Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Razocaravajuca tekma. Prvo je sudija pogresio kod crvenog kartona, kada je igrac gostiju bio u ofsajdu, a zatim je ponisten penal Atlanti, nakon petominutnog pregleda snimka, na kome se cinilo da su igraci u liniji. Ne kapiram forsiranje slabijeg tima, ma koja liga da je u pitanju.

Link to comment
9 hours ago, Miljenko said:

Nista gore nego kada krs tim ima igraca vise.  Cincinnati je verovatno najlosiji tim lige, a bonus je sto je sudija iznervirao ove iz Atlante, pa sada igraju jos ostrije.:D

Savet; nemoj dirati MLS u 15h po našem, na Floridi je 9h ujutru..možeš misliti koliko im je do fudbala. Ovi u večernjim terminima su odlični.

 

Ja sam otprilike prvi put u životu igrao kornere, i to baš na ovoj utakmici. Nije moj tip, o kornerima nikad ne razmišljam:wacko:, prihvatio savet baš na ovoj liniji 8.5..bilo tačno 9, sreća.

 

 

 

 

 

 

atlcin.jpg

Edited by Godfrey
Link to comment

Gledao sam. Pred sam pocetak meca je i meni to palo na pamet, posto sam znao gde se igra. LA FC je pre neki dan u vecernjem terminu igrao na 32 stepena, uz vlaznost oko 70%.

Cini mi se da imaju najgore sudjenje uz PL. Da Je Atlanta odigrala mlitavo 11 na 11, ne bih se bunio previse.

Spanci su mi zato usli talicno, pa mogu cak biti i zadovoljan. Gde su ona vremena kada je Barsa rutinski trpala ove pacerske ekipe (ne moze se reci da im fali kvalitet napred).:rolleyes:

Link to comment
3 minutes ago, Miljenko said:

Gledao sam. Pred sam pocetak meca je i meni to palo na pamet, posto sam znao gde se igra. LA FC je pre neki dan u vecernjem terminu igrao na 32 stepena, uz vlaznost oko 70%.

Cini mi se da imaju najgore sudjenje uz PL. Da Je Atlanta odigrala mlitavo 11 na 11, ne bih se bunio previse.

Spanci su mi zato usli talicno, pa mogu cak biti i zadovoljan. Gde su ona vremena kada je Barsa rutinski trpala ove pacerske ekipe (ne moze se reci da im fali kvalitet napred).:rolleyes:

Ja stvarno MLS ne pratim, jer su kasno. Mislim, u poslednje vreme retko šta i stižem da pratim, tako da sam se nakačio na čoveka koji je profesionalno u tome, pa mi javlja kad ima nešto zanimljivo, tako da ovo što pričam su njegove informacije. Spomininjao je i vlažnost i "čudne" dimenzije terena (za kornere), obzirom da se sve ovo igra na jednom terenu.

Da, rekao je što i ti, da je Atlanta jedan od favorita za ceo turnir, a Sinsinati potop, sa sve Stamom na klupi koji je tek stigao, da je Atlanta i protiv New York-a odigrala dobro i još bla bla bla, ali nisam mogao da ga slušam pa sam ga samo pitao šta da igram :D Linija za kornere je bila 9.5 pre meča, rekao mi je da sačekam lajv 8.5 ako sam pri telefonu i da uzmem kvotu preko 1.60

Suština je da ne pametujem, pojma nemam ni ja, samo prenosim reči čoveka kome verujem.

Link to comment
5 minutes ago, Miljenko said:

Subota na nedelju igraju LA FC i LA Galaxy (4 i 30 ujutru po nasem). Tu retko padne ispod 5 komada.:D

Nagovestio mi je taj LAFC -ne Galaxy!!!, tako mi rekao. Rekao sam mu da me podseti kad budu igrali:D

Link to comment

Galaxy je istumbao tim. LA FC je ostao sa skoro istim timom i bez sumnje su najjaci u svojoj konferenciji. Prosle sezone su bili suvereno prvi u regularnom delu. Zato je meni playoff u fudbalu bezveze (bar kada je o ligaskom sistemu rec). Izdominiras sezonu i onda odlucuje jedan mec, gde uvek nesto moze poci kontra.

Link to comment

2/3 (fudbal 2/3), St. Gallen je dosao 5+. Uz dva promasaja, nije se moglo uklopiti bolje od ovoga. Barsa je otisla u kontru, u 94. minutu, te je tu faktor srece prevagnuo na moju stranu. Inter i St. Gallen lagano. Korektan dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Austria Vienna -FC Juniors 3+

Lausanne-Grasshoppers 3+

 

Kapfenberg-Austria Lustenau 3+

Ried-Wacker-Innsbruck 3+

 

Kvote 2.36 i 1.93.

Na kraju izmudrovah samo 2 tiketa, a i tu sam imao dilemu oko drugog.

 

KBO tiket, Samsung Lions >8.5, Kiwoom Heroes >9.5, NC Dinos 1. Kvota 3.15.


NPB tiket, Yomiuri Giants 2, Hanshin Tigers 1, Hiroshima Toyo Carp 1, Fukuoka Softbank Hawks 2. Kvota 6.79.

Link to comment

1/2 (fudbal 1/2), Austria Vienna II je dosla 5+ i 7+, Kapfenberg 6+, Ried 5+ i 7+, a prosli su KBO (2+ kvota) i NPB (6+ kvota) tiketi. Od 8 bonus tiketa proslo je cak 5 komada juce. Najvaznije je da su uhvacena dva 7+ meca. Kombo je pao na Svajcarcima, no sa ovakvim bilansom bonusa, nemam razloga za nerviranje. Cak se i bejzbol uklopio fino. Kod Dinosa sam imao kvotu 1. Odlican dan u celini.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

LA FC-LA Galaxy 3+

Verona-Atalanta 3+

 

Arsenal-Man City 3+

Mjondalen-Bodo/Glimt 3+

 

Cagliari-Sassuolo 3+

Milan-Bologna 3+

 

Kvote 1.94, 2.03 i 2.28.

Imao sam u planu jos jedan tiket, no videh na netu da su povucene kvote za Young Boys, dok kod Austrije 2 imam neki los predosecaj za danas.

LA derbi redovno donosi pregrst golova. Italijani su efikasni kao retko kada. Cak je i do pauze nemusti Milan proigrao. Atalanta i Sassuolo su vec uobicajene stvari. Bodo/Glimt pratim redovno.

 

Prateci tiket, Atalanta 2, Milan 1X, Man City 2, Brentford X2, Austria Klagenfurt 1, Bodo/Glimt 2. Kvota 5.13.

 

KBO tiket, NC Dinos 1, LG Twins >7.5, Samsung Lions >9.5, Kiwoom Heroes >9.5, KIA Tigers >9.5. Kvota 7.48.

 

NPB tiket, Fukuoka Softbank Hawks <9.5, Yomiuri Giants <10.5, Hanshin Tigers 1, Hiroshima Toyo Carp >6.5. Kvota 3.84.

Link to comment

Verona i Atalanta se takmice ko ce gluplje da odigra u zavrsnici.:isuse: Domacin verovatno ni na treningu ne moze do gola.  Pasalic se na pocetku meca obrukao promasivsi zicer (ranije se cesce pokusavalo sa driblanjem golmana).

Obicno se desi ovako neki smor, kada celog dana cekam utakmicu. Plus je ovo kao najsigurniji par za golove u dnevnom delu.

Link to comment

Klasika, dva brza gola u nastavku i onda serija promasaja. Najsmesnija je situacija negde oko 75. minuta, gde se defanzivac nalazi Zapati iza ledja, jednom rukom ga drzi za dres, dok ga drugom gura. Drugi igrac prilazi i odbija se od Zapate i umesto penala, faul u napadu.:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...