Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

0/2 (bejzbol 0/2). Morao je uci dan kada cu promasiti skoro sve. Ne bih ni sa fiksom prosao bolje, pa i nema razloga za nerviranje (za razliku od prethodnog dana, gde nisam imao poene u ponudi na Bearsima)

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Bejzbol

 

Doosan Bears-NC Dinos >8.5

Samsung Lions-LG Twins >8.5

 

KT Wiz-Hanhwa Eagles <12.5

KIA Tigers-Lotte Giants >9.5

 

Kvote 1.93 i 2.16.

Bejzbol je jedini sport gde preferiram fiks, no to je slucaj kada je MLB u pitanju. KBO je prilicno ujednacen, te je teze i naci siguran mec.

Dinos i Bears su doneli po plus i minus u tekucoj seriji. Starteri su u slabijoj formi od jucerasnjih, Baers-Yu Hui-kwan 1-1, 5.00 ERA, 2.11 WHIP, 4 strajkauta na 9 ininga, uz 5 walks; Dinos-Lee Jae-hak 1-0, 3.97 ERA, 0.97 WHIP, 10 Ks na 11+ ininga. BA .316 prema .272 za domacine, HR 19-17 za goste.

LG Twins i Samsung Lions su takodje doneli plus i minus, na prethodna dva duela. Za Lionse nastupa Won Tae-in 1-0, 5.73 ERA, 1.82 WHIP, 6 strajkauta i 6 walks na 11 ininga. Lee Min-ho ce imati prvi ovosezonski start, nakon 4 ininga iz bullpena.

Wiz i Eagles donese duel startera koji su dobro otvorili sezonu, te zato i under. Za Wiz So Hyeong-yun 2-0, 3.18 ERA, 1.32 WHIP, 4 Ks i walk na 11+ ininga. Kim Ee-whan za gostujuci tim 1-0, 1.64 ERA, 1.27 WHIP, 5 strajkauta i 5 walks na 11 ininga.

Za Tigerse, Im Ki-young 0-2, 5.62 ERA, 1.50 WHIP, 10 Ks na 8 ininga. Lotte, Park Se-woong 0-1, 3.72 ERA, 1.55 WHIP, 9+ ininga, 7 strajkauta i 4 walks.

 

Prateci tiket, KT Wiz 5I <6.5, Lotte Giants 5I <7, Samsung Lions 5I >5, Kiwoom Heroes 5I <6.5, Doosan Bears 5I >5. Kvota 8.95.

Link to comment

Nisam se napogadjao danas, no mala je liga (10 timova), pa i nije neocekivano da uleti niz losih procena. Sutra Nemci otvaraju novo kolo, bice valjda i tu nesto (mada mi se Hertha-Union Berlin ne svidja nikako).

Link to comment

0/2 (bejzbol 0/2). Ne bas upecatljiva procena juce, pa je i krajnji ishod takav kakav jeste. MLB donosi dosta siru ponudu, dok je KBO tezi za odabir. Ocekivano, nakon srecnog starta.

I dalje minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Hertha-Union Berlin 3+

 

Kvota 1.90.

Obicno izbegavam wild card meceve, a ovo je upravo takva utakmica. Union Berlin metiljav za golove, dok Hertha cesto ide u 3+ (20/26). Bundes 2 je previse ujednacena liga za moj ukus, te mi je to zgodno za izbegavanje.

 

 

Bejzbol

 

NC Dinos-Hanhwa Eagles 1

SK Wyverns-KIA Tigers 2

 

Samsung Lions-Doosan Bears >8.5

LG Twins-KT Wiz 2

 

Kvote 2.43 i 2.77.

Dinos i dalje imaju najbolji skor u ligi. Napad je odlican, danasnji starter pristojan.

Wyverns pokusavaju da se izvuku sa zacelja, no starter i ofanzivna forma im nisu upecatljivi i dalje.

Bearsi imaju nepouzdanog startnog picera (Lee Young-chan 0-1, 12.60 ERA, 1.70 WHIP, 3 dopustena HR na 2 starta), pa mi over deluje realno.

Despaigne baca za KT Wiz, a posto ja pratim startere, probah 2.

 

Prateci tiket, NC Dinos 5I <6, Lotte Giants 5I <6, Doosan Bears 5I >5, KT Wiz 5I <6, KIA Tigers 5I >4.5. Kvota 8.89.

 

Link to comment

Tja, nista gore nego kada neko izgubi dobijenu utakmicu. Wiz nisu uspeli da sacuvaju 5 razlike od sedmog ininga.:dry: Ja generalno izbegavam igranje "u glavu" na autsajdere, ako vec postoji hendikep opcija, no zaleti se covek.

Link to comment

1/3 (fudbal 1/1, bejzbol 0/2). Hertha raspucana u drugom poluvremenu, malo je falilo da udje i neki bonus. KBO me ne slusa; 2.77 kvota je bila blizu, ali je KT Wiz ispustio 5-0, odnosno nisu uspeli da zatvore mec na 5-4.

Standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Monchengladbach-Leverkusen 3+

 

Paderborn-Hoffenheim 3+

 

Wolfsburg-Dortmund 3+

 

Bayern-Eintracht Frankfurt 3+

 

Kvote 1.52, 1.57, 1.60 i 1.24.

Freiburg i nije medju top over timovima, pa njih jedino preskocih. Dortmund gostuje Wolfsburgu koji nema sjajan 3+ bilans na nivou sezone, no 7/10 trend ne deluje lose. Ostalo uobicajeno.

 

Prateci tiket, svi parovi su P/KX, Hannover, St. Pauli, Sandhausen, Leverkusen, Dortmund. Kvota 20.32.

 

 

Bejzbol

 

Lotte Giants-Kiwoom Heroes 2

Samsung Lions-Doosan Bears 2

 

Kvota 2.13.

Jokisch baca za Heroes, 2-0, 0.53 ERA, 0.71 WHIP, 14 strajkauta na 17 ininga, na 3 starta.

Alcantara nastupa za Bearse, 2-1, 4.00 ERA, 1.39 WHIP, 16 Ks na 18 ininga. Plus je naravno i odlicni napad gostujuceg tima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Na Paderborn-Hoffenheim cekam treci gol skoro 70 minuta i nista novo i dalje. Wolfsburg beznadezan, ni mrtvu sansu nisu iskoristili, plus previse dodavanja za moj ukus.

Edited by Miljenko
Link to comment

Svabe bolje da nisu nastavili, jos jedno bas slabo kolo. Wolfsburg na stranu, Paderborn 1-1 od 9. minuta i tako ostaje do kraja. Ako neki mec ne kapiram, to je taj.:dry:

Link to comment

I ja sam glupo stradao - uhvatim BMG GG4+ i BVB 2, ali dodam Hoffe 2 i Frajburg 1.

 

edit: Sad videh sve golove, Bicakcic (zadnji igrac odbrane) je bukvalno dao loptu u noge igracu Paderborna ispred sebe koji je raspalio po njoj sa 17,18metara.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Mene je solidno izvukao bejzbol dobrom kvotom (ocekujem naravno laganih 3+ na Bayernu), no da ne mogu u 3+ barem 3/4 danasnja meca mi je bas bezveze (raspored je nebitan).

 

Link to comment

Ja ionako ne igram Nemce, tako da za mene jos nema sta da se igra. Naravno, odigram ponesto reda radi, danas sam uhvatio duplu pobedu Leverkuzena, ali na tiketu bila i dupla pobeda Hanovera (dobili 4:2, al ipoluvreme 1:1), a iskljucao sam i jedan tiket sa prvom i drugom nemackom ligom, uz dodatak Ferencvarosa, sve 3+ (4 dosle, 4 jok).

Za veceras mozda nesto iz Kostarike, neke "hendikep iksove" i slicne radosti, videcemo.

Ukratko receno, gotovi su! :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...