Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Belgijanci nisu mogli ni do neresenog.:rolleyes: Cim je neka fiks kvota meni cudna, to je bolje odmah da preskocim. Plus stvarno retko igram kvote preko 2 (eventualno neki 5+ ili sire).

Link to comment

1/4 (fudbal 0/2, MLB 1/2). Na fudbalu nije bilo neke pomoci, sa ovako glupim rezultatima. Jedino sam mogao ustedeti novac, da sam sve strpao na jedan tiket. Spanci kilavi, kvota 1; Belgija no comment; Brazil jedva 1-0. MLB korektno, prolazi dabl sa finom kvotom, dok je druga kombinacija pala na Oakland-Boston. Nikako da krene priliv realnijih rezultata.

Minimalni ulozi (polovina istih i dalje).

 

 

Fudbal

 

Bodo/Glimt-Viking 3+

Czech Republic-Denmark 2+

Ukraine-England w2

 

Kvota 2.15.

Bodo/Glimt standardno. Englezi su mi bili zacrtani za viner, pa drugi par probah na 2+.

 

Prateci tiket, LA FC 2P2+, Houston 3+, Minnesota 2P2+. Kvota 5.13.

 

 

MLB

 

Washington-LA Dodgers 2 (Espino-Kershaw)

Philadelphia-San Diego 2 (Eflin-Darvish)

 

Oakland-Boston 5I >4 (Irvin-Richards)

Seattle-Texas >7.5 (Gonzales-Lyles)

 

Toronto-Tampa 5I >4.5 (Stripling-McClanahan)

Cleveland-Houston 5I >4 (Morgan-Odorizzi)

 

Kvote 2.35, 2.40 i 2.17.

Kershaw baca za Dodgerse, Darvish za Padrese. Kada oni startuju obe ekipe ili pratim u fiksu, ili igram under.

Tu je i par timova u plus varijanti; Boston, Seattle, Toronto, Houston, sve ekipe koje ove sezone imaju produktivne napade, pri cemu se moze reci da i Oakland spada u tu grupu.

 

Siri MLB tiket, LA Angels 1, Colorado >11.5, Chicago White Sox 2, Cincinnati 5I >4, Milwaukee 2. Kvota 10.85.

Link to comment

2/4 (fudbal 1/1, MLB 1/3). Fudbalski tiket prolazi lagano. Bodo/Glimt bez problema do 3+, a isto se moze reci za Dansku i 2+, te pobedu Engleza. MLB se tesko uklapa i dalje. I taj jedan dobitni tiket nije bio kompletan, vec je Boston doneo kvotu 1, uz prolaz na Seattle-Texas. Neocekivan pad San Diega, uz jos neobicniji under 5 ininga na Torontu. Skinuo sam uloge, pa nema previse nerviranja, no poneki kombo tiket bi mogao da uleti, ne mora da se stidi.

Minimalni ulozi (polovina istih). 

 

 

Fudbal

 

LA Galaxy-Kansas City 3+

Dallas-Vancouver 2+

Colorado-Seattle 2+

 

Kvota 2.15.

Teski parovi kod Norvezana, te spojih samo 3 MLS meca.

 

Prateci tiket, sve 2P2+, Lillestrom, Rosenborg, Molde, Valerenga. Kvota 15.32.

 

 

MLB

 

Detroit-Chicago White Sox 2 (Manning-Giolito)

Arizona-San Francisco 2 (Smith-DeSclafani)

 

LA Angels-Baltimore >8.5 (Sandoval-Eshelman)

Philadelphia-San Diego 5I >4 (Velasquez-Snell)

 

Pittsburgh-Milwaukee 2 (Tyler Anderson-Freddy Peralta)

Kansas-Minnesota >8.5 (Keller-Maeda)

 

Kvote 2.26, 2.23 i 2.26.

White Soxi vode 9-3 u sezonskoj seriji protiv Tigersa; tekuca je izjednacena, te im dajem prednost u odnosu na startera u boljoj formi; Giolito, 6-5, 3.84 ERA, 1.10 WHIP, na nivou sezone; Manning, 1-2, 8.16 ERA, 1.53 WHIP.

Smith baca sasvim dobro, no uz slabu podrsku napada, 2-4, 3.08 ERA, 1.27 WHIP, dok DeSclafani ima fenomenalnu sezonu, 8-3, 2.91 ERA, 1.03 WHIP. Sezonska serija, 8-1 za San Francisco; tekuca, 2-1.

Angelsi su standardno over resenje. Prijatno iznenadjenje je da i bez najboljeg igraca, retko idu u minus. Over trend, LA Angels 6/10, Baltimore 6/10. Serija, plus i minus.

Od Snella se sigurno ocekivalo vise, no u poslednje vreme baca izuzetno promenljivo (na poslednjih 6 startova, 3 nastupa sa 5+ primljenih poena).Trend za plus prvih 5 ininga, jedan minus i jedna kvota 1 (taman da se raspucaju danas).

Ocekivao sam da ce moji Piratesi imati najvise problema protiv Cardinalsa, no Brewersi nas dobijaju redovno; 7-2 za Milwaukee u sezonskoj seriji; tekuca, 3-0. Bonus je sto Peralta ima odlicnu sezonu, 7-2, 2.17 ERA, 0.87 WHIP.

Ako nam treba primer za dva tima koji primaju poene kao na traci, ne trebamo ici dalje od Minnesote i Kansasa. Deset meceva unazad, Minnesota ima prosek od 6.9 dopustenih runs, Kansas 7.0. Plus bilans, Kansas 8/10, Minnesota 9/10. Sezonska serija, 11 pluseva i jedan minus; tekuca, 2 plusa.

 

Siri MLB tiket, Toronto >8.5, Houston 2, Atlanta 1, Colorado >10.5, Oakland >7.5, Seattle >7.5. Kvota 14.99.

 

Dobro otvaranje dana na KBO bejzbolu (Juzna Koreja). Odigrah svih 5 parova, dovoljno za 9+ kvotu. Japan (NPB) je skoro nemoguce uklopiti, piceri su odlicni, te uglavnom pada malo poena. Naravno kladionice daju prilicno niske granice, za iole dobre startere. Kod KBO igram overe i undere za prvih 5 ininga i to je proslo i danas. Odem na sajt sa statistikom i pogledam kakav trend imaju starteri, pa na osnovu toga istipujem. Valjda mi vise odgovara kada je liga divlja (KBO), posto obicno ima puno walks.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

1/4 (fudbal 0/1, MLB 1/3), prosao je prateci bejzbol tiket (KBO, 9+ kvota). MLS razocaravajuce. Odigrah jedan 3+ i 2 para na 2+ i ni to nije moglo doci (LA Galaxy 0-2, nakon 30 suteva ukupno). MLB i dalje nedovoljno dobro. Fiks dolazi ocajno. Milwauke naravno gubi bas sinoc, nakon serije od 9 pobeda; White Soxi jos jednom porazeni u Detroitu; San Francisco dobija na Chase Fieldu. Poeni za nijansu bolje. Angelsi jos jedan lagani plus; San Diego daje dovoljno poena za over 5 ininga; Minnesota ostaje poen ispod granice. Na kraju prolazi jedan dabl. Cini se da je vreme samo za poene; kraj, prvih 5 ininga, plus ili minus, nebitno. Tiket bejzbola iz Juzne Koreje je doneo pokrice, no glavnim tiketima nikako nisam zadovoljan.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

MLB

 

Pittsburgh-Atlanta >7.5 (Chase De Jong-Fried)

Minnesota-Chicago White Sox 5I >4.5 (Ober-Cease)

 

Kansas-Cincinnati >8.5 (Minor-Gutierrez)

LA Angels-Boston 5I >4.5 (Suarez-Perez)

 

Kvote 2.42 i 2.28.

Atlanta je bila raspucana na prva 4 meca sezonske serije (3 plusa i jedan minus), te probah over i danas.

Minnesota ima problema kako sa rotacijom, tako i sa bullpenom, o cemu govori i ERA oko 5 (28. u ligi, po WHIP kategoriji su 23.; po broju kvalitetnih startova 28.). Nakon izuzetnog starta sezone, piceri White Soxa pokazuju znake umora (5.3 dopustena poena, na poslednjih 10 utakmica).

Redsi su pocistili Cubse, uz 3 neocekivane utakmice sa malo poena. Kansas je jos jedna ekipa sa ocajnim ucinkom rotacije, te ocekujem kanonadu. 

Angelsi i poeni su jasna stvar. Boston je postigao dosta poena ukupno (435 na 85 utakmica), no broj overa nije zadovoljavajuci. Angelsi i daju i primaju puno runova (411-439 na 83 meca).

 

Siri MLB tiket, LA Dodgers 5I <4.5, Milwaukee 5I <4.5, Tampa 5I <5.5. Chicago Cubs 5I >5. Kvota 5.88.

 

Fudbalski tiket, sve 3+, Ranheim, Raufoss, Grorud, Start. Kvota 4.63.

Link to comment

Sta odigrati sutra na Italija-Spanija paru.:huh: Ima par zanimljivih meceva CL kvalifikacija, no ovo me kopka najvise. Engleze pratim sa viner 1 ili 2+, no ovo je vec kvalitetna dilema. Za MLB mi je statistika jedino merilo, tu nema previse nejasnih stvari.

Link to comment

0/2 (MLB 0/2). MLB je i dalje skoro nemoguce uklopiti. Ni sa fiksom ne bih prosao nista bolje. Pittsburgh odlazi u plus, no na Minnesota-Chicago White Sox nije bilo previse poena, u prvom delu meca. Na Kansasu je zafalio poen za plus, dok su Angelsi prosli u over 5 ininga varijanti. Na fudbalskom tiketu sa mecevima Norveske 2 (4 para), cekao se po gol u drugom poluvremenu na 2 utakmice i nije ih bilo, neverovatno. MLB dolazi veoma slabo, vec 2-3 nedelje, no i dalje se nadam da moze uci neka realna serija i doneti par kombo bonusa.

Minimalni ulozi (polovina istih i dalje).

 

 

Fudbal

 

Helsinki-Buducnost w1

Ferencvaros-Pristina 3+

Cluj-Borac 2+

 

Kvota 1.93.

Na kraju preskocih mec EURO polufinala, dok Copa America nisam ni razmatrao sa ovim neefikasnim mecevima. Helsinki mi deluje kao jasan favorit. Dve bas male kvote u fiksu, odigrah na golove.

 

 

MLB

NY Mets-Milwaukee 5I <4.5 (Jacob deGrom-Brett Anderson)

Houston-Oakland >7.5 (Valdez-Bassitt)

 

LA Angels-Boston >7.5 (Ohtani-Eovaldi)

Seattle-NY Yankees 5I >4 (Sheffield-Taillon)

 

Kvote 2.49 i 2.25.

Cim Jacob deGrom startuje, under mi je prva opcija; deGrom, 7-2, 0.95 ERA, 0.54 WHIP.

Valdez i Bassitt imaju fine sezone, no sezonska serija je kompletno isla u plus (10 utakmica), te moram probati ovaj par, posebno sa nizom granicom.

Angelsi i Red Soxi takodje donose duel dobrih startera. Napadi su takodje odlicni, plus je bullpen domacina jedan od losijih na nivou lige.

Yankees igraju dosta ispod ocekivanog. Trenutno imaju 3 pobede manje, od bar 2 klase slabijih Marinersa. Granica za over pocetnih 5 ininga je niska, a prosek datih poena na poslednjih 10 utakmica je Seattle 5.0, NY Yankees 4.9.

 

Siri MLB tiket, Toronto 2, Atlanta >7.5, LA Dodgers >6.5, Philadelphia 2, San Francisco 5I< 5.5, San Diego 1. Kvota 15.39.

 

Link to comment

Ferencvaros se dugo mucio, da bi za 7 minuta ubacili 3 komada. Sva tri moja meca dodjose 3+. Tja, ponekad treba biti drcan.

Link to comment

Prvenstvo ne daje zelene tikete, ali Luksemburžani, Mađari i Rumuni imaju više smisla za golove. Ne znam na lajvu na koga da stavim, ovo kao da je planirano za penale

Capture+_2021-07-06-23-05-41.png

Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, MLB 1/1). Fudbalski tiket prolazi tesno, nakon sto se Ferenvaros mucio 70 minuta, a onda brzo postigao 3 pogotka. U MLB sektoru ponovo nadjoh mec odlozen zbog kise. Ako mi nesto poremeti igru, to je ta situacija. NY Metsi su pomereni za danas, mada je plus sto gosti imaju jos boljeg startera. Houston lagani plus, kao i Yankees over 5 ininga. Angelsi taman preko granice, HR Red Soxa na 2 auta u devetom iningu. Ok dan, a bice jos bolji, ako Metsi udju under 5 ininga (prebacio bih kombo bonus za sutra).

Minimalni ulozi (polovina istih). 

 

 

Fudbal

 

England-Denmark w1

Slovan Bratislava-Shamrock Rovers w1

Ludogorets-Shakhter Soligorsk w1

 

Dinamo Zagreb-Valur 3+

Malmo-Riga 2+

Bodo/Glimt-Legia 2+

 

Kvote 1.87 i 2.10.

Danas uglavnom parovi CL kvalifikacija, plus Englezi u fiksu kada vec stalno igraju kao domacini.

 

 

MLB

 

Houston-Oakland >7.5 (Garcia-Manaea)

Texas-Detroit <9.5 (Gibson-Mize)

 

Baltimore-Toronto 2 (Harvey-Ryu)

LA Angels-Boston 5I >4 (Heaney-Rodriguez)

 

Kvote 2.38 i 2.07.

Soldini starteri danas nastupaju na Minute Maid Parku, no efikasna sezonska serija je nastavljena juce; 11 meceva, 11 overa.

Gibson ima fenomenalnu sezonu, 6-0, 1.98 ERA, 1.03 WHIP i zasluzio je mesto na All-Star utakmici. Mize dosta dobar, 5-5, 3.55 ERA, 1.15 WHIP. Taman da se proba under. Serija, 2 plusa.

Toronto ima startera koji ima dosta bolju sezonu, Ryu, 7-5, 3.65 ERA, 1.15 WHIP; Harvey, 3-9, 7.34 ERA, 1.71 WHIP. Sezonska serija, 5-3 za Blue Jayse; tekuca serija, 1-0 za Baltimore.

Angelsi i Red Soxi igraju za mene prilicno korisnu seriju. Rodriguez je u dosta boljoj formi, u odnosu na start sezone (2.50 ERA, 0.89 WHIP), dok Heaney baca sve losije, 9.64 ERA, 1.79 WHIP. Niska granica za over 5 ininga deluje privlacno. Sezonska serija za startni deo meca, 3 plusa i 2 minusa.

 

Siri MLB tiket, Pittsburgh 5I >4, Kansas 5I >4, LA Dodgers 2, San Francisco 1, San Diego 1. Kvota 8.17.

 

Prosao je ponovo KBO tiket (bejzbol, Juzna Koreja), samo 2+ kvota ovog puta.

 

 

Link to comment

Malmo.:isuse: Celo poluvreme igrac vise, 20+ suteva I samo 1-0. Da, na 1.15 u fiksu.

Edited by Miljenko
Link to comment

3/5 (fudbal 1/2, MLB 2/3), prosao je kombo tiket od pre dva dana (11+ kvota), te prateci KBO tiket (2+ kvota), Dinamo Zagreb je dosao 5+ (3+ kvota). Fudbalom nisam odusevljen. Dinamo rutinski uz bonus; Bodo lagano; Malmo se obrukao 1-0 pobedom. Fiks kombinacija donosi prolaze Slovana i Ludogoretsa, uz jos jednu kvotu 1 iz EURO ponude. MLB je najpre doneo dva tiketa sa odlozenim NY Metsima. Jacob deGrom i Burnes su opravdali poverenje, mada su oba duela isla u minus prvih 5 ininga. Sto se tice jucerasnjih parova; na Astrosima je falio poen za over; Angels lagano; Detroit tesan under, nakon gomile propustenih prilika za poentiranje; Toronto bez problema do pobede. U neku ruku sam zadovoljniji sto Houston nije prosao, posto bi me prilicno iznerviralo, da je kombo pao samo na Malmo paru. Odlican dan; izlazni kombo prenet za danas.

Minimalni ulozi (polovina istih i dalje).

 

 

Fudbal

 

Maribor-Urartu 2+

Fehervar-Ararat 2+

Zilina-Dila Gori 2+

 

Levadia-St. Joseph 2+

Birkirkara-La Fiorita 2+

Domzale-Hesperange 3+

 

Kvote 1.60 i 1.70.

Probrah gomilu meceva ove ne tako zanimljive runde kvalifikacija, u skroz opreznoj varijanti (samo jedan 3+).

 

Prateci tiket, sve P/KX, Noah, Inter Turku, Gzira United, Stjarnan, Siroki Brijeg, Bala Town, Shkupi, Glentoran. Kvota 111.27.

 

 

MLB

 

Houston-Oakland 5I >3.5 (McCullers Jr.-Montas)

Seattle-NY Yankees 5I >3.5 (Gilbert-Montgomery)

 

San Diego-Washington 5I <4.5 (Darvish-Scherzer)

Baltimore-Toronto 5I >5 (Akin-Manoah)

 

Kvote 2.15 i 2.34.

Houston i Oakland su zakazali prvi put u sezoni sinoc (prvi under, na 12. utakmici), no pratim ih i dalje samo sa plusom za startni deo meca.

Yankees konacno deluju raspucano, dve utakmice gde je u startu pala gomila poena, pa i danas pratim sa overom 5 ininga, posto starteri imaju ERA oko 4, 3 nastupa unazad.

Za mec na Petco Parku, treba reci samo da nastupaju Darvish i Scherzer. Prvopomenuti, 7-3, 2.65 ERA, 0.95 WHIP, na nivou sezone; Scherzer, 7-4, 2.10 ERA, 0.85 WHIP (trend od 3 starta, 2-0, 1.59 ERA, 1.00 WHIP).

Akin je i dalje bez pobede (0-4), pri cemu mu je forma ispod sezonskog proseka, 0-2, 11.91 ERA, 2.29 WHIP. Jedna od onih serija, gde su neefikasni mecevi retkost.

 

Siri MLB tiket, LA Dodgers 2, Arizona 5I >4, NY Mets 1, Milwaukee 5I <5.5, Minnesota >8.5. Kvota 7.57.

  • +1 1
Link to comment

0/4 (fudbal 0/2, MLB 0/2). Jedan od onih dana gde nije bilo trika da provucem nesto. Uvek se iznova iznenadim, koliko su ove kvalifikacije glupava stvar. Stoji da ja jedino zicere mogu pogoditi, no da ovoliko timova sa kvotom u fiksu oko 1.20, ne mogu zabiti ni dva gola kod kuce, meni je totalno neverovatno. Da li su Slovenci toliko losi, da ne mogu napuniti random ekipe iz Luksemburga i Jermenije. MLB je doneo jedan odlozen mec i 3 promasaja. Tako nesto bih tesko nasao i da sam zeleo da ne pogodim nista. Prosla MLB sezona je bila losa, zbog malog broja meceva, no ovo je regularno lose. Ne valja kada ima previse timova koji gravitiraju oko 50%. To u startu znaci da svako svakog moze dobiti, a to nikako nije dobro za igru.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

MLB

 

Seattle-LA Angels >7.5 (Gonzales-Cobb)

Texas-Oakland >7.5 > (Lyles-Irvin)

 

Minnesota-Detroit 5I >4 (Maeda-Manning)

Boston-Philadelphia 5I >5 (Richards-Velasquez)

 

Kvote 2.39 i 2.20.

Angelsi i dalje imaju fin over trend, pa ih pratim i dalje (8/10).

Stadion u Arlingtonu je jedan od onih koji najvise pogoduju udaracima, te probah plus, posebno sa ovako niskom granicom.

Na Target Fieldu imamo duel picera, koji se ne mogu povaliti sjajnom formom. Maeda, 2-1, 5.06 ERA, 1.38 WHIP; Manning, 1-1, 9.75 ERA, 2.00 WHIP.

Za kraj imamo mec Fenway Parku. Boston je standardno dobar u ofanzivi, dok se napad Philliesa popravlja (6.2 poena u proseku, na poslednjih 10 utakmica).

 

Siri MLB tiket, Atlanta 2, Cleveland 1, San Diego 1, Chicago White Sox 2. Kvota 6.84.

 

Fudbalski tiket, St. Patrick w1, Wexford 3+, Galway 2+, Shelbourne w2, Thor 3+, Vestmannaeyjar w1, Vikingur 3+, Fram 3+. Kvota 7.37.

Edited by Miljenko
Link to comment

0/2 (MLB 0/2), prosao je prateci MLB tiket (6+ kvota). Neobican dan. Oba dabla padose (po pogodak i promasaj), no prodje fiks tiket sa pristojnom kvotom (4 para). Dovoljno za pokrice veceg dela uplate. Ni par stvari kojih nije bilo u startu u ponudi, nije doslo kako treba (Yankees under na primer), te i nije bilo boljih resenja.

Minimalni ulozi (standardno minimalni, da tako kazem, a i to zato jer su kvote za 3+ na fudbalu premale za neku sitnu uplatu).

 

 

Fudbal

 

Viking-Stromsgodset 3+

Club Aurora-San Jose Oruro 3+

 

Real Potosi-The Strongest 3+

Royal Pari-Jorge Wilstermann 3+

 

Kvote 1.76 i 1.57.

Kod Norvezana uzeh najzanimljiviji par na papiru, a i Bolivijci konacno krenuse nocas. Jedino mi se ne svidjaju premale 3+ kvote kod potonjih (razumem da svaki drugi par ima 3+ kvotu oko 1.30, no bas svaki, je vec preterivanje). 

 

Prateci tiket, Cowdenbeath 2P2+, Albion 3+, Elgin 2P2+, Kilmarnock 3+, Brechin 3+, Peterhead 2P2+. Kvota 9.70.

 

 

MLB

 

Baltimore-Chicago White Sox 2 (Eshelman-Giolito)

LA Dodgers-Arizona 1 (Buehler-Smith)

 

Boston-Philadelphia 5I >5 (Perez-Moore)

Seattle-LA Angels >7.5 (Flexen-Sandoval)

 

Kvote 1.93 i 2.40.

Eshelman se ne moze pohvaliti nekom formom, 0-1, 9.26 ERA, 2.06 WHIP. Fiks trend, Baltimore 4-6, Chicago White Sox 7-3 (3 vezane pobede). Sezonska serija, 5-0 za White Soxe; tekuca, 1-0.

Smith ima pristojnu sezonu, 2-5, 3.45 ERA, 1.25, no Buehler je jos bolji, 8-1, 2.49 ERA, 0.92 WHIP. Odnos pobeda i poraza, LA Dodgers 6-4, Arizona 4-6. Sezonska serija, 7-1 za Dodgerse; tekuca serija, 1-0 za Arizonu.

Pluseve sam probao na timove koji su pri vrhu po efikasnosti. Ohtani ne posustaje, te odigrah Angelse ponovo, pri cemu su Marinersi iznenadjujuce solidni. Over trend, Seattle 8/10, LA Angels 8/10. Sezonska serija, 6 pluseva i 2 minusa; tekuca serija, jedan over.

 

Siri MLB tiket, Tampa >7.5, San Francisco 1, Oakland 5I >4, Atlanta 2, Cleveland 1, Milwaukee 1, Houston <9.5, San Diego 1. Kvota 44.30.

Boston ima prepoznatljiv napad ponovo, dok se Philadelphia probudila protiv Cubsa. Sezonska serija, 3 plusa i minus; tekuca serija, jedan plus.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...