Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

0/3 (fudbal 0/2, MLB 0/1). CL kvalifikacije, klasicna propast. Juce, Olympiakos samo 1-0 (jesu imali igraca manje, no tolika razlika u kvalitetu); Slovan B.-Young Boys odigrase uzasan mec, mali broj suteva i 0-0 naravno (Young Boys je i u domacem prvenstvu cesto igrao predosadne meceve, prosle sezone). Utorak/sreda CL bilans 1/4, nije ni potreban komentar. MLB je neprijatno iznenadio, padom najsigurnijeg fiksa (Houston), mada je i Tampa dosla na 2 auta u devetom iningu. Snizeni ulozi omogucavaju da nerviranje bude minimalno, no poneki kombo tiket bi se mogao pojaviti.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Austria Wien-Breidablik 2+

Elfsborg-Milsami 2+

Copenhagen-Torpedo Zhodino 2+

Plzen-FC Brest 2+

 

Hibernian-Santa Coloma 3+

Gent-Valerenga 2+

Basel-Partizani Tirana 2+

Drita-Feyenoord 2+

 

Kvote 1.76 i 2.19.

Meceve kvalifikacija za ovo takmicenje koje ne znam ni kako se zove, uglavnom ispratih sa 2+. Skoti docekuju tim iz Andore i to jedino deluje kao ocigledan 3+.

 

Prateci tiket, sve P/KX, Slask, Aris, Molde, KuPS, Maribor, Slovacko, Spartak Trnava, Borac Banja Luka, Aberdeen, Osijek. Kvota 274.65.

 

 

MLB

 

Minnesota-LA Angels >8.5 (Maeda-Heaney)

LA Dodgers-San Francisco 5I <5 (Buehler-DeSclafani)

 

Kvota 2.48.

Ni Twinsi, ni Angelsi se ne mogu pohvaliti dobrim rotacijama, odnosno bullpenima, te je over zgodno resenje.

Kontra situacija u Los Angelesu. Buehler i DeSclafani imaju odlicne sezone, a i trend forme je veoma dobar. Buehler, 2-0, 2.50 ERA, 1.00 WHIP; DeSclafani, 2-1, 2.18 ERA, 0.82 WHIP.

 

Siri MLB tiket, Atlanta 2, Boston 1, Tampa 2, St. Louis 1. Kvota 8.73.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbaleri prilicno nerviraju ovih dana. Sada Feyenoord ne moze do 2+, protiv neke ekipe iz juznih krajeva. Sta oni mogu sa njima da igraju, ma koji deo pripremnog perioda imali, nije mi jasno.

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

1/3 (fudbal 1/2, MLB 0/1), prosao je prateci MLB tiket (8+ kvota). Fudbal klasika, uvek se nadje neki par gde cak ni oprezna 2 gola ne mogu pasti (sinoc je to bio Feyenoord). MLB dabl pada (Angelsi over), da bi siri volsebno prosao, od toga 2 para u produzetku. Zavrsih u plusu, ni kriv ni duzan, mada glavni tiketi sigurno mogu bolje od ovoga.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

MLB

 

Houston-Texas 1 (Odorizzi-Allard)

San Francisco-Pittsburgh 1 (Cueto-Kuhl)

 

LA Dodgers-Colorado 1 (Price-Chi Chi Gonzalez)

Minnesota-LA Angels >8.5 (Happ-Cobb)

 

Boston-NY Yankees 5I <5.5 (Rodriguez-Cole)

NY Mets-Toronto >7.5 (Megill-Matz)

 

Kvote 2.11, 1.98 i 2.49.

U fiksu sada sledi igra na timove koji se bore za playoff, obicno protiv ekipa koje nemaju gotovo nikakve sanse za isti. Angelsi standardan plus. Toronto takodje spada u grupu over timova. U Bostonu imamo sudar picera koji su u odlicnoj formi, Rodriguez 1-1, 2.16 ERA, 0.96 WHIP; Cole 2-0, 2.45 ERA, 1.15 WHIP.

 

Prateci tiket, Philadelphia 5I <5, San Diego 2, Milwaukee 5I <5, Seattle 5I <5, Kansas 5I >4.5, Cincinnati 5I <6.5. Kvota 13.70.

 

Fudbalski tiket, Liefering 3+, Salzburg 3+, Lafnitz 2+, Wacker Innsbruck 3+, Dinamo Zagreb 2+, Standard 2+, Bayern II 3+, Memmingen 2+, Bayreuth 2+, Germania Halberstadt 2+, Lazio 3+, Chesham 3+, Wiener Sport 3+. Kvota 13.62.

Edited by Miljenko
Link to comment

Gledam parove upravo. Tesko mi je da ocenim ovako koncipirane timove. Znam da je pre pedesetak godina, ljudima OI turnir bio top, no meni je ovo smor. Dovoljno je da se setim onog naseg ucesca, kada je sudija ponovoi penal, 5 puta bese, cirkus. 

Francuzi su odigrali los prvi mec, pa bih tu verovatno probao 3+; Brazil deluje ok, ista igra; Spance i Nemce razmatram za 2+, mada Spanci tesko daju golove, nevezano za uzrast ekipe.

Od klupskog fudbala imam uvece Always Ready i LA FC, za 3+; Zvezdu bolje da ne diram, cak ni na 2+.

Link to comment

0/3 (MLB 0/3). Najgora MLB sezona za fiks, od kada igram, bez dileme. Pittsburgh ode na noge Arizoni i rutinski gubi, a sada dobija San Francisco u gostima. Giantsi imaju posle Houstona najmanje gresaka u ligi i poklone mojima bas veceras 2 poena. Metsi su mi oduvek bili krs za poene, ovde je u stvari Toronto zakazao, sa prilicno kvalitetnim napadom. Houston dobija; Yankees dodjose under 5 ininga, kao i over na Angelsima. Siri tiket je bio blizu (13+ kvota), no na Seattle-Oakland probise granicu za poen. Da, Dodgersi su uspeli da ne poentiraju na punim bazama, bez auta, u bottomu 9. ininga (6-6 je bilo). Poceli su cesto da ulecu ovi dani kada ne uhvatim nista. Da kombo dolazi kada treba (dva puta ove nedelje), ne bih se bunio.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Always Ready-Real Potosi 3+

China-Zambia 3+ (W)

New Zeland-USA 2+ (W)

Zvezda-Mladost Lucani 2+

 

Kvota 1.64.

LA FC nema sjajan 3+ trend u tekucoj sezoni, te ih ipak izbacih na kraju (glupo je da cekam nesto tek u 4 i 30 ujutru). Vidim da su Kineskinje krenule jako, vec 3-1, nakon 30 i kusur minuta.

 

 

MLB

 

San Francisco-Pittsburgh 1 (Gausman-Crowe)

LA Dodgers-Colorado 1 (Gonsolin-Freeland)

 

Minnesota-LA Angels >7.5 (Berrios-Sandoval)

Baltimore-Washington 2 (Harvey-Scherzer)

 

Boston-NY Yankees 5I >4 (Eovaldi-Taillon)

Milwaukee-Chicago White Sox 5I <4.5 (Burnes-Rodon)

 

Kvote 1.82, 2.20 i 2.19.

Sto se fiksa tice, ne menjam igru. Ja uglavnom igram favorit-autsajder duele i takav je slucaj i ovde. Scherzer baca za Washington (7-4, 2.83 ERA, 0.89 WHIP), te ispratih i njih. Tu je uobicajeni plus na Angelsima, te over 5 ininga na derbiju u Bostonu, uz under 5 na American Family Fieldu (Burnes 2-0, 0.84 ERA, 0.80 WHIP, na poslednja 3 starta; Rodon, 2-0, 2.50 ERA, 0.89 WHIP).

 

Prateci tiket, Seattle >6.5, Kansas 5I >4.5, Houston 5I <5.5, Cincinnati 5I >4, Toronto 5I <5.5. Kvota 7.53.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ali ovi Englezi koji igraju 0-0 poluvreme, na prijateljskim mecevima (cak 3 para cini mi se). Zasto su uopste izasli na teren.:yawn2:

Bolje da sam probao siri tiket samo sa Skotima. Na glavnom Kineskinje odose u 7+, videcemo za preostala dva para.

Link to comment

Ja ne znam koliko Zvezdi treba jaci tim od protivnika, da bi dala makar dva gola.:isuse:

Bolje da batalim sa igranjem nase lige na vreme. Bolivijci udjose na samom kraju u 3+ i ovi bednih 1-0.

Link to comment

0/4 (fudbal 0/1, MLB 0/3), Kineskinje su dosle 7+. Koliko god da me je Zvezda iznervirala jednim golom i padom fudbalskog tiketa, MLB je dosao jos gore. Zenski fudbal idealno; Always Ready ulazi u 3+ u 96. minutu; Zvezda jedva 1-0. U MLB sektoru pogodih jedan par od 6 odigranih, no comment. Na sirem tiketu ponovo jedan promasaj (uz jos jednu kvotu 1). Da nije bilo bonus tiketa sa fudbala, bio bi jos jedan dan bez izlaza.

Minimalni ulozi (polovina istih i dalje).

 

 

Fudbal

 

The Strongest-Bolivar 3+

Club Brugge-Eupen 3+

 

Nordsjaelland-Aarhus 2+

Copenhagen-Silkeborg 2+

France U23-South Africa U23 2+

Brazil U23-Ivory Coast U23 2+

 

Kvote 2.08 i 1.76.

Najpre imamo La Paz derbi, zatim i standardnog favorita iz Belgije. Tu su i dva para iz Danske, te dva sa OI.

 

Prateci tiket, Guabira P1+, Anderlecht 2+, Spain U23 w2, Germany U23 w2, Roma 2+, Real Madrid 2+, Bate Borisov w1, Fuglafjordur 3+, Rijeka w1, Plzen 2+, Slavia Prague w2, Vaduz 2+, Basel P1+, Brondby 2+. Kvota 13.30.

 

 

MLB

 

Milwaukee-Chicago White Sox <7.5 (Woodruff-Lynn)

Seattle-Oakland >7.5 (Gonzales-Irvin)

 

Houston-Texas 1 (Greinke-Dunning)

San Francisco-Pittsburgh 1 (Wood-Brubaker)

 

Kvote 2.62 i 2.16.

Brewersi i White Soxi ponovo donose duel vrhunskih startera; Woodruff, 7-4, 2.04 ERA, 0.83 WHIP, na nivou sezone; Lynn, 9-3, 2.03 ERA, 1.03 WHIP (1.42 ERA, na poslednja 3 nastupa). Seattle pomalo iznenadjujuce ima ok napad u tekucoj sezoni, te je njihov duel protiv Oaklanda, realno probati kao over. Tu je i nesretni fiks, sa dabl kombinacijom. Greinke startuje za Houston, 9-3, 3.58 ERA, 1.12 WHIP. San Francisco je zakazao zestoko na prva dva meca serije (ne kapiram da dobijes Dodgerse 3-1 u pobedama, a onda izgubis obe od jednog od najlosijih timova lige; to mu dodje kao da i nisu dobili Dodgerse pre toga i odrzali prednost na celu divizije), te ih ponovo probah danas, u zavrsnoj utakmici serije.

 

Siri MLB tiket, Philadelphia 1, Tampa 5I >4, Cincinnati 5I >4.5, Boston 5I >4.5, LA Angels 2, Kansas 5I >4.5, LA Dodgers >7.5. Kvota 27.41.

Link to comment

Brazil ce izgleda odigrati 0-0.:isuse: Kakav je to start Luiz napravio (a da nije penal), pa da bude za crveni u 12. minutu (plus nije sudjeno odmah).

Link to comment

I zavrsise 0-0. Muski fudbal (da tako kazem), postaje sve veci smor za gledanje, a posebno za igru. Ja bih tu nesto menjao, da se popravi efikasnost (kao sto u MLB pokusavaju da promene pravila i favorizuju ofanzivni deo).

Link to comment

2/4 (fudbal 1/2, MLB 1/2). Dosta neobican dan na fudbalu. 3+ kombinacija prolazi uz dosta problema (Club Brugge 0-0 poluvreme, kasni gol za The Strongest). Na drugom tiketu neverovatne tri 0-0 utakmice. Da sam trazio meceve za 0-1, nema trika da bih nasao 3. MLB korektno. Prolazi fiks kombinacija, dok poeni ponovo padose na Seattle-Oakland (za jedan poen, nakon 6 poena u pocetna 3 ininga). 

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

MLB

 

Seattle-Houston 2 (McCaughan-Garcia)

LA Angels-Colorado >6.5 (Ohtani-Marquez)

 

Minnesota-Detroit >8.5 (Pineda-Manning)

Kansas-Chicago White Sox 2 (Minor-Keuchel)

 

Kvote 2.22 i 2.59.

Garcia ima finu sezonu; Houston je dosta kvaliteniji tim, pa probah 2 (Seattle ima dosta vise pobeda od ocekivanog).

Angelsi standardni plus. Stoji da Ohtani baca, no granica je prilicno niska.

Pineda ima ok sezonu, mada mu trenutna forma nije sjajna, 1-2, 5.65 ERA, 1.67 WHIP. Manning je korektan, mada Detroit ima i boljih clanova rotacije.

Minor i Keuchel se ne mogu pohvaliti nekom formom. Minor, 1-2, 6.19 ERA, 1.38 WHIP; Keuchel, 1-1, 5.63 ERA, 1.50 WHIP. Sezonska serija, 6-3 za White Soxe.

 

Fudbalski tiket, Real Santa Cruz 3+, Jorge Wilstermann 3+, Vejle 2+, Ostersunds 2+, Vasteras 2+, Fylkir 2+. Kvota 4.87.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...