Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

34 minutes ago, pbg12345 said:

Toliko o tome koliko se svima ogadila kladara i dobro im dosla ova pauza, "jer nece skoro uci opet u kladionicu" :D

ja neki dan grunuo beloruse i neki basker, pa sutra opet beloruse fudbal

i pre valjda dva dana isto njih

bukvalno sve pogodio

nikad takav uspeh 

jedino sto sam igrao bas za sitno

te je sa te strane potpuno zanemarivo

 

Odakle ti to?

Link to comment

Bejzbol 1/2. Korektno za pocetak, a cini se da i nisam mogao bolje, posto Millennium izgleda jos nije otvorio lokale (kod njih jedino imam hendikepe na favorite). I taj jedan prolaz je bio talican; over dolazi nakon 4 runs u produzetku, under odlozen (mada vidim da je dosao malopre, u pomerenom terminu).

Standardni ulozi danas na fudbalu, odnosno minimalni na bejzbolu.

 

 

Fudbal

 

Leipzig-Freiburg 3+

 

Fortuna Dusseldorf-Paderborn 2+

Dortmund-Schalke 2+

 

Hoffenheim-Hertha 2+

Eintracht Frankfurt-Monchengladbach 2+

 

Kvote 1.56, 1.46 i 1.54.

Od Nemaca odigrah skoro sve, mada parovi nisu bas idealni. Zato su vecinom 2+ stvari u opticaju.

Sva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Sandhausen P/KX, Karlsruher P/KX, Bochum P/KX, Holstein Kiel P/KX, Dortmund P/K1, Leipzig P/K1, Wolfsburg P/K2, Monchengladbach P/K2. Kvota 46.16.

 

 

Bejzbol

 

KIA Tigers-Doosan Bears >7.5

KT Wiz-Samsung Lions >9.5

 

Kvota 2.04.

Probah jednu kombinaciju i danas, mada su prilicno nezgodni ovi jutarnji termini.

Slabija grupa.

Edited by Miljenko
Link to comment
18 hours ago, John Coltrane said:

Ja 11.3. onaj Neshov hokej. Vikend pre tog 8.3. pao samo Real protiv Betisa.

BTW i ja uzeh cistih 500kinti na Mozzartu, vec pominjani bonus, pa sutra u nove pobede braco draga.

kako se uzima taj bonus, ja ga ne vidim?

Link to comment
3 minutes ago, rock bob said:

kako se uzima taj bonus, ja ga ne vidim?

 

jel si dobijao mejlove Happy Monday bonus? Ja ih nisam video jer su bili u treshu, ali proverih i tresh kad sam cuo eklamu...Posle kad sam se ulogovao, bese neki crveni krug, pisalo je, koliko se secam, prihvati bonus i bilo je 500 din od prethodnih ponedeljaka.

Link to comment
10 minutes ago, rock bob said:

kako se uzima taj bonus, ja ga ne vidim?


Gore desno gde pise bonus 0,00 RSD meni je pisalo 500din kad je Nesh pisao o tome, mada i meni Mozzart ide u junk tako da to nisam ispratio. Tih 500din se samo dodalo na moj racun kad sam pritisnuo ono dugme za refresh

bonus.jpg

Link to comment

Opa, bravo Renne! :)

 

Ja i inace ne igram Nemce, ali, valja se, pa sam opalio nesto 3+ djuture i na jednom dva prelaza u X (obe 0:0 na poluvremenu).

 

Nema veze, idemo dalje, gotovi su...hm...sledeci put! :D

Link to comment

Tja. Mogli su Nemci efikasnije ovo. Moracu samo Dortmund, Leipzig i Bayern (kao sto je pre bio slucaj); od ostalih izgleda nema vajde ni za 2+.

Manjak liga predstavlja problem.:dry:

Link to comment

I ponistise gol na Leipzig-Freiburg, meh. Komotno su mogli da ne igraju danas. Nije mi jasan Paderborn kome samo pobeda znaci nesto. 

Valjda ce pasti dva gola od pola sedam, za bar jedan prolaz.  

Moracu sve 3+, pa kako bude; svejedno uleti neka 0-1 tekma.

Link to comment
7 hours ago, John Coltrane said:


Gore desno gde pise bonus 0,00 RSD meni je pisalo 500din kad je Nesh pisao o tome, mada i meni Mozzart ide u junk tako da to nisam ispratio. Tih 500din se samo dodalo na moj racun kad sam pritisnuo ono dugme za refresh

bonus.jpg

nema nista preko telefona, mozda mora na web sajt

7 hours ago, Nesh said:

 

jel si dobijao mejlove Happy Monday bonus? Ja ih nisam video jer su bili u treshu, ali proverih i tresh kad sam cuo eklamu...Posle kad sam se ulogovao, bese neki crveni krug, pisalo je, koliko se secam, prihvati bonus i bilo je 500 din od prethodnih ponedeljaka.

cini mi se da nisam. i meni ide mozzarr u junk ali pregledao sam to jutros i bonus mejl nije bio

Link to comment

2/4 (fudbal 1/3, bejzbol 1/1). Ne valja kada se covek plasi da odigra sire. Bolje bih prosao da sam sve probao 3+ (na Fortuna-Paderborn nije bilo pomoci svakako). KBO za sada sasvim korektan, no smeta sto Millennium funkcionise samo online, pa nemam na raspolaganju dodatne hendikepe. Moglo je bolje, no dok se malo priviknem na igru, ne bunim se previse.

Bejzbol se igra u 7 casova po nasem vremenu sutra, te odigrah sve veceras; standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Union Berlin-Bayern 3+

 

Koln-Mainz 3+

 

Kvote 1.45 i 1.66.

Bundes 2 mi nikako ne lezi, pa je bolje da to ne cackam. Od tih egal liga je jedino Holandija 2 dobra, no avaj nista od toga do daljnjeg. Koln i Mainz imaju odlican sezonski 3+ trend (18/25 i 19/25), te probah njihov duel. Bayern je vec uobicajena stvar.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Stuttgart P/K2, Bielefeld P/K1, Hamburger P/K2, Bayern P/K2, Koln P/KX, St. Pauli P/KX. Kvota 10.60.

 

 

Bejzbol

 

KT Wiz-Samsung Lions 1

SK Wyverns-NC Dinos 2

 

KIA Tigers-Doosan Bears H1(+1.5)

LG Twins-Kiwoom Heroes <10.5

 

Kvote 2.67 i 2.14.

Za KT Wiz startuje Despaigne, koji je bio pristojan kao clan Padresa. Nakon trejda u Baltimor, krenulo je seljakanje iz tima u tim, bez veceg uspeha. Proslog novembra je potpisao za aktuelnu ekipu, jednogodisnji ugovor vredan 900000 dolara. Dobro otvaranje sezone, 0-0, 3.27 ERA, 1.00 WHIP, 14 strajkauta, na 11 ininga, tokom 2 starta. Za goste nastupa Lively, koji je takodje imao manjeg uspeha u MLB formatu, mada je i u KBO recimo suvi prosek (stoji da je liga HR happy). Na startu sezone, 0-2, 4.50 ERA, 1.17 WHIP, 10 Ks tokom 12 ininga. Napadi u kratkim crtama, Wiz .312 BA, Lions .230 BA. HR 13-8 u korist domace ekipe.

Serija, 2-0 za Wiz, nakon uzasnog otvaranja i samo jednog trijumfa na prvih 8 meceva.

Dinos su otvorili sezonu sa 9-1 (5 vezanih pobeda). Wyverns pak imaju 1-9 ucinak i 8 poraza u nizu. Za domacina baca Baek Seung-geon, kome ce to biti prvi start (nakon prosle sezone u bullpenu). Ima 19 godina. Drew Rucinsky nastupa za goste. Nakon neupecatljive MLB karijere, fino se uklopio u KBO milje. Ove sezone, 1-0, 3.97 ERA, 1.59 WHIP, 12 Ks na 11+ ininga.

Dinos su ucinkovitiji ofanzivno, .276 BA prema .221 BA, odnosno 14 prema 8 u broju udarenih HR. Serija 2-0 za Dinose.

Doosan Bears su aktuelni sampioni (po sesti put). Ekipa koju nosi sjajan ofanzivni ucinak, dok su piceri tu da ne zastrane previse (ukupan ERA do sada je 6.67). Raul Alcantara je jos jedan igrac koji se nije najbolje snasao na najvisem nivou, dok je u JK korektan. Start sezone, 1-1 5.73 ERA, 1.82 WHIP, 7 strajkauta na 11 ininga. Brooks je imao solidnu kampanju kao clan Athleticsa u MLB, a i to nakon serije povreda njihovih startera. Odlicno otvaranje tekuce sezone u novoj sredini, 0-0, 1.42 ERA, 0.95 WHIP, 10 Ks tokom 12+ ininga. Odnos napada, Tigers .264 BA i 9 HR, Bears .333 BA i 17 HR. Tekuca serija 1-1.

Under sam probao na mecu, gde su starteri dobro otvorili sezonu. Cha Woo-chan za Twins, 2-0, 3.75 ERA, 1.08 WHIP, 15 strajkauta na 12 ininga. Erik Jokisch za Heroes, 1-0, 0.82 ERA, 0.82 WHIP, 11 Ks na 11 ininga. Jokisch pokusava da revitalizuje karijeru, nakon sto nije dobio pravu sansu na MLB nivou. U KBO se pokazao odlicnim, 14-9, 2.99 ERA, 152 strajkauta, na 32 starta. Twins su nesto bolji udaracki, mada nista spektakularno. BA .292 prema .230 u korist domacina, HR 9-8 za LG Twins.

Serija, 2 minusa. Heroes su samo 2 puta isli preko 10 poena do sada, Twins su tu na 50%.

Oba dabla su na kombo tiketu.

 

Raspisah se.:D

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...