Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Joooj, jebena Zvezda mi je jebala majku. Dodao sam je kao zadnji par na tiketu da pojacam kvotu, na 2:0 sam zaokruzio par.Jebena govna odvratna, ne znam koji mi je kurac bio da igram na njih. Place mi se :isuse:

Link to comment
Joooj, jebena Zvezda mi je jebala majku. Dodao sam je kao zadnji par na tiketu da pojacam kvotu
I ja, s tim sto sam ja igrao kombinaciju 1&3+ zbog jebenog jubileja, nabijem na kurac i njih i Marakanu. Pogodio Safarovu, X2 Panatinaikos (jedva) i H1+6.5 na nase, ode mi 7 hiljada zbog Zvezde raspale.Sreca je sto nikad ne igram samo jedan tiket nego vise komada pa je moralo nesto da dodje :D Bravo za nase orlove i sestru Safarovu koja je ispostovala, pogotovo prvi set.
Link to comment

Pocetak je obecavao veoma los dan, no na kraju cak i uzeh nesto. Fudbal 3/5, hokej 0/2, uz propratni. MLB 2/3, ostali parovi 1/2, NFL 5/7.Zvezda oborila dva, standardni i jedan siri. Tampa primila 4 poena u 8. iningu, na 2 auta. NFL turbulentno, no 5 pogodjenih nije lose.FudbalBreidablik-Fram 2+Hafnarfjordur-Valur 2+Parma-Roma 2+Kasimpasa-Fenerbahce 2+Bilbao-Celta 2+HokejSalavat-Amur 5+St. Petersburg-Medvescak 5+Rusi su teski za prognozu na golove, no da probam ova 2 para, gde je razlika u kvalitetu velika.MLBPhiladelphia-Miami 1Pittsburgh-San Diego 1Detroit-Seattle >8.5Lee za Philliese. Burnett i nije u nekoj formi, no kada pogledam koliko standarnih igraca fali gostima, pobeda Pittsburgha deluje izgledno. Porcello-Saunders u Detroitu. Porcello solidan. Saunders los u gostima, ima seriju kilavih nastupa protiv Tigersa. Domaci tim ne koristi dobro igrace na bazama(puno hitova, malo poena). Vecerasnji duel mi deluje kao zgodna prilika, za uigravanje napada.

Link to comment

ja imao jedan rekreativni od 14 parova, uglavnom favoriti i golovi, sve fino proslo, ali me zajeba fiorentina i izjednacujuci gol u 89. minutu. fiorentina mi jos 2 lepa tiketa upropastila. inace, generalno bio fin vikend.

Link to comment

Kvota na Grcku protiv Hrvatske u Maxbetu 1.65, a na Hrvatsku 2.25 ( U Mozzartu 1.75 - 2.25). Hm...Mislim da bi se na neki tiket mogla staviti dvojka na Hrvate. Ako dobiju sigurno su prvi, dok Grke samo pobeda i pobede Slovenije i Italije mogu odvesti dalje (onda bi Spanci ispali).

Link to comment
Pocetak je obecavao veoma los dan, no na kraju cak i uzeh nesto. Fudbal 3/5, hokej 0/2, uz propratni. MLB 2/3, ostali parovi 1/2, NFL 5/7.Zvezda oborila dva, standardni i jedan siri. Tampa primila 4 poena u 8. iningu, na 2 auta. NFL turbulentno, no 5 pogodjenih nije lose.FudbalBreidablik-Fram 2+Hafnarfjordur-Valur 2+Parma-Roma 2+Kasimpasa-Fenerbahce 2+Bilbao-Celta 2+HokejSalavat-Amur 5+St. Petersburg-Medvescak 5+Rusi su teski za prognozu na golove, no da probam ova 2 para, gde je razlika u kvalitetu velika.MLBPhiladelphia-Miami 1Pittsburgh-San Diego 1Detroit-Seattle >8.5Lee za Philliese. Burnett i nije u nekoj formi, no kada pogledam koliko standarnih igraca fali gostima, pobeda Pittsburgha deluje izgledno. Porcello-Saunders u Detroitu. Porcello solidan. Saunders los u gostima, ima seriju kilavih nastupa protiv Tigersa. Domaci tim ne koristi dobro igrace na bazama(puno hitova, malo poena). Vecerasnji duel mi deluje kao zgodna prilika, za uigravanje napada.
Juce su svi Islandjani odlozeni da nece i danas?
Link to comment

Došlo je do zasićenja™, moram da iskuliram neko vreme.Uplaćujem na Haneskua pri rezultatu 6:7 i 4:5 + protivnikov servis. Kvota u tom trenutku 10. Protivnik neki sedamnaestogodišnji Rus (Čečen?) koji je dobio wild card. Hanesku pravi brejk 40-30, zatim dobija na svoj servis 40-15 i onda u gemu za pobedu vodi 0:40 i naravno izduva + izgubi TB i pored vođstva 3:1. Kapiram da bi u trećem setu malac osvojio maks. 2 gema.Pre toga odigram Grčka - Hrvatska under 148.5 i dođe lagano, ali qrac, računaju se i koševi u produžetku. Neveruem™ više...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...