Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dvojka je oko 1.90, Kec pada ispod 4. Meni je to realna postavka, ipak su ovi pacerska ekipa i za klasu slabiji od Napolija. Da gostuje Inter, dvojka bi bila izmedju 1.75 i 2. Za Juve oko 1.50 verovatno, mada mi to deluje previsoko, za toliku razliku u kvalitetu.

Edited by Miljenko
Link to comment
1 hour ago, 189- said:

pa torino je kod kuce, kvota 3.85. 1x je 1.90...jos koulibaly ne igra...

 

sta kaze @Cash za olimpiju jel se moze mirno igrati tu dvojka

Za Olimpiju nema nista mirno evo gube 1:0

Link to comment

Danad fudbal nisi mogao provuci i da si znao rezultate unapred.:sleep:

 

Malo je falilo da na prvom tiketu promasim sve.:laugh:

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Meni se cini da je pre bilo lakse pogoditi fiks. Zato ga i igram samo kod MLB meceva, posto imam ove dodatne hendikepe. 

Svakog vikenda stavim na papir fiks tiket, da vidim kako bih prosao i retko kada bih imao dobitni na fudbalu. Redovno uleti neko iznenadjenje, pri cemu je ovaj vikend posebno los. 

 

U zivotu mi je duzi hokejaski tiket. Cekace se Schwenninger-Nurnberg na 5+ izgleda, za 20+ kvotu kada vec ove verovatnije stvari ne dolaze.

Edited by Miljenko
Link to comment

Naravno da kladze imaju udela,ogromne cifre se vrte,pa kladza je recimo sponzor bila Reala,ne znam da li je sada,Bwin je u pitanju.Sada su se spojile neke 2 online kladze,zaboravih im ime,valjda Paddy i jos neka,vrednost nove kompanije nesto preko 11 milijardi.Pametnom dosta.Krivo mi sto ne pratim NHL,ubilo se za golove

Edited by Bogotac
Link to comment
34 minutes ago, Bogotac said:

Naravno da kladze imaju udela,ogromne cifre se vrte,pa kladza je recimo sponzor bila Reala,ne znam da li je sada,Bwin je u pitanju.Sada su se spojile neke 2 online kladze,zaboravih im ime,valjda Paddy i jos neka,vrednost nove kompanije nesto preko 11 milijardi.Pametnom dosta.Krivo mi sto ne pratim NHL,ubilo se za golove

Prosle sezone se desavalo da svi dolaze 5+ i sire rutinski. I ne moras da gledas. Ja recimo NBA igram iskljucivo na osnovu statistike.

Ima samo par timova, koji su za izbegavanje. Neefikasan slab tim nije problem (padne im odbrana, pa ih natrpaju), dok su dobre ekipe, sa odlicnim golmanom vec za preskakanje. Za zaobilazenje su Boston, NY Islanders, Anaheim, Arizona, St. Louis. Ako ih ipak igras, nemoj jace (desava se naravno da i kod njih bude golova, zato su ovi 5+ overi i laki za igru). Bonus je sto se golman izvlaci uvek i na 2 razlike (povremeno i na 3, ako je veliki rivalitet u pitanju).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...