Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nisu losa braca iz Juzne Koreje. Lepa kvota prodje, plus spojih pogotke i promasaje na pravi nacin.:happy:

Ponedeljkom imaju dan pauze, a onda termin od 11:30 do subote.

Mogao bi i fudbal nesto korisno doneti danas.

Link to comment

2/4 (fudbal 1/2, bejzbol 1/2). Na fudbalu prolazi veca kvota, a i generalno je prvi mec bio dosta bolji, jer su se ekipe smenjivale u sansama. KBO je doneo uspesan start i to na trodnevnom uzorku. Lepa 2.67 kvota uhvacena. Na fudbalu su, na nivou vikenda,  pala dva zicera za golove (Leipzig i Bayern), te tu i nije moglo bolje. I dva prolaza su bila dovoljna za pokrice; nadam se da narednog vikenda sledi jos bolji ucinak.

Minimalni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Werder-Leverkusen 3+

 

Kvota 1.62.

Lever mi bas i nije medju omiljenim ekipama, no da znaju biti zanimljivi za gledanje, znaju.

 

 

Bejzbol

 

Kiwoom Heroes-SK Wyverns 1

KT Wiz-Hanhwa Eagles 1

 

KIA Tigers-Lotte Giants >8.5

Doosan Bears-NC Dinos 1

 

Kvote 2.40 i 2.71.

Wyverns su dosta oslabljeni u odnosu na proslu sezonu (dva top startera su im otisla, u Cardinalse, odnosno Japan) i tako su i otvorili sezonu, sa 1-10. Ocekujem nastavak te slabe serije i sutra. Choi Won-tae baca za domacina, 0-1 2.92 ERA, 1.22 WHIP, 12+ ininga, 10 strajkauta. Za goste Pinto, 1-1, 3.18 ERA, 1.50 WHIP, 11+ ininga, 4 Ks.

KT Wiz imaju trenutno pobedu manje od Eaglesa. Ucinak napada im je dosta bolji u odnosu na protivnika, te im dajem prednost; BA .311 prema .258 i 14-4 odnos u HR. Hanhwa Eagles imaju samo 38 datih poena do sada (3.6 poena na poslednjih 10 utakmica).

KIA Tigers i dalje igraju promenljivo, a u goste im dolazi ove sezone neugodni Lotte Giantsi. Lee Min-woo startuje za Tigerse, 1-0, 5.91 ERA, 1.59 WHIP, 10+ ininga, 7 KS, 4 walks. Seo Jun-won nastupa za Lotte, 1-0, 4.09 ERA, 1.36 WHIP, 4 strajkauta na 11 ininga, uz 5 walks. Solidan ofanzivni potencijal oba tima, 10-15 u HR odnosu; prosek poena 10 meceva unazad, Tigers 5.0, Lotte 5.9.

Bears i Dinos igraju derbi dosadanjeg dela sezone. Bears kao aktuelni sampioni, Dinos kao ekipa koja je najbolje zapocela tekucu sezonu. Starteri, Bears-Lee Young-ha 1-0, 2.38 ERA, 1.59 WHIP, 11+ ininga, 6 Ks, 8 walks; Dinos-Mike Wright 1-0, 2.45 ERA, 1.09 WHIP, 11 strajkauta na 11 ininga, uz 3 walks. Bears i ove sezone imaju najbolji napad lige (82 data poena), mada i primaju dosta poena (78, u odnosu na 38 Dinosa). HR odnos 18 prema 17 za domacine, uz neverovatan BA od .337.

Edited by Miljenko
Link to comment
13 hours ago, Nesh said:

Renne, bravo, samo udri! :)

 

@rock bob Sta bi sa bonusom ponedeljkom, meni i danas uplatili 100 din?

nema nista

 

pisao sam im na mail i odgovorili su mi da taj bonus dobijaju odredjeni igraci po nekim parametrima, a ja odavno ne igram na mozzart nalogu, tako da je to verovatno razlog

Link to comment

2/3 (fudbal 1/1, bejzbol 1/2), Leverkusen je dosao 5+.  Werder i Leverkusen su krenuli mlitavo, a onda tri komada ocas posla. Konacno je prosao i jedan bonus tiket. Bejzbol i dalje korektan. Ponovo je prosla kvota preko 2, a malo je falilo da udje sve, nakon sto Bearsi ipak nisu dosli do preokreta (0-5 do krajnjih 4-5). Najbolji dan nakon vracanja Nemaca.

Minimalni ulozi i danas.

 

 

Bejzbol

 

KT Wiz-Hanhwa Eagles 1

Samsung Lions-LG Twins >7.5

 

KIA Tigers-Lotte Giants >6.5

Doosan Bears-NC Dons >8.5

 

Kvote 2.30 i 2.26.

Dva od poslednja 3 KBO termina su potpuno isla u over (bar kada je o ovim dodatnim rec). Eagles su juce skoro okrenuli 1-13, no verujem da nisu blizi novoj pobedi danas. Za Wiz startuje Bae Je-seong, 0-0, 1.35 ERA, 1.28 WHIP, 8 strajkauta na 13+ ininga. Jang Min-jae nastupa za Hanhwa Eagles, 1-0, 3.00 ERA, 1.17 WHIP, 9 Ks na 12 ininga. Domacin ima dosta bolji napad, .323 BA, 16 HR, te im i danas dajem prednost.

Za overe ne treba posebno objasnjenje. Udaraci se polako zahuktavaju, liga je HR happy i nakon prosirenja strajk zone.

U zadnji cas su podigli za jedan poen granicu na Bears-Dinos, no i tako mislim da je tu skroz realna sansa za over. Bearsi imaju najbolji napad u ligi, sto je uz najlosiji pitching, dobitna kombinacija.

 

Prateci tiket, KT Wiz 5I >5, Kiwoom Heroes 5I <7, Doosan Bears 5I <6, Lotte Giants 5I >4, LG Twins 5I >4. Kvota 7.74.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...