnosu na NHL.

Link to comment

Sto se tice fudbala, ovaj vikend ce sigurno biti medju top 10 najlosijih ove godine (posebno ova gomila gluposti danas). Srecom te razbih na hokeju nocas, inace ne bi bilo simpaticno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...