Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kakva serija glupih rezultata danas. Sada ni Barsa ne uspeva da resi ove pacere.

Sutra imam gomilu potencijalnih 3+ meceva; moracu da odigram jace kako bih sanirao budzet. Po zakonu verovatnoce, mora uleteti jedan realan dan.:rolleyes:

Link to comment

Nije se desilo skoro da nemam nijedan prolaz, no uvek se moze videtii nesto novo.:D

Hajduk u borbi za CL gubi kod kuce od potencijalnog drugoligasa, Porto ne moze da pobedi ekipu koja je odavno ispala. Spanci tek trose pare bezveze, ovim 0-2 smaranjima. I posle neko kaze da se ne namesta.

 

Cim krenem ponovo sa fiksom, brzo ga i batalim. Posle ga obicno ne diram i po nekoliko sezona. Nema trika da gledam mec koji sam igrao u fiksu (eventualno bejzbol).

Link to comment

0/7 (fudbal 0/5, bejzbol 0/2). Moram priznati da sam bio zbunjen jucerasnjim rezultatima. Desavaju se losi dani (u poslednje vreme je bilo izuzetno malo odlicnih), no ovo juce je bilo skroz stupidno. Rosenborg nista; jeste prvo kolo, ali... Slovan lako dobija polufinale kupa, no Hajduk volsebno gubi kod kuce (da ove ekipe sa zacelja znaju nesto, ne bi bile tu gde jesu). Bayern jedva 1-0, Porto 0-0, protiv tima koji igra rekreativno. Spanci razocarase totalno, Villarreal jedan gol, Barsa 2, nisu morali ni da nastavljaju. Dobro podesecanje zasto retko igram fiks. KBO je tezak za hvatanje, pa promasaji i nisu toliko cudni. Vise se i ne nerviram kada napravim seriju promasaja; to je vec ona faza kada dnevni dobitak/gubitak ne znaci mnogo.

Jaca uplata danas (na papiru zgodni parovi, te probah nakon kraceg mantanja). Pozitvno je sto nisam dirao "banku", ako opet uleti neko nerealno kolo.

 

 

Fudbal

 

Man City-Arsenal 3+

 

Wolfsberger-Salzburg 3+

 

Hartberg-Rapid Wien 3+

 

Leipzig-Fortuna Dusseldorf 3+

 

Dortmund-Mainz 3+

 

Leverkusen-Koln 3+

 

Vikingur-Fuglafjordur 3+

 

Kvote 1.38, 1.36, 1.42, 1.39, 1.40, 1.42, 1.43.

Danas kompletno zicer varijanta. Od Farana ostavih verovatniji par. Generalno je rec o prilicno verovatnim mecevima za golove.

Svi tiketi su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Man City 1, A. Madrid 2, Leverkusen 1, Dortmund 1, Leipzig 1, Juventus 2, Salzburg 2, Dinamo Zagreb 1, Copenhagen 1, Olimpija 1, Dynamo Kiev 2. Kvota 86.32.

 

 

Bejzbol

 

KIA Tigers-NC Dinos 2

Doosan Bears-Samsung Lions 1

 

Kvota 2.29.

Wright startuje za Dinose, 5-1, 2.77 ERA, 1.23 WHIP, 35 Ks na 39 ininga, 18 walks i 3 hbp. Sezonska serija 3-1 za Tigerse, tekuca 1-0 za domaci tim.

Flexen baca za Bearse, 2-0, 2.92 ERA, 1.19 WHIP, 30 strajkauta na 37 ininga, 13 walks i jedan hbp. Sezonska serija 2-2, tekuca 1-0 za Lionse.

Slabija grupa.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Tri prolaza, ali i neverovatan pad na Dortmundu. Nisu uspeli da daju gol kod kuce, protiv onako smesne odbrane. 

Vise covek ne moze reci da je neki par siguran.

Bonus je sto nije prosao nijedan bonus tiket, na ovakvim zicer mecevima za golove. Sve neke mrljavi, tesni prolazi, uzas.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja ne mogu da uhvatim ni 6-7 ovih kvota oko 1.40 na 3+, sto bi trebalo da je prilicno verovatno. Pitanje je da li ce i 4 doci.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

4/8 (fudbal 4/7, bejzbol 0/1). Ponovo bez bonusa, na cak 7 utakmica, totalno neverovatna stvar. Ocekivao sam bar jedan 7+, uz neki 5+ pride. Ono sto je proslo, proslo je tesno, uz neke sokantne padove. Austrijanci su me u startu iznervirali, dvema 0-1 utakmicama, gde im mesto nije. Nemci su krenuli glibavo, da bih na kraju ocekivao sva 3 prolaza, no Dortmund nije mogao do gola protiv jedne od najlosijih odbrana lige (ocigledno da se svuda namesta, pa i kod njih). City jedva u 3+, sa igracem vise. Farani takodje dolaze na samom kraju. KBO donosi oba promasaja; tesko je pogadjati fiks bez onih kontra hendikepa. Ocekivao sam dosta od jucerasnjeg dana i mogu reci da sam prilicno razocaran. Ceo ovaj period nakon restarta je nikakav, a posebno to vazi za zadnjih desetak dana (nakon lose pocetne serije na fudbalu, uleteo je jedan dan koji je pokrio lose otvaranje, no trenutni trend, ne uspevam da prekinem).

Minimalni ulozi danas (ne vredi da forsiram, kada ni najjednostavnije stvari ne dolaze).

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Valencia 2+

Lyngby-Silkeborg 2+

Holstein Kiel-Dynamo Dresden 3+

 

Kvota 2.24.

Od fudbala sve uklopih na jedan tiket, posto ni ove manje kvote ne pomazu previse do sada.

 

Prateci tiket, svi parovi su P/KX, Alaves, Odense, Colchester, Cheltenham, Goteborg, Mjallby. Kvota 20.53.

 

 

Bejzbol

 

Doosan Bears-Samsung Lions <12.5

Kiwoom Heroes-Lotte Giants <11.5

 

SK Wyverns-KT Wiz <11.5

KIA Tigers-NC Dinos <10.5

 

Kvote 1.92 i 1.96.

Nemam vremena za detaljisanje; nekoliko dobrih startera nastupa danas, te probah undere.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...