Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma ne kladim se ja
Samo sam video kvotepa sam podelio
Jer kao sto rekoh, pre svakog meca, date su kvote na sajtu
Ja samo cekam stream da pocne i to je to


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

1/4 (fudbal 1/1, NHL 0/2, NBA 0/1). Fudbal se nekako uklopio, mada je Cambuur dao treci gol u 94. minutu i odmah kraj, po polasku sa centra. NHL je ponovo bio neuhvatljiv, nije bilo sanse da provucem nesto. U NBA delu je Denver naravno dobio derbi lagano, dok protiv pacera gube bez problema (mislio sam da su mecevi sa ispod 200 poena, ostali iza nas pre 10 i kusur godina).

Ok pocetak i los nastavak. Prosla je fina kvota, pa bih i sa dva pogotka bio zadovoljan, no nije bilo sanse za to. Pominjano dnevno ogranicenje budzeta stupa na snagu; to je jedini nacin za izbegavanje zaletanja na naizgled lagane parove.

Standardni ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

Valencia-Atalanta 3+

Leipzig-Tottenham 2+

 

Santos-Delfin 2+

Boca Juniors-Indepediente Medellin 2+

 

Bolivar-Tigre 3+

Palmeiras-Club Guarani 2+

 

U. Catolica-America de Cali 2+

Libertad-Caracas 2+

 

Kvote 1.75, 1.68, 1.77 i 1.86.

Aktuelna zdravstvena situacija komplikuje zavrsnicu CL, pa probah neku miks varijantu. Leipzig i Tottenham opreznije; Valencia juri veliki zaostatak, pa tu probah 3+. Utakmice u Copa Libertadores danas karakterisu izuzetno male kvote u fiksu, pa sam iste ispratio uglavnom sa 2+, posto kod njih postoji tendencija da timovi ne zapinju, ako se odlepe na 2-0.

Prva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, svi parovi su P1+, Portsmouth, Burton, Tranmere, Woking, Notts County, Dundee FC, Montrose, Cove. Kvota sa bonusom 13.45.

 

 

NHL

 

Toronto-Tampa 5+

New Jersey-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.75.

Cela sezona ima toplo-hladno trend (napravim dobar plus u oktobru, pa skoro isti minus u novembru, te par meseci sa manjim plusom i sada nikakav mart). Spojih dva na papiru prilicno verovatna meca.

Jaca grupa.

 

Siri NHL tiket, Montreal 5+ (OT&SO), Philadelphia 5+ (OT&SO), Carolina 6+, Dallas 6+, Ottawa 6+, Vancouver 5+ (OT&SO). Kvota 15.04.

 

 

NBA

 

Golden State-LA Clippers >218.5

Portland-Phoenix >226.5

 

Kvota 2.16.

NBA je cele sezone nepovez totalni za igru, no da ispratim do kraja, makar i sa manjim ulozima.

Slabija grupa.

 

Siri NBA tiket, Washington >220.5, Indiana >208.5, Chicago >209.5, Memphis >214.5, Houston >236.5, San Antonio >220.5, LA Lakers>216.5. Kvota 16.76.

Link to comment

Na osnovu cega mogu da ti zatvore racuna ako u jednoj kladionici uplacujes 1 znak neko vreme? Kao ispratice da si odigrao u drugoj kladionici drugi znak?

 

 

Link to comment

Desava se ako grunes bas jaku uplatu, na neku ekstra veliku kvotu (kao Fei tacan rezultat).

Ili ako juris samo utakmice na kojima padaju kvote, nevezano za igru. Drugaru su pre desetak godina zabranili da igra u Mozzartu, kada ih je osurio na mecevima EL.

Edited by Miljenko
Link to comment
58 minutes ago, John Coltrane said:

 

Kako?

Sta ako uplacujem iz drugog grada ili sa drugog racuna ili sta god?

Primer. John odigra na WWIN 1 a na bet 365 dvojku.Sta god da se desi on je u minimalnom plusu. Ko sto bi have fun rekao win win situacija. Ali ako John non stop bude se kladio na takav način ,kladionice če ga brzo provaliti i zatvoriti mu račun. Kladionice su dobro povezane i ne mozes ih zajebati. Pametniji su od nas 😀

Link to comment

Brazilcima zabraniti da igraju fudbal. Santos brani 1-0 kod kuce, protiv random ekipe iz Ekvadora.:isuse: Libertadores standardno dosadan za moje parametre. Cak ni u La Pazu nisu mogli do 3 gola. Prerano se ponadah da ce uci par realnih rezultata, nakon sedmice na Atalanti.

Nikada nisam razumeo zasto se daju ovako male kvote u fiksu, kada ljudi ne umeju da pociste protivnika.

Link to comment
9 hours ago, Cash said:

Primer. John odigra na WWIN 1 a na bet 365 dvojku.Sta god da se desi on je u minimalnom plusu. Ko sto bi have fun rekao win win situacija. Ali ako John non stop bude se kladio na takav način ,kladionice če ga brzo provaliti i zatvoriti mu račun. Kladionice su dobro povezane i ne mozes ih zajebati. Pametniji su od nas 😀

 

Primer: John uplacuje 1, Cash uplacuje 2 i to s vremena na vreme rotiraju. Uplate su vece a minimalni dobitak dele. Kako ulaze u trag/povezuju tvoje i moje uplate? 

 

I pored zabrane u jednoj, ostaje nam jos 101 kladionica za špilanje.

Link to comment

2/6 (fudbal 2/4, NHL 0/1, NBA 0/1), Atalanta je dosla 5+ i 7+. CL lagano kao retko kada, plus dodjose oba bonusa na Valensija-Atalanta. Libertadores je tezak za procenu i tako je bilo i nocas; prosla je kombinacija sa najslabijom uplatom. NHL i NBA nikako da uspostave neki koristan trend. Kod NHL dabla sam se dvoumio i odabrao pogresno naravno (kada imam dilemu, skoro uvek odaberem pogresno, u ovom slucaju Toronto umesto Caroline). NBA pada za jedan poen, ne pomazu ni drasticno nize granice. Bonusi donese jedan prolaz kao iz jace grupe, pa ovo i nije ispalo toliko grdno na kraju, no sigurno mora dolaziti bolje (posebno jer igram ziher stvari). Nakon sto sebi ogranicih budzet, malo sam mirniji, makar se nastavila losa serija.

Standardni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

PSG-Dortmund 3+

River Plate-Binacional 3+

 

Club America-Atlanta 2+

Penarol-Jorge Wilstermann 2+

Flamengo-Barcelona Guayaquil 2+

 

Kvote 1.79 i 1.76.

Iz CL samo PSG-Dortmund duel, drugi par je previse ziheraski nastrojen za moj ukus. Tu je i dosta utakmica iz Copa Libertadoresa i CONCACAF lige sampiona, nadam se uz bolji odabir.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Chicago-San Jose 5+

Colorado-NY Rangers 5+

 

Kvota 1.82.

Jedna od tezih zavrsnica NHL sezone za pogadjanje. Odabrah 2 para, ali u opreznijoj varijanti.

Slabija grupa.

 

 

NBA

 

Dallas-Denver >212.5

Sacramento-New Orleans >228.5

 

Kvota 2.21.

NBA je postao kao tombola, no probah jedan dabl i danas.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, Philadelphia >209.5, Atlanta >223.5, Miami >204.5, Oklahoma >210.5. Kvota 4.61.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...