Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mladi lavovi tenisa su obične malodušne prevare :fur:... Nisam stigao da okačim ranije, ali ako pomogne Novaku, makar sam doprineo sa svoje strane

unnamed.jpg

Link to comment

0/2 (MLB 0/2). Ubijaju me sa fiksom i u MLB. Nekada je to bio najlaksi sport za pogadjanje. Houston gubi 7-0 prednost, protiv jedne od najkilavijih postava u ligi (kako je Seattle skupio ovoliko pobeda, meni nikako nije jasno). White Soxi porazeni na Kauffmanu. Oba overa udjose tesno, no bitan je prolaz. Srecom te sam na vreme minimalizovao uloge; nikakvi rezultati (za ove sto igraju kontre, super sezona, no za nas koji samo zicere biramo, uzas).

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

USA-Australia (W) 3+

New Zeland-Sweden (W) 3+

Brazil-Zambia (W) 5+

Netherlands-China (W) 3+

 

Kvota 2.03.

Ponadao sam se da cu nesto uhvatiti na zenskom fudbalu, no USA igra 0-0 poluvreme. Ocekivao sam da su dosta kvalitetnije od protivnika. Proci ce valjda bar neki od bonus tiketa.

 

Prateci tiket, Legia 2+, Malmo 2+, Ferencvaros 2+, Bayern Munich II 3+, Bayreuth 2+, Berliner 3+, Borussia Berlin 3+, Carl Zeiss Jena 2+, Chelsea 2+, Aldershot 3+, Notts Conty 2+, Cambridge City 3+, Welling 2+, Lazio 3+. Kvota 21.34.

 

 

MLB

 

Boston-Toronto 5I >4.5 (Richards-Ray)

Minnesota-Detroit >7.5 (Maeda-Alexander)

 

Kvota 2.28.

Previse iznenadjenja u fiksu ove sezone. Ranije sam zmurecki mogao naci 4 pobednicka para, a sada se ni 2 ne mogu uklopiti. Cini se da je vreme samo za poene, sto je redovna igra i na svim drugim sportovima, pa zasto ne bi bila i na bejzbolu.

 

Siri MLB tiket, Milwaukee 2, Miami 2, Tampa >7.5, St. Louis 5I >4, Chicago White sox 2, Houston 2, San Diego <9.5. Kvota 34.55.

Link to comment

Koji god fudbal da uzmem, to bude neka propast od rezultata. Danas oba odigrana para zenskog turnira, zakazase sa golovima. Da su to neke kvote preko 1.60, no oko 1.25 za 3+. Jos sam zurio da zavrsim poslove u selu, kako bih stigao da ovo odigram. Srecom te nisam odigrao iole jace.

Nista dok ne krenu Bayern, Dortmund, Atalanta i jos par timova, koji uvek pokusavaju da zatrpaju protivnika. Evropski hokej je doneo ekstra efikasnu proslu sezonu, no to krece tek u septembru.

Link to comment

Na zenskom fudbalu samo bonus za 7+ na Holandjankama (4+ kvota). Tja, ocekivao sam da fudbalerke budi nemilosrdnije od muskih kolega.

Link to comment

0/1 (fudbal 0/1, na MLB tiketu imam par odlozen za danas), Holandjanke su dosle 7+ (4+ kvota). Zenski fudbal nije doneo sjajne rezultate, na tiketu sa 4 para, jedan jedini pogodak. Srecom te je usao jedan bonus, mada kako Brazilke nisu natrpale smesnog protivnika, nije mi jasno. U MLB delu, Minnesota jedva odlazi u over, dok je Boston pomeren za danas (koliko nervira to cekanje, pa jos dupli program, koji inace nikada ne igram). Avgust moze biti samo bolji od ovoga.

Minimalni ulozi (i dalje polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Cluj-Lincoln Red Imps 3+

Sparta Prague-Rapid Wien 2+

Galatasaray-PSV 2+

Young Boys-Slovan Bratislava 2+

 

Kvota 2.72.

I dalje igram ove CL kvalifikacije, mada mi je prolaznost nikakva. Cluj ne deluje ubedljivo, no protivnik je pacerska ekipa. Utakmice na 2+deluju logicno, pod uslovom da smotani Svajcarci ne odigraju ponovo neku smor tekmu. Pojedini timovi igraju kao da se i dalje racuna gol u gostima duplo.

 

Prateci tiket, Mexico w2, France w1, Spain w1, Republic of Korea w1, Romania w1. Kvota 6.64.

Rumuni su vec odigrali nereseno, za kvotu 1; Korejanci dobise.

 

 

MLB

 

LA Angels-Colorado >8.5 (Heaney-Chi Chi Gonzalez)

San Francisco-LA Dodgers 5I <5 (DeSclafani-Buehler)

 

Kvota 2.29.

Angelsi kao i obicno; nakon gomile poena sinoc, da nas je granica malo visa (ni starteri nisu u nekoj formi).

Giantsi i Dodgersi retko idu u over 5 ininga, te i danas probah minus.

 

Siri MLB tiket, Minnesota 5I >4.5, Cleveland <9.5, Houston 2, Miami 2, Philadelphia 1, Chicago White Sox 2, Tampa 5I >3.5. Kvota 29.77.

Edited by Miljenko
Link to comment

Hvala Roglicu na pogodjenoj kvoti 9.50 :ziga:.

Gledam fudbalske parove pa onako na prvu:

-Mura bi mogla da iznedadi ili bar da da gol.

-Sparta bi mogla da pobedi Rapid.

-Young boys ce da odvali Slovake

- gg u Danskoj.

 

Link to comment

Znaci ovo ne mozes pogoditi, pa da znas rezultat unapred, Cluj samo 2-0, na mecu gde sam ocekivao laganu goleadu. Izgleda da su timovi iz komsiluka tezak krs.

Link to comment
32 minutes ago, Miljenko said:

Znaci ovo ne mozes pogoditi, pa da znas rezultat unapred, Cluj samo 2-0, na mecu gde sam ocekivao laganu goleadu. Izgleda da su timovi iz komsiluka tezak krs.

Cim ih je Borac zamalo izbacio onda znas da su krs. Meni odlicno ide jos samobda Rapid da gol.

Link to comment

Tja, ocekivao sam da ce gosti kiksirati u serijama, nakon ona dva smesna gola, na prvoj utakmici. Srecom te za dve nedelje krecu neke jace lige. Odaberem taj jedan 3+ i ni on ne dodje.

Link to comment

1/2 (fudbal 0/1, MLB 1/1). Na fudbalu nije mogao doci ni taj jedan 3+. Ovi iz Gibraltara postase majstori fudbala, kada vise ne primaju bar 4-5 komada u gostima. Zvezda je naravno zatrpala protivnika, nakon ona dva nesretna meca, kada sam ih igrao. U MLB delu recimo rutinski prolaz. Za under 5 ininga sam strepeo, posto su Dodgersi postigli 4 runs u 3. iningu, a nakon toga je dosta ljudi bilo na bazama, srecom bez efekta. Tiket sa odlozenim Torontom je prosao (oba meca su isla u over 5 ininga), no knjizenje im je smorno sporo. Ove CL kvalifikacije redovno ne donose nista; ako treba sve da igram samo 2+, onda mi se i ne igra previse (trebaju mi 4 para na 2+, za 1.60-180 kvotu, dok od 2 MLB para obicno imam kvotu preko 2). Recimo korektno, no ne mogu uci ni ovi mali kombo tiketi (kvota oko 5), pa to prilicno nervira.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Servette-Molde 2+

Feyenoord-Drita 2+

Valerenga-Gent 2+

Bodo/Glimt-Valur 2+

 

Rosenborg-Hafnarfjordur 2+

Milsami-Elfsborg 2+

Aarhus-Larne 2+

Rijeka-Gzira 2+

 

Kvote 1.61 i 1.79.

Na kraju sve odigrah samo 2+, cak i Feyenoord. Postalo je pretesko videti 5-0, 5-1, 6-1 i tome slicne rezultate, a bez toga nema koristi od fudbala, na duze staze.

 

Prateci tiket, sve P/KX, FCSB, CSKA Sofia, Olimpija, Vaduz, Domzale, Spartak Trnava, Hacken, Zilina, Qarabag. Kvota 180.39.

 

 

MLB

 

Kansas-Chicago White Sox 5I 2 (Hernandez-Rodon)

Tampa-NY Yankees 5I H2(+0.5) (Patino-Cole)

 

Kvota 2.26.

Dva para gde imamo vrhunske startere kod gostujucih timova i ne tako ubedljive kod domacina. Hernandez 0-1, 6.97 ERA, 1.35 WHIP, na poslednja 3 nastupa; Rodon, 8-4, 2.24 ERA, 0.92 WHIP, na nivou sezone, uz jos bolju formu, 2-1, 1.59 ERA, 0.82 WHIP. Patino, 0-1, 8.36 ERA, 1.71 WHIP, kada je o formi rec; Cole, 10-5, 2.74 ERA, 0.97 WHIP, odnosno 2-1, 1.80 ERA, 1.00 WHIP, 3 starta unazad. White Soxi imaju stabilnu prednost na vrhu divizije; sezonska serija 7-5 za White Soxe, 4 puta su Royalsi imali prednost nakon 5 ininga. Yankees imaju neugodan zadatak, u pokusaju postizanja makar wild card pozicije (2.5 pobeda ispod), pri cemu su iza Bostona 8.5 pobeda. 7-3 trend i obe pobede protiv Tampe, u tekucoj seriji, su sigurno ohrabrujuci. Sezonska serija, 8-7 za Tampu, period od 5 ininga, 7 prolaza sa danasnjim hendikepom.

 

Siri MLB tiket, Atlanta >7.5, San Francisco 5I < 5.5, Milwaukee 2, Toronto 2, Detroit >8.5, San Diego 1. Kvota 15.60.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...