Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Norvezani traljavo, naravno da sam ih uklopio na najlosiji moguci nacin. Jedan bonus tiket i to je to. Mogli bi Austrijanci da zatrpaju za kraj.

Link to comment

Hteo sam danas posle duzeg vremena da uplatim malo love na bet365 nalog, medjutim odbijena kartica. Zovem banku da vidim o cemu se radi, kazu mi da su od nedavno, po novom zakonu, zabranjene uplate u svrhe online igara na srecu. 

Zna li neko neki alternativni nacin?

PayPal nije podrzan, probao preko Skrilla, ali i tamo mi ograniceno koriscenje sredstava iskljucivo na non-gambling transakcije. A kada pokusam preko Skrilla da uplatim na Neteller (pa odatle na bet365), ni to mi ne dozvoljava... 

Link to comment

Austrija 2 ispostovala skroz, sve tri kombinacije dosle, Ried i Austria Klagenfurt po 6+ i 7+. St. Gallen se takodje dugo cekao za 7+, no promasise par dobrih sansi. Francuzi smaraju i kada bogatasi igraju. Proci ce i fiks tiket, ako PSG dobije. Steta za Norvezane, moglo je biti dosta dobro.:dry:

Lillestrom i Tromso drugi put ulaze u 3+ u sezoni (2/6 su oba tima do sada, mada su oni realno i najbolje ekipe u drugoj ligi). Mozda je vreme da i njih pocnem da igram.

Edited by Miljenko
Link to comment
2 hours ago, renne said:

PA to ograničenje postoji već godinama

A i šta će ti bet365 kad domaće kladionice nude sve to isto, pa i još više, onako realno

 

Nemam pojma, kad sam pre mozda godinu i po uplacivao depozit direktno sa kartice, nije bilo problema. 

Bogatija je ponuda za live kladjenje, kao i za tenis, a to su stvari koje me primarno zanimaju...

Al jbg, sta da se radi, posluzice i mocart za poneki rekreativni tiket.

Link to comment

3/9 (fudbal 3/7, MLB 0/2), Austria Klagenfurt i Ried su dosli po 6+ i 7+, St. Gallen 6+, Kongsvinger 5+. Da sam na fudbalu odigrao samo bonus tikete (5+ i 7+ kod Norvezana, odnosno 6+ i 7+ kod Austrijanaca), sve bi bilo u redu. Ovako na glavnim tiketima nadjoh cak tri 0-1 tekme. Austrija 2 je odigrala po ocekivanju, dok su Norvezani mogli bolje. Sta tek reci za nesretne Francuze i toliko hajpovani PSG, koji ne moze do gola za 90 minuta (oborise mi i finu fiks kvotu). MLB sam ponovo lose spojio. Yankees i Red Soxi se obrukase ofanzivno, na mecu gde se ocekivalo 20+ poena. Nije bilo svih meceva u ponudi, no i potencijalni treci tiket bi pao na Tigers-Reds. Bonusi su malo izvukli bilans, no smoran dan u celini.

Minimalni ulozi i dalje (ne vredi igrati jace, kada su rezultati losi).

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Novi Pazar 3+

Sandefjord-Molde 3+

 

Milan-Cagliari 3+

Atalanta-Inter 3+

 

Juventus-Roma 3+

Chelsea-Arsenal 3+

 

Kvote 2.04, 1.91 i 2.68.

Italijane bih mozda odigrao opreznije, da nije u pitanju zavrsno kolo. Molde i Zvezda, tu ne treba neko objasnjenje. Finale FA kupa deluje zanimljivo, te probah i to.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Boston 1 (Tanaka-Godley)

Baltimore-Tampa 2 (LeBlanc-Glasnow)

 

Detroit-Cincinnati 2 (Fulmer-Bauer)

Chicago Cubs-Pittsburgh 1 (Chatwood-Keller)

 

Kvote 2.15 i 2.43.

Yankees su otvorili seriju laganom pobedom, i ni danas ne ocekujem drugaciji ishod. Tampa i Cincinnati su volsebno porazeni, od drasticno slabijih rivala, te nije bilo tesko odluciti se sta tu odigrati. Chatwood je prethodne sezone dominirao protiv Piratesa. Cubsi su rutinski resili prvi mec serije.

 

Prateci tiket, Chicago White Sox 2, NY Yankees >8.5, Houston 2, NY Mets H2(+1.5), Minnesota 5I <5.5, Colorado H1(+1.5), LA Dodgers 2, Oakland 2. Kvota 52.90.

 

 

NHL

 

Edmonton-Chicago 5+

Pittsburgh-Montreal 5+

 

Carolina-NY Rangers 5+

Calgary-Winnipeg 5+

 

Kvote 1.98 i 1.93.

Krece NHL razigravanje, standardna 5+ igra.

 

Kod NBA takodje preferiram overe, no posto je ove sezone skoro nemoguce oceniti gde ce biti poena, a gde ne, praticu samo egzibicionim tiketima (svi parovi veceri, na 6-7 poena nizim granicama).

Link to comment

Bolje si uklopio MLB od mene.:D Kladionice su se kod nas izbezobrazile, pa sada moze da se promeni osnovna granica samo za jedan poen gore/dole. Vec sam nekoliko puta zveknuo za tacno taj poen (ranije je postojala kvota za varijaciju od dva poena).

Edited by Miljenko
Link to comment
11 minutes ago, Miljenko said:

Bolje si uklopio MLB od mene.:D 

:laugh:

vracao se sa plaze i nisam imao telefon.

inace sam resavska skola. pola dobitaka zahvaljujuci tebi. postao sam zbog tebe veliki strucnjak za mlb i nhl 😂.

jos kad ne ostavis prognozu  ja "pa gde je ovaj" ili kad promasis " sta koji slusam ovog" ili ja promasim "sta kenjas, samo prati miljenka, on prati".. tipicna prica iz kladze 

Link to comment

Osim sto si ti odigrao dodatne hendikepe tacno gde treba. Ja se mucim i sa ovim u glavu.:rolleyes:

Jeste ponekad lakse da neko sa strane procita analizu (mada sam prestao da pisem iste) i kaze to, to i to.

Ranije sam pisao najave na Tipodromu, za kompletnu dnevnu ponudu, no previse vremena oduzme (3 sata minimum). Desavalo se upravo ovo sto pomenuh. Izbacim najavu, dodje covek procita i kaze da na osnovu statistike treba odigrati odredjene stvari. Cesto bih i ja tek nakon pisanja, skapirao sta je najverovatnije.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nikada mi nece biti jasno kako profesionalni fudbaler moze promasiti prazan gol, kao igrac Moldea sada.:isuse:

Nista gore nego kada favorit ostane sa igracem manje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Milan bas nije morao da promasi penal, a taman se sve fino otvorilo. Molde, Zvezda, Arsenal, Roma prosli; Carolina u NHL delu takodje, jedan MLB odlozen. Valjda ce proraraditi u nastavku, red je da udje jedna kanonada u zavrsnom kolu.

Link to comment

Znaci nema trika da udje kombo tiket. Sada ni Atalanta-Inter nisu mogli u 3+. Nije mi samo jasno zasto je Inter ovoliko odugovlacio, kada se znalo ko ide u CL.:isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...