Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

City 12 suteva u okvir gola i 4 data, to da kazem da je ok. No Real i 2 gola iz 11 pokusaja, to vec nikako ne kapiram. Jel ovi imaju najboljeg golmana ikada.:rolleyes:

Link to comment

Slabasni rezultati i danas (ja bar ponovo nisam uspeo da se pokrijem). Jedan kilavi bonus (City 5+) i dva prolaza. PSG moze da potrosi 100 milijardi i ipak ce biti kilav i dalje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/3 (1.56 i 1.34 dobitne kvote), Man City je dosao 5+ (2+ kvota). Na kraju ni juce nije dosao kombo tiket. Dosta stvari se lako uklopilo, no PSG ostaje 1-1 (ako i njih mora da igram sa ili igrama, onda stvarno bezveze cackam fudbal). City i Real su mogli odigrati efikasnije. To pre svega vazi za potonje, koji su imali cak 13 suteva u okvir gola; sve ispod 5 komada je smesno iz toliko pokusaja. Jedva cekam pocetak NHL sezone.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Bodo/Glimt 3+

Villarreal-Austria Wien 3+

 

Monaco-Trabzonspor 1V3+

Sturm-Lazio ggV3+

Roma-Betis ggV3+

 

Braga-Royale Union 1Vgg

Rennes-Dynamo Kiev 1V3+

Slovacko-Nice 2V3+

 

Molde-Shamrock Rovers 3+

AZ-Apollon 1V3+

Sivasspor-Ballkani 1V3+

 

Zurich-PSV ggV3+

Midtjylland-Feyenoord ggV3+

Basel-Slovan Bratislava 1V3+

 

Kvote 1.95, 2.50, 1.99, 2.19 i 2.21.

Iskombinovah po 2-3 para, kako bi kvote na tiketima bile nesto vise.

 

Prateci tiket, sve P1+, Monaco, PSV, Lazio, Man Utd, Arsenal, Fenerbahce, Feyenoord, Roma, Silkeborg, Sivasspor, Nice, Molde, Basel, Villarreal, AZ, Koln, Slavia Prague. Kvota 138.74.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Iserlohn, Stavanger, Storhamar, Farjestads, Brynas, Oskarshamn, Skelleftea. Kvota 5.56.

Link to comment

EL i ECL dodjose bolje od CL, ali i dalje dovoljno samo za pokrice. Kako je Basel ostao bez gola kod kuce, nikako mi nije jasno; plus brukanje Lacija na gostovanjima. Nerviraju i ovi kasni prolazi na mecevima koji trebaju da prodju rutinski (Arsenal, Rennes).

Proknjizise mi jedan MLB tiket, sa odlozenim mecom, koji je trebao da padne (pa jos skoro 5 kvota).:rolleyes:

Link to comment

Fudbal 3/5 (1.95, 1.99 i 2.19 dobitne kvote), Villarreal je dosao 5+ (3+ kvota). MLB 1/1 (4.71 kvota, sa odlozenim parom, od pre 4 dana). U odnosu na CL, ovo juce je doslo sasvim pristojno. I dalje nedovoljno za neki znacajniji plus, kada se odbiju svi bonus tiketi. Lazio je razocarao odigravsi 0-0, dok je Basel ostao bez pogotka kao domacin. Prijatno me je iznenadio prolaz MLB tiketa, odigranog jos 3.10. Imao sam odlozen mec Metsa, koji je zatim odigran kao deo duplog programa. Proknjizise ga kao dobitan, iako to nije trebao biti slucaj (4-2 i 8-0 trijumfi, pri cemu je moj ovaj prvi). Mogli su u startu knjiziti kvotu 1, kao ranijih sezona, mada sam sigurno prezadovoljan ovakvim ishodom. Fin dan, kada se podvuce crta.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Helmond ggV3+

Heracles-De Graafschap 1V3+

Dordrecht-Zwolle 3+

 

Lyon-Toulouse 1V3+

Antwerp-St. Truiden 1V2+

Hoffenheim-Werder ggV3+

Palmaflor-Bolivar 2Vgg

 

Kvote 2.39 i 2.05.

Nastavljamo i danas sa kombinacija. Jesu minorne kvote, u odnosu na pojedine sportove, no cini se da nema drugog resenja.

 

Prateci tiket, Augsburg II ggV3+, Buchbach ggV3+, Illertissen ggV3+, Grazer ggV3+, Dornbirn ggV3+, Kapfenberger ggV3+, Cork City 1V3+, Galway 1V3+, Waterford 1V3+, Bohemians 1Vgg, Derry City 1V3+, AZ II ggV3+, Utrecht II ggV3+, Roda ggV3+, Willem II 1V3+. Kvota 36.06.

 

 

Hokej

 

Banska Bystrica-Trencin 5+ (OT&SO)

Nove Zamky-Poprad 5+ (OT&SO)

Zvolen-Michalovce 5+ (OT&SO)

 

Aalborg-Rodovre 6+

Odense-Esbjerg 6+

 

Fehervar-Graz 5+ (OT&SO)

Vorarlberg-Olimpija 5+ (OT&SO)

Asiago-Innsbruck 6+

 

RB Munich-Bietigheim 5+ (OT&SO)

Ingolstadt-Eisbaren 5+ (OT&SO)

Frankfurt-Dusseldorf 5+ (OT&SO)

 

Kvote 2.16, 2.85, 2.47 i 1.97.

Mecevi su iskombinovani cisto, po ligama; videcemo uz kakav uspeh.

 

Siri hokejaski tiket, SKA St. Petersburg 7+ (OT&SO), Slovan Bratislava 5+ (OT&SO), Kosice 5+ (OT&SO), Lukko 5+ (OT&SO), HIFK 5+ (OT&SO), Tappara 5+ (OT&SO), Ajoie 6+, Sparta Prague 6+, Kladno 6+. Kvota 143.87.

 

MLB tiket, Toronto tim1 >3.5, NY Mets <7.5, St. Louis >5.5. Kvota 4.20.

Probah ipak nesto i od playoffa, ali sa minimalnim ulozima. Ipak su favorit-autsajder tekme moj fah.

 

NHL otvaranje sezone takodje odigrah sa minimalnim ulogom i to malo verovatnih 7+ (OT&SO), po 2.10 kvoti (ne bas preterano velika kvota, za dva sumnjiva over tima).

 

 

 

 

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

Na kraju cu igrati samo sire tikete, koliko losi rezultati dolaze. Za pokojne Francuze sam sam kriv, tamo osim PSG, nema iole pouzdane ekipe. Holandija 2 mi vec nije jasna; da B tim Ajaxa ceo mec ne moze da postigne jedan gol.

Hokej nista bolji. Dva prolaza su neki minimum. Austrija i Nemacka teski za procenu, kao retko kada.

 

Link to comment

Siti, Ajax, Bajren, RBS, YB, ATM, RMA, Porto, Sporting, Benfika, OM, PSG.

 

Previše favorita u jednom danu. YB i Bajern imaju možda i najteže protivnike u St.Galenu i BVB. St.Galen je već jednom tukao YB 2:1 ove sezone.

 

Verovatno ću eliminisati Ajax i Siti zbog 1,15 kvota i nekog iz portugalske trojke - Porto ima najtežeg protivnika, Sporting je prilično nestabilan, dok Benfika nema pozar u svim takmičenijma još od sredine maja ove godine (usput su tukli Juve u Torinu i igrali nerešeno pre neki dan u Parirzu).

 

 

  • +1 1
Link to comment

Fudbal 0/2. Hokej 1/4 (2.16 dobitna kvota). Neocekivano los dan. Na fudbalu je na jednom tiketu zakazao Ajax II (0-1 od 2. minuta i tako ostaje do kraja; nisu vredeli ni gg, ni 3+); na drugom Lyon ne dolazi ni 1, ni 3+. Oduvek sam mrzeo tu nepredvidljivost kod Francuza. Hokej tek za nijansu bolji, sa jednim prolazom, a i to u zavrsnim minutima meca. Nemci i Austrijanci moraju efikasnije od ovoga. I dok prve nisam mogao uklopiti bolje, Austrijance samo mogao odigrati skraceno. Danci bez sanse. Bezveze preskocih St. Petersburg (problem je sto ja obicno ne igram na predosecaj, vec na statistiku). NHL i MLB iskusno odigrah sitno; ocekivani padovi. Tesko da moze slabija najava vikenda od ovoga.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Man City-Southampton 3+

Young Boys-St. Gallen 3+

Reims-PSG 2V3+

Benfica-Rio Ave 1V3+

 

Getafe-Real Madrid 2V3+

Club Brugge-Westerlo 1V3+

Dortmund-Bayern 3+

Volendam-Ajax 3+

 

Kvote 2.17 i 2.35.

Samo dva izmiksana tiketa danas. Cini se da sutra ima vise zanimljivih parova.

 

Jedan od pratecih tiketa, sve P1+, Morecambe, Wycombe, Portsmouth, Plymouth, Sheffield Wed, Peterborough, Bolton, Dag&Red, Torquay, Oldham, Dorking, Chesterfield, Wrexham, Notts County, Bromley. Kvota 144.27.

 

 

Hokej

 

Oskarshamn-Farjestads 5+ (OT&SO)

Brynas-Skelleftea 5+ (OT&SO)

Innsbruck-Olimpija 6+

 

Olten-Langenthal 5+ (OT&SO)

Visp-Biasca Ticino Rockets 6+

GCK Lions-Basel 5+ (OT&SO)

Winterthur-Sierre 6+

 

Kvote 2.68 i 3.64.

Probah i danas nesto sa hokejom, mada start sezone nije ohrabrujuci.

 

Siri hokejaski tiket, Fehervar 5+ (OT&SO), Timraa 5+ (OT&SO), HV 71 5+ (OT&SO), Vaxjo 5+ (OT&SO), Ajoie 6+, Zug 5+ (OT&SO), Kloten 5+ (OT&SO), Ambri 5+ (OT&SO), Stavanger 5+ (OT&SO), Storhamar 6+, Gruner 5+ (OT&SO). Kvota 32.65.

 

MLB tiket, Toronto tim1 >4.5, NY Mets tim1 >2.5, St. Louis tim1 >1.5, Cleveland tim1 >1.5. Kvota 5.92.

 

NHL ispratih kao i juce, sa 7+, uz minimalnu uplatu. Ceka se pravi pocetak sezone.

Link to comment

Naredjam 16 utakmica fiks ili 3+/gg, odnosno gg ili 3+ i padam samo na Hajduk 1 ili 3+. Zasto su uopste bili toliki favoriti, kada ne mogu da rutiniraju kod kuce (premala kvota za 1 ili gg).

 

Prozvao sam ih na vreme ipak.:D

Cekala se 16+ kvota.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sporedna stvar prodje, no od glavnih zato nece biti nista. Club Brugge gubi 2-0 od neke random ekipe kod kuce, nakon skoro 30 suteva na gol. PSG se muci protiv jos vecih pacera ( jeste igrac manje, no morali bi dobiti svejedno).

Hokej ne umem da uklopim.

 

Link to comment

Ja mozda stavim Belgijance na listu za izbegavanje (eventualno za sire tikete). Prvo Anderlecht u proslom kolu, a sada i ovi, isto kao domacini. Iz ovoliko suteva bi bilo koji nizeligas dao gol, a dobijaju kao nesto u Evropi. PSG je no comment; prvo CL, a sada i u prvenstvu trokiraju. Potrosis toliki novac i ne mozes da rutiniras neki random tim.

Ako nesto nervira, to su ova iskljucenja na fudbalu. Kod drugih sportova je to zgodnije sredjeno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...