Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

0/2 (fudbal 0/2). Krenulo je neocekivano dobro. Baraz za popunu Championshipa je doneo lagane prolaze, kao i prvi par iz Spanije. Na kraju cekah Tottenham-Everton i Sevilla-Eibar na dva razlicita tiketa. Tottenham i Everton su odigrali sramotno los mec. Da je u pitanju borba za CL mesto, pa i da razumem; ja nesto ne verujem da ove defanzivne smaracine doprinose povecanju gledanosti fudbala. Sevilla je jedan od najneefikasnijih timova iz Spanije u tekucoj sezonu i tu sam sam kriv. Kao neko ko voli da igra samo ocigledne stvari, jasno je da Norveska i Svedska (eventualno Danska) dolaze u obzir od onog juce. Mene nervira kada se ljudi muce da daju 3 gola, dok 2 pogotka ne bih komentarisao previse. Utesno je sto je uplata bila minorna.

Minimalni ulozi danas (duplo jace u odnosu na jucerasnji dan).

 

 

Fudbal

 

Lecce-Lazio 3+

Grasshoppers-Lausanne Ouchy 3+

 

Lillestrom-Ham-Kam 3+

Lausanne-Chiasso 3+

 

Kvote 2.09 i 2.24.

Lazio standardno, mada deluje da su se raspali nakon poraza od Atalante. Svajcarsku 2 igram sa promenljivim uspehom, cim ih preskocim usledi goleada. Tu je i Lillestrom, koji me je prodao u prvom kolu.

 

Prateci tiket, Chelsea 2, Brentford 1, Valencia 1X, A. Madrid X2, Lazio 2, Juventus X2, Lillestrom 1, Lausanne 1, Grasshoppers 1, Basaksehir 1, Kalju Nomme 1. Kvota 18.13.

 

 

Bejzbol

 

SK Wyverns-NC Dinos <10.5

KIA Tigers-KY Wiz <11.5

 

Chiba Lotte Marines-Saitama Seibu Lions >6.5

Chunichi Dragons-Tokyo Yakult Swallows >4.5

 

Hanshin Tigers-Yomiuri Giants >4.5

Fukuoka Softbank Hawks-Tohoku Rakuten Golden Eagles >5.5

 

Kvote 1.99, 1.74 i 1.72.

Ki Young Im startuje za KIA Tigers, 4-3, 2.96 ERA, 1.21 WHIP, 40 strajkauta. Je Seong Bae nastupa za Wiz, 4-2, 3.66 ERA, 1.44 WHIP, 34 Ks. Za Dinos baca Chang Mo Koo, 7-0, 1.50 ERA, 0.76 WHIP, 75 strajkauta. Seung Won Moon za Wyverns, 2-4, 3.26 ERA, 1.17 WHIP, 56 Ks.

Japanci donose prilicno niske granice, a tu je uvek nezgodno odigrati minuse, te probah miksovati overe.

 

Link to comment

3/5 (fudbal 1/2, bejzbol 2/3). Jedan prolaz na fudbalu, bez bonusa. Moze se podvesti pod meh. Na bejzbolu dva prolaza i jedan pad, pri cemu sam imao jednu kvotu jedan, za nesto manju kvotu. Tzv. idemo dalje dan u celini, sa 4/5 bih bio sasvim zadovoljan.

Minimalni ulozi i dalje

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Espanyol 3+

Young Boys-Thun 3+

 

Atalanta-Sampdoria 3+

Man City-Newcastle 3+

 

Kvote 2.12 i 1.93.

Ovo bi se moglo protumaciti kao totalna ziher varijanta. Videcemo kako ce se to ostvariti u praksi.

 

Prateci tiket, Man City 1, Liverpool X2, WBA 1X, Barcelona 1, Fiorentina 1X, Napoli X2, Atalanta 1, Young Boys 1, Trabzonspor 1. Kvota 6.20.

 

 

Bejzbol

 

Hanwha Eagles-Lotte Giants <10.5

Kiwoom Heroes-Samsung Lions <11.5

 

Hanshin Tigers-Yomiuri Giants >4.5

Fukuoka Softbank Hawks-Tohoku Rakuten Golden Eagles >6.5

 

Chunichi Dragons-Tokyo Yakult Swallows >5.5

Orix Buffaloes-Hokkaido Nippon Ham Fighters >5.5

 

Kvote 1.88, 1.82 i 1.90.

KBO undere odigrah tamo gde su dobri starteri. Kod Japanaca isti sistem, pokusavam sa plusevima, posto su granice niske.

Link to comment

2/5 (Fudbal 0/2, bejzbol 2/3), Man City je dosao 5+. Fudbal je krenuo dobro, Man City i Young Boys prodjose lagano. Mecevi u kasnijem terminu su zato prilicno smorili. Atalanta se obrukala u zavrsnici prvog poluvremena sa par neverovatnih promasaja i nije bilo previse vremena za treci pogodak; sta tek reci za Barsu koja je jedva dobila pokojnog gradskog rivala, u mecu gde sam ocekivao 7+. Bejzbol ponovo ok, malo je falilo da prodju sva tri tiketa (obe NPB kombinacije prodjose). Tja, glupav kraj dana i posle sme covek da kaze da je nesto sigurno.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Lugano-St. Gallen 2+

Verona-Inter 2+

Besiktas-Kasimpasa 2+

 

Kvota 1.74.

Jedna oprezna varijanta. Besiktas sam jedino razmatrao za 3+, no preskocih i njih u siroj varijanti.

 

Prateci tiket, Besiktas 1X, Man Utd 2, Everton 1X, Leeds 1, Inter X2, St. Gallen X2. Kvota 5.09.

 

 

Bejzbol

 

Chunichi Dragons-Yokyo Yakult Swallows >5.5

Fukuoka Softbank Hawks-Tohoku Rakuten Golden Eagles >6.5

 

Hanshin Tigers-Yomiuri Giants >4.5

Kiwoom Heroes-Samsung Lions <10.5

 

Kvote 1.82 i 1.84.

Za Japan sam nasao prihvatljiv sistem (bar dok su granice ovako niske). Za Heroes baca Jokisch, 7-2, 1.30 ERA, 0.87 WHIP, 49 strajkauta, te tu probah under.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja kad god odigram, neki ultra favorit dobije maksimalno 2-0. Video sam prosle nedelje 3-7, ili tako neki rezultat.:unsure: O cemu se tu radi. Bolje da pitam tebe vredi li igrati, posto ja nisam sklon eksperimentima.

 

Jos malo pa krece MLB, NHL oko prvog avgusta, tada fudbal i nece biti toliko bitan.

Link to comment

2/3 (fudbal 1/1, bejzbol 1/2), prosao je prateci fiks tiket (5+ kvota). Na fudbalu je sve otislo i u 3+ (cak i Man Utd koji preskocih), no nisam skupio hrabrost za siru igru. Bejzbol polovicno, mada je malo falilo da uleti i drugi tiket. Lep dan; Yomiuri Giants propustise priliku u devetom inigu, da oteraju mec u plus, za prolaz kombo tiketa.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Horn-Austria Klagenfurt 3+

Lausanne-Schaffhausen 3+

 

Vaduz-Lausanne Ouchy 3+

Wil-Grasshoppers 2+

Real Madrid-Alaves 2+

Lafnitz-Amstetten 2+

 

Kvote 1.92 i 2.21.

Klasican wild card dan na fudbalu. Austrija 2 je uglavnom dolazila dobro. Svajcarci variraju, mada kada se raspucaju, to retko ide ispod 7 komada. Real Madrid je znao da ima ne tako efikasne sezone, no ovo je vec bruka (16/34 za 3+ je sramotna stvar, sa toliko ulozenog novca).

 

Prateci tiket, Fulham 1X, Real Sociedad 1X, Real Madrid 1, Benevento 1X, Chievo 1X, Austria Klagenfurt X2, Zaglebie Lubin 1X, Sporting 1X, Braga X2, Zorya X2. Kvota 5.58.

 

 

Bejzbol

 

Yomiuri Giants-Tokyo Yakult Swallows 1

Fukuoka Softbank Hawks-Tohoku Rakuten Golden Eagles 2

 

Chunichi Dragons-Hiroshima Toyo Carp >4.5

LG Twins-NC Dinos <10.5

 

Kvote 2.48 i 1.94.

Rucinski baca za Dinos, 7-1, 2.30 ERA, 1.11 WHIP, 65 Ks. Norimoto je sjajno otvorio sezonu za Rakuten, 3-0, 1.31 ERA, 0.68 WHIP, 15 strajkauta, na 3 starta. Togo je krenuo sa dve pobede za Giantse, 2-0, 2.77 ERA, 11 strajkauta na 13 ininga. Over birah na najnizoj granici i izabrah Dragonse, koji nisu ekstra efikasni, no obicno dovoljno da probiju ove male poen limite.

Link to comment

1/4 (fudbal 1/2, bejzbol 0/2), Vaduz je dosao 5+. Neugodan fudbalski dan. Pomenuti Vaduz brzo odlazi u 6+, no od 55. minuta ne pada gol do kraja. Real standardno kilavih 2-0, Amstetten jedva u 2+. Grasshoppers odlozen, dok je Horn prekinut na poluvremenu, kada sam vec video 5+ i 7+ prolaz (potop tokom pauze). I na bejzbolu je bilo odlaganja, te padova u dodatnim ininzima. Kod kombinovanja vecih kvota, prednost je jer ne treba mnogo za pokrice. Juce je uleteo samo jedan tiket, no ne bunim se previse, kako je dan krenuo.

Izmedju minimalnih i standardnih uloga.

 

 

Fudbal

 

Lazio-Sassuolo 3+

Juventus-Atalanta 3+

 

Valladolid-Barcelona 2+

Liverpool-Burnley 2+

Basel-Young Boys 2+

Haugesund-Molde 2+

 

Kvote 2.23 i 1.97.

Iz Italije imamo dva ocigledna para za golove. Drugi tiket donosi samo 2+ varijantu, mada je mec iz Svajcarske ranije bio sigurica za golove.

 

Prateci tiket, Liverpool 1, Chelsea X2, Man City 2, Brentford X2, WBA X2, Barcelona 2, A. Madrid 1, Roma X2, Rijeka 2, osijek 1, Molde X2, Legia 1X, Slovan Bratislava 1, Zorya X2. Kvota 17.46.

 

 

Bejzbol

 

Yomiuri Giants-Tokyo Yakult Swallows 1

Fukuoka Softbank Hawks-Tohoku Rakuten Golden Eagles 2

 

KT Wiz-Samsung Lions 2

LG Twins-NC Dinos <11.5

 

Kvote 2.61 i 2.55.

Par startera koji se nalaze u odlicnoj formi nastupa danas, pa je to razlog za fikseve, odnosno under.

 

Link to comment

Nece me fiks ni u KBO, odnosno NPB. Cak i kada moj picer ostvari kvalitetan start (minimum 6 ininga i ne vise od 3 dopustena poena), protivnicki starter se takodje "povampiri". Danas od 4 utakmice, 3 raspada startera zbog kojih sam i odigrao iste.:D

Link to comment

Ne zna se ko igra gore, Barsa ili Real. Umesto da budu goleade iz kola u kolo, ne mogu ni dva gola pasti. Plus je sudjenje prilicno tendenciozno protiv Barse (tri sumnjive situacije, za ovih dvadesetak minuta sto sam gledao i nijedan penal).

I posle se neko cudi zasto gledam samo par liga, gde ima puno sansi i golova (ranije mi je PL bila omiljena, no sada su i oni i La Liga postali ultra dosadni).:yawn2:

Ne kapiram da se branis protiv nekog Valladolida sa dve klase boljim timom i cekas kontru.

Link to comment

1/4 (fudbal 1/2, bejzbol 0/2). Fudbal korektno. Uhvacen lep 3+ dabl, obe utakmice tesno doduse. Zato je 2+ kombinacija pala, Barsa samo 1-0. Na bejzbolu neverovatna 4 promasaja; da mi ne bude krivo sto sam pao. Prosla je fina kvota, no jedan prolaz sigurno nije za pohvalu.

Vracamo se minimalnim ulozima.

 

 

Fudbal

 

Aalesund-Bodo/Glimt 3+

Servette-St. Gallen 2+

 

Streymur-HB Torshavn 2+

Vikingur-Argir 2+

Fuglafjordur-Skala 3+

 

Kvote 1.66 i 1.85.

Ne bas epohalna ponuda, mozda rezultati budu bolji.

 

Prateci tiket, Wolves 1X, Leicester X2, Leeds X2, Sevilla 1, Genoa 1X, Cagliari 2+, Levadia 2+, Kalju Nomme 3+, Viking 2+, Kristiansud 2+, Toronto 2+. Kvota 8.53.

 

 

Bejzbol

 

LG Twins-NC Dinos 2

Orix Buffaloes-Hokkaido Nippon Ham Fighters >4.5

 

Chiba Lotte Marines-Saitama Seibu Lions >6.5

Hanshin Tigers-Yokohama DeNA BayStars >4.5

 

Kvote 1.79 i 1.70.

Ipak probah jedan fiks, posto za Dinos startuje Chang Mo Koo, 8-0, 1.48 ERA, 0.81 WHIP, 82 strajkauta. Japance bolje da pratim overima, fiks je skoro nemoguce oceniti.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...