Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sve je nestvarno, mada ako generalno klađenje okrenemo kao berzu, treba se kladiti na iznenađenja, a ne na sigurice. Iskreno me interesuje ko sada ubada Mozzart jack potove, jer sam računao, ako neko stavlja od prvog minuta po 100 dinara da će u sledećem minutu biti gol, a tu je kvota obavezno 10, onda ima veliku verovatnoću da ubode na kraju jack pot koji može biti i preko 60k u proseku, da ne pričamo za derbije, gde budu i po 120k. Potrošiće 9k dinara minimum, ali će imati profit

 

Prvo mi je krenulo loše sa Japancima, onda Marsej, na kraju PSG. Treba bataliti, lajv me je totalno sjebao

Link to comment

Fudbal 0/2, Ajax je dosao 6+ (3+ kvota), prosao je prateci tiket (16+ kvota, 16 parova, fiks ili 3+/gg, gg ili 3+). Hokej 0/2. Hokej slabo uklapam, mada ni na fudbalu nisam mnogo bolji. PSG je ponovo bio sokantno kilav (jbg. ja od njih uvek ocekujem da daju 4+ golova, ako nije neki top tim protivnik); Club Brugge se obrukao gomilom promasaja i ostadoh kratak za gol (kao sto rekoh, bitno da u CL dominiraju, gde nema trika da ih odigram). Na sirem tiketu je proslo svasta; sva 3 para iz Austrije, Tottenham, na kraju se Hajduk iscupao za prolaz. Ne kapiram da veliki favoriti ne mogu lakse resavati meceve; bar na fudbalu je razlika u kvalitetu prevelika. Nemam srece sa uklapanjem hokeja i dalje. Bolje da vezujem sve na 6+ i 7+, pa kada udje neka veca kombinacija, utoliko bolje. MLB i NHL ponovo pametno izbegoh. Bio bi ovo katastroficno los dan, da nije sireg tiketa na fudbalu (ovako pokrih skoro polovinu uplate).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Molde-Ham Kam 3+

Bodo/Glimt-Sandefjord 3+

Rosenborg-Valerenga 3+

 

Philadelphia-Toronto ggV3+

LA FC-Nashville ggV3+

Feyenoord-Twente ggV3+

Heerenveen-PSV ggV3+

 

Arsenal-Liverpool ggV3+

Cremonese-Napoli 2V3+

Roma-Lecce 1V3+

Barcelona-Celta 1V3+

 

Kvote 2.59, 3.32 i 2.27.

Dosta meceva sa ili kombinacijama i danas, mada je i na taj nacin tesko uhvatiti nesto.

 

Prateci tiket, Fulham ggV3+, Keflavik ggV3+, Koln ggV3+, Atalanta ggV3+, Nice 1Vgg, Rennes 1Vgg, Sturm 1V3+, Wolfsberger ggV3+, Rapid Wien ggV3+, Anderlecht ggV3+, Gent ggV3+, Internacional 1Vgg, Atletico Mineiro 1Vgg, Viking ggV3+, Basel ggV3+, Malmo 1V3+, LA Galaxy ggV3+. Kvota 82.02.

 

Hokejaski tiketi, Bolzano 5+ (OT&SO), Ingolstadt 5+ (OT&SO), Esbjerg 6+, Straubing 6+ i Michalovce 5+ (OT&SO), Nitra 5+ (OT&SO), Slovan Bratislava 6+, Eisbaren 6+, Frankfurt 5+ (OT&SO). Kvote 5.99 i 6.84.

 

NFL tiketi, Green Bay pob1, Buffalo PH1(-6.5), Tampa pob1, Minnesota pob1, Tennessee PH2(+5.5), Dallas PH2(+9.5), Carolina PH1(+9.5) i Green Bay P>14.5, New Orleans P<28.5, Buffalo P>17.5, Jacksonville P<27.5, Tampa P>17.5, Minnesota P<27.5, Washington P>14.5, Cleveland P>17.5, LA Rams P>14.5, Arizona P>18.5. Kvote 6.42 i 13.57.

 

Link to comment

Roma je 1 ili 3+. Ove moje kombinacije su uvek ili. Recimo fiks ili gg, je od 1.10 do 1.25 obicno, no ako favorit da jedan gol, vec imam prolaz.

Norvezani su dolazili ok, cak i da nesto padne, ne bunim se. 

Budzet mi je malcice ogranicen , pa sam smanjio broj glavnih tiketa na 3.:D

Edited by Miljenko
Link to comment
1 hour ago, Zizou said:

Prve tri nedelje su prosle ok, prosle nedelje raspad.

 

NFL Week 5

 

Packers -7.5, Bills @2.04

Šta uradi Kanzas pre 2 nedelje je za zatvor, već 2. put da na njima padam ogromnu kvotu u poslednjim sekundama, klošari...

 

Da li uvek igraš dublove? Gledao sam predikcije na ESPN i CBS, dosta promašaja u predviđanjima ove godine

Link to comment

Ja sam u duboku uzeo Napoli i Olympiakos.

Na drugom
Unicaja +13,5
Stud.Centar - Cibona 157,5+
Rosenborg - Valerenga 3+
Fener - Karagumruk 1
Buffalo - Pittsburgh 41,5+

Link to comment
5 minutes ago, enfant terrible said:

 

Da li uvek igraš dublove? Gledao sam predikcije na ESPN i CBS, dosta promašaja u predviđanjima ove godine


Pa da, singlove i dublove, max tri meca mada je i to previse. NFL i tenis uglavnom igram jer to najvise i pratim. Retko duzi tiketi osim u prva dva kola Grand Slamova, tad mi je zabavno da nabacam i gomilu meceva sa nekom sumanutom kvotom, mada sam tu par puta ispizdeo kad sam promasio jedan ili dva meca.

Link to comment

Danas je kombo tiket nastadao odmah u startu (Feyenoord samo 2-0), a i siri nije prosao bolje (jaki su mi Svedjani, kada igraju 0-0 kao max favoriti). Jedno od onih ne ponovilo se kola.

Edited by Miljenko
Link to comment

PSV opet mrljavi po običaju, srećom sam ih iskusno izbegao. Molde će max da ispoštuje, ali Bodo je zez izgleda... Ako se ne povampire u drugom...

Link to comment

Molde stade na 5-0.:rolleyes: Najvise me nervira kada ekipa moze da da 10 komada, a nece da pokusaju. Trebao mi je jedan 7+, kao budali samar.:D I Bodo makar 5+. Sada bi Rosenborg mogao da odigrao neku svoju cuvenu 4-3 ili 4-4 utakmicu, taman da sanira kompletnu dnevnu uplatu. 

Dobro je sto hokej odigrah simbolicno. 

Ne kapiram kako uhvatite NFL fiks, kada ima ovoliko kontri. I tu jedino poeni piju vodu.

 

Za Bodo sam i ja ocekivao da ce rutinski okrenuti, ipak je protivnik preslab da izdrzi duze od poluvremena.

Edited by Miljenko
Link to comment

Na kraju korektnih 2/3 na fudbalu, uz dva bonusa. Roma je bar brzo prosla, no Barsa je nervirala do kraja i malo je falilo da gosti poravnaju u zavrsnici.:dry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...