Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Toliko kvalitetnih igraca na terenu i ne mogu da ubace dva bedna gola.:yawn2: To posebno vazi za Portugal, koji kao ima ultra jak ofanzivni deo.

  • +1 1
Link to comment

2/4 (fudbal 0/1, MLB 2/3), Bodo/Glimt je dosao 5+. Na fudbalu prilicno neprijatan pad na Belgija-Portugal paru, gde su i 2 pogotka bila previse. Bodo/Glimt je doneo jedan bonus tiket. Stoji da ce tekuci mesec na fudbalu verovatno biti u plusu, no ovakvi padovi sigurno ne pomazu da reprezentacije gledam vise. MLB korektno. Jedini promasaj je bio na Detroit-Houston, gde nije bilo plusa ni tokom startnih 5 ininga, a ni na kraju. San Diego tesno; Dodgersi lagano; Washington bolje da sam odigrao under 5 (makar i sa 4 granicom), no posrecilo se u 6. i 7. iningu; Angelsi ocekivano lak plus; Toronto over 5 ininga. Da je kombo pao samo na fudbalu, sigurno bih jos bio iznerviran; ovako jedan regularan dan.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Croatia-Spain w2

France-Switzerland 2+

 

Kvota 1.68.

Komsije igraju bez jednog od glavnih igraca danas. Francuzi znaju da razocaraju stilom igre, ali im kvalitet sigurno ne manjka.

 

 

MLB

 

NY Yankees-LA Angels 5I >4.5 (King-Bundy)

Colorado-Pittsburgh 5I >5 (Freeland-Tyler Anderson)

 

LA Dodgers-San Francisco 5I <5 (Bauer-DeSclafani)

Houston-Baltimore 1 (Greinke-Eshelman)

 

Kvote 2.18 i 1.93.

King je da kazemo solidan u dresu Yankeesa, 0-3, 4.05 ERA, 1.38 WHIP. Bundy pak lici na nekoga kome ne gine zamena u rotaciji, 1-7, 6.68 ERA. 1.39 WHIP.

Napad Piratesa je konacno pristojan, sa blizu 5 poena u proseku, na poslednjih 10 utakmica. Freeland nije bas sjajno zapoceo kampanju, 0-2, 7.76 ERA, 1.99 WHIP, uz ocekivano losiji ERA kod kuce (10.38 tokom 8+ ininga).

Dodgersi i Giantsi donose duel odlicnih startnih picera. Bauer, 7-5, 2.57 ERA, 0.97 WHIP; DeSclafani, 8-2, 2.77 ERA, 1.00 WHIP. 

Houston je i dalje jedan od top kandidata za titulu, a na moundu je Iskusni Greinke, sa jos jednom izvrsnom sezonom, 8-2, 3.56 ERA, 1.11 WHIP.

 

Siri MLB tiket, Cincinnati >8.5, Boston <11.5, Milwaukee <8.5, Minnesota >7.5, St. Louis >7.5. Kvota 9.41.

 

Link to comment

1/3 (fudbal 1/1, MLB 0/2). Jedini prolaz juce je bio nekompletan fudbalski tiket. Spanci i Francuzi se obrukase na isti nacin, jedina razlika je sto sam potonje odigrao na golove. Dva para koja bih tesko odigrao na 3+ (mozda Francuze, Spance nikako). MLB nema trika da uklopim. Angelsi odlaze u over 5 ininga, taman preko granice, no na Coors Fieldu neverovatna 2 poena (sudija je bio ocajan, sa zvanjem strajkova daleko van zone). Nadam se da ce zaziveti ideja da homeplate sudija samo izgovara strajk ili lopta, a da se procena uradi preko kompjutera. Houston volsebno gubi sa top starterom; Dodgersi ostaju taman ispod granice. Na vreme skinuh uloge, nemoguce je uklopiti siri tiket.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

MLB

 

Toronto-Seattle 1 (Ray-Flexen)

LA Dodgers-San Francisco 5I <5 (Buehler-Gausman)

 

Cleveland-Detroit 1 (Mejia-Urena)

Boston-Kansas 1 (Pivetta-Keller)

 

Houston-Baltimore 1 (Urquidy-jos nije odluceno ko ce startovati za goste)

NY Yankees-LA Angels 5I >4.5 (Taillon-Heaney)

 

St. Louis-Arizona 5I >4 (Martinez-Smith)

Cincinnati-San Diego 5I >4.5 (Santillan-Snell)

 

Kvote 2.13, 2.28, 2.17 i 2.50.

Forma startera je tu negde, no Toronto ima dosta bolji lineup, ofanzivno pre svega.

Dodgersi i Giantsi, standardna igra. Nastupaju piceri sa odlicnim sezonama, Buehler, 7-1, 2.51 ERA, 0.92 WHIP; Gausman, 8-1, 1.49 ERA, 0.77 WHIP.

Cleveland je dosta ozbiljnija eikipa od Tigersa, a u prilog tome govori i sezonska serija, i 8-3 skor za Indianse.

Boston je za mene neocekivano dobar ove sezone. Pivetta i nije u nekoj formi, no tim dobija serije. Nakon ciscenja Yankeesa, i protiv Royalsa su krenuli pobedom. Kansas ima 6 vezanih poraza.

Urquidy baca sve bolje, 2-0, 2.14 ERA, 0.67 WHIP, 21 ininga, 19 strajkauta i 3 walks, 3 primljena HR, tokom poslednja 3 starta. Nakon iznenadjujuceg poraza nocas, ocekujem revans Astrosa.

Ponovo imamo Angelse i startere kojima je ERA oko 5. Ohtani sabije iz meca u mec, a granica za startnih 5 ininga je sigurno zgodnija nego ona za ceo mec.

Martinez se ne moze pohvaliti dobrim ucinkom u tekucoj sezoni, 3-9, 6.78 ERA, 1.44 WHIP. Ocekujem da se udaraci Cardinalsa iskazu u ovoj seriji (7 poena juce).

Na Great American Ball Parku imamo sudar opasnih napada. Snell ima turbulentnu sezonu i 7.30 ERA na prethodna 3 nastupa. Od 4 ovosezonska suceljavanja u San Diegu, imali smo polovican ucinak tokom startnog dela meca.

 

Siri MLB tiket, Tampa 2, Atlanta 1, Milwaukee 1, Oakland 1. Kvota 6.42.

 

Fudbalski tiket, England w1, HB Torshavn 3+. Kvota 2.33.

Morao sam probati nesto i na fudbalu, mada EURO donosi dva izuzetno teska para za procenu.

 

Link to comment

1/3 (MLB 1/3), prosao je prateci fudbalski tiket (2+ kvota). Cleveland-Detroit duel je odlozen, te nemam ishod sva 4 tiketa, no kombo je definitivno pao. Yankees i Angels prolaze lagano, Toronto bez vecih problema u fiksu, Boston tesno, San Diego lagan plus 5 ininga, Astrosima se bullpen ponovo volsebno raspao (moracu igrati neke timove tipski, samo overe recimo; nerviraju izuzetno ovi padovi skroz sigurnih fikseva; Houston je prilicno pomogao kladionice juce i prekjuce), St. Louis je ulozio dosta u napad no i dalje igraju kilavo (pada plus prvih 5 ininga), LA Dodgers novi under startnog dela meca, pomenuto odlaganje Indiansa. Fudbalski tiket je prosao; Farani lagano, dok su Englezi nekako dobili i sa onom smesnom postavom. Traljavo, no sa smanjenim ulozima, igram prilicno opusteno.

Minimalni ulozi (i dalje polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Molde-Stromsgodset 3+

Viking-Stabaek 2+

Sandefjord-Bodo/Glimt 2+

 

Kvota 1.81.

Molde kod kuce probah u 3+ varijanti, ostalo opreznije.

 

 

MLB

 

Houston-Baltimore >8.5 (Garcia-Harvey)

Oakland-Texas >6.5 (Bassitt-Allard)

 

Chicago White Sox-Minnesota >7.5 (Cease-Ober)

NY Yankees-LA Angels >8.5 (German-Ohtani)

 

Kvote 2.25 i 2.36.

Dva vezana poraza Astrosa, u ulozi totalnih favorita (1.28 i 1.40 kvote), mi se nikako nisu dopala. Od sada ih igram samo na poene. Trend overa, Houston 6/10, Baltimore 7/10. Sezonska serija, 4 plusa i jedan minus; tekuca serija, 2 plusa.

Plus trend, Oakland 6/10, Texas 6/10. Sezonska serija, 3 plusa i 2 minusa; tekuca serija jedan plus.

Pogled na poslednjih 10 utakmica, White Sox 7/10, Twins 7/10, kada je o overima rec. Sezonska serija, 5 pluseva i 2 minusa; tekuca serija, jedan plus. 

Dosta utakmica je pod znakom pitanja za danas, zbog loseg vremena, te na kraju uzeh Yankees-Angels mec. Ohtani jeste u odlicnoj formi, kako udaracki, tako i na moundu, no verujem da Yankees mogu dati par poena za plus.

 

Siri MLB tiket, Toronto >9.5, Boston 5I >5, Colorado 5I >5.5, St. Louis >7.5. Kvota 6.02.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Norvezani ponovo nista. Na stranu sto MLB tesko hvatam, kod njih sam naviknut na rutinske prolaze. Vise sam tiketa uhvatio sa EURO parovima, nego sa Norvezanima. Stoji da je jun prvi mesec u tekucoj godini, da sam na fudbalu zavrsio u plusu.

Link to comment

Momci iz Bodo su postali jako promenljivi, ali ubijaju tikete kako hoće. Jasno je da Norvežani kada prodaju dobrog strelca treba lampom tražiti sledećeg, ali za te pare valjda mogu da kupe nekog talenta? Ovako su mi izgoreli pogotke na Molde i Viking... Tupani

Edited by enfant terrible
Link to comment

Da, meni ni 2+ nije pomoglo. Rekoh da ne tovarim sve 3+. Cini se da cu morati da pratim Molde, Bodo i Viking, samo kada su domacini (posto je Rosenborg zaredjao sa 0-1 utakmicama).

U subotu Bodo docekuje Viking. To cu probati sigurno sa necim iz EURO ponude (recimo Engleska viner). Za petak jos razmisljam; Spanija viner i nesto na golove na Belgija-Italija, 2+ ili 3+.:huh:

Link to comment

Ja i dalje ne kapiram zasto su italijani favoriti protiv Belgije.:huh: Kada sam video startne kvote, bio sam ubedjen da se igra u Rimu. Po meni Belgija ima za klasu bolji tim.

  • +1 1
Link to comment

1/4 (fudbal 0/1, MLB 1/3). Na fudbalu novi pad na Norvezanima, za kraj inace dobrog meseca (zahvaljujuci reprezentacijama pre svega, 14/25 na glavnim tiketima na nivou meseca i prvi fudbalski plus u tekucoj godini). MLB i dalje traljavo, mada je u statistiku usao tiket sa odlozenim Indiansima (koji su izgubili obe utakmice od dosta slabijeg rivala). Spojih pogotke i promasaje, na preostala dva tiketa, sto je uvek dobra stvar. Sa snizenim ulozima ne mogu da se ispucam previse, te igram opustenije.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

MLB

 

Toronto-Seattle 1 (Ryu-Kikuchi)

Oakland-Texas 1 (Manaea-Dunning)

 

Arizona-San Francisco 2 (Kelly-Cueto)

Atlanta-NY Mets 5I <4 (Ian Anderson-Jacob deGrom)

 

Kvote 2.22 i 2.33.

Kisno vreme pravi dosta problema ovih dana, pa sam prinudjen da preskacem pojedine meceve. Stoji da se neke serije zavrsavaju, te bi i u slucaju odlaganja, isti mogli biti odigrani dosta kasnije.

Na Blue Jays-Mariners duelu je statistika startera slicna, no dajem prednost Torontu zbog dosta boljeg napada.

Manaea ima finu sezonu, 6-4, 2.91 ERA, 1.20 WHIP, sto bi uz bolji lineup, u odnosu na Rangerse trebalo biti dovoljno za 1.

Arizona je i dalje tim sa najslabijim skorom. San Francisco pokusava da spreci niz od 4 poraza. Cueto, 6-3, 3.63 ERA, 1.27 WHIP.

Kada Jacob deGrom nastupa, under mi je prva opcija; 7-2, 0.69 ERA, 0.53 WHIP, na nivou sezone. Anderson sasvim pristojan, 5-4, 3.42 ERA, 1.18 WHIP.

 

Siri MLB tiket, LA Angels >8.5, Chicago White Sox 1, Milwaukee 2, Cincinnati 5I >4, Houston >7.5, Colorado >10.5. Kvota 13.43.

 

Fudbalski tiket, sve 3+, Grotta, Grindavik, Vestri, Selfoss. Kvota 3.20.

 

Prolaz na bejzbolu iz KBO lige (Juzna Koreja) danas, 4+ kvota.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

0/2 (MLB 0/2), prosla su dva prateca KBO tiketa (bejzbol, Juzna Koreja), 4+ i 2+ kvote (potonji se cekao zbog odlozene utakmice). MLB neuklopljiv. Under 5 ininga je zavrsio kao kvota 1, dok su sva 3 fiksa pala. Siri tiket je bio relativno blizu, ali udaraci zakazase u Denveru. Dobro te je proslo bar nesto, za pokrice vise od pola uloga, no rezultati sigurno nisu simpaticni. Mozda je stvarno vreme da i MLB pretezno igram na poene.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Switzerland-Spain w2

Brazil-Chile 2+

 

Belgium-Italy w1

 

Kvote 1.66 i 2.25.

Dugo sam razmatrao sta odigrati na fudbalu. Spanija i Brazil su bili manje-vise laki kao izbor. U derbiju ipak probah viner na Belgijance.

 

Prateci tiket, sve 3+, Ranheim, Aalesunds, Bryne, Ham-Kam. Kvota 4.63.

 

 

MLB

 

Washington-LA Dodgers 5I <5 (Scherzer-Urias)

Oakland-Boston 5I >3.5 (Montas-Rodriguez)

 

LA Angels-Baltimore >8.5 (Canning-Akin)

Kansas-Minnesota >8.5 (Singer-Happ)

 

Kvote 2.34 i 2.39.

Scherzer je jedan od startera, kod koga uvek razmatram under kao opciju, te to odigrah i danas. Scherzer na nivou sezone, 7-4, 2.14 ERA, 0.85 WHIP; Urias, 9-3, 3.95 ERA, 1.07 WHIP.

U Oaklandu imamo duel startera koji imaju ERA preko 5, na poslednja 3 starta, pa probah over 5 ininga, posto su i napadi veoma dobri.

Akin cini se da ima sve vise problema na poziciji startera; 12.21 ERA, 2.07 WHIP, na prethodna 3 nastupa.

Happ se ne moze pohvaliti dobrom formom, 1-1, 6.14 ERA, 1.77 WHIP, na prethodna 3 starta. Eto prilike da se probudi utihnuli napad Royalsa. Minnesota nema previse problema sa davanjem poena, dok su bullpen i odbrana vec druga prica.

 

Siri MLB tiket, NY Yankees >8.5, Chicago White Sox 2, Cincinnati >8.5, Houston 5I >4, Colorado 5I >5.5, San Francisco 2, Seattle >7.5. Kvota 29.40.

Link to comment

Glupo prvenstvo! Svi su prepisali put Hrvata iz 2018. ili Portugalaca iz 2016. - idi u produžetke pa šta bude

Kakvo ziherašenje, bolje je igrati Kazahstance!

Link to comment

Golove me je stvarno strah da igram, pa je ovo ipak najbezbolnije resenje. Od utorka krece druga runda CL kvalifikacija, no i to cu morati na fiks. Vidim da su kvote na favorite 1.30-1.40, sto znaci da ce vineri biti oko 1.10, tja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...