Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Na Sturm-Feyenoord se kasno setise da daju gol. Ne kapiram kako je Feyenoord izmasio sve ono, u prvom poluvremenu. Freiburg nekako dodje do gola, pa ce se cekati da Koln da gol sutra, za jos jedan tiket.

Tesko se uklapaju kombo tiketi, kao i obicno.

Link to comment

Svaka cast kada mozete minuse da odigrate, pa jos toliko jako. Ja sam probao par puta na fudbalu i batalio (u NBA mislim da nikada nisam ni odigrao under).

Link to comment

Fudbal 2/3 (1.89 i 2.00 dobitne kvote), cetvrti tiket ima Koln, koji je odlozen za danas. NHL 1/3 (2.40 kvota). Na fudbalu promasih samo jedan par, na glavnim tiketima; Sturm i Feyenoord zakazase sa realizacijom, dok su timski golovi uhvaceni fino (dosta timova sa tacno jednim pogotkom). NHL metiljav i dalje; prolazi solidna kvota, no to je i dalje nedovoljno. Siri NBA tiket je bio blizu, ali su Clippersi volsebno porazeni. Korektan dan.

 

 

Fudbal

 

Genk-Mechelen 3+

Zwolle-MVV gg ili 3+

Werder-Hertha gg ili 3+

 

Kvota 2.37.

Ne bas zanimljiva ponuda danas, te odigrah samo jedan tiket. U medjuvremenu prolazi Koln sa timskim golovima, pa ce se i taj tiket racunati sutra.

 

Prateci tiket, sve gg ili 3+, De Graafschap, Heracles, PSV II, Roda, Venlo, Wil, Aarau. Kvota 9.61.

 

NHL

 

Vegas-Anaheim pob1 (OT&SO)

New Jersey-Colorado pob2 (OT&SO)

 

Vancouver-Pittsburgh 7+ (OT&SO)

Arizona-Winnipeg 6+

 

Kvote 2.25 i 2.66.

Probah danas jednu fiks kombinaciju pride; Boston igra back-to-back, pa njih preskocih.

 

Siri NHL tiket, Vegas 5+ (OT&SO), Boston 7+ (OT&SO), Colorado 6+, Carolina 5+ (OT&SO). Kvota 3.98.

 

NBA

 

Denver-Utah >222.5

Portland-Houston >218.5

Phoenix-New Orleans >218.5

 

Washington-Indiana >223.5

Milwaukee-NY Knicks >216.5

San Antonio-Chicago >221.5

 

Kvote 3.19 i 3.15.

Odigrah sam sve malcice sire kombinacije sa poenima, posto me izuzetno nerviraju padovi velikih favorita u fiksu (za sada ni hokej nije nista bolji po tom pitanju). Isprobah timske poene, na jednom sirem tiketu; mozda se to pokaze kao dobro resenje, slicno kao u MLB.

 

Siri NBA tiket, sve timski poeni, Atlanta >114.5, Washington >115.5, Boston >109.5, Milwaukee >112.5, Chicago >114.5, Portland >112.5, Phoenix >113.5. Kvota 32.70.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Asiago 5+, Innsbruck 5+, Herlev 5+, Sonderjyske, Rungsted, Mannheim, RB Munich, Dusseldorf, Zvolen, Nitra, Michalovce, Ajoie, Sierre, Visp, Biasca Ticino Rockets. Kvota 36.67.

Edited by Miljenko
Link to comment
9 hours ago, Godfrey said:

Odigram sinoć, i zaspim odmah.

Divno budjenje

IMG_20221028_103012.jpg

Ček, ovo su ozbiljni ulozi, kao i ono zezanje od 3300 što si imao. Svaka čast!

Da li ti je sve intuicija ili pratiš neki izvor?

Link to comment
7 hours ago, Miljenko said:

Svaka cast kada mozete minuse da odigrate, pa jos toliko jako. Ja sam probao par puta na fudbalu i batalio (u NBA mislim da nikada nisam ni odigrao under).

Ima psihološki momenat, kada igraš igrače under: lakše ti bude što ne zna ili je lenj, pa si naplatio :laugh:

Link to comment

To stoji. Gledas fudbal recimo, a oni mase sanse kao na traci (Ajax II pre par dana).:lolol:

Jedino gde relativno cesto igram minuse, to je MLB, a i to cisto zbog startera.

Link to comment

Propustih dobru priliku na hokeju, za neki solidniji tiket, jbla me Svajcarska 2. Oni cak ni u nizim rangovima, ne umeju da igraju ofanzivno. Nemacka, Austrija, Danska, pa i Slovacka, dosli skroz dobro. Na fudbalu bez sanse, Zwolle gubi 1-0 kod kuce (zasto je uopste bila onako mala kvota u fiksu); na sirem De Graafschap nije dosao ni gg, ni 3+.

I Werder je blizu pada, posto je 0-0 i dalje, te tu i nema razloga za zivciranje.

Valjda ce nocni deo biti ucinkovitiji.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ko bi rekao da ce NBA dolaziti bolje od NHL. Jedna dobitna over kombinacija na stranu, ovi timski poeni su izgleda odlicni, plus su kvote fine (32+ kvota, na 7 parova).

Link to comment

Fudbal 1/2 (2.17 dobitna kvota). NHL 0/2. NBA 1/2 (3.15 kvota), a prosao je i prateci NBA tiket (32+ kvota, 7 parova). Na fudbalu Koln daje gol za prolaz jos jednog tiketa od cetvrtka, dok je petak kombinacija bila prilicno daleko. Siri tiket pada na De Graafschap gg ili 3+. NHL bez vece sanse (osim fiks tiketa, gde je Colorado volsebno porazen). Pittsburgh razocarao, a i Winnipeg i Arizona su mogli vise. NBA nastavlja sa dobrom oktobarskom serijom. Da Denver nije zakazao za par poena, prosao bi i kombo tiket. Zato dolazi kombinacija timskih poena, za finu 30+ kvotu. Glavni tiketi ne bas sjajni, no siri donose solidan plus.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Hartberg tim1 2+

Austria Klagenfurt-Tirol gg ili 3+

Fulham-Everton gg ili 3+

Liverpool-Leeds 3+

 

Breidablik-Vikingur 3+

Keflavik-Fram 3+

 

Vestmannaeyjar-Leiknir 3+

Hafnarfjordur-Akranes 3+

 

Leipzig-Leverkusen gg ili 3+

Eintracht Frankfurt-Dortmund gg ili 3+

Valerenga-Sarpsborg gg ili 3+

 

Bayern-Mainz 3+

PSG-Troyes 3+

 

Napoli-Sassuolo tim1 2+

Inter-Sampdoria tim1 2+

Club Brugge-Oostende tim1 2+

Leicester-Man City 2 ili 3+

 

Cadiz-A. Madrid tim2 1+

Sevilla-Rayo Vallecano tim1 1+

Valencia-Barcelona tim2 1+

Benfica-Chaves tim1 2+

 

Kvote 3.16, 1.74, 1.66, 2.35, 1.63, 2.61 i 2.11.

Dosta toga zanimljivog danas; red bi bio da udje jedno realno kolo (nakon 2-3 kilava vikenda, bar kada je o kombo tiketima rec).

 

Jedan od pratecih tiketa, sve P1+, Notts County, Woking, Dorking, Dag&Red, Wrexham, Stockport County, Mansfield, Bradford, Derby, Bolton, Barnsley, Charlton, Peterborough, Sheffield Wed, Accrington, Wycombe. Kvota 175.90.

 

NHL

 

Calgary-Edmonton 7+ (OT&SO)

Seattle-Pittsburgh 7+ (OT&SO)

 

Buffalo-Chicago 6+

Florida-Ottawa 7+ (OT&SO)

 

San Jose-Tampa 6+

LA Kings-Toronto 6+

 

Detroit-Minnesota 6+

St. Louis-Montreal tim1 >3.5

 

Kvote 3.11, 2.56, 2.52 i 2.65.

NHL i dalje u silaznom trendu, no moraju krenuti efikasniji mecevi pre ili kasnije (plu su tu i timski golovi kao opcija).

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Edmonton, Pittsburgh, Nashville, Colorado, Minnesota, Chicago, St. Louis, Carolina, Toronto, Tampa, Florida, NY Rangers. Kvota 747.60.

 

NBA

 

Charlotte-Golden State tim2 >119.5

Brooklyn-Indiana >227.5

Chicago-Philadelphia >212.5

 

Milwaukee-Atlanta >221.5

Dallas-Oklahoma tim1 >112.5

Utah-Memphis >224.5

 

Kvote 3.56 i 3.57.

Kod timskih poena je zgodno, sto su granice vise, pa se moze napraviti solidna kvota.

 

Siri NBA tiket, Miami H2(+4.5), Golden State pob2, Brooklyn pob1, Atlanta H2(+13.5), Dallas pob1, Utah H1(+12.5). Kvota 3.21.

 

Hokejaski tiketi, sve pob (OT&SO), Frolunda, Skelleftea, Orebro, Rogle, Stavanger, Lillehammer, Stjernen, Sonderjyske, Bern, Zug i sve 5+ (OT&SO), Sonderjyske, Stjernen, Salavat, Vityaz, Ajoie, Rogle. Kvote 14.63 i 5.13.

 

 

Link to comment

Islandjani pokusavaju da odigraju najgore zadnje kolo ikada. Ako sam negde ocekivao 3+ vec do poluvremena, to su oni. Ostalo manje-vise regularno; City taman prolazi u fiksu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...