Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Klasika, rutinskih 1-1. Jeste da je sudjenje bilo izuzetno lose, za iole tehnicki tim, no ovo su morali da rese u prvom poluvremenu. Zato ja i gledam samo nekoliko liga na fudbalu; nakon gledanja Nemaca, pa i Italijana, smara ovakav sudijski kriterijum.

Ispada da je nemoguce uklopiti kombo na fudbalu (eventualno da pilicarim sa tim1+, gde su kvote oko 1.10 na favoritima).

Link to comment

Englezi izgleda odlucili da nastave sa kontrama danas; umesto da Tottenham odmah mune gol, za prolaz jednog tiketa, oni primaju dva. Ne kapiram kako je ovaj Newcastle toliko dobro plasiran/igra, realno imaju za klasu slabiji tim od bilo koga iz vrha (Almiron mi je odlican, jos dok je u Atlanti igrao, uz jos 2-3 dobra igraca max). Fram naravno prolazi (smotani Arsenal); Bodo lagano.

Link to comment

Kakav cudan dan na fudbalu. Na glavnim tiketima 2/4, uz 3 promasaja (Italijani bas metiljavo dolaze) i jedan bonus, ali zato prolazi fudbalski tiket sa restl parovima (18+ kvota, 14 utakmica). Naravno uz veliku dozu srece; Zvezda jedva 2 ili 3+; Nice isto u 97. minutu daje gol, tu je bio tim 1+.:rolleyes:

Link to comment

Fudbal 2/4 (2.48 i 1.82 kvote prolaze), Bodo/Glimt je dosao 5+ (2+ kvota), a prosao je i prateci fudbalski tiket (18+ kvota, 14 parova, vecinom parovi sa ili igrom, uz par komada na tim 1+). NHL 0/1. NBA 1/3 (2.17 kvota). Fudbal onako. 3 promasaja na glavnim tiketima, no na sporednom prolazi svasta. Nefudbalski sportovi juce nisu dosli sjajno. U NHL delu pada samo 5 komada, na najverovatnijem paru dana. NBA donosi jedan prolaz. NFL relativno blizu, no ipak nista. Evropski hokej pada na zavrsnom paru (golovi, 13+ kvota). Nerviraju me nedolasci fudbalskih kombo tiketa, ipak ja igram dosta verovatne stvari.

Minimalni ulozi. 

 

 

Fudbal

 

Westa Ham-Bournemouth tim1 1+

Utrecht II-Zwolle 2 ili 3+

Ajax II-Venlo 3+

Vikingur-KR Reykjavik 3+

 

Kvota 2.57.

Danas sve strpah na jedan tiket; mozda se sve fino uklopi, kao i proslog ponedeljka.

 

Prateci tiket, Sassuolo tim1+, Spartak Subotica tim1+, Vojvodina tim1+, Viborg gg ili 3+, Norrkoping tim1+, Arsenal U21 gg ili 3+, Derry City tim1+, Shelbourne tim1+, Celta tim1+. Kvota 8.45.

 

 

NHL

 

Edmonton-Pittsburgh 7+ (OT&SO)

New Jersey-Washington 5+ (OT&SO)

 

Ottawa-Dallas 5+ (OT&SO)

Winnipeg-St. Louis 5+ (OT&SO)

Vegas-Toronto 6+

 

Kvote 1.95 i 2.17.

Nesto opreznije odigrano danas, no ni parovi nisu bas skroz izgledni.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Washington, Dallas, Pittsburgh, St. Louis, Vegas, Carolina. Kvota 43.46.

 

NBA tiketi, Philadelphia >220.5, Memphis >221.5, Minnesota >223.5, Utah >225.5, Portland >221.5 i Philadelphia pob1, Toronto H2(+11.5), NY Knicks pob1, Memphis H1(+6.5), Boston H2(+3.5), Minnesota pob1, Utah H2(+9.5), Denver H2(+3.5). Kvote 7.00 i 6.28.

Edited by Miljenko
Link to comment

Čini mi se da treba čekati stabilizaciju NBA timova nekih mesec dana, kako bi krenuli pravilno da igraju. Ovaj fudbal je više nenormalan, da li su svi već mislima u Kataru, ne znam

Link to comment

Da, stoji za NBA. Jos sam dobro i prosao na startu sezone, u plusu do sada (kako zna da se desi), mada su meni overi glavna igra; pre svega zbog tog smarackog odmaranja igraca. Danas sam vec odigrao samo sire tikete; nema zaletanja.

U NHL toga nema, vec uvek igra najbolja postava, ako neko nije povredjen.

Fudbal je za no comment. Ocekujem da na ovim mojim igrama promasim max 1-2 utakmice, makar ih naredjao 15-20. Juce 3 promasaja, u subotu 5, one tamo subote mislim 7 (od 21 para, bez kvote preko 1.50). Skroz neverovatno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Evo sada na paru iz Holandije 2 1-1 poluvreme i ne dolazi 3+. Bacih malo pogled. Markacija nikakva, no i centarsutevi su uzas, ali da makar slucajno ne daju jedan gol.

Iz dugogodisnjeg iskustva, znam da je fudbal najtezi sport za igru (odnosno pravljenje plusa; evetualno je kosarka teza), no da to ovako tesko dolazi, prilicno je neverovatno.

Nisam odigrao gg ili 3+ kombinaciju, posto sam ocekivao goleadu i neki bonus pride, tja.

Link to comment

Fudbal 0/1. NHL 1/2 (1.95 dobitna kvota). Tesni padovi na fudbalu. Glavni tiket pada na Ajax II-Venlo 3+, nakon 1-1 poluvremena, skroz neverovatna stvar (kao da svuda treba da igram gg ili 3+ kombinacije). Na sirem Derry City nije mogao do gola. NHL nije mogao bolje, na drugom tiketu promasih 2 para. Naredjam reda radi i fikseve, no za sada se tesko uklapaju. NBA takodje bez vec sanse. Uz malo srece, moglo je dosta bolje od ovoga.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Man City 3+

PSG-Maccabi Haifa 3+

 

Leipzig-Real Madrid tim2 1+

Celtic-Shakhtar tim1 1+

Dinamo Zagreb-Milan tim2 1+

 

Kvote 1.91 i 1.79.

Prilicno jednostavna igra danas, uz dosta skromnu kombo kvotu.

 

Jedan od sirih tiketa sve P1+, Coventry, Burnley, Peterborough, Plymouth, Lincoln, Bolton, Portsmouth, Wycombe, Derby, Crawley, Swindon, Mansfield, Bromley, Dag&Red, Yeovil, Torquay, Wrexham, Woking, Notts County, Altrincham. Kvota 898.35.

 

 

NHL

 

Calgary-Pittsburgh 6+

LA Kings-Tampa 6+

 

NY Rangers-Colorado 6+

San Jose-Vegas 5+ (OT&SO)

Seattle-Buffalo 6+ 

 

Columbus-Arizona 7+ (OT&SO)

Chicago-Florida 7+ (OT&SO)

 

Kvote 2.38, 2.47 i 2.48.

Stagnantnih par dana u NHL sektoru, no mozda treba malo vremena dok se timovi razigraju.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Detroit, Boston, Columbus, Minnesota, Florida, Pittsburgh, Seattle, Vegas, Tampa. Kvota 227.80.

 

 

NBA

 

New Orleans-Dallas >213.5

Phoenix-Golden State >218.5

 

Kvota 2.16.

Probah kombinaciju prilicno izglednih pluseva danas (na najnizim raspolozivim granicama).

 

Siri NBA tiket, Washington H1(+2.5), New Orleans H1(+12.5), LA Clippers pob2, Golden State H2(+10.5). Kvota 2.48.

 

Hokejaski tiketi, sve 5+ (OT&SO), Eisbaren, Straubing, Augsburg, RB Munich, Frisk Asker, Manglerud, Ajoie, Langenthal, Olten, Visp i sve pob (OT&SO), ZSC Lions, La Chaux de Fonds, Thurgau, Valerenga, Frisk Asker, Aalborg, Farjestads, Frolunda, Rogle. Kvote 10.31 i 15.13.

 

 

 

Link to comment

Izgleda da CL ne moze uci kako treba, ni u ovim zavrsnim kolima. Dortmund-City (uz PSG), verovatno najsigurniji par za golove veceras i naravno 0-0. PSG ce valjda u 7+, mada to i nije bila neka kvota; mogao je Real do gola u prvom poluvremenu, ovako ce me izgleda nervirati do kraja u nastavku, na drugom tiketu.:yawn2:

Ispravka, Real ga je ipak dao na kraju. Nervirace me samo ovi u Dortmundu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nisu ovo nikakve slučajnosti sa City-jem, druga utakmica u kojoj Mahrez promašuje penal, čuvanje nerešenog, a sastav dosta jači u odnosu na Kopenhagen, mi smo debili što se pecamo na takvu ekipu :twak:

Link to comment

Da bre. Imas onakav tim i igras 0-0, samo zato sto gostujes. Plus ti spic ne sutira penal (to mi nikada ne ide u glavu).

Dodje PSG 7+, no tu je bila 7+ kvota, meh. 

Sve u svemu, nikakva korist od CL (taman negde oko pokrica), pre cu u cetvrtak uhvatiti EL i ECL.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/2 (1.79 dobitna kvota), PSG je dosao 5+, 6+ i 7+ (2+, 4+ i 7+ kvote). NHL 0/3. NBA 1/1 (2.16 kvota). Cak ni metiljav kombo tiket od juce nije mogao proci. Dortmund i Man City kao da su dogovorili 0-0, taman da svi padnu u kladionici (ovo i onaj mec protiv Copenhagena su prilicno sumnjivi). Ocekivao bi covek da bar u CL nema namestanja. PSG je opravdao poverenje, dok na Benfica-Juventus bih eventualno odigrao da Juve daje gol, a ni to nisam smeo. NHL se lose uklopio; dosta neefikasnih utakmica gde im nije mesto. Mesecni NHL bilans sve blizi nuli. NBA prolazi lako, mada granice previse variraju za moj ukus. Traljav dan, no tesko da sam mogao odigrati bolje.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Inter-Plzen 3+

Napoli-Rangers 3+

 

Barcelona-Bayern 3+

Tottenham-Sporting tim1 1+

Ajax-Liverpool gg ili 3+

 

Kvote 2.13 i 2.08.

Prilicno verovatni parovi danas, no slicno sam govorio i za juce.

 

Prateci tiket, Inter P2+, Club Brugge 2P1+, Napoli P2+, A. Madrid 2P1+, Eintracht Frankfurt 2P1+, Barcelona P1+, Tottenham 2P1+, Ajax 2P2+. Kvota 22.40.

 

NHL

 

St. Louis-Edmonton 6+

Anaheim-Tampa 6+

 

Kvota 2.29.

Tanka NHL ponuda te probah jedan dabl.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Tampa, St. Louis, NY Rangers. Kvota 6.08.

 

NBA tiketi, Atlanta H2(+1.5), Cleveland pob1, Toronto H1(+9.5), NY Knicks pob1, Chicago pob1, Minnesota pob1, Utah H1(+2.5) i Denver >220.5, Utah >225.5, Minnesota >224.5, Chicago >225.5, Milwaukee >226.5. Kvote 5.75 i 6.95.

 

Hokejaski tiketi, sve pob (OT&SO), Salzburg, Linz, TPS, Mannheim, Magnitogorsk, SKA St. Petersburg, Sparta Prague i sve 5+ (OT&SO), Sparta Prague, Magnitogorsk, Vityaz, Nizhny Novgorod, SKA St. Petersburg, Innsbruck, Salzburg, Esbjerg. Kvote 6.19 i 10.45.

 

 

Link to comment

Odlicna prva poluvremena, ali u nastavku skoro nista. Napoli i Tottenham nikako ne kapiram, dok je u Barseloni zavrsnica kilava, kao i na prvom mecu.

Link to comment

Prodje nekako kombo tiket, mada bez bonusa (od Napolija sam ocekivao rutinskih 5+, ako nista vise). Frankfurt i Marseille oborise lep tiket, 20+ kvota; nije bilo gola u drugom poluvremenu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/2 (2.13 i 2.08 dobitne kvote), prosao je i kombo tiket (4+ kvota). NHL 0/1. Dosao je i prateci NBA tiket (5+ kvota). Na fudbalu se kombo tiket jedva uklopio. Bayern bukvalno u poslednjim sekundama meca daje treci gol, dok se i na Napoli cekalo neocekivano dugo. Pomenuti siri tiket sa 22+ kvotom je pao na mecu koji je igrao Frankfurt; ko bi ocekivao da ce na svih 8 CL utakmica, pasti bar jedan gol u prvom poluvremenu. NHL bez sanse, slabo efikasan i dalje (ni fiks nije nista bolji). U NBA delu prolazi fiks kombinacija. Ok dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Sturm-Feyenoord 3+

West Ham-Silkeborg tim1 1+

Basel-FK Zalgiris tim1 1+

 

Molde-Djurgardens gg ili 3+

Slovacko Koln tim2 1+

Vaduz-AZ tim2 1+

Freiburg-Olympiakos tim1 1+

 

Zurich-Bodo/Glimt gg ili 3+

Omonia-Real Sociedad tim2 1+

Helsinki-Roma tim2 1+

Villarreal-Hapoel Beer Sheva tim1 1+

 

Lazio-Midtjylland 3+

Ludogorets-Betis tim2 1+

 

Kvote 2.07, 2.17, 1.89 i 2.00.

Najopreznija moguca igra danas, vecinom tim 1+.

 

Prateci tiket, sve P1+, Bodo/Glimt, Braga, Fenerbahce, Lazio, Malmo, PSV, Man Utd, Roma, Monaco, Real Sociedad, Feyenoord, Freiburg, Villarreal, Austria Wien, Koln, Fiorentina, AZ, Basel, Molde, Slavia Prague, West ham. Kvota 974.15.

 

NHL

 

Philadelphia-Florida 6+

Chicago-Edmonton 7+ (OT&SO)

 

Ottawa-Minnesota 7+ (OT&SO)

Buffalo-Montreal 6+

 

Seattle-Vancouver 6+

Dallas-Washington 5+ (OT&SO)

San Jose-Toronto 5+ (OT&SO)

LA Kings-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 2.40, 2.55 i 2.83.

NHL stagnira rezultatski, no i prosla sezona je imala prilicno slab oktobar (ovaj je sasvim korektan do sada) i tek od decembra se situacija stabilizovala.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Florida, Minnesota, Boston, Montreal, Nashville, Washington, Edmonton, Seattle, Toronto, LA Kings. Kvota 203.61.

 

Hokejaski tiket, Eisbaren 5+ (OT&SO), Frisk Asker pob1 (OT&SO), Stjernen pob1 (OT&SO), Storhamar 5+ (OT&SO), Brynas 5+ (OT&SO), Vaxjo pob1 (OT&SO), Oskarshamn 5+ (OT&SO), CSKA Moscow pob1 (OT&SO). Kvota 5.85.

 

NBA tiket, Brooklyn >219.5, LA Clippers H2(+1.5), Memphis H2(+3.5), Golden State H1(+1.5). Kvota 3.30.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...