Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

@pbg12345 Evo, da ne gresim dusu, proverio sam za svaki slucaj i trash kantu...poslali su ipak mejl:


 

Quote

 

Poštovani igrači,

 

Odgovorni prema sebi, svojim porodicama i igračima – u Mozzartu obavezno koristimo zaštitnu opremu kako bismo svi zajedno što pre pobedili u ovoj borbi. 

 

Obaveštavamo vas da smo spremni dočekali dozvolu za otvaranje kladionica. Sproveli smo sve preventivne mere i nastavljamo s radom i zabavom.

 

Više puta u toku dana dezinfikujemo naše lokale i pridržavamo se svih preventivnih mera za sprečavanje širenja virusa korona, jer nam je bezbednost zaposlenih i klijenata na prvom mestu. 

 

Pri igranju omiljenih igara na aparatima, neophodno je da se pridržavamo socijalne distance.

 

Vidimo se od 8 do 17č na vašim omiljenim lokacijama.

 

 

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

hvala nesh, videh ovo jutros , nego nisam stigao da se zahvalim

obavih neke transakcije, a zgodno mi sa njima, em je brzo, em nema provizije i trenutno najvaznije, nema guzvi

mada vidim i juce, a pogotovu danas je mnogo manje guzvi i u postama

unazad 10ak dana je bio pravi pakao sa redovima u postama

ovde kod mene jedna lokalna, bukvalno konstantno red ogroman, cekanje od najmanje sat vremena bilo u opticaju

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dobro. Bar ce od naredne subote biti necega zanimljivog za igru. Jedino mi se ne svidja sto Dortmund igra protiv ekipe koja je uz Wolfsburg najlosija za golove.:dry:

 

MLB nista pre jula. Meh.

Link to comment

Tu ce biti problem napraviti dogovor, koliko vidim. Canada ce tesko dopustiti rano otvaranje, pri cemu je broj njihovih timova znacajan faktor ( NBA i MLB imaju po jedan, MLS tri tima ). Tramp vrsi pritisak da se sportovi sto pre vrate. NFL ima dosta vremena za organizaciju, NBA ce sigurno biti oprezan, dok MLB ocekujem prvo ( tu ce najbitnija stvar biti dogovor sa unijom igraca ).

Link to comment

Aha, hvala, Miljenko. Meni je ova NHL sezona bila prilicno uspesna sto se kladjenja tice, ali ionako su privodili kraju, tako da i ja cekam MLB da krenem sa uobicajenom fiks &over igrom. Mada, nije to NHL, nema tu mnogo leba za mene, al nesto mora da se igra. U stvari i ne mora, videli smo prisilno kako moze i bez igranja.

U svakom slucaju, nadam se da ce NFL krenuti normalno.

Link to comment

Poruke iz Mozzarta mi isle u trash kantu, cujem neku reklamu bonus ponedeljkom kod Mozzarta, proverim danas konacno i trash kantu, kad tamo javljaju mi za bonus 100 din ponedeljkom...

Sad, posle dva meseca udjem na svoj nalog, a tamo preuzmite 500 din bonusa. Valjda bilo 5 ponedeljaka akcije, nemam pojma, uglavnom 500 din. Pa malo li je? :D

 

Edited by Nesh
Link to comment

I nastavljamo sezonu.:rolleyes::D

 

Sutra krecu braca Nemci ( mada su parovi katastrofalni ). Danas probah KBO ligu ( bejzbol iz Juzne Koreje ), nakon sto sam usred noci uradio neku dvosatnu analizu i nasao sajt gde mogu videti startere. Liga ima 10 timova, a regularni deo sezone je izuzetno bitan, posto prvoplasirani ide direktno u finale, a jos 4 ekipe razigravaju za drugog finalistu.

 

Hanwha Eagles-Lotte Giants 2

KIA Tigers-Doosan Bears >8.5

 

SK Wyverns-NC Dinos >7.5

LG Twins-Kiwoom Heroes <12.5

 

Kvote 1.96 i 2.12.

Minimalna uplata, posto je rec o necemu sto sam gledao samo na klipovima.

 

Link to comment

Tacno toliko i ja. Jos od 15. marta. Kako vreme brzo ide.

Ovo cu danas verovatno promasiti, mada postoji sansa za jedan tiket i dalje. Dobro je sto ima prenos bar jednog meca na youtube, sa nekog ESPN kanala, da vidim na sta to lici. Za fiks sam standardno baksuz, moracu i ovde igrati dodatne hendikepe na favorite. Lotte jedan poraz do sada, danas naravno novi.

Evo plusa u produzetku na Wyverns-Dinos, lepo. Drugi par je odlozen, dovoljno za pocetni prolaz.:happy:

Link to comment

Ja 11.3. onaj Neshov hokej. Vikend pre tog 8.3. pao samo Real protiv Betisa.

BTW i ja uzeh cistih 500kinti na Mozzartu, vec pominjani bonus, pa sutra u nove pobede braco draga.

Link to comment

Nadam se da ce Bolivijci nastaviti u dogledno vreme.:happy: Od svih liga, bas Holandjani nadjose da otkazu prvenstvo. Ranije je PL bila sinonim za efikasan fudbal, a sada je pretezno smor totalni. Cak su i Italijani postali zahvalni za igru, par sezona unazad.

Link to comment

Toliko o tome koliko se svima ogadila kladara i dobro im dosla ova pauza, "jer nece skoro uci opet u kladionicu" :D

ja neki dan grunuo beloruse i neki basker, pa sutra opet beloruse fudbal

i pre valjda dva dana isto njih

bukvalno sve pogodio

nikad takav uspeh 

jedino sto sam igrao bas za sitno

te je sa te strane potpuno zanemarivo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...