Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

6/11 na kraju. Cini mi se da je ovo najlosiji bilans, barem dva meseca unazad (Swansea, Blackburn, Peterborough, Northampton, Crewe). Manje-vise, tamo gde se najvise golova i ocekivalo. Ukupno 11 0-0 meceva na poluvremenu (od 32, od druge, do pete lige). Previse. Za 2+ i 3+ tiket se i ne nadam previse, nakon ovakvog otvaranja.

Vise srece u narednom kolu.:D

Edited by Miljenko
Link to comment

Benfika upravo pocinje revans mec 1/2 kupa Portugala kod Familikaa koji je u Lisabonu dobila sa 3:2.

Familikao je bio hit prvenstva, ali je zadnjih mesec dana u opasnom kanalu, kulminiralo je za vikend porazom od Vitorije Gimaraes 0:7.

Ubedjen sam da ce Benfika ici na ubedljivu pobedu kao sok terapiju posle poraza od Porta u derbiju. A vidim da su izveli i vise nego reprezentativan sasatv.

2&4+ @ 3.00 u Mozzartu.

Link to comment

0/3 (NHL 0/2, NBA 0/1), prosao je prateci NBA tiket (3+ kvota). Zgodni NHL parovi na prvi pogled i samo jedan pogodak. Tesko da su mogli doci gori rezultati. U NBA delu promasih oba para na dablu, a prolazi sitniji tiket sa preostale 3 utakmice. To je da ne kazem da nisam pogodio nista.:rolleyes: Dobro je sto nisam odigrao jace, no NHL bi mogao stvarno dolaziti bolje od ovoga.

Minimalni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Celtic-Hearts 3+

Always Ready-Real Potosi 3+

 

Kvota 1.79.

Cekah dugo kvote za Bolivar i na kraju odustah od istog. Vidim da su se tek sada pojavile na jednom mestu. Always Ready je ispod 1.25 za 3+, te izabrah Celtic kao drugi par na tiketu.

 

Prateci tiket, sve P1+, Luton, Stoke, Fulham, PSG, Porto, AZ, Ajax, Inter. Kvota 9.19.

 

 

NBA

 

Cleveland-Atlanta >226.5

Memphis-Portland >227.5

 

Dallas-Sacramento >219.5

Indiana-Milwaukee >215.5

 

Kvote, 2.15 i 2.15.

 

Siri NBA tiket, Orlando >199.5, Washington >221.5, Brooklyn >215.5, Minnesota >218.5, Phoenix >219.5, Utah >210.5, Denver >213.5. Kvota 16.88.

 

NHL tiket, sve 5+, Boston, Calgary, Vancouver. Kvota 2.72.

 

 

Link to comment

Nocas me zeznuli Rangersi na par tiketa. Volim da igram na njih, ali ovog puta odigrah Jetse i sipak. Pohvatao sam lepe stvari, ali nije svaki dan badnji dan. :sad:

A i ne odgovara mi previse utakmica, rasplinem se. :D

Veceras samo 3 utakmice i to nije neki izbor, al iskombinovace se valjda nesto.

Link to comment

2/3 (fudbal 1/1, NBA 1/2), Celtic je dosao 5+. Na fudbalu propustih PSG bez razloga (kod kupova uvek imam dilemu odigrati ili ne), no Celtic i Always Ready dodjose lagano. Bolivar je kasno stavljen u ponudu, a cak i oni odose u 3+, nakon 0-0 na poluvremenu. NBA nepredvidljiv kao i obicno, mada je jedan dabl u sustini ok. Na Memphis-Portland pada 130 poena u prvom poluvremenu. Trebalo mi je 98 za over, no volsebno postizu neverovatnih 85 poena u nastavku meca. NHL je dobro sto ispratih sitno, pao je najsigurniji par. Ponovo je kombo tiket pao na jednom paru; uvek me je strasno nerviralo, kada u poluvremenu NBA meca, ne mogu dati makar bednih 100 poena. Ok dan, no vreme je da uleti i neka sira kombinacija.

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Real Sociedad-Mirandes 3+

 

Jorge Wilstermann-Santa Cruz 3+

 

Kvote 1.77 i 1.33.

Mirandes ima najbolji 3+ trend u Spaniji 2 (sto i nije neko dostignuce, posto liga nije previse efikasna) i cini mi se da bi moglo biti golova u San Sebastianu. Na Wilstermannu je kvota u fiksu izuzetno mala, pa nisam mogao odoleti da i njih probam, mada nisu ni blizu efikasni kao Bolivar i The Strongest.

 

 

NHL

 

Florida-Philadelphia 5+

Colorado-Washington 5+

 

Toronto-Dallas 5+

Minnesota-NY Rangers 5+

 

Kvote 1.69 i 1.84.

Sledi NBA All-Star pauza, te se nadam da ce NHL konacno zaredjati sa boljim rezultatima, kao dodatak fudbalu.

 

Prateci tiket, Tampa 5+ (OT&SO), New Jersey 5+ (OT&SO), Toronto 6+, Florida 6+, Ottawa 5+(OT&SO), Nashville 5+ (OT&SO), Minnesota 6+, Colorado 6+, Vegas 6+, Calgary 5+ (OT&SO). Kvota 41.62.

 

 

NBA

 

New Orleans-Oklahoma >223.5

Boston-LA Clippers >217.5

 

Kvota 2.21.

Bez dileme sta odigrati danas, posto su samo dva para u ponudi, a New Orleans i LA Clippers pratim redovno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Igra se 11 utakmica, a ja nemam uopste ideju sta odigrati od prelaza. Klizavo! :D

A sad je i kasno, mrzi me da izlazim, u Maxbetu necu da igram jer su kvote smanjene (iz keca ili dvojke u X je recimo 9.5, dok je u Mozzartu 13), Balkan bet nema prelaze, a u Meridianu mi racun prazan. Muke zive. :D

 

Inace, Rangersi 17 utakmica bez neresene, Capitalsi 13, Colorado s kojim igraju Capitalsi 9, pa ako neko voli da baca pare "prekida" serije kao ja, eto prilike...:dry:

 

 

Link to comment

4/5 (fudbal 1/2, NHL 2/2, NBA 1/1). Spanci udjose lagano, nakon malog broja sansi u odnosu na neki standard kod Nemaca i Holandjana. Jorge Wilstermann obicno preskacem, no juce se prevarih i odigrah. Za tolikog favorita uvek ocekujem 3+ vec u prvom poluvremenu. NHL se fino uklopio, nakon dosta srece na Capitalsima i kasnog gola za prolaz (gol na 2-2, 2:04 pre kraja regularnog toka, nije tako cesta pojava). NBA bez dileme; sada nam sledi nedelju dana pauze. Malo je falilo da bude bingo (kombo kvota tik ispod 15), no ipak se naslo nesto da to spreci. Dobar bilans na kraju, posto su prosle vecinom vece kvote.

Standardni ulozi i danas (ne bas siroka ponuda, pa je i kombo kvota tek malo preko 3).

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Eintracht Frankfurt 3+

 

Excelsior-AZ II 3+

 

Kvote 1.37 i 1.34.

Jos par dana do nastavka CL i sada ce biti jos teze proceniti vikend utakmice na fudbalu. Dortmund igra dan ranije, te mislim da je to ok probati. AZ II i Excelsior su pri vrhu 3+ tabele u Holandiji 2.

 

Prateci tiket, svi parovi su P1+, Salzburg, Copenhagen, Leicester, Munster, Besiktas, Gent, Alloa, Monaco, Hull, Utrecht II, NEC, De Graafschap. Kvota sa bonusom 35.06.

 

 

NHL

 

Winnipeg-San Jose 5+

Pittsburgh-Montreal 5+

 

Kvota 1.82.

Danas nije bilo tesko selektirati verovatnije meceve. Videcemo kako ce se to ostvariti u praksi.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...