Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Crni Belgijanci.:isuse: Anderlecht je toliko propao, da ne moze do rutinske pobede kod kuce (21:5 u sutevima i 0-1). I ja budala, pa igram gluposti. Zato lagan prolaz Manchester i Lazio kombinacija. Tja, kombo je skoro nemoguce naci.

Sutra ce biti samo ocigledne stvari za golove, mozda to bude bolje. CL slicno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Danas se nešto uzelo.
Prvi tiket Lazio i Cecchinato.

Drugi tiket City i Olympiakos.
Treći je aktivan, Real i Juve, ako dodje izvrstan dan.
To sve tučem na bet365

Onda sa jacim kapitalom na euro utakmice od utorka.

Link to comment

Prilicno losi rezultati i danas. Prvo Anderlecht, zatim Real, a sada i The Strongest corak. Hokej je samo za sire tikete ocigledno, dok MLB privodi sezonu kraju.

Srecom te Norvezani odose u 7+, inace bi bio lep minus.

Ne kapiram da je toliko tesko da ne uleti nijedno kardinalno iznenadjenje, na fudbalu primarno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/5 (2.11 i 2.33 dobitne kvote), Rosenborg je dosao 5+, 6+ i 7+ (4+, 7+ i 18+ kvote). Hokej 1/3 (1.61). Ponovo slabi rezultati na fudbalu. Srecom te uletese dva jaca tiketa, plus svi bonusi na Rosenborgu, te je fudbalski deo pokriven. Anderlecht metiljav, cim ga ja odigram. Real Madrid i The Strongest su za no comment (to je nesto sto jednostavno mora da dodje, i posle neko kaze da se ne namesta). MLB ne bih pogodio sa dablovima, te je ovo bila prava mera. Hokej vec mora bolje i ici ce samo siri tiketi. Sve preko jednog promasaja je nedopustivo na 5+. Glup dan, mada sam dobro i prosao, sa 3/8 prolaza ukupno.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Aubstadt-Bayern II 3+

Stabaek-Asane 3+

 

Ranheim-Sandnes ggV3+

Start-KFUM ggV3+

 

Grorud-Raufoss ggV3+

Wurzburger-Burghausen 3+

 

1.90, 1.64 i 1.90.

Danas je bilo relativno jasno sta odigrati, nadam se da ce i ucinak biti dobar.

 

Prateci tiket, Heimstetten ggV3+, Augsburg II ggV3+, Schweinfurt ggV3+, Vilzing ggV3+, Illertissen ggV3+, Nordsjaelland ggV3+, Sunderland U21 3+, Breidablik 3+. Kvota 10.77.

 

 

MLB

 

Baltimore-Toronto >7.5 (Kremer-Berrios)

LA Dodgers-Colorado tim1 >4.5 (Gonsolin-Urena)

 

NY Mets-Washington tim1 >5.5 (Carrasco-Abbott)

Milwaukee-Arizona tim1 >4.5 (Woodruff-Henry)

 

Kvote 2.86 i 4.74.

Malo sire granice probah danas; jos 3 dana, pa playoff.

 

Siri MLB tiket, Cleveland tim1 >2.5, NY Yankees tim2 >3.5, Chicago White Sox tim1 >2.5, Seattle tim1 >3.5, LA Angels tim2 >2.5. Kvota 7.35.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Rungsted, Stjernen, Dinamo Minsk, Dynamo Moscow, SKA St. Petersburg. Kvota 5.11.

Link to comment

Fudbal 2/3 (1.64 i 1.90 dobitne kvote). Prosao je prateci hokejaski tiket (5+ kvota, 5 parova, sve na 5+ (OT&SO)). MLB 0/1. Ni jednostavni fudbalski kombo od juce, nije mogao proci; B tim Bayerna gubi bez datog gola. Plus nije uleteo nijedan bonus tiket (dva meca sa tacno 4 pogotka). Na hokeju dosta srece i 3 prolaza kod Rusa u produzecima (uz jedan kod Danaca u zavrsnih 30 sekundi). MLB donosi lagani pad, mada i ne ocekujem da timovi forsiraju pred doigravanje (na jednom tiketu cekam Metse, za finu kvotu, mada oni igraju dupli program, pa je upitno koliko ce zapinjati, posto su im oba trijumfa bitna; moguce je novo odlaganje zbog kise). Da kazem korektan dan, mada je fudbalski kombo bio prilicno verovatan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Plzen 3+

Liverpool-Rangers 3+

 

Ajax-Napoli ggV3+

Inter-Barcelona ggV3+

 

Kvote 1.62 i 1.84.

Pojednostavih igru danas, samo dva glavna tiketa; od toga samo 2 para sa bonusima.

 

Prateci tiket, Barnet 4+, Oldham 3+, Aldershot 3+, Dag&Red 4+, Dorking 4+, Notts County 4+, Plymouth 3+, Ipswich 3+. Kvota 621.39.

 

 

Hokej

 

Ly Chaux-de-Fonds-Olten 6+

Langenthal-Visp 6+

 

Biasca Ticino Rockets-Basel 5+ (OT&SO)

Sierre-GCK Lions 6+

 

Belfast-Skelleftea 7+ (OT&SO)

Grenoble-Frolunda 7+ (OT&SO)

 

Eisbaren-San Jose 7+ (OT&SO)

Farjestads-Cracovia 7+ (OT&SO)

 

Kvote 2.92, 2.18, 4.06 i 3.03.

Ipak se ohrabrih da probam hokej danas u vidu dablova. Bejzbol zavrsava regularni deo, te ce prostor za igru biti suzen (ne igram tenis, kosarku, rukomet, posto ne volim da eksperimentisem sa necim sto ne pratim; minus NBA).

 

Siri hokejaski tiket, Karlovy Vary 5+ (OT&SO), Kunlun 5+ (OT&SO), Salavat 5+ (OT&SO), Magnitogorsk 5+ (OT&SO), Kolner 5+ (OT&SO), Esbjerg 5+ (OT&SO), Levice 6+, Skalica 6+. Kvota 21.88.

 

MLB tiketi, Cleveland tim1 >3.5, Toronto >6.5, Houston tim1 >2.5, LA Dodgers tim1 >4.5 i Seattle >6.5, Chicago White Sox >6.5, LA Angels tim2 >2.5, NY Mets tim1 >4.5 (drugi mec). Kvote 5.87 i 7.11.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja sam u paketu uzeo Marseille i Barcelonu.
Marseille ocajno otvorio, onda uz debilnog golmana Sportinga i dozu sreće do sigurne pobjede.

Na pratećem čekam Ajax Napoli GG i Liverpool kao tim preko 2,5

Link to comment
51 minutes ago, enfant terrible said:

Džukele lenje, igram lajv tačno posle 5. gola, nadajući se da ostanak Manea i Gnabrija će biti garancija golova, i ništa 30 minuta :frust:

 

Ja sam još na 2-0 opičio 7+, ali sam posle poništenog 4. gola i poluvremena povukao i bacio sve na ajax-napoli 5+... Deluje da nisam pogrešio...

  • +1 1
Link to comment

Ajde sto hokej ne hvatam u dovoljnom procentu, tu cekam NHL, pa se zanimam i pomalo izletim (kao sa 7+ danas), no da fudbal dolazi ovako lose i to jos top takmicenje.:yawn2:

Link to comment

Liverpool odigrao jedan od onih cuvenih rezultata, koji jedino kladionicama odgovara. Na oko 1.10 u fiksu nisi imao sta da igras, takodje ni ove 1V3+ kombinacije ne dolaze u obzir; timski golovi takodje. Barsa i Inter, meh.

Za top takmicenje, prilicno slabe predstave i veoma stetne za igru pride.

Link to comment

Grizman me je po običaju zajebao, taj čovek bolje da batali ozbiljan fudbal, stvarno mu je karma već presudila

 

Za mesec dana mora da se odigra maksimalno mudro, i dok provaljujem da je Klop shvatio koliko se zeznuo što je pustio Manea, pa mora da igra na rezultat i koliko mu treba, ludi Napoli, poznat po uzdržanom nastupu u svakoj utakmici dere od početka sezone. I uvek je frka da se stavi na njih, jer to je nepouzdana ekipa i dalje, ma koliko ih gruzijski Mesi preporodio u napadu. Slažem se sa Miljenkom da ako nema golova, nema se šta ni igrati, ja sam mnogo para izgubio samo zbog tog jednog gola i na poslednjem paru, tako da treba dobro razmisliti da li igrati do početka novembra i SP, jer ne verujem u logičnost rezultata.  Danas mi je jedino prošao sirotinjski tiket Bajern i Ipsvič daju 2 gola, kvota 1.93, čisto da se nešto zazeleni

Edited by enfant terrible
  • +1 1
Link to comment

Meni je na fudbalu jedino prosao Bayern 5+, a i to je bila sirotinjska kvota, malo preko 2.

Hokej sam odigrao presiroko, mada bih i u opreznijoj varijanti imao samo prolaz vise.

 

Nasao sam na fudbalu ove miks igre, 1 ili 3+, na primer i ni to ne pomaze previse. Totalno nerealni rezultati. Razumem da uleti jedno veliko iznenadjenje tokom vikenda, no ovakva gomila. Pripremaju se ljudi za CL, a onda i tamo puknu.

Link to comment

Fudbal 0/2, Bayern je dosao 5+ (2+ kvota). Hokej 1/4 (2.18 dobitna kvota). Tragikomicni rezultati na fudbalu. Ajde sto je Bayern stao na 5-0, no da Liverpool ne moze u 3+, odnosno da Barsa ne moze makar u gg, ako ne i u 3+, to je vec neverovatno. Dobro je sto skratih igru na dva glavna tiketa, posto su i preostali paarovi dosli lose (uhvatio bih Sporting sa nekom ili kombinacijom, ostalo nema trika). Siri tiketi sa Englezima su bili blizu (u okviru 3 promasaja), no nikako da uleti bingo; omladinci padose na jednom paru (Bayern  5+, za 15+ kvotu). Hokej sam vec mogao odigrati bolje. Bolje u smislu da sam umesto 7+, mogao svuda staviti 6+. Malo konzervativno, no dovoljno za jos jedan prolaz. Uvek se smorim kada CL donese lep minus.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Shakhtar 3+

Juventus-Maccabi Haifa 1V3+

 

Man City-Copenhagen 3+

Benfica-PSG 3+

 

Leipzig-Celtic 1V3+

Chelsea-Milan 1Vgg

 

Kvote 1.56, 1.84 i 1.34.

Pratimo nesretnu CL i dalje. Tri para na 3+, uz jos 3 ili kombinacije. Nakon onog sinoc, tesko je reci da je nesto sigurno.

 

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO) osim gde to nije naznaceno, Dinamo Minsk, Kalpa, Karpat, Olimpija, Herlev, Ingolstadt, Eisbaren 6+. Kvota 13.25.

 

MLB tiket, Chicago White Sox >6.5, Milwaukee >5.5, Houston >6.5, NY Yankees >6.5, LA Angels >6.5. Kvota 7.90.

Zavrsni dan regularnog dela sezone. Posto je sve poznato, ne vredi igrati ozbiljnije. Ja ni playoff ne obozavam da igram previse, posto su mi favorit-autsajder, omiljene tekme za igru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...