Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ima ko i to igra. Tacno imas lokalnu ekipu za kerove, tombolu i tome slicno. Zaboravih aparate i rulet. Mi klasicni igraci cemo bar odmoriti zivce.:D

Link to comment

Ma igraju i one loptice, ne moze da se uplati tiket, a da neko ne zuri da uplati za narednu turu koja sledi za 1:44, :43...samo sto nije...:D

Nista, preostaje par utakmica brace Juznoamerikanaca (dok i to ne ukinu) i dosadjivanje noćom.

Link to comment
23 minutes ago, Nesh said:

Ma igraju i one loptice, ne moze da se uplati tiket, a da neko ne zuri da uplati za narednu turu koja sledi za 1:44, :43...samo sto nije...:D

Nista, preostaje par utakmica brace Juznoamerikanaca (dok i to ne ukinu) i dosadjivanje noćom.

To je i mene uvek nerviralo. Samo da ga pustis da odigra, dobice bas u tom kolu.:rolleyes:

Meni je za MLB jedino krivo, to mi je udarni deo godine (uz pocetak NHL sezone).

Nadajmo se najboljem.:happy:

Link to comment

Sta je ovo, Konferencija i nekih par jos nizih liga se kobajagi igra. :huh:

Lupih 3+ na konferenciju i na dve 6. lige i to mu je to.

Edited by Nesh
Link to comment

Nadjoh par stvari za igru, dok se ne rasproda i to.:D Juce naravno sve odlozeno (samo su na P1+ tiketu odigrani Turci).

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Jorge Wilstermann 3+

 

Zvezda-Napredak 3+

Cobresal-U. Catolica 2+

 

Godoy Cruz-Boca Juniors 2+

Zenit-Ural 2+

 

Kvote 1.46, 1.56 i 1.65.

Sabrah sto se moglo naci, cak i par stvari koje redje igram. Bolivijci standardno; Zvezda slavi jubilej, pa da natrpamo rivala; Catolica igra prilicno efikasnu sezonu; Argentina i Rusija su wild card, no probah i to.

 

Prateci tiket, svi parovi su P1+, Fylde, Dover, Bromley, Stockport, Notts County, Partizan, Vojvodina, Radnicki Nis, Alanyaspor, Fenerbahce, Deportivo Saprissa. Kvota 20.64.

Link to comment

Jos ovo danas i verovatno idemo na odmor (bar za ovu standardnu igru). 1/3 (fudbal 1/3). Nasumnjivija kombinacija je lagano prosla, Zenit + Boca. Zvezda tesno prolazi, no Catolica kasno daje gol. Bolivijci miroljubivih 1-1; nervira me sto ove sezone ne nalazim prenose njihovih meceva. Ovo mi vise dodje kao zanimacija, pa tako tretiram i bilans.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Nacional Potosi-Real Potosi 3+

 

Trabzonspor-Basaksehir 2+

Galatasaray-Besiktas 2+

 

Santos Laguna-Necaxa 3+

 

Club America-Cruz Azul 3+

 

Kvote 1.45, 1.50, 1.68 i 1.95.

Potosi derbi kod Bolivijaca, a tu su i Turci i dva njihova derbija. Meksiko retko igram, no videh par ok trendova, te probah i to.

 

Prateci tiket, svi parovi su P1+, Shakhtar, Dynamo Kiev, Astana, Kairat, Iquique, Corinthians, Coritiba, Cruzeiro, Gremio, Joinville. Kvota 15.31.

Link to comment

Pa Milje kako stvari stoje, uskoro će jedini event biti online klađenje iz koliko puta će random crnče na nekom pustom ostrvu kamenom oboriti kokos sa palme :fantom:

Link to comment

Ma da. Posto poker igram samo rekreativno, sledi odmor. U ordinaciji ce biti minimalan broj pacijenata, no imam bastu u obliznjem selu. Poljoprivredo eve me (spremio sam vec krompir za setvu:D). Tu su knjige i gaming, dovoljno za razbibrigu.:happy:

Link to comment
Online poker će se dakle vratiti u svoja naslavnija vremena 2010/2011/2012. godina
Ja sam poceo igrati 2005-2006, mislim da je najveci hype bio 2007-2009
Posle, 2011 je vec bio black friday i pocelo je da slabi
Link to comment

Verovatno si u pravu. Sad gledam, black friday 2011. godine..jebote kako vreme leti, kao da je bilo pre 3,4 godine.

Ja sam negde te 2009-2011. najviše igrao, možda meni zato deluje tako.

Danas sunday funday, lepa vremena bila

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...