Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/2 (2.00 dobitna kvota). MLB 1/1 (1.74). NHL 0/3. NBA 1/1 (2.21). Hokej 1/3 (2.48 kvota). Ne bas simpatican pad na fudbalu, gde Eintracht Frankfurt nije mogao u 3+, protiv ekipe iz pete lige. Prosla je ok kvota, no sigurno nisam odusevljen kada i ovako oprezan kombo tiket padne. Yankees ocekivano rutinirase Cleveland. NHL sam tesko mogao uklopiti (2/6, fiks ne dolazi sjajno); eventualno sve na golove, a i to je upitno. NBA donosi lagan prolaz na otvaranju sezone. Evropski hokej je mogao bolje; siri tiket za 60+ kvotu, pada na jednom paru (imao sam tu par egal utakmica u fiksu, sto je tesko provuci). Moglo je bolje, mada NHL ne mogu kritikovati, posto je mesec i dalje u solidnom plusu.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Always Ready-Royal Pari gg ili 3+

The Strongest-Real Santa Cruz 3+

Nacional Potosi-U. de Sucre gg ili 3+

Guabira-Bolivar tim2 1+

 

Lugano-Young Boys gg ili 3+

Luzern-St. Gallen gg ili 3+

Brentford-Chelsea tim2 1+

 

Augsburg-Bayern tim2 2+

Freiburg-St. Pauli tim1 1+

Liverpool-West Ham tim1 1+

Elche-Real Madrid 2 ili 3+

Club Brugge-St. Truidense tim1 1+

 

Kvote 2.59, 2.14 i 1.83.

I danas prilicno oprezno odigrano, sa dosta timskih golova (a i to pretezno 1+).

 

 

NHL

 

Seattle-St. Louis pob2 (OT&SO)

Florida-Philadelphia 5+ (OT&SO)

Colorado-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.22.

Oko toga sta probati u fiksu, nisam imao dilemu, no golovi su vec bili upitni.

 

 

MLB

 

San Diego-Philadelphia tim2 >2.5 (Snell-Nola)

Houston-NY Yankees tim1 >2.5 (Verlander-Taillon)

 

Kvota 2.17.

Egal mecevi u najavi, te odigrah poene na ekipe, koje imaju makar malu prednost po meni.

 

 

Hokej

 

Mannheim-Dusseldorf pob1 (OT&SO)

RB Munich-Eisbaren 5+ (OT&SO)

CSKA Moscow-Kunlun pob1 (OT&SO)

SKA St. Petersburg-Yekaterinburg 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.73.

U odnosu na juce, prilicno skromna ponuda danas. Dan ranije propustih priliku za jos neki prolaz, tako sto nisam odigrao jos neki glavni tiket.

 

 

NBA

 

Indiana-Washington H2(+5.5)

Atlanta-Houston pob1

Minnesota-Oklahoma pob1

Brooklyn-New Orleans H1(+4.5)

 

Utah-Denver >213.5

Phoenix-Dallas >209.5

 

Sacramento-Portland >218.5

Memphis-NY Knicks >218.5

 

Kvote 2.54, 2.14 i 2.11.

Jedan tiket fiksa, te par sa golovima; mozda ova sezona bude produktivnija.

 

Prateci tiket, Detroit H1(+4.5), Brooklyn >223.5, Memphis H1(+2.5), Chicago H2(+14.5), Toronto >207.5, San Antonio >218.5. Kvota 7.69.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal metiljav, no bar The Strongest dodje 7+. MLB uredno. Cak je i NBA solidan, no Netsi zeznuse prilicno (cak sam imao par poena ograde). Izgleda da treba sve da igram na poene (kao ranije), tu bar nema razmisljanja "kako i zasto".

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/3 (1.83 dobitna kvota), The Strongest je dosao 5+, 6+ i 7+ (2+, 4+ i 8+ kvote). NHL 1/1 (2.22 kvota). MLB 1/1 (2.17 kvota). Hokej 0/1. NBA 2/3 (2.14 i 2.11 izlazne kvote), a prosao je i prateci tiket (7+ kvota, 6 parova). Fudbal i dalje slabasno dolazi. I taj jedan tiket je jedva prosao (Freiburg daje gol u 93. minutu); Chelsea katastrofalno neefikasan; Bolivijci se ne uklopise kompletno, mada je The Strongest doneo sva 3 bonusa. NHL sam mogao odigrati hrabrije na golove, sva tri para odose u 7+. MLB bez problema; solidno hvatam playoff i dalje. Evropski hokej bez sanse. NBA je prijatno iznenadio; ne secam se kada sam otvorio sezonu sa dva vezana plus dana. Da nije bilo smotanih Netsa, prosao bi i kombo tiket, mada je i ovako uhvaceno svasta. Fin dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Villarreal tim1 1+

Vojvodina-Zvezda tim2 1+

Partizan-Napredak tim1 2+

Arsenal-PSV 3+

 

Philadelphia-Cincinnati gg ili 3+

LA FC-LA Galaxy 3+

 

Kvote 2.32 i 2.15.

Probah parove koji lice na sigurice. Red bi bio da udje kombo tiket, makar i slabasan kao danasnji.

 

Prateci tiket, Fulham gg ili 3+, Bologna gg ili 3+, Basel gg ili 3+, Austria Wien tim 2+, Hammarby 1 ili 3+, Utrecht 3+. Kvota 4.50.

 

 

NHL

 

Boston-Anaheim pob1 (OT&SO)

NY Rangers-San Jose pob1 (OT&SO)

 

NY Islanders-New Jersey pob1 (OT&SO)

Toronto-Dallas 5+ (OT&SO)

Vegas-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Pittsburgh-LA Kings 6+

Minnesota-Vancouver 6+

 

Ottawa-Washington 6+

Calgary-Buffalo 5+ (OT&SO)

Edmonton-Carolina 5+ (OT&SO)

 

Kvote 2.00, 2.28, 2.21 i 1.96.

Mnostvo zanimljivih parova danas, te iskombinovah 4 tiketa. Start sezone je doneo dosta dobre prolaze na golovima, koje sam mogao iskoristiti bolje.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Montreal, Nashville, Washington, Pittsburgh. Minnesota, Carolina, Calgary, Vegas. Kvota 56.38.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Milwaukee >217.5

LA Lakers-LA Clippers >216.5

 

Kvota 2.11.

Poeni su ipak najjednostavnija igra na kosarci. Bez razmiljanja da li ce se desiti preokret ili neko cudo u zavrsnici, ili ubedljiva pobeda autsajdera.

 

Hokejaski tiketi, Sparta Sarpsborg pob2 (OT&SO), Storhamar pob2 (OT&SO), Salavat pob2 (OT&SO), Dynamo Moscow pob1 (OT&SO), Vaxjo pob1 (OT&SO), Lulea pob1 (OT&SO) i Linkopings 5+ (OT&SO), Oskarshamn 5+ (OT&SO), Nizhny Novgorod 5+' (OT&SO), Stjernen 5+ (OT&SO), Frisk Asker 5+ (OT&SO), Augsburg 5+ (OT&SO). Kvote 9.01 i 5.45.

Link to comment

Jel Napredak toliko jak, da Partizan ne moze da da 2 gola. Kako su dobili Nemce dva puta. Glupi fudbal, sve me vise nervira da ga gledam i igram. Jos cuvaju loptu na kraju.:isuse:

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/2, LA FC je dosao 5+ (3+ kvota). NHL 2/4 (2.21 i 1.96 dobitne kvote). Na hokeju prolazi siri tiket sa golovima (5+ kvota, 6 parova). NBA 0/1. Fudbal tragikomicno i dalje; jedino je ponedeljak dosao dobro, nakon toga gomila nerealnih rezultata. Juce Partizan daje samo jedan gol, da bi Arsenal-PSV takodje bilo zavrseno 1-0. Nakon toga i MLS donosi isti rezultat (neverovatan broj smarackih meceva). NHL korektno, iako bih mnogo bolje prosao, da sam sve cisto ispratio golovima. Fiks i ovde dolazi uzasno; Islandersi donekle, no Rangersi su bas veliko iznenadjenje. Golove sam mogao odigrati sire, 8/12 meceva je doslo 7+, od cega su 3 koja nisu dosla bila laka za izbeci. Evropski hokej donosi tesan i lep prolaz. NBA bez sanse, dva rutinska undera sinoc (mislim da nikada nisam odigrao minus u NBA). Ne bas sjajan dan, no 2/3 pokrivenog uloga, uz ovoliko losih rezultata i jeste uspeh.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Porto-Benfica gg ili 3+

Mainz-Koln gg ili 3+

 

Bayern II-Nurnberg II 3+

Juventus-Empoli tim1 1+

Ajaccio-PSG tim2 2+

 

Kvote 2.18 i 2.28.

Ma koliko jednostavne tikete igrao na fudbalu, i to tesko dolazi. Juce cak 3 promasaja na 6 odigranih parova; danas moze samo bolje. 

 

Prateci tiket, Aston Villa U21 gg ili 3+, Norwich U21 gg ili 3+, Holstein Kiel gg ili 3+, Augsburg II gg ili 3+, Dinamo Zagreb tim 2 1+, Waterford tim1 2+, Cork City tim1 2+, Derry tim1 1+, Thun gg ili 3+. Kvota 8.60.

 

 

NHL

 

Florida-Tampa 7+ (OT&SO)

 

Chicago-Detroit 7+ (OT&SO)

 

Colorado-Seattle 7+ (OT&SO)

 

Kvote 1.69, 1.90 i 1.77.

Tri para su uvek nezgodna za povezivanje, pa danas sve probah u singlu, posto statisticki deluju privlacno.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Colorado, Detroit, Tampa. Kvota 4.65.

 

 

NBA

 

Minnesota-Utah >221.5

Golden State-Denver >222.5

 

Charlotte-New Orleans >223.5

Indiana-San Antonio >223.5

 

Brooklyn-Toronto >218.5

Portland-Phoenix >217.5

 

Atlanta-Orlando pob1

NY Knicks-Detroit H1(+1.5)

Houston-Memphis H2(+2.5)

 

Kvote 2.14, 2.12, 2.14 i 2.16.

Osnovna mana kod igranja poena na kosarci je sto se treba cekati skoro ceo mec za izlaz (kod overa naravno), Na fudbalu, hokeju, pa i bejzbolu moze se proci odmah na startu. Mozda zato od sutra krenem sa standardnom opreznijom igrom; previse je NBA napet za igru i cekanje prolaza na prilicno visokim granicama. Fiks je jos gori, sa odmaranjem igraca koji kao da su od stakla, posto ja sve igram rano ujutru.

 

Siri NBA tiket, Chicago H2(+9.5), Indiana H1(+4.5), New Orleans H2(+1.5), Brooklyn H1(+5.5), Boston H2(+5.5), Portland H1(+12.5), Golden State H1(+2.5). Kvota 6.74.

 

Hokejaski tiketi, 5+ (OT&SO) Asiago, Innsbruck, Odense, Herlev, Eisbaren, Frankfurt, Slovan Bratislava, Biasca Ticino Rockets, GCK Lions, Winterthur i pob (OT&SO), ZSC Lions, Rapperswil, SKA St. Petersburg, CSKA Moscow, Eisbaren, RB Munich, Ilves, Karpat, Sparta Prague. Kvote 6.21 i 13.45.

Link to comment

Portugalci nisu losi, kada su favorit-autsajder mecevi u pitanju, no derbi mecevi su im ultra dosadni. Previse prekrsaja, premalo sansi i jedva jedan gol. I ja kreten igram njih, umesto nekog favorita kod Iraca (bar je prosao siri fudbalski tiket), a i PSG nekako prodje sa timskim golovima. Kombo tiket naravno corak.:yawn2:

Link to comment

Fudbal 1/2 (2.28 dobitna kvota), prolazi prateci tiket (8+ kvota, 8 parova). NHL 1/3 (1.90 kvota). NBA 3/4 (2.14, 2.12 i 2.16 kvote). Na fudbalu nekako udje jedna kombinacija, dok su Porto i Benfica zakazali sa golovima. Siri tiket je doneo finu kvotu, uz nekoliko tesnih prolaza. NHL je mogao bolje, mada je prosla najveca kvota. Od Tampe i Floride sam ocekivao vise, dok je Colorado prilicno razocarao. NBA ponovo veoma dobar. Tri prolaza, pri cemu nesretni Brooklyn ponovo obara kombo tiket (prosli put u fiksu, sinoc zbog premalo poena). Siri tiket pada na hendikepu na Golden State (+2.5); ako nesto mrzim, to su ekipe kao Denver, koje gube kao favoriti i dobijaju kao autsajderi. OK dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Man City-Brighton 3+

Hoffenheim-Bayern 3+

 

Young Boys-Sion 3+

Leiknir-Keflavik 3+

 

Feyenoord-Fortuna Sittard 3+

RKC-Ajax 2 ili 3+

Salzburg-Sturm tim1 1+

Nottingham Forest-Liverpool 2 ili 3+

 

Akranes-Vestmannaeyjar 3+

Valur-Breidablik 3+

 

Real Madrid-Sevilla 1 ili 3+

Milan-Monza 1 ili 3+

Fiorentina-Inter tim2 1+

Dortmund-Stuttgart tim1 1+

 

Leverkusen-Wolfsburg gg ili 3+

Augsburg-Leipzig gg ili 3+

Monchengladbach-Eintracht Frankfurt gg ili 3+

 

Kvote 2.11, 2.13, 1.90, 1.93, 1.90 i 2.58.

Puno odigranih parova danas. Crni Liverpool gubi od "pokojnog" Nottinghama.:isuse: Ovaj fudbal mi vise nije jasan nikako.

 

Jedan od sirih tiketa, Rapid Wien gg ili 3+, Hartberg gg ili 3+, Vitesse tim1 1+, Lyon tim2 1+, Rayo Vallecano tim1 1+, Real Sociedad tim2 1+, Valencia tim1 1+, Eupen gg ili 3+, Kortrijk gg ili 3+, Copenhagen gg ili 3+, Celtic 2 ili 3+, Rangers 1 ili 3+, Plzen tim1 1+. Kvota 20.64.

 

 

NHL

 

Ottawa-Arizona 7+ (OT&SO)

Edmonton-St. Louis 7+ (OT&SO)

 

Winnipeg-Toronto 6+

Washington-LA Kings 5+ (OT&SO)

Nashville-Philadelphia 5+ (OT&SO)

 

Tampa-NY Islanders 6+

Vancouver-Buffalo 6+

 

Columbus-Pittsburgh 7+ (OT&SO)

Vegas-Colorado 6+ (OT&SO)

 

Kvote 2.81, 1.91, 2.57 i 2.66.

Subotom je ponuda standardno siroka, te probah dosta toga.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Boston, New Jersey, St. Louis, Pittsburgh, Dallas, Toronto, Washington, Tampa, Nashville, Vegas, Vancouver, Carolina. Kvota 670.31.

 

 

NBA

 

Philadelphia-San Antonio pob1

Orlando-Boston pob2

Milwaukee-Houston pob1

Denver-Oklahoma pob1

 

Sacramento-LA Clippers >213.5

Dallas-Memphis >213.5

 

Kvote 2.02 i 2.13.

NBA trend je i dalje pristojan, pa sklopih 2 tiketa i za veceras.

 

Siri NBA tiket, Philadelphia >216.5, Indiana >220.5, Milwaukee >224.5, Chicago >209.5, Denver >218.5. Kvota 7.00.

 

Hokejaski tiketi, sve pob (OT&SO), Skelleftea, Frolunda, Rogle, Karpat, Ilves, Lukko, Fribourg, Zug, ZSC Lions i sve 5+ (OT&SO), Stjerne, Ajoie, Brynas, Rogle, HV71, Oskarshamn. Kvote 28.41 i 5.11.

 

 

 

Link to comment

Izgleda da na fudbalu ne moze uci realan vikend. Cak ni ove kombinacije gde imam dve igre ne pomazu. Znam par liga, gde tim sa zacelja, nema trika da dobije neku od top ekipa lige.:dry:

Link to comment

Fudbal stvarno postaje prenaporan za igru. Sada Bayern ostaje 2-0 od poluvremena.:yawn2: 10 suteva u okvir gola i samo 2 komada.

Islandjani, e to je vec pravi fudbal; Keflavik 7-1, Akranes 3-2. Kako ove glavne stvari dolaze lose, nece pomoci ni dobri bonus tiketi.

Link to comment

Fudbal 3/6 (1.93, 1.90 i 2.58 dobitne kvote), Keflavik je dosao 5+, 6+ i 7+ (3+, 6+ i 12+ kvote), Akranes 5+ (3+ kvota), Breidablik 5+, 6+ i 7+ (3+, 5+ i 11+ kvote). NHL 1/4 (2.57 kvota). Prosao je prateci hokejaski tiket (5+ kvota, 6 parova). NBA 1/2 (2.13 kvota), a dosao je i siri NBA tiket (7+ kvota, 5 overa). Na fudbalu me izvukose Islandjani, sa cak 7 bonusa na 3 utakmice. Promasih 5 parova inace, previse; Liverpool se obrukao, a ni Young Boys nije bio sjajan, dok je Bayern ostao na 2 komada sa poluvremena (das onoliko golova u kupu, koji retko ko igra, a onda u Bundesu corak); Salzburg, Feyenoord takodje slabo. NHL nije dosao sjajno, no prolazi lepa kvota. NBA sam mogao iskoristiti bolje, posto su svi parovi otisli u plus. Jbo me fiks, kada ekipa moze da izgubi kada je 10+ hendikep na njih. Uzeh nesto na kraju, mada sam ocekivao dosta bolji bilans (na fudbalu pre svega).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-A. Bilbao tim1 1+

Southampton-Arsenal 2 ili 3+

Groningen-PSV 2 ili 3+

Fram-Hafnarfjordur 3+

 

Atalanta-Lazio 3+

Roma-Napoli gg ili 3+

 

Leeds-Fulham gg ili 3+

Tottenham-Newcastle tim1 1+

Excelsior-AZ 3+

 

Bodo/Glimt-Kristiansund 3+

Molde-Rosenborg 3+

 

Kvote 1.99, 2.72, 2.48 i 1.82.

Nesto slabiji izbor danas, samim tim i manji broj kombinacija, no i dalje ima dosta izglednih stvari za igru.

 

Jedan od pratecih tiketa, Basel 1 ili 3+, St. gallen gg ili 3+, Stjarnan gg ili 3+, Gent 1 ili 3+, Wolfsberger gg ili 3+, Zvezda 2 ili 3+, Rennes tim2 1+, Nice tim1 1+, Monaco tim2 1+, Udinese tim1 1+, Hamburger 1 ili 3+, Twente tim2 1+, Volendam gg ili 3+, Jerv gg ili 3+. Kvota 18.50.

 

 

NHL

 

Chicago-Seattle 5+ (OT&SO)

Florida-NY Islanders 6+

NY Rangers-Columbus 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.20.

Prilicno neugodni parovi danas, te napravih samo jednu kombinaciju.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Chicago, Florida, NY Rangers, Detroit. Kvota 7.73.

 

 

NBA

 

LA Lakers-Portland >217.5

Oklahoma-Minnesota >218.5

 

Atlanta-Charlotte >221.5

LA Clippers-Phoenix >212.5

 

New Orleans-Utah >222.5

Golden State-Sacramento >224.5

 

Kvote 2.19, 2.16 i 2.17.

Povezah poene (pa ma sta bude), nakon onog glupog pada u fiksu juce.

 

Siri NBA tiket, LA Lakers H1(+4.5), Atlanta pob1, Utah H2(+15.5), Washington H2(+11.5), Minnesota pob2, Golden State pob1, Phoenix H2(+10.5). Kvota 4.87.

 

Hokejaski tiketi, sve 5+ (OT&SO), Biasca Ticino Rockets, Langenthal, Sierre, Nitra, Zvolen, Slovan Bratislava, Nizhny Novgorod, Valerenga, Bietigheim, Augsburg, Frankfurt, Straubing i sve pob (OT&SO), Sparta Prague, Vitkovice, Nizhny Novgorod, Wolfsburg, RB Munich, Ingolstadt, Nurnberg, Slovan Bratislava. Kvote 13.56 i 14.65.

 

NFL tiketi, Dallas pob1, Tennessee H1(+1.5), NY Giants H2(+7.5), Tampa pob2, Cincinnati pob1, Baltimore pob1, Green Bay pob2, Las vegas pob1, Kansas H2(+2.5), Seattle H2(+8.5) i Dallas P>18.5, Tennessee >37.5, Carolina P>14.5, Cincinnati >42.5, Baltimore >41.5, Green Bay >37.5, Las Vegas P>16.5, San Francisco P>17.5. Kvote 31.99 i 16.77.

 

Link to comment

Naravno, sada Arsenal kilavi protiv random ekipe iz donjeg doma; taman kada imam 2 ili 3+.:rolleyes: AZ i PSV dobro uklopih sa golovima, a cak je i Fulham prosao lako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...