Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/5 (fudbal 2/4, bejzbol 1/1), Bayern je dosao 6+ i 7+. Fudbalom nisam odusevljem, mada bonus tiketi na Bayernu pokrise uplatu. Leverkusen je doneo novi lak prolaz. Dortmund i Wolfsburg odigrase ekstra mlitav mec u odnosu na ono sto ja volim da gledam. Baksuzan pad na Paderborn-Hoffenheim, nakon 1-1 u 9. minutu. Konacno prekinuh losu seriju na bejzbolu. Verovatno najlaksi izlaz od kada sam poceo da igram KBO. Na fudbalu je plan bio 3/4, a ako se posreci mozda i kombo tiket. Ovako je ispalo nerviranje bez razloga.

Minimalni ulozi za nedelju (dosta wild card meceva, pa je bolje ne zaletati se, ako ulete glupi rezultati).

 

 

Fudbal

 

Mainz-Leipzig 3+

 

Koln-Fortuna Dusseldorf 3+

 

Holstein Kiel-Stuttgart 3+

 

Kvote 1.45, 1.66 i 1.60.

Schalke obicno preskacem, pa je takav slucaj i kada je rec o sutrasnjem mecu. Leipzig pratim i dalje, dok Koln ima fin 3+ trend. Tu je par iz druge lige, gde su oba tima pri vrhu po 3+ prolaznosti (17/26 i 15/26).

 

Prateci tiket, Hamburger P/KX, Holstein Kiel P/KX, Bochum P/KX, Schalke P/KX, Koln P/KX. Kvota 20.19.

 

 

Bejzbol

 

NC Dinos-Hanhwa Eagles 1

Lotte Giants-Kiwoom Heroes 2

 

Samsung Lions-Doosan Bears 2

SK Wyverns-KIA Tigers 2

 

Kvote 2.03 i 2.39.

Dinos 1 je na papiru najsigurniji par, posto je razlika u formi startera najveca. Wright 2-0, 1.69 ERA, 1.31 WHIP, 16 strajkauta na 16 ininga, uz 8 walks. Jang Shi-hwan za Eaglese, 1-2, 7.20 ERA, 2.33 WHIP, 16 Ks na 15 ininga, uz cak 11 walks. Serija 1-1.

Nakon odlicnog starta Lotte tonu (prosle sezone su bili poslednji sa 10 pobeda manje od prve naredne ekipe). Seo Jun-won startuje za Giantse, 1-1, 7.20 ERA, 1.73 WHIP, 6 Ks na 15 ininga, uz 4 dopustena HR. Choi Won-tae nastupa za Heroes, 0-1, 4.80 ERA, 1.53 WHIP, 12 strajkauta na 15 ininga, 6 walks. Serija 1-1.

Sampioni nemaju problema u ofanzivi ni ove sezone. Pitanje je samo da li ce pitching biti dovoljno dobar da bi ponovo otisli do kraja. Za domacina nastupa Buchanan 1-2, 7.50 ERA, 1.33 WHIP, 11 strajkauta na 18 ininga, 6 walks i 4 primljena HR. Za Bearse nastupa Lee Young-ha 1-1, 4.11 ERA, 1.76 WHIP, 10 Ks na 15+ ininga, uz 10 walks. Serija 2-0 za Doosan Bears.

Wyverns su i dalje stabilni na desetom mestu tabele, sa samo 2 trijumfa. Odlazak najboljih clanova rotacije je ocekivano skresao ukupan kvalitet ekipe. Za njih baca Pinto 1-2, 6.32 ERA, 1.85 WHIP, 8 Ks na 15+ ininga, 10 walks. Tigersi, Lee Min-woo 2-0, 4.86 ERA, 1.44 WHIP, 13 strajkauta na 16+ ininga, 7 walks. Serija 2-0 za Tigerse (imaju 5 vezanih pobeda).

Mecevi se igraju od 7 ujutru, po nasem vremenu.

Link to comment

Izgleda da sam bezveze zurio sinoc.:D Heroes ostase na nuli, dok su "Medjedi" dobri samo za poene, cim imaju malo losijeg startera. Dobro je te prepolovih uloge, plus je sutra dan odmora. Bejzbol pauzira ponedeljkom u JK, na fudbalu nista zanimljivo.

Link to comment

Ukljucih Kiel-Stuttgart i odmah se podsetih zasto ne volim nize lige. Stuttgart ima ekstra brzo levo krilo, no ne vredi kada spic ume samo da doda golmanu i tako 3 puta, pozicija blize od bele tacke.:dry:

Link to comment

Ovo ponistavanje golova zbog igraca u ofsajdu koji nije dirao loptu, bas ide na nerve. Jedino ako nije zakacio loptu, mada mi se cini da nije. Taman je bilo vremena za novi 7+.:dry:

Link to comment

Koln i Fortuna odigrase bas dosadno poluvreme.:yawn2: Malo sansi, puno prekida, nesudjen penal za goste na pola poluvremena. Pravo je cudo da je pao i taj jedan gol.

Link to comment

Nikada nisam kapirao ovo sutiranje penala sa kratkim zaletom. Valjda je verovatnije da golman podje u neku stranu, ako je zalet veci.

0-2.

Link to comment

3/5 (fudbal 3/3, bejzbol 0/2), Leipzig i Stuttgart dodjose po 5+. Fudbal se fino uklopio, mada se cinilo da je na Koln-Fortuna pad neminovan. Prodjose cak i dva prateca tiketa. Bejzbol zato nije dobro uklopljen, po pogodak i promasaj, na oba tiketa. Vikend koji je karakterisalo vracanje uloga. U subotu pogodih bejzbol, a promasih fudbal, nedelja obrnuta.

Izmedju minimalnih i standardnih uloga , kada je o utorku rec.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Bayern 3+

 

Werder-Monchengladbach 3+

 

Kvote 1.37 i 1.59.

Nakon dosta mozganja, odabrah dva para. Ako Wolfsburg nije mogao u 3+ protiv Dortmunda, bolje da ih ne diram ni sutra. Freiburg takodje nije preterano efikasan, te sam i njih zaobisao.

Oba tiketa su jacoj grupi.

 

Prateci tiket, svi parovi su 2P2+, Eintracht Frankfurt, Leverkusen, Greuther Furth, Regensburg. Kvota 14.01.

 

 

Bejzbol

 

NC Dinos-Kiwoom Heroes 1

Doosan Bears-SK Wyverns 1

 

KT Wiz-KIA Tigers <11.5

Lotte Giants-Samsung Lions <10.5

 

Kvote 2.14 i 2.16.

Dinos trenutno drze vrh tabele sa 14-3 skorom, a imaju i startera koji je u odlicnoj formi, Koo Chang-moo 2-0, 0.41 ERA, 0.55 WHIP, 25 strajkauta na 22 ininga, uz samo 4 walks.

Bearsi igraju protiv Wyvernsa koji imaju samo 3 pobede do sada i startni picer im je prilicno dobar, Flexen 2-0, 2.70 ERA, 1.05 WHIP, 22 Ks na 20 ininga.

Undere sam odigrao na mecevima gde startni piceri imaju ERA ispod 4. Za KT Wiz, Bae Je-seong 1-0, 0.89 ERA, 1.23 WHIP, 11 Ks na 20+ ininga, 4 walks; Tigers, Gagnon 1-2, 3.86 ERA, 1.16 WHIP, 23 strajkauta na 16+ ininga, 5 walks; Giants, Straily 1-2, 3.68 ERA, 1.32 WHIP, 25 Ks na 22 ininga, 10 walks; Lions, Choi Chae-heung 3-0, 2.65 ERA, 1.12 WHIP, 14 strajkauta na 17 ininga, 8 walks.

Prvi dabl je na kombo tiketu.

Link to comment

Nisam se dugo kladio, niti cu.

Ali meni ovaj Werder zakucan 0-2

Navijamo Miljenko za tvojih 3+, da ne mislis da te malerisem, ali ovde samo ultra-brz gol vodi u nekih 5+

 

Link to comment

Gledao sam vecinu timova i meni Werder (uz Mainz i Paderborn), ima najgoru odbranu u ligi. Cak i kada odigraju dobar mec, uleti serija gresaka, gde ih obicno protivnik kazni. Protiv Freiburga su se volsebno izvukli, no Monch je ofanzivno dosta bolji tim.

Nije bas nacrtan mec, no od ponudjena 4, rangirao bih ga na drugom mestu. 

U sredu ima boljih utakmica za golove, jedino mi je Schalke no bet.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...