Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Umpf, koliko su kilavi Norvezani postali. Sa ovim kvotama oko 1.40, ocekujem cesce neki 4-3, 5-2 ili slican rezultat. Premalo sansi, kvalitetniji i efikasniji mec mogu videti i u nasoj ligi (barem je prilicno verovatno da ce favorit natrpati autsajdera kod nas). Generalno, ako nesto ne volim, to je faktor iznenadjenja  na fudbalu. Zato obicno i gledam Bayern i slicne dominantne ekipe, gde obicno nema mesta za nerviranje (Zvezda kod nas).

Link to comment

Par ekipa u ruskoj drugoj ligi će davati golove jer nisu prodali najbolje strelce. Tenis je bio očevidan juče

Capture+_2021-07-11-07-52-46.png

Edited by enfant terrible
  • +1 2
Link to comment

2/4 (fudbal 1/2, MLB 1/2). Jos jedan dan gde su glavni tiketi mogli doci bolje. Bolivijci su kompletno dosli 3+, mada je pomalo meh nijedan bonus tiket (6+ ili 7+). Kod Norvezana ni ovo osnovno nije proslo; prilicno razocaravajuca sezona, u odnosu na proslu. MLB deo korektno; fiks dabl lagano, dok su Angelsi zakazali sa poenima (Boston kvota 1). Ocekivao sam da 3 prolaza nece biti neko cudo, no ponovo ih nije bilo.

Minimalni ulozi (polovina istih ponovo).

 

 

Fudbal

 

Molde-Odds 3+

Always Ready-Palmaflor 3+

 

Italy-England 2+

 

Kvote 2.00 i 1.52.

Povezah najverovatnije utakmice iz Norveske 1 i Bolivije. Finale sam morao probati u nekoj varijanti. Za fiks stvarno nemam ideju (toliko sam kvota 1 imao na ovom prvenstvu da je to postalo dosadno), pa uzeh samo 2+.

 

 

MLB

 

Texas-Oakland 2 (Allard-Bassitt)

San Francisco-Washington 1 (Gausman-Fedde)

 

Milwaukee-Cincinnati 5I <5 (Woodruff-Castillo)

LA Dodgers-Arizona 1 (Gonsolin-Kelly)

 

Kvote 2.40 i 2.03.

Nakon sto je primio 6 poena protiv Houstona, u tek drugom porazu ove sezone, ocekujem da se Bassitt vrati pobednickoj formi, 9-2, 3.41 ERA, 1.07 WHIP. Sezonska serija, 5-4 za Texas; tekuca, 1-1.

Gausman je jos jedan picer, koji je zasluzeno osvojio playoff mesto, 8-3, 1.74 ERA, 0.80 WHIP. Sezonska serija, 4-2 za Giantse; tekuca serija, 2-0 za San Francisco.

Woodruff ima fenomenalnu sezonu, 7-4, 2.10 ERA, 0.78 WHIP; Castillo ima dobar trend od 3 starta, 1-0, 1.77 ERA, 0.98 WHIP. Tesko mi je da odigram fiks na tim koji ima dosta slabiji napad u odnosu na protivnika. 

Gonsolin je prilicno dobar do sada, 1-0, 2.11 ERA, 1.31 WHIP. Arizona je vec dobila jedan mec u tekucoj seriji (1-1, ukupno 8-1 za Dodgerse), te verujem da ce domacin nekako resiti vecerasnji mec u svoju korist.

 

Siri MLB tiket, Chicago White Sox 2, Tampa <9.5, Philadelphia 2, Minnesota 1, Houston >7.5, San Diego 1. Kvota 17.21.

 

Sledi MLB pauza zbog All-Star utakmice u Denveru (utorak). U cetvrtak ima samo jedan mec, te je povratak standardnoj igri tek u petak. Klupske kvalifikacije ce biti glavna igra, sto obicno nije dobra stvar.

 

Danas novi prolaz na KBO tiketu (bejzbol, Juzna Koreja), 3+ kvota, 3 para. Losi uslovi za igru tokom cele nedelje kod njih, me sprecavaju da odigram presirok tiket (ili kisa, ili zagadjenje/los kvalitet vazduha).

Link to comment

4/4 (fudbal 2/2, MLB 2/2), Molde i Always Ready dodjose po 5+ (3.50 i 3.10 kvote), a prosao je i kombo tiket (16+ kvota), kao i KBO tiket (bejzbol, Juzna Koreja, 3+ kvota). Fudbal je doneo ok rezultate. Finale metiljavo za moje standarde procene, no bar padose 2 gola. Dabl fino, uz oba manja bonus tiketa. MLB je nekako prosao za kombo tiket. Dodgersi okrecu 1-4, sa 3-run HR u bottomu 9. ininga, za 7-4 trijumf; San Francisco i Oakland rutinski dobijaju; Brewersi i Redsi lagani under 5 ininga. Da smotani San Diego nije izgubio drugi vezani duel protiv Colorada, prosao bi i siri tiket sa 17+ kvotom. KBO je ovog meseca doneo par finih prolaza, cak i kada nista drugo nije dolazilo. Danas nista zgodno za igru ozbiljnije, te procenat od kombo tiketa prebacujem za sutra.

Minimalni ulozi (jedan tiket, forme radi).

 

Fudbalski tiket, Raufoss 3+, Ranheim 2+, Start 2+, Jerv 2+, Keflavik 3+. Kvota 3.15.

Link to comment

Norveska 2 je bila standardno nekorisna, mada ni Islandjani nisu bili bolji. Dobra procena.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Lincoln Red Imps-Fola Esch 3+

Valur-Dinamo Zagreb 3+

 

Riga-Malmo w2

Borac-Cluj w2

Shakhter Soligorsk-Ludogorets w2

 

Kvote 2.33 i 2.03.

Revans mecevi tekuce runde CL kvalifikacija. Dinamo sam planirao za golove ponovo, a probah i tim iz Gibraltara. Tu je i viner kombinacija, sa timovima koji nisu ubedljivo dobili prve duele.

 

Prateci tiket, sve P1+, Clyde, Annan, Ayr, Falkirk, Hearts, Raith. Kvota 4.25.

 

 

MLB

 

NL All-Star-AL All-Star <12.5 (Scherzer-Ohtani)

 

Kvota 1.49.

Za razliku od pojedinih All-Star meceva (NBA, NHL), MLB revijalni mec obicno donosi ozbiljniju igru. Na poslednjih 10 utakmica je samo jednom probijena ova granica, te mi under deluje kao realna opcija.

Link to comment

Fiks. Jel moguce da ovo dolazi ovako nerealno.:isuse: Prvo Malmo jedva 1-1, a sada Cluj gubi od Borca 2-0. Na 1.45 za 2, ocekujem da 1 stvarno tesko moze uci (plus mi nije jasno kako BIH liga moze biti toliko konkurentna).

Link to comment

1/3 (fudbal 0/2, MLB 1/1), Lincoln Red Imps dodjose 5+, a prosao je i prateci fudbalski tiket (4+ kvota). CL kvalifikacije standardno nekorisne za budzet. Prvi par u okviru 3+ kombinacije je doneo neocekivano lak prolaz, da bi Dinamo i Valur zatajili na drugom (najmanja 3+ kvota u ponudi). Fiks je tek za no comment. Malmo kilavih 1-1, za kvotu 1; Ludogorets dobija 1-0; Cluj volsebno gubi u Banja Luci.:huh: Na fudbalskom fiksu sam godinama gubio novac, ne kapiram zasto pokusavam ponovo (kao sto rekoh, jedini sport sa 3 ishoda), i tu ni vineri ne pomazu mnogo. Skoti dodjose prvo poluvreme bar jedan gol, na sirem tiketu. MLB All-Star je prosao izuzetno lako, cak 5 poena lufta. Tja, cekao se bas dobar kombo, nakon prebacivanja.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Kairat-Maccabi Haifa 2+

Neftchi Baku-Dinamo Tbilisi 2+

 

Alashkert-Connahs 3+

Legia-Bodo/Glimt 3+

 

Kvote 1.88 i 2.91.

Probah sva 4 danasnja para na golove. Bolje da poginem dostojanstveno, nego da se nerviram oko fiksa.

 

Prateci tiket, Palmeiras w2, River Plate w1, Flamengo w2, Junior 0-3. Kvota 2.55.

Link to comment

Ovi veliki favoriti bas ne umeju da rese mec lagano. Ocekivao sam da ce Alashkert sa milion stranaca,  dati bar 2 komada do poluvremena.:dry:

Link to comment

1/2 (fudbal 1/2). Nije bilo sanse da provucem kombo tiket juce. Dva najverovatnija meca za golove, su donela 3 pogotka ukupno. Dobro te je bar prosla 2+ kombinacija. Alashkert je razocarao odigravsi 0-0 u regularnom, kao totalni favorit (puno stranaca u ekipi, 20+ suteva). Na pratecem tiketu iz JA pogodih par stvari u fiksu i rekoh da stavim jedan minus (0-3). Taj par je imao najvisu 3+ kvotu (i do 2.80); naravno da je doslo 7+ (i iz 1 u 2).

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

 

Fudbal

 

Slask Wroclaw-Paide 3+

Spartak Trnava-Mosta 3+

 

Dinamo Batumi-Tre Penne 3+

Petrocub-Sileks 2+

Breidablik-Racing Union 2+

 

Zalgiris-Europa FC 2+

Puskas Akademia-Inter Turku 2+

Klaksvik-FK Rigas 2+

Sarajevo-Milsami 2+

 

Ararat-MOL Fehervar 2+

KuPS-Noah 2+

Urartu-Maribor 2+

Hesperange-Domzale 2+

 

Kvote 2.19, 1.80, 2.18 i 2.66.

Naredjah dosta meceva, uglavnom u 2+ varijanti. Tesko je proceniti par, kada je na kvoti oko 1.20 u fiksu, 3+ kvota tik ispod 2 (meni je normalno da sa tom kvotom za pobednika, 3+ ne bude preko 1.50 nikako).

 

Prateci tiket, sve P/KX, MOL Fehervar, Struga, Suduva, Sutjeska, Maribor, Sligo, Partizani Tirana, Runavik, Domzale, Llapi, Klaksvik, Larne. Kvota 1393.27.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Danas je odmah pocetni par na putu da zakaze. Kako 2+, tako I siri tiket.:isuse:

Ima jos citav mesec, do pocetka top liga. Nista bez Bayerna I slicnih pravih favorita. Ovo je metiljavo skroz.

Link to comment

Dobro je sto vec sutra ima puno MLB meceva. Ove kvalifikacije su standardno nekorisne. Ako favorit na 1.11 u fiksu, ne moze dati lagano vise od jednog gola, onda to definitivno nije nesto za igru.

Link to comment

0/4 (fudbal 0/4). Nema se sta mnogo reci oko ovih kvalifikacija, cak 5 promasaja na 13 parova (uglavnom 2+). Znao sam da je glupo takmicenje za igru, no da favoriti oko 1.20 u fiksu, igraju ovako kilavo, meni je I dalje neverovatno. Na osnovu cega se postavljaju kvote. Srecom te se nastavlja MLB danas.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Vojvodina 2+

Jorge Wilstermann-Real Potosi 3+

Midtjylland-Odense w1

Dinamo Zagreb-Slaven w1

 

Kvota 1.94.

Zvezdu odigrah oprezno na startu sezone; Bolivijci ponovo imaju bas male kvote; Dinamo I Danci ipak u fiksu.

 

Prateci tiket, Osijek w1, Shelbourne w2, Shamrock Rovers w2, Flora 3+, Bate Borisov w2, Illertissen 3+, Bayreuth 2+, Heimstetten 2+. Kvota 4.29.

 

 

MLB

 

LA Angels-Seattle >7.5 (Heaney-Flexen)

Toronto-Texas 1 (Ray-Lyles)

 

Kvota 2.14.

Angelse pratim I dalje sa overima.

Par meceva nije bilo u ponudi, zbog kasne objave startera te uzeh Toronto gde je razlika startera najveca.

 

Siri MLB tiket, Miami 2, San Diego 2, Atlanta 1, Houston 2. Kvota 8.29.

 

Mrzim ovo kuckanje preko telefona. Ovamo kod mene, grmljavina 3-4 sata skoro bez pauze.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...