Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/3 (fudbal 1/1, MLB 1/2), prosao je kombo tiket (jedna kvota 1 i skracena varijanta istog, 3+ kvota). Fudbal nekako prolazi. Norvezani bez problema, dok je City odigrao los mec i jedva odlaze u 3+, u zavrsnih 10 minuta. U MLB delu prolaz i pad. Cincinnati je odlozen zbog epidemioloskih problema, dok je Cleveland i 19. put u nizu porazio Detroit. Na Houston-Seattle plus nije bio blizu, pa i nema razloga za nerviranje. Siri MLB tiket je ponovo pao na jednom paru (Colorado 1, 17+ kvota). Korektan dan.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Sandefjord-Bodo/Glimt 3+

Rosenborg-Aalesund 3+

 

Backa-TSC 3+

Vojvodina-Mladost Lucani 3+

 

Kvote 1.90 i 2.48.

Na kraju uz Bodo/Glimt uklopih Rosenborg koji je zaredjao sa efikasnim izdanjima. Na slabijem tiketu je nasa liga, sto znaci da je zadnje vreme doslo.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Anderlecht 3+, Club Brugge 2+, Hajduk 2+, Dinamo Zagreb 1, Breidablik 3+, Viking 3+, Rangers 2, Penarol 1X, Atletico Mineiro MG 1X. Kvota 11.36.

 

 

MLB

 

Detroit-Cleveland 2 (Fulmer-Plutko)

Chicago Cubs-Milwaukee 1 (Lester-Lindblom)

 

Philadelphia-NY Mets 1 (Wheeler-Porcello)

LA Angels-LA Dodgers >9.5 (Teheran-May)

 

Kvote 2.82 i 2.86.

Fulmer je 0-0, 6.35 ERA, 1.76 WHIP, u tekucoj sezoni. Protiv Indiansa, 2-4, 6.62 ERA, na 8 startova. Plutko, 1-1, 2.45 ERA, 1.00 WHIP, na 2 starta i jednom nastupu iz bullpena. Protiv Tigersa, 4-0, 4.09 ERA, na 8 nastupa. Ucinak timova, Detroit 4-6, Cleveland 7-3. Serija 2-0 za Cleveland. Indiansi imaju 19 vezanih pobeda protiv Tigersa.

Lester je odlicno zapoceo sezonu, 2-0, 1.06 ERA, 0.65 WHIP. Protiv Brewersa, 5-4, 2.97 ERA, uz 73 strajkauta na 69+ ininga. Lindblom, 1-0, 5.68 ERA, 1.58 WHIP, 3 starta. Lindblom je imao dva nastupa iz bullpena protiv Cubsa, bez primljenog poena (2 ininga, 2 Ks i 2 walks). Forma timova, Chicago Cubs 7-3, Milwaukee 5-5. Sezonska serija 4-3 za Milwaukee, tekuca serija 2-1 za Brewerse.

Wheeler je do sada 2-0, 2.89 ERA, 1.29 WHIP. Wheeler je imao lepu proslu sezonu u dresu Metsa, 11-8, 3.96 ERA. Potpisao je veliki ugovor za velikog rivala (118 miliona, 5 godina). Porcello se nije proslavio na startu, 1-2, 5.68 ERA, 1.63 WHIP. Protiv Philliesa, 3-2, 4.37 ERA, na 6 startova. Deset meceva unazad, Philadelphia 5-5, NY Mets 5-5. Serija 2-0 za domacina.

Teheran na prva dva ovosezonska starta nije izasao iz treceg ininga, 0-1, 13.50 ERA, 2.36 WHIP. Protiv Dodgersa, 0-6, 5.33 ERA, na 6 startova. May, 1-1, 2.75 ERA, 1.17 WHIP, na nivou sezone. May nije nastupao protiv Angelsa. Over trend, na prethodnih 10 utakmica, Angels 6/10, Dodgers 8/10. Serija 2 plusa.

Prva kombinacija je na kombo tiketu.

 

Siri MLB tiket, Atlanta 5I <6, Houston >8.5, Minnesota 1, St. Louis 5I <6, Colorado 5I <7.5, San Diego 2. Kvota 15.15.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja kreten igram nase.:isuse: Dobro je sto cu bar promasiti oba para.:thumbup:

Neka udje Rosenborg pa se necu buniti previse. Srecom te Viking stade kod sestog gola, inace bih se nervirao zbog loseg odabira.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/4 (fudbal 1/2, MLB 1/2), Rosenborg je dosao 5+. Na fudbalu sam odigrao preoprezno, samo 2 tiketa, te na neki nacin izbih sebi deo dobitka (Viking i Kristiansund). Norvezani lagano, a cak je i nasa liga bila blizu, no tu verovatno vredi igrati samo kada su jace ekipe domacini (toliko mi nahvalise TSC, a oni nisu mogli do 3+, na za nasu ligu izuzetno malu kvotu za 2, i to sa primljenim golom). MLB meh, prolazi tiket sa slabijom uplatom. Detroit i 20. put uzastopno gubi od Clevelanda, no Cubsi ponovo ispustaju 3 poena prednosti i gube trecu u nizu od Brewersa (dobro bi mi dosli oni hendikepi na favorite od prosle godine). Dodgersi rutinski plus, Philadelphia okrece na vreme. Jos jedan korektan dan, sa bilansom oko nule; mogao sam i bolje.

Standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Inter-Shakhtar 3+

Ham-Kam-Grorud 3+

 

Sogndal-Ranheim 3+

Ull/Kisa-Stjordals-Blink 3+

 

Stroemmen-Oeygarden 3+

Aasane-Sandnes 3+
 

Hacken-Varbergs 3+

Goteborg-Norrkoping 3+

 

Kvote 2.38, 2.12, 2.62 i 2.81.

Inter sam pratio i u Italiji u vecem delu sezone, a ako je prvi par EL dosao 3+, onda ovde ocekujem lagani prolaz. Tu je i 5 parova iz Norveske 2, pri cemu su Stroemmen i Aasane wild card. Svedjani znaju da odigraju efikasno, pa probah dve utakmice sa pristojnim trendom za golove.

Prva dva dabla su na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Houston-Colorado >8.5 (Bielak-Freeland)

LA Dodgers-Seattle 1 (Stripling-Dunn)

 

Kvota 1.99.

Astrosi se polako popravljaju u ofanzivi, dok power Rockiesa nije ni dolazio u pitanje. Starteri su pristojno otvorili sezonu, no granica nije previsoka.

Dodgersi kod kuce, protiv dosta slabijeg protivnika, mislim da vredi probati fiks.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, Boston 5I >4.5, Atlanta >9.5, Toronto 5I <5.5, Detroit >8.5. Kvota 6.01.

 

NBA tiket, LA Clippers >222.5, Boston >211.5, Toronto >214.5, Denver >208.5. Kvota 4.64.

 

 

 

Link to comment
On 17.8.2020. at 11:42, Miljenko said:

 Jos jedan korektan dan, sa bilansom oko nule; 

 

 

 

Hvala ti Milje na ovoj konstataciji jer si mi razbio iluzije da sam pogrešio što sam batalio kladžu a shvatio sam i da mi je svaki dan korektan bez nepotrebnog nerviranja.:rolleyes:

Još kad bi se fantazija rešio, gde bi mi bio kraj.:D

Edited by ubibobi
Link to comment

3/5 (fudbal 3/4, MLB 0/1), Inter i Aasane su dosli po 5+, a prosao je i prateci MLB tiket (6+ kvota). Na fudbalu sam dugo razmatrao sta staviti na kombo tiket i na kraju Ham-Kam obara isti (njega bih sigurno odigrao, tako da je svejedno). Ull/Kisa-Stjordals Blink su igrali 0-0 do 73. minuta, te tu moram biti prezadovoljan. Na Svedjanima dolazi 2.80 kvota u 94. minutu, spektakularnim golom, pa ne mogu reci da nisam imao srece. Cudna stvar u MLB delu. Pada dabl, no prolazi siri tiket sa 4 para, dovoljno za pokrice bejzbola. Ok plus na kraju, mada se kombo ponovo cekao za pristojan dobitak.

Standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Leipzig-PSG 3+

Zvezda-Europa 3+

 

Celtic-KR Reykjavik 3+

Legia-Linfield 3+

 

Kvote 1.86 i 1.64.

Prvo sam hteo na kombo tiket staviti prvi dabl i nesto od bejzbola. Nisam uspevao odluciti sta je sigurno u MLB delu, te je samo fudbal zavrsio u jacoj grupi. Ocekujem da PSG odigra bolje u odnosu na prvi mec, a ni Leipzig ne gaji zatvoren fudbal. Za Zvezdu je pitanje koliko ce golova dati, a slicno vazi i za preostala dva para iz CL kvalifikacija.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

LA Angels-San Francisco 1 (Bundy-Cahill)

Boston-Philadelphia >9.5 (Godley-Eflin)

 

Arizona-Oakland 2 (Weaver-Montas)

Pittsburgh-Cleveland 2 (Brubaker-Carrasco)

 

Kvote 2.15 i 2.32.

Bundy je jedina svetla tacka u picerskom korpusu Angelsa, 3-1, 1.57 ERA, 0.63 WHIP, 28+ ininga, 35 strajkauta i samo 3 walks.

Godley se nije proslavio do sada, 0-2, 8.16 ERA, 2.02 WHIP, 14+ ininga, 14 Ks i 6 walks. Ukupan ERA startera Red Soxa je 7.19 trenutno, dok bullpen Philliesa ima neverovatnih 8.77 u istom parametru.

Weaver ide iz jednog loseg izdanja u drugo, 0-3, 11.85 ERA, 2.12 WHIP do sada. Montas je 2-1, 1.57 ERA, 1.00 WHIP, uz 22 strajkauta na 23 ininga, 9 walks.

Indiansi su logicno resenje, posto je ekipa u formi (3 vezane pobede, 7-3 deset meceva unazad), dok je Pittsburgh uzasno otvorio sezonu (4-14, 2-8 trend.

Oba dabla su u slabijoj grupi.

 

Prateci tiket, Houston 1, NY Yankees 5I <5.5, LA Dodgers >8.5, Atlanta >9.5, Toronto >8.5, Minnesota 1, Chicago White Sox 1, Chicago Cubs 1. Kvota 38.12.

 

 

NBA

 

Houston-Oklahoma >217.5

LA Lakers-Portland >222.5

Milwaukee-Orlando w1

 

Kvota 2.36.

Iskombinovah i jedan NBA tiket. Houston i Portland ne mogu drugacije odigrati, osim na poene. Milwaukee je valjda bez upitnika (4-0 serija u najavi).

Slabija grupa.

Link to comment
31 minutes ago, ubibobi said:

Hvala ti Milje na ovoj konstataciji jer si mi razbio iluzije da sam pogrešio što sam batalio kladžu a shvatio sam i da mi je svaki dan korektan bez nepotrebnog nerviranja.:rolleyes:

Još kad bi se fantazija rešio, gde bi mi bio kraj.:D

Ponekad zakljucim da sam odigrao lose ili jednostavno spojio nelogicno, te moram biti zadovoljan i kada vratim novac. Vodim evidenciju, ulaz/izlaz, kako bih znao koji sport hvatam bolje, koji losije, a koji nema trika da uhvatim, pa je bolje i da ga ne igram.:D

Na fudbalu mi je avgust recimo prilicno dobar od starta, ali je period neposredno nakon otvaranja sezone bio katastrofalan (plus sam znao da se izletim sa ulozima). U MLB delu jos uvek trazim stabilno resenje. Avgust je bukvalno na nuli, dok sam pocetak sezone u julu nije bio sjajan.

Najbitnije je imati dobar money menadzment. Od kada sam uveo bankiranje dela budzeta za igru (10% na dnevnom nivou), situacija je mnogo bolja. Nemoguce je stalno pogadjati.

Jedino je sigurno da nerviranje ne gine.:dry::evil:

Edited by Miljenko
Link to comment
41 minutes ago, Miljenko said:

Ponekad zakljucim da sam odigrao lose ili jednostavno spojio nelogicno, te moram biti zadovoljan i kada vratim novac. Vodim evidenciju, ulaz/izlaz, kako bih znao koji sport hvatam bolje, koji losije, a koji nema trika da uhvatim, pa je bolje i da ga ne igram.:D

Na fudbalu mi je avgust recimo prilicno dobar od starta, ali je period neposredno nakon otvaranja sezone bio katastrofalan (plus sam znao da se izletim sa ulozima). U MLB delu jos uvek trazim stabilno resenje. Avgust je bukvalno na nuli, dok sam pocetak sezone u julu nije bio sjajan.

Najbitnije je imati dobar money menadzment. Od kada sam uveo bankiranje dela budzeta za igru (10% na dnevnom nivou), situacija je mnogo bolja. Nemoguce je stalno pogadjati.

Jedino je sigurno da nerviranje ne gine.:dry::evil:

Ma šalim se ja malo, jasno je da je na kladži ishod na nuli i više nego korektan.

Isto tako je jasno da za pojačan adrenalin mora da se uplati ulog a sve preko toga je čist ćar.

Link to comment

Istocni blok je uvek ubitacan za igru.:isuse: 0-0 na poluvremenu, na 1.12 u fiksu.

Bonus je sto nema interneta vec sat vremena, valjda ce doci do 21.

Link to comment

Toliko o NBA fiksu. Milwaukee ce sa dvocifrenim hendikepom uspeti da izgubi "u glavu". Jel njima to neko ne igra ili sta vec.

Legia jedva 1-0, PSG i Zvezda ce valjda doci.

Link to comment

Odigram jedan jedini fiks, od kada je NBA nastavljen i ljudi rutinski gube kao ogromni favoriti (igram samo "u glavu"). Zato i igram samo pluseve, no prevari se covek ponekad. Nije neka uplata, no nervira svejedno.

Link to comment

1/5 (fudbal 1/2, MLB 0/2, NBA 0/1), Celtic je dosao 6+. Ponadao sam se da mogu uhvatiti 4 CL para, no naravno da se nije desilo. Legia jedva 1-0, a i to tek sa igracem vise; Celtic donosi jedini bonus; od Zvezde sam ocekivao vise (7+), plus je prvi gol bio neregularan; PSG lagano. MLB sam lose uklopio. Neke timove, poput Angelsa i Oaklanda nikada ne mogu uhvatiti na fiks. Sam sam rekao da su Angelsi samo za poene, no nisam ocekivao da ce se ove sezone ubedljivi Bundy raspasti protiv jednog od top 3 najgorih napada lige. NBA je za no comment. Milwaukee je neki vajni najbolji tim Istoka, a rutinski gubi od metiljavog Orlanda. Bonus je i under na Portlandu. Tja, nijedan playoff nije vredan iole vece uplate. Los dan , mada zbog prolaza iz jace grupe i bonusa, pokrih polovinu uplate. Desava se, sada bi mogao i neki kombo tiket da uleti.

Minimalni ulozi (ne bih da se izletim ponovo).

 

 

Fudbal

 

Molde-KuPS 3+

Lyon-Bayern 3+

 

Kvota 1.94.

Polufinale CL standardno, te najverovatniji par za golove iz kvalifikacija.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Maccabi TA 2+, Celje 2+, Cluj 3+, Ludogorets 2+. Kvota 3.86.

 

 

MLB

 

San Diego-Texas >6.5 (Paddack-Lynn)

Seattle-LA Dodgers 2 (Walker-Urias)

 

Boston-Philadelphia 2 (Hart-Arrieta)

Pittsburgh-Cleveland 2 (Brault-Civale)

 

Kvote 2.21 i 2.57.

Paddack je otvorio sezonu sa 2-2, 4.91 ERA, 1.17 WHIP. Protiv Rangersa nije nastupao. Lynn, 3-0, 1.11 ERA, 0.74 WHIP, do sada. Protiv Padresa, 3-3, 3.00 ERA, 1.33 WHIP, na 7 startova. Over trend, San Diego 7/10, Texas 7/10. Sezonska serija 2 plusa.

Walker ove godine, 1-2, 4.05 ERA, 1.20 WHIP. Sa Dodgersima 2-1, 4.88 ERA, na 6 startova. Urias je fino zapoceo sezonu, 2-0, 2.53 ERA, 1.13 WHIP. Imace prvi nastup protiv Marinersa. Ucinak timova, 10 meceva unazad, Seattle 2-8 (8 poraza u nizu), LA Dodgers 8-2 (7 vezanih pobeda). Sezonska serija 2-0 za Dodgerse.

Hart je nalupan na MLB debiju, 7 primljenih poena tokom 2+ ininga. Za Filu startuje Arrieta, 1-2, 4.02 ERA, 1.21 WHIP. Protiv Bostona, 2-4, 4.69 ERA, na 9 nastupa. Forma, Boston 1-9 (9 vezanih poraza), Philadelphia 5-5 (4 trijumfa u nizu). Sezonska serija 1-0 za Philliese.

Brault je 0-0, 5.14 ERA, 1.43 WHIP, u dosadanjem delu sezone. Ima samo jedan ining protiv Indiansa (primljen run). Civale, 2-2, 3.60 ERA, 1.12 WHIP. Nije nastupao protiv Piratesa. Pobede i porazi, Pittsburgh 2-8, Cleveland 7-3 (niz od 4 trijumfa). Sezonska serija 1-0 za Cleveland.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Siri MLB tiket, Oakland >7.5, Colorado 5I <8, NY Mets 2, Atlanta >9.5. Kvota 5.78.

 

NBA tiket, LA Clippers >222.5, Boston >207.5, Denver >210.5, Toronto >218.5. Kvota 4.57.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...