Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zakazase dve najefikasnije ekipe iz Italije. Sassuolo je dugo imao igraca vise i dao samo jedan gol, meh. Obe utakmice 1-1, rezultat koji nikome ne znaci nista. Da je neko dobio 2-0, pa i da razumem.

Do sada samo dva bonus tiketa (bejzbol NPB i Bodo/Glimt 5+). Mogao bi City da se potrudi bar za utesni glavni.

Link to comment

City nije mogao do gola protiv Arsenala, sada sam valjda sve video.:isuse::D

Mozda udje jos neki bonus na preostala dva meca. Tja, nije bilo sanse da se ovde nesto uklopi.

Link to comment

Imao sam danas zanimljiv cashout

Naravno da se cashout nikad ne radi, osim kad..

Ali nećemo plakati

 

Vidimo se na drugim temama :)

qprmill.jpg

 

Edited by Godfrey
Link to comment

0/3 (fudbal 0/3), LA FC je dosao 5+ i 7+, Bodo/Glimt 5+, Milan 5+, prosao je prateci NPB tiket (3+ kvota). Cudan dan na fudbalu. Promasih sva tri dabla, a uhvatih cak 4 bonus tiketa. Dovoljan je bio jedan od glavnih tiketa za plus, no nije se desilo. Atalanta samo 1-1. Tim koji onako nadigra Juventus, ne moze da resi prosecnu ekipu. Sassuolo je bio wild card, kao i Milan. Bodo/Glimt i LA FC lagano. Man City je vec neverovatan rezultat. Arsenal ima dobar napad, no pozadi bas i nisu sinonim za pouzdanost; kao da City nije smeo do gola. Kod bejzbola je prosao jedan tiket, pa sam na kraju pokrio oko 60% uplate, bez glavnih tiketa.

Minimalni ulozi i dalje (malo je falilo da danas odigram nesto jace, no ovo juce mi se nije dopalo previse).

 

 

Fudbal

 

Thun-St. Gallen 3+

Stromsgodset-Molde 3+

 

Roma-Inter 3+

Breidablik-Valur Reykjavik 3+

 

Kvote 2.06 i 2.16.

Metodom eliminacije ostase samo 4 para danas.

 

Prateci tiket, Tottenham 2+, Man Utd 2+, Barcelona 2+, Villarreal 2+, Brescia 2+, Fiorentina 2+, Genoa 2+, Brondby 2+, PAOK 1, Rosenborg 1, Molde X2, Lech Poznan 1X, Legia 1X, Olimpija 1, St. Gallen X2, Trabzonspor 2+, Basaksehir 2+. Kvota 27.82.

 

 

NPB tiket, Hiroshima Toyo Carp <10.5, Yokohama DeNA BayStars <9.5, Hanshin Tigers >4.5. Kvota 2.69.

Edited by Miljenko
Link to comment

St. Gallen kao da pokusava da izgubi titulu, protiv ovih dunstera sa zacelja. Sedam suteva u okvir gola na poluvremenu, obicno znaci 2-3 gola, a ne 0-0.:yawn2:

Link to comment

2/2 (fudbal 2/2), prosli su NPB, odnosno kombo  tiket. Za razliku od subote, juce nije bilo bonus tiketa, ali su usle osnovne stvari, sto je i najbitnije. Na bejzbolu ponovo uhvatih Japance (igram opustenije kod sitne uplate i odmah je i ucinak bolji).

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Juventus-Lazio 3+

Philadelphia-Orlando 3+

 

Kongsvinger-Grorud 3+

Sogndal-Sandnes 3+

 

Ull/Kisa-KFUM 3+

Lillestrom-Stjordals/Blink 3+

 

Oeygarden-Raufoss 3+

Jerv-Ham-Kam 3+

 

Kvote 2.69, 1.97, 2.04 i 2.13.

Kod Norveske 2 izbacih samo duel ekipa koje su ukupno ubacile 5 golova (Strommen-Asane). Juventus i Lazio su efikasni ove sezone, mada su potonji u padu. MLS par takodje deluje pogodno.

 

Prateci tiket, NY City X2, Juventus 1, Lillestrom 1, Sogndal 1, Porto 1, Braga X2. Kvota 6.23.

Edited by Miljenko
Link to comment

Uletelo je neefikasno kolo i kod Norvezana, samo 3/7 za 3+ danas. Od ta 3 para sam jedan preskocio.:D

Srecom te dobro uklopih dablove, pa je jedan prosao, 7+ na Oygarden-Raufoss. Lillestrom je uspeo da odigra 0-1 i na 1.25 kvoti, uz kontru u fiksu; ipak ce oni i Tromso na listu za izbegavanje. Jerv 5+ na samom kraju. Bonus tiketi se pokazase korisnijim od glavnih.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

1/4 (fudbal 1/4), Oygarden je dosao je 5+ i 7+, Jerv 5+. Norvezani su zakazali juce, no srecom uhvatih tri bonusa, pa situacija nije bila tako losa (na bonusima posebno sam cak imao manji plus). Juventus je promasio puno zicera, no nekako ulazi u 3+. MLS duel je zato razocarao; onoliko losih centarsuteva se i u nasoj ligi retko vidja. Varijacije su prisutne u ovom periodu. Jednog dana uzmem nesto, pa sutra izgubim istu sumu. Skoro mesec dana igram fudbal sa kombinovanjem i bilans je dosta bolji u odnosu na singlove (sa singlovima sam bio u minusu za trostruki iznos plusa koji sam napravio od kada poceh sa pravljenjem sirih tiketa; bio je i jedan lep kombo tiket sa kvotom oko 30).

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Aarau-Chiasso 3+

Vaduz-Lausanne 3+

 

Atalanta-Bologna 3+

Sassuolo-Milan 3+

 

Watford-Man City 3+

Linz-Amstetten 3+

 

Lausanne Ouchy-Kriens 3+

Grasshoppers-Schaffhausen 2+

Atlanta-Columbus 2+

Montreal-DC United 2+

 

Kvote 1.70, 1.89, 2.06 i 2.39.

Ipak nisam sve probao 3+, u zavrsnoj varijanti kombo tiketa. Italijani, Austrija 2, Man City su jasna stvar i njih stalno pratim. Svajcarcima sam se prikljucio malo kasnije, mada ni oni nisu za bacanje. MLS je krenuo upitno, te zato i odigrah samo 2+ danas.

 

Prateci tiket, Man City 2, Atalanta 1, Milan X2, Sporting 1, Benfica 2, Aarau 1, Grasshoppers 1. Kvota 5.63.

 

KBO tiket, Lotte Giants >7.5, NC Dinos >9.5, Kiwoom Heroes 2. Kvota 3.07.

 

NPB tiket, Tohoku Rakuten Golden Eagles 1, Yomiuri Giants 2, Saitama Seibu Lions >8.5, Hanshin Tigers >7.5. Kvota 5.37.

Link to comment

2/4 (fudbal 2/4). Na kraju balade bih isto prosao i da sam sve odigrao 3+ (2/5 bi bili tiketi, uz Grasshoppers 5+ i 7+); kada se stavi na papir, potencijalni saldo je isti. I to sto je doslo, posrecilo se prilicno. Linz ulazi u 3+ u 95. minutu, dok je Vaduz/Aarau kombinacija prosla u zavrsnih 10 minuta. Kriens samo 2 gola, no na tom tiketu padaju i oba MLS para (0-1 na sve tri njihove jucerasnje utakmice). Atalanta i Bologna su odigrali mlitavo prvo poluvremenu i u nastaku pada samo jedan gol; Milan brzih 2-1. Man City rutinski. Promenljiv trend, mada je bilans dablova i dalje u prilicnom plusu (iako neke moje omiljene ilge i dalje ne igraju).

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Inter-Fiorentina 3+

St. Gallen-Basel 3+

 

Spal-Roma 3+

Man Utd-West Ham 3+

 

Lecce-Brescia 3+

Klaksvik-Argir 3+

 

Domzale-Triglav 3+

Bravo-Rudar 3+

 

Kvote 2.22, 2.03, 1.89 i 1.95.

Italijane ispratih sa 3 danas najverovatnija para za golove. Tu je i derbi Svajcarske lige, te Man Utd koji uglavnom igra dosta bolje nakon restarta. Kod Farana Izbacih Runavik, a ostavih Klaksvik, posto prvopomenuti imaju dosta 0-2 meceva. Slovenci zavrsavaju sezonu, pa probah na golove gde igraju timovi sa zacelja.

 

Prateci tiket, Runavik 1, Klaksvik 1, Domzale 1, Bravo 1, Maribor 2, KR Reykjavik 1, Man Utd 1, WBA 1, Brentford 1, Inter 1X, Roma 2. Kvota 13.61.

 

KBO tiket, KT Wiz <12.5, Doosan Bears >8.5, NC Dinos <11.5. Kvota 2.67. Vidim da su sva tri para vec odlozena.

 

NPB tiket, Yokohama DeNA BayStars 1, Chunichi Dragons <9.5, Hanshin Tigers >7.5, Tohoku Rakuten Golden Eagles 1, Saitama Seibu Lions >7.5, Fukuoka Softbank Hawks 1. Kvota 11.04.

Link to comment

Bonus su ovi moji iz Mancestera, koji odmah ne umeju cim ih odigram.:rolleyes:

Srecom te sutra krece MLB, pa necu moratu da eksperimentisem vise sa ovim nepouzdanim ekipama/ligama na fudbalu.

Link to comment

0/4 (fudbal 0/4), Roma je dosla 5+ i 7+, St. Gallen 5+, imah povracaj za KBO tiket. Fudbal se nije mogao uklopiti gore od ovoga, 4 pogotka i 4 promasaja. Fiorentinu retko igram, mada sigurno nisam ocekivao 0-0 na gostovanju Interu. St. Gallen se izgleda oprostio od titule ubedljivim porazom od Basela. Roma je razbila Spal, za jedini pravi prolaz juce. Lecce takodje siguran. Kako su Farani ostali na 2-0, nije mi jos uvek jasno; kvota oko 1.10 u fiksu, za bar 2 klase slabiji protivnik, meh. Man Utd izbegavam jos od kada je Fergi otisao, necu se setiti skoro da ih cackam (PL je generalno propast, ako izuzmemo Man City). Slovenci takodje polovicno; Domzale jedva ulaze u 3+, ubedljivo poslednji Rudar igra 1-1 u gostima (jos jedan par gde ne kapiram rezultat, ocekivao sam goleadu kao na Romi). Malo sam skresao pozitivan bilans iz prethodnih 30 dana, nadam se boljem ucinku posto krece MLB.

Minimalni ulozi i danas (samo 2 MLB para, pa da se ne zalecem).

 

 

Fudbal

 

Udinese-Juventus 3+

HB Torshavn-B36 Torshvan 3+

 

Xamax-Young Boys 3+

LA FC-Portland 3+

 

Kopavogur-Breidablik 3+

Akranes-Stjarnan 3+

 

Kvote 2.57, 1.96 i 1.90.

Juventus ima dobar sezonski 3+ trend, kao retko kada. Farani donose derbi vrha tabele. Young Boys pobedom verovatno resava prvenstvo. LA FC standardno. Tu su i Islandjani, sa dve najverovatnije utakmice.

 

Prateci tiket, Breidablik 2, Vikingur 2, Juventus 2, Young Boys 2, Malmo 1X, Goteborg 1X. Kvota 5.76.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-San Francisco 1 (Kershaw-Cueto)

Washington-NY Yankees 5I<5 (Scherzer-Cole)

 

Kvota 1.92.

Stari rivali se srecu u Los Angelesu, na otvaranju specificne sezone. Kershaw je 5-1, 1.05 ERA, na prethodnih 8 Opening Day startova. Protiv Giantsa je 23-12, 1.74 ERA, na 49 nastupa. Kod kuce je prethodne sezone bio skoro savrsen, 10-2, 2.89 ERA, na 16 startova. Cueto je 7-9, 3.53 ERA, na 20 startova protiv Dodgersa; 4-5, 2.36 ERA, na 10 nastupa na Dodger Stadiumu.

Nationalsi zapocinju novu sezonu, kao iznenadjujuci sampioni. Ne kazem da su los tim, no pre All-Star pauze su im cak i playoff sanse bile male. Kao i Dodgersi, Yankees imaju ubitacan lineup i ponovo su medju glavnim kandidatima za sam vrh. Scherzer je 4-3, 4.04 ERA, na 7 startova protiv Yankeesa; Cole 3-2, 2.92 ERA, na 6 nastupa protiv Nationalsa. Imamo duel top startera ovde, te sam odigrao under prvih 5 ininga, kako bih izbegao komplikacije sa bullpenom.

 

NPB tiket, Hiroshima Toyo Carp 2, Tohoku Rakuten Golden Eagles 1, Saitama Seibu Lions >7.5, Fukuoka Softbank hawks >6.5. Kvota 4.98.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...