Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

image.png.6a229a5220fda24d85fe09a8aa0e1e62.png

 

Trpeo sam 3 dana inace bih zavrsio kao kolega Zverka. 

Inace ovo su bili pikovi sa "sireg spiska" gde sam napravio kvotu 32,50 i gde su jos bili Inter, St.Galen i Bodo.

 

Sreca te sam imao poslovnih obaveza pa nisam ni oka bacio na parove i rezultate - zgrozen sam, konto na Mozzartu se topi ko sladoled na suncu.

Link to comment

4/5 (fudbal 2/2, bejzbol 2/3), Salzburg je dosao 6+ i 7+. Fudbal se lagano uklopio. Norvezani brzo odlaze u 3+, dok je Salzburg trebao malo vise vremena, no na kraju udjose i oba bonusa. Inter raspucan, St. Gallen i Villarreal bez vece dileme. Bejzbol je dosao tesno, no 2 prolaza su sasvim dovoljna. KIA Tigers okrecu 1-3 u bottomu 9. ininga; kod Japanaca idealno spojih pogotke i promasaje. Odlican dan.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Man City-Liverpool 3+

Atalanta-Napoli 3+

 

Kvota 2.42.

Nije bilo previse dileme sta odigrati.

 

Prateci tiket, Roma 1X, Tottenham X2, Real Sociedad 1X, Real madrid 1, Molde X2, Hammarby 1, Hacken x2. Kvota 5.63.

 

 

Bejzbol

 

Samsung Lions-SK Wyverns <10.5

Kiwoom Heroes-Doosan Bears 2

 

Hokkaido Nippon Ham Fighters-Fukuoka Softbank Hawks <9.5

Tokyo Yakult Swallows-Hiroshima Toyo Carp <11.5

 

Saitama Seibu Lions-Orix Buffaloes 1

Chunichi Dragons-Hanshin Tigers >5.5

 

Kvote 2.65, 1.88 i 1.93.

Dosta dobvih startera nastupa sutra, kako u KBO, tako i u NPB, pa probah dosta undera. Bearsi imaju odlicnog startera i samo je pitanje da li ce njihov bullpen izdrzati. Seibu Lions su danas zakazali u ofanzivi, skor u seriji je 1-1, pa tu probah fiks. Jedini plus je u duelu timova koji su ocajno otvorili sezonu, a granica je prilicno niska zbog neubedljivih napada.

Link to comment

Koliko lose poluvreme na Atalanta-Napoli.:isuse: Dovoljno lose da i ne pokusavam da odgledam nastavak.

Sada mi je jos veca enigma, kako je Juve izgubio finale kupa, protiv senke one ekipe od pre par godina.

Link to comment

1/4 (fudbal 0/1, bejzbol 1/3). Na fudbalu sam ocekivao lagani prolaz, no Italijani zakazase nakon poduze dobre serije. Na kraju je bilo sasvim dovoljno vremena za treci gol, mada sada barem znam da Napoli nije za igru. City i Liverpool lakse od ocekivanog. Sto se bejzbola tice, kod Japanaca nekako ulazi jedan tiket, ali skoro siguran prolaz iz KBO pada (Bearsi ispustise 7-2). Morao je uleteti i jedan slab dan, nakon prilicno duge ok serije.

 

 

Fudbal

 

Linz-Horn 3+

Liefering-Austria Lustenau 3+

 

Tromso-Raufoss 2+

Grorud-Lillestrom 2+

Ull/Kisa-Strommen 2+

Ham-Kam-Kongsvinger 2+

 

Kvote 1.85 i 2.07.

Austrija 2 standardno, dok Norveska 2 tek krece, pa cemo tu jos videti kakav ce ucinak biti.

 

 

Bejzbol

 

Doosan Bears-Hanwha Eagles 1

KT Wiz-Kiwoom Heroes 2

 

Saitama Seibu Lions-Orix Buffaloes 1

Yomiuri Giants-Chunichi Dragons 1

 

Tohoku Rakuten Golden Eagles-Chiba Lotte Marines 1

Hiroshima Toyo Carp-Hanshin Tigers >4.5

 

Kvote 2.00, 2.18 i 1.96.

Bearsi igraju protiv ove sezone losih Eaglesa (12-38). Za njih startuje Alcantara, 7-1, 3.69 ERA, 1.25 WHIP, 52 strajkauta. Jokisch baca za Heroes, 7-2, 1.42 ERA, 0.85 WHIP, 45 Ks.

Sto se tice fikseva iz Japana, odigrah na ekipe sa boljim starterima i solidnom formom tima na pocetku sezone. Tu je i izuzetno niska over granica na potonjem paru.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

3/5 (fudbal 1/2, bejzbol 2/3), Liefering je dosao 6+. Austrijanci udjose lagano, uz jedan bonus (5+ kvota). Cak je i prateci fiks tiket blizu prolaza (15+ kvota); A. Madrid vodi 2-0, no par Kapfenberg-Wacker Innsbruck je prebacen za sutra. Cekao bih X2, pa imam vremena i da branim (1 je preko 4). Norveska 2 je odigrala traljavo, nije bilo golova gde treba (dve 0-1 tekme su smehotresna stvar). Bejzbol ok, mada mi se nije dopao KBO pad. Oba NPB prolaza su bila umanjena za po jednu kvotu 1 (odlaganje na jednom, odnosno mec bez pobednika na drugom-nakon deset ininga). Ako fiks prodje, a A. Madrid ce tesko ispustiti 2-0 sa poluvremena, bice to sasvim fin bilans na kraju.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Man Utd-Bournemouth 2+

Chelsea-Watford 2+

Basel-Xamax 2+

Start-Viking 2+

 

Kvota 1.94.

Nakon analize vikenda, mogu reci da za nedelju imamo dosta bolje parove (cak 8 parova za cistih 3+). Probrah ipak jedan tiket, makar u ovoj kukavickoj 2+ varijanti.

 

Prateci tiket, Leicester 1X, Man Utd 1, Chelsea 1, Brentford 1X, Leeds X2, Fulham 1X, Juventus 1, Valerenga 1X, Spartak Moscow 1X, Slovan Bratislava 1, Maribor 1X. Kvota 7.71.

 

 

Bejzbol

 

Doosan Bears-Hanwha Eagles 1

NC Dinos-KIA Tigers 1

 

Hiroshima Toyo Carp-Hanshin Tigers 1

Yomiuri Giants-Chunichi Dragons 1

 

Tohoku Rakuten Golden Eagles-Chiba Lotte Marines 1

Hokkaido Nippon Ham Fighters-Fukuoka Softbank Hawks 2

 

Kvote 1.97, 2.12 i 2.70.

Flexen nastupa za Bearse, 3-2, 3.46 ERA, 1.25 WHIP, 50 strajkauta. Tekuca serija 1-0 za domacina. Rucinski startuje za Dinos, 6-1, 2.38 ERA, 1.12 WHIP, 61 Ks. Serija 1-0 za Tigerse.

Ohsera je na moundu za Hiroshimu, 2-0, 1.00 ERA, 0.78 WHIP. Prvi mec serije. Giantsi su rutinirali Dragonse na otvaranju serije sa 5-0 i cini mi se da im Taguchi donosi dobru sansu za novi trijumf, 1-0, 2.70 ERA, 1.30 WHIP 7 strajkauta. Kishi ce imati prvi ovosezonski nastup, no mislim da vredi dati sansu piceru koji tokom 13 NPB sezona nikada nije imao ERA preko 4. Serija 3-1 za Rakuten Golden Eagles. Nakon odlicnog prvog starta Wada nije imao resenja za neugodnu postavu Lionsa. Stoji da je njegovih 39 godina ogranicavajuci faktor, no i takav je bolji od dobrog dela aktivnih picera. Serija 2-1-1 za Fukuoku.

 

Link to comment

2/4 (fudbal 1/1, bejzbol 1/3), prosao je prateci fiks tiket (13+ kvota). Fudbal se nekako uklopio, mada su dva para tesno usla u 2+. Man Utd neocekivano raspucan, no tesko mi je  da odigram sire na njih nakon par mrljavih sezona. Par stvari propustih bez razloga, nadam se da ce i sutra rezultati biti ok. Bejzbol deo je mogao bolje. Kod Japanaca se ne mogu zaliti previse, no KBO pad mi se nikako nije dopao. Ocekujem da ovakav zicer, kao sto su Bearsi bili danas, dodje bez bilo kakve dileme. Tja, nisam odusevljen, no ponekad je i pokrice ok stvar.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Bodo/Glimt-Brann 3+

Molde-Mjondalen 3+

 

Young Boys-Lugano 3+

St. Gallen-Sion 3+

 

Inter-Bologna 3+

Cagliari-Atalanta 3+

 

LASK-Salzburg 3+

Villarreal-Barcelona 3+

 

Kvote 2.48, 2.37, 2.36 i 2.15.

Puno toga na papiru zanimljivog danas. Sto je najgore, sve utakmice lice na prilicno efikasne, te sam se svuda odlucio za 3+.

 

Prateci tiket, Liverpool 1, Man City 2, Real Madrid X2, Barcelona X2, Inter 1, Atalanta 2, Salzburg x2, Midtjylland X2, Sparta Prague 1X, Molde 1, Bodo/Glimt 1X, Young Boys 1X, St. Gallen 1X, Maribor 1X, Djurgarden 1. Kvota 37.52.

 

 

Bejzbol

 

NC Dinos-KIA Tigers <11.5

Samsung Lions-LG Twins <11.5

 

Tohoku Rakuten Golden Eagles-Chiba Lotte Marines >6.5

Yomiuri Giants-Chunichi Dragons 1

 

Tokyo Yakult Swallows-Yokohama DeNA BayStars <11.5

Hiroshima Toyo Carp-Hanshin Tigers >5.5

 

Kvote 1.99, 2.14 i 1.92.

Wright baca za Dinos, 6-2, 3.70 ERA, 1.39 WHIP, 44 strajkauta. Brooks startuje za Tigerse, 3-3, 2.51 ERA, 1.13 WHIP, 56 Ks. Chae Heung Choi baca za Lionse, 5-2, 3.43 ERA, 1.28 WHIP, 35 Ks. Chan Heon Jung za Twinse, 4-1, 2.56 ERA, 1.03 WHIP, 35 Ks.

Ishibashi se nije proslavio na prva dva ovosezonska starta za Rakuten, 0-2, 10.13 ERA, 2.13 WHIP, 8 strajkauta, te zato i probah over. Serija 3 plusa i 2 minusa.

Sanchez je sjajno otvorio sezonu za Giantse, 2-0, 0.77 ERA, 1.29 WHIP, 4 Ks. Umetsu je imao dva kontrastna starta, 1-1, 5.25 ERA, 1.50 WHIP, 8 Ks, ukupno. Serija 2-0 za Giantse, plus je domacin zapoceo sezonu sa 10-1-3.

Takanashi je imao odlican prvi start za Yakult Swallows, 7 ininga, bez primljenog poena, uz 0.71 WHIP. Taira za BayStars, 1-0, 1.50 ERA, 0.83 WHIP, 5Ks, 12 ininga. Serija plus i minus (kada je o dodatnim granicama rec).

Endoh je imao slabo otvaranje sezone, 5 ininga, 5.40 ERA, 1.60 WHIP, 4 Ks. Nishi nastupa za Hanshin i moze se reci da je bio ubedljiv do sada, 0-1, 1.38 ERA, 1.15 WHIP, 8 Ks. Gosti imaju problema sa bullpenom, te probah over sa ovako niskom granicom. Serija jedan plus.

Edited by Miljenko
Link to comment
16 hours ago, John Coltrane said:

Lacio-Milan 2,3 kec-otkud toliko?

 

Da odgovorim sam sebi - otud sto zabarai, po obicaju, zadnjih par kola odradjuju neke kombine. 0:3 FT, ajte molim vas.

Link to comment

Koliko mene nervira kada od gomile odigranih meceva, ispratim jedan jedini fiks i ni taj ne moze da dodje. Ili bude neko mucenje i prolaz nakon preokreta, ili moj tim gubi od starta, kao sto je danas slucaj kod Japanaca (naravno da uvek odigram neku od najmanjih kvota, posto se iste i postavljaju na osnovu statistike startnih picera/timova).:dry:

Link to comment

Kakav pad KBO tiketa.:isuse::D 10 poena u 9. iningu na Dinos-Tigers (imao sam 8 poena lufta). Japanci polovicno. 

Mogao bi fudbal da udje kako treba, za promenu.

Link to comment

image.png.07c3775556c883da8d529148f3406c06.png

 

Elfsbor daje gol u prvom i jedinom minutu nadoknade prvog poluvremena iz kornera i prakticno posle jedine sanse i mnogo bolje igre Malmea. Prva pobeda posle 8 godina kod kuce nad Malmeom. Useravanje se nastavlja.

Link to comment

4/7 (fudbal 3/4, bejzbol 1/3), Barsa i Bodo/Glimt dodjose po 5+. Fudbal je dosao dosta dobro, mada uz veliku dozu srece (Salzburg i Young Boys prolaze u 95. minutu). Nije bilo veceg bonusa, a dva manja se mogu podvesti pod meh (ocekivao sam 7+ kod Norvezana, nakon brzih 5-0, no nije se desilo). Za razliku od fudbala, bejzbol se nije posrecio. Neverovatan pad u JK, nakon sto su Dinosi okrenuli 1-6, u 9. iningu. Japanci korektno, iako nerviraju ovi padovi najverovatnijih fikseva. Pristojan dan na kraju; pomogle su vece kvote, tu nema zbora.

Danas ispod minimalnih uloga (da ima bejzbola, fudbal verovatno ne bih ni dirao).

 

 

Fudbal

 

Oxford-Portsmouth 2+

Wycombe-Fleetwood Town 2+

Sevilla-Eibar 2+

 

Levante-Real Sociedad 2+

Tottenham-Everton 2+

Kayserispor-Besiktas 2+

 

Kvote 2.53 i 1.90.

Malo baraza iz Engleske, te PL, odnosno Spanija. Bio bih zadovoljan i sa jednim prolazom.

Edited by Miljenko
Link to comment

Baraz utakmice su bile relativno zanimljive danas, no PL zato ultra dosadna. Cemu ovoliko pasova unazad, toga ni u nasoj ligi nema toliko.:isuse:

Link to comment

Tolike pare ulupase u PL i to ne lici bukvalno ni na sta. Nece me prevariti da gledam ponovo, u skorije vreme. Italijani i Nemci su jedno 10 puta zanimljiviji. Tek mi nije jasno ovo odugovlacenje na kraju, u situaciji gde nikome ne trebaju bodovi.:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...