Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Previse kontri juce i danas u MLB delu. Cim padne ovoliko kvota oko 1.50, tu nema nikakve vajde za mene. Sada se i Ohtani volsebno raspao, bice sva tri pada (po pogodak i promasaj). 

Breidablik dodje 7+, no nije neka uteha.

Link to comment

1/5 (fudbal 1/2, MLB 0/3), Breidablik je dosao 5+ i 7+. Na fudbalu sam ocekivao dva lagana prolaza, no Young Boys je jedva dosao do minimalne pobede (imao sam 2+). Juventus nije dosao 3+, pa i nije bilo boljeg resenja. Man City se kasno raspucao za neki bonus, dok se kod Islandjana rano videlo da sledi goleada. MLB je ponovo dosao lose. Cak 7 solidnih favorita je otislo u kontru (tu racunam i Dodgerse, koji su kasno ubaceni u ponudu). Nadam se da ce biti boljeg trenda; porazi Redsa i Astrosa su prilicna iznenadjenja, pri cemu su prvi izgubili cak i seriju protiv nesretnog Detroita. Cim probam da stabilizujem malo vecu uplatu, uleti niz od par dana sa bas losim rezultatima (u petak su na fudbalu od 6 zicera usla samo 2, subota i nedelja isto to, ali za MLB).

Minimalni ulozi (ne vredi se zaletati kada ne ide).

 

 

Fudbal

 

Grorud-Jerv 3+

Raufoss-Kongsvinger 3+

 

Sandnes-Ull/Kisa 3+

Wil-Grasshoppers 3+

 

Kvote 2.16 i 1.91.

Izbacih par meceva iz Norveske 2; Tromso i Lillestrom su neefikasni, dok je Strommen postigao samo 2 gola na 4 utakmice. Ubacih jedan par iz Svajcarske 2 i eto kombinacije (nadam se dobitne).

 

 

MLB

 

Philadelphia-NY Yankees >9.5 (Arrieta-Happ)

Houston-Seattle >8.5 (James-Graveman)

 

Oakland-LA Angels 5I >4 (Bassitt-Canning)

Tampa-Atlanta 5I <5.5 (Glasnow-Foltynewicz)

 

Kvote 2.62 i 2.23.

Over dabl odigrah na osnovu ofanzivnog potencijala ekipa. Bullpen Philliesa se nije proslavio do sada, a protivnik je jedan od najboljih napada. Astrosi su krenuli raspucano, sva tri meca serije su isla u plus, pa over probah i danas.

Oakland i Angelsi takodje imaju dobre udarace, i ako je plus dosao sinoc, sa etabliranim starterima, ne vidim razlog da se to ne desi i danas. Serija 2 overa i jedan under, prvih 5 ininga 1-1-1 (over, under, povracaj).

Glasnow je pre proslosezonske povrede imao sjajan ucinak, 6-1, 1.78 ERA, te ocekujem da nastavi gde je stao. Foltynewicz je imao odlicnu zavrsnicu prosle sezone, uz jedan dobar i jedan uzasan nastup u doigravanju.

 

Prateci tiket, Washington >9.5, Chicago Cubs >9.5, NY Yankees 2, Pittsburgh 5I >4, Houston 1, Cleveland 1. Kvota 16.01.

 

Link to comment

Angelsi ce izgleda i ove sezone biti nesposobni, nevezano koliko jak lineup imali. Druga i treca baza bez auta, zatim i pune baze sa jednim autom i nista od poena. Na kraju je tacno jedan poen i zafalio za makar kvotu 1.

Nisam ocekivao bas ovoliko tezak pocetak sezone za pogadjanje. Ovo je trebala biti serija kada su u over isli lagano kako prvih 5 ininga, tako i ceo mec. Biser je sto je plus dosao bez problema sinoc, kada je ocekivan lagani minus (posebno za ovaj startni period).

 

Moram priznati da me je fiks prilicno iznervirao juce i prekjuce, te se moze desiti da i MLB igram samo sa poenima, pa kako mi bude. Danas su u opticaju wild card mecevi (starteri teski za procenu), no ovo u prethodna dva dana je trebalo doneti maksimum 2-3 kontre ukupno, a ne 7 kontri samo juce.

 

Krece NHL za par dana. Nadam se da cu to lakse hvatati na 5+.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/4 (fudbal 1/2, MLB 1/2), Grasshoppers je dosao 5+. Norvezani nisu bili efikasni, kao u prethodnim kolima, no ne moze ni svaki mec doci 7+. Prolazi jedan dabl, uz bonus, korektno. MLB sam spojio kako treba, no mogao sam odigrati bolje, tim pre sto su overi dosli 7/9, kako ceo mec, tako i prvih 5 ininga. Philadelphia-NY Yankees odlozeno zbog nesretne epidemije, dok se sacekaju rezultati testova. Nista posebno dan, mada je i to bolje od vikenda.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Ham-Kam-Ranheim 3+

Inter-Napoli 2+

Parma-Atalanta 2+

 

Kvota 1.93.

Norveska 2 standardno, dok Italijane odigrah opreznije (Napoli ima uzasnu realizaciju, a Atalanta je spojila tri 0-2 utakmice).

 

 

MLB

 

LA Angels-Seattle >8.5 (Sandoval-Sheffield)

Houston-LA Dodgers >7.5 (Valdez-Buehler)

 

Cincinnati-Chicago Cubs >9.5 (Mahle-Mills)

Oakland-Colorado >8.5 (Mengden-Senzatela)

 

Philadelphia-NY Yankees 2 (Eflin-Cole)

Minnesota-St. Louis >9.5 (Bailey-Martinez)

 

Kvote 2.55, 2.47 i 2.72.

Praticu plusevima timove koji imaju dobre postave, a povremeno ce uleteti poneki fiks/under, kada imamo top startere. Videcemo da li ce se mec Philadelphia-NY Yankees odigrati danas (u Meridianu odmah knjize odlozene utakmice, pa je to glavni razlog zasto igram kod njih, plus mi je Balkan Bet daleko, a i nervira me stalna guzva kod njih).

 

Prateci tiket, LA Angels 1, LA Dodgers 2, Minnesota 1, Pittsburgh >8.5, Washington >8.5, Tampa 1. Kvota 17.44.

Link to comment

2/4 (fudbal 1/1, MLB 1/3), Ranheim je dosao 5+ i 7+. Fudbal se fino uklopio, mada je Napoli ponovo bio upitan, nakon serije promasenih zicera. Norvezani izvukose 7+ u zavrsnici, lepo. MLB je bio blizu idealnog. Yankees odlozeni; Cubsi, Angels i Colorado prolaze, no na Minnesoti i Dodgersima je zafalio poen. Twinsi su se rano odlepili na 6-0 i padaju samo 3 poena do kraja. Na Dodgersima puno prilika za poentiranje, cak i ponisten poen u osmom iningu. Ovo je primer kako je ponekad mala razlika izmedju malog i velikog plusa. Najgora stvar je sto sam ponovo odigrao na najlosiji moguci nacin (Dodgersi i Twinsi su dosli u fiksu, plus su svi parovi dosli over tokom 5 prvih ininga). Izvestan plus na kraju, no moglo je bolje sigurno.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Lazio-Brescia 3+

Sassuolo-Genoa 2+

Torino-Roma 2+

Molde-Valerenga 2+

 

Kvota 1.92.

Lazio lici na efikasan par, dok ostalo ispratih opreznije, posto Molde igra protiv ne tako spretne Valerenge.

 

 

MLB

 

Toronto-Washington 2 (Pearson-Scherzer)

Minnesota-St. Louis >8.5 (Hill-Ponce de Leon)

 

Cleveland-Chicago White Sox 5I <6 (Plesac-Giolito)

Cincinnati-Chicago Cubs 5I <6 (Gray-Hendricks)

 

NY Mets-Boston 1 (Jacob deGrom-Eovaldi)

LA Angels-Seattle >8.5 (Heaney-Dunn)

 

Kvote 2.37, 2.36 i 2.35.

U fiksu odigrah parove na kojima nastupaju top starteri, a imamo i dva undera gde su oba startna picera kvalitetna. Tu su i dva plusa na vrhunske napade.

 

Prateci tiket, Oakland >7.5, Texas 5I <5.5, Washington 5I <5.5, Cleveland <10.5, Chicago Cubs 2, Pittsburgh >7.5, Tampa 5I <5.5, Minnesota 5I >4.5, LA Angels 5I >4.5. Kvota 88.20.

Edited by Miljenko
Link to comment

Koliko me nervira kada ekipa ovoliko gresi u zavrsnici, kao Lazio danas. 3 na 2, 3 na 3, 4 na 3 i tako desetak puta minimum, bez makar drugog gola do poluvremena. 

MLB me ne nervira kada ne ide onako kako ocekujem. Fudbal vec izuzetno zamara da se gleda, kada su zavrsni pas/realizacija slabi.

Link to comment

Ne treba biti kukavica.:D Sve dodje 3+, osim onog jedinog meca koji sam odigrao na taj nacin. Molde je lagano resio i Valerengu na kraju.

Sutra igra Svajcarska 2, u petak Austrija 2 zavrsno kolo, plus Norveska 2. Tu ce biti rekordan broj 3+ kombinacija.:rolleyes:

Link to comment

0/4 (fudbal 0/1, MLB 0/3). Ispostavilo se da sam fudbal odigrao na najgori moguci nacin. Jedan 3+ mec na tiketu i taj naravno nije dosao. Svi ostali parovi (cak i oni izbaceni), su prosli lagano sa 3 gola ili sire. MLB i dalje uzasno uklapam; ponovo 3 pogotka i 3 promasaja, mada su i rezultati prilicno losi. Jedna dobra kombo isplata bi sanirala ceo slab start sezone, pa i dalje nema razloga za zivciranje.

Minimalni ulozi i danas (malo tiketa; ovo lici na dan odmora, mada su parovi prilicno verovatni).

 

 

Fudbal

 

Stabaek-Bodo/Glimt 3+

Aarau-Grasshoppers 3+

 

Wil-Chiasso 3+

Vaduz-Schaffhausen 3+

 

Kvote 1.69 i 1.57.

Bodo/Glimt je standardna igra iz Norveske, a tu je i Svajcarska 2.

 

 

MLB

 

Baltimore-NY Yankees 2 (Means-Happ)

LA Angels-Seattle >8.5 (Bundy-Gonzales)

 

Kvota 2.30.

Cetvrtkom uobicajeno manje utakmica, te iste ispratih solo tiketom.

Yankees igraju protiv najslabije ekipe u diviziji, nakon prinudne promene u kalendaru. Means je 1-2, 7.62 ERA, na 5 nastupa protiv Yankeesa. Happ je 9-7, 3.60 ERA, na 25 pojavljivanja protiv Oriolesa. Gosti su otvorili seriju laganom pobedom i drugaciji ishod ne ocekujem ni danas.

Angelse pratim zbog napada, mada se ni Marinersi nisu pokazali losi za over do sada. Serija 2 overa.

 

Prateca kombinacija, Toronto 1, Chicago Cubs >7.5, NY Yankees 5I >4.5, Boston >8.5, Minnesota 5I <5.5, Atlanta >7.5, Detroit H1(+1.5), LA Angels 5I >4, LA Dodgers 5I<6. Kvota 70.58.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Stabaek-Bodo/Glimt odlican mec za gledanje, puno sansi, brza igra, pa i 4 gola. Jedino nervira mnogo promasenih zicera (Bodo nije iskoristio bar 5 rutinskih gol situacija).

Link to comment

2/3 (fudbal 1/2, MLB 1/1). Fudbal je mogao bolje. Wil 1-1 na poluvremenu i tako ostaje do kraja. Tu na zalost pada i kombo tiket. Nijedan bonus, mada su sve bile ocekivano efikasne utakmice. Norvezane odgledah, tu je Bodo/Glimt pre svega, promasio brdo dobrih sansi. MLB ulazi talicno, u 9. iningu oba para (Yankees ispustaju 5-0, da bi 3-run HR u poslednjem trenutku resio problem; na Angels-Mariners padose 8 poena u zavrsnom iningu). Ok dan.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

PSG-Lyon 3+

St. Gallen-Xamax 3+

 

Austria Klagenfurt-Wacker Innsbruck 3+

Ried-Floridsdorfer 3+

 

Austria Lustenau-Amstetten 3+

Vorwarts Steyr-Liefering 3+

 

Juniors-Horn 3+

Kapfenberger-Austria Vienna II 3+

 

Sogndal-Raufoss 3+

Stroemmen-Sandnes 3+

 

Oeygarden-Grorud 3+

Ull/Kisa-Ham-Kam 3+

 

Ranheim-Kongsvinger 3+

KFUM Oslo-Aasane 3+

 

Kvote 1.94, 1.55, 1.65, 1.57, 2.37, 2.16 i 2.10.

Gomila zanimljivih stvari danas. Austrija 2 zavrsava, pa imamo 3 tiketa odatle; Norveska 2 standardno; PSG ce nadam se biti efikasniji u odnosu na prvi mec nakon pauze; St.Gallen takodje tim koji se redovno prati.

 

Siri fudbalski tiket, Ranheim 1, Tromsoe 1, Sogndal 1X, Spartak Subotica 1, Ried 1, St. Gallen 1, PSG 1. Kvota 7.47.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Boston 5I >5 (Montgomery-Weber)

Chicago Cubs-Pittsburgh 1 (Darvish-Williams)

 

LA Angels-Houston 5I >4 (Andriese-McCullers Jr.)

Arizona-LA Dodgers 2 (Gallen-Gonsolin)

 

Kvote 2.29 i 2.45.

Yankees i Red Soxi nemaju problema u ofanzivi, a ni starteri nisu vrhunski. Williams je imao dosta problema protiv Cubsa prosle sezone, 1-2, 13.50 ERA, uz 15 primljenih poena tokom 7+ ininga. Andriese je 1-1, 6.14 ERA, na 4 nastupa protiv Astrosa. Dodgersi zbog povreda imaju trenutno sklepanu rotaciju, no kada je lineup tako kvalitetan, to i ne pomaze previse protivniku.

 

Prateci tiket, Milwaukee H1(+1.5), NY Yankees 1, Atlanta 5I >4.5, Chicago White Sox 2, Minnesota 5I <5.5, Colorado 1, Texas 2, Oakland 2. Kvota 46.52.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...