Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/4 (fudbal 2/2, bejzbol 0/2), Bodo/Glimt je dosao 5+ i 7+. Fudbal se idealno uklopio. Farani prolaze tesno, nakon sto je Fuglafjordur usao u 3+ sa 3 pogotka u zavrsnih 15 minuta meca. St. Gallen taman koliko treba, Bodo/Glimt raspucan. KBO i NPB ne uspevam da odigram sa nekim prihvatljivim trendom, te cu ih sada pratiti samo egzibicionim tiketima. Izvukao me je fudbal na kraju, dovoljno cak i za minimalan plus.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Inter-Torino 3+

LA FC-Houston 3+

 

Villarreal-Real Sociedad 3+

Stjordals/Blink-Kongsvinger 3+

 

Grorud-Sogndal 3+

Aasane-Ranheim 3+

 

Ull/Kisa-Jerv 2+

Ham-Kam-Oygarden 2+

Man Utd-Southampton 2+

 

Kvote 2.10, 2.73, 2.20 i 1.64.

Pregrst meceva iz Norveske 2 danas, uz nekoliko dodataka. Villarreal ima najbolji 3+ trend na nivou lige, a ni protivnik nije za bacanje. Inter igra pristojno, a i Man Utd je sve bolji. LA FC je pre epidemije bio zicer, te se nadam da ce nastaviti u istom stilu.

 

Prateci tiket, Man Utd 1, Villarreal 1X, Real Madrid 2, Inter 1, Cluj 1, Trabzonspor X2, Basaksehir X2, Sogndal X2, Tromsoe 1, Ham-Kam 1X. Kvota 12.45.

Link to comment

Mogao sam iskoristiti Norvezane malo bolje, svih 6 odigranih parova je otislo u 3+. Jedan 7+ uhvacen, no propustih drugi (to bi vec bio masivan plus). Spanci su zato katastrofa dosadni, ne mogu ni gol ubaciti do poluvremena (bar cu ispostovati moje pravilo, da ne gledam meceve koji udju sa 0-0 u poluvreme).

Link to comment

Uspeo jinx za Villarreal-Real Sociedad.:D Utd sam odigrao samo 2+, toliko su me naplasili u prethodnih par sezona.:rolleyes:

Ostala su jos dva para za kombo, mada je i ovo do sada odlicno.

Link to comment

4/4 (fudbal 4/4), Kongsvinger je dosao 5+ i 7+, LA FC 5+, a prosao je i kombo tiket (20+ kvota). Fudbal se uklopio skoro savrseno, svih devet kombinovanih parova je otislo makar u 3+, no nisam imao hrabrosti da odigram toliko siroko. Norveska 2 izuzetno efikasna, propustih jedan 7+, no nije lose ni ovako. Inter je doneo jos jedan prelaz, Man Utd lagano. MLS me je malcice plasio, ali je LA FC odigrao u svom stilu; malo je falilo da i tu udje 7+. Odlican dan.

Izmedju minimalnih i standardnih uloga.

 

 

Fudbal

 

Chelsea-Norwich 3+

Kapfenberger-Wacker Innsbruck 3+

 

Vaduz-Aarau 3+

Grasshoppers-Chiasso 3+

 

Atalanta-Brescia 3+

Horn-Austria Klagenfurt 3+

 

Kriens-Lausanne 3+

Fredericia-Kolding 3+

 

Kvote 1.90, 1.50, 1.57 i 2.03.

Skupio se solidan broj zanimljivih meceva danas. Svajcarska 2 i Austrija 2, kao i Atalanta su standardne stvari. Chelsea ima fin sezonski 3+ trend, no ne mogu reci da sam ih cesto igrao. Iz Danske 2 odabrah na papiru najverovatniji par.

 

Prateci tiket, Chelsea 1, WBA 2+, Wigan 2+, Luton 2+, Atalanta 1, Vejle 1, Lillestrom X2, Grasshoppers 1, Vaduz 1, Orlando 2+, Philadelphia 2+. Kvota 13.01.

 

KBO + NPB (bejzbol), KIA Tigers >7.5, LG Twins >6.5, NC Dinos >8.5, Fukuoka Softbank Hawks >5.5, Chunichi Dragons >5.5, Hanshin Tigers >5.5. Kvota 7.07.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Danas je izgleda baksuz dan. Danci manje-vise, njih nikada i ne igram, moja greska. Vaduz mi vec nije jasan, na osnovu cega su postavili 3+ ispod 1.20, ako ne padnu 5 ili vise golova rutinski. Chelsea je tek za no comment, jedva 1-0 za 60+ minuta, protiv ekipe zakovane za zacelje. Atalanta i Austrijanci rutinski. Italijani ce verovatno u 7+, mada nisu neke kvote, pa i ne znaci previse.

Link to comment

1/4 (fudbal 1/4), Atalanta je dosla 6+ i 7+, Kapfenberg 5+. Za razliku od ponedeljka, fudbal se ocajno uklopio. Znao sam da su Atalanta i Horn sigurni, no ostalo nije leglo kako treba. Grasshoppers jedva ulazi u 3+, no Vaduz volsebno ostaje 1-1 jos od 30. minuta(1.16 kvota za 3+, uz 35 suteva ukupno). Kapfenberg rutinski, ali je Chelsea zakazao cim sam ih odigrao (neka pogledaju Nemce i Italijane, gde ekipa sa dna rutinski prima petardu, protiv bilo koga iz vrha). Dance izbegavam, pokazalo se ponovo ne bez razloga, 2-0 na poluvremenu, par zicer promasaja do kraja. Tja, vratio sam dobar deo uzetog u ponedeljak. Jedino mi je krivo sto sam eksperimentisao sa timovima koje retko igram; Vaduz je neizbezna stvar.

Izmedju minimalnih i standardnih uloga.

 

 

Fudbal

 

Molde-Viking 3+

Bodo/Glimt-Kristiansund 3+

 

Man City-Bournemouth 3+

Sassuolo-Juventus 2+

 

Arsenal-Liverpool 2+

Roma-Verona 2+

Zenit-Orenburg 2+

 

Kvote 1.75, 1.47 i 1.56.

Norvezani, tu nema dileme. City je isto prilicna sigurica, kada je domacin. Kod Juventusa sam dugo razmatrao 2+ ili 3+, no na kraju odigrah opreznije. PL je teska za procenu, mada je Arsenal-Liverpool duel ranije bio sinonim za golove. Roma kod kuce, takodje nesto opreznije. Zenit igra protiv poslednjeg, no posto Rusi nisu pretrano efikasni i ovde 2+.

 

Prateci tiket, Zenit 1, Liverpool X2, Man City 1, Brentford 1, Roma 1X, Juventus X2, Milan 1X, Molde 1, Bodo/Glimt 1, Braga 1, Shakhtar 1, Djurgarden 1X, Celje 1, Maribor X2. Kvota 17.82.

 

KBO + NPB tiket, Kiwoom Heroes 1, Doosan Bears 1, KIA Tigers 2, Yokoham DeNA BayStars 2, Hanshin Tigers >5.5, Yomiuri Giants 2, Saitama Seibu Lions >7.5, Fukuoka Softbank Hawks 2. Kvota 29.85.

Edited by Miljenko
Link to comment

Meni kombo ide ok za sada, no ovi siri tiketi ce izgleda padati na po jednom paru. Prvo bejzbol za 29+ kvotu jutros, a sada je na putu i fiks tiket, posto Celje izgleda ne pokusava da osvoji titulu.

Link to comment

3/3 (fudbal 3/3), Molde je dosao 5+, a prosao je i kombo tiket. Fudbal se ponovo lako uklopio. Pomalo mi je krivo sto sam odigrao kukavicki, posto je sve uslo u 3+ (Romu bih doduse tesko odigrao sire). Moze se reci standardna kombo kvota oko 4. Bice vise prostora za kombinovanje kada krene MLB sledece nedelje, odnosno kada se nastavi NHL pocetkom avgusta. Fin dan.

Minimalni ulozi danas (u Spance sam toliko izgubio poverenje, da nisam smeo odigrati jace).

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Osasuna 3+

Real Madrid-Villarreal 3+

 

Norrkoping-Orebro 3+

Atlanta-Cincinnati 3+

 

St. Gallen-Luzern 3+

Spal-Inter 3+

 

Kvote 2.14, 2.67 i 2.22.

Barsa i Real su retko igrali ovako kilav fudbal kao u tekucoj sezoni. To posebno vazi za Real i ove 1-0 pobede, no Barsa je ocajna na strani, pa ce im i to biti dovoljno. Real bi verovatno isao u 2+ varijanti, ali je protivnik ekipa koja ume da igra. Iz Svedske uzeh najverovatniji par, a isto vazi i za MLS. St. Gallen i Young Boys se bore za titulu, te prvopomenuti nema prostora za opustanje. Inter ima efikasnu sezonu kao retko kada, pa ispratih i njih.

 

Prateci tiket, Barcelona 1, Real Madrid 1, A. Bilbao 1X, Celta 1X, Leicester 1X, Man Utd 2, Inter 2, Rosenborg X2, Olimpija X2, Atlanta 1, St. Gallen 1X. Kvota 13.58.

Link to comment

Nista gore nego kada krs tim ima igraca vise.  Cincinnati je verovatno najlosiji tim lige, a bonus je sto je sudija iznervirao ove iz Atlante, pa sada igraju jos ostrije.:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...