Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Na Brazilke u fiksu 1.09. Na osnovu cega li postavljaju kvote, kada je celo poluvreme egal. Plus su promasile penal za 2-0, smor.

Link to comment

3/4 (fudbal + tenis 1/1, MLB 2/3). Kombinacija fudbala i tenisa je prosla relativno lako. MLB je mogao bolje. Minnesota dobija ocekivano lako. Colorado daje poen na dva auta u 9. iningu, taman za plus. Iste srece nije bilo kod Brewersa, koji resise mec u osmom iningu, no ostadoh za poen kratak. Kombo tiket je bio blizu, no nije se posrecilo (ne valja ni da ispucam svu srecu u jednom danu, a to bi verovatno bio slucaj da je i drugi plus usao na kraju).

Uplata slicna kao juce.

 

 

Fudbal

 

Srbija-Litvanija 2+

Ukrajina-Luksemburg 2+

Danska-Gruzija P/K1

Farska Ostrva-Norveska P/K2

 

Argentina (W)-Japan(W) 3+

 

Kvote, 1.81, 1.37.

Nasi pukose rutinski od Ukrajine, no 2 gola protiv slabasne Litvanije valjda nisu problem. Ukrajina takodje u opreznoj varijanti. Danska i Norveska imaju imperativ pobede nakon neubedljivog starta.

 

 

MLB

 

LA Angels-LA Dodgers 2 (Canning-Ryu)

 

Kvota 1.53.

Canning baca sasvim pristojno, no startera sa ovako dobrom sezonom kao sto je Ryu jednostavno moram ispratiti (9-1, 1.35 ERA, 0.78 WHIP).

 

Prateci tiket, NY Yankees <11.5, Philadelphia >7.5, Boston <9.5, St. Louis 5I H2(+0.5), Atlanta 5I H1(+0.5), Chicago Cubs 5I H2(+1.5), LA Dodgers 5I H2(+0.5). Kvota sa bonusom 16,41,

 

 

NBA

 

Toronto-Golden State >206.5

 

Kvota 1.44.

Mozda i odlucujuci mec finala. Probah over sa ovom snizenom granicom; nadam se da se nece ponoviti ona gnjavaza sa prosle tekme.

 

 

Link to comment

Trebao sam da prepostavim da je ova Ukrajina krs, kao sto je uvek i bila, no povuce me onih 5-0 od pre par dana. Reprezentacije. Kod zena je jos teze pogoditi; na 1.10 u fiksu mec se zavrsava 0-0. To se bar kod muskaraca ne dogadja.:sleep:

Edited by Miljenko
Link to comment

Irce sam pao na gostovanju ( 1-0 je bilo). Tesko da je ovde bilo pomoci.

Sutra Svabe 3+, Belgija 2+, a Francuze nemam pojma sta. Hendikep na 2 ili 2.5, mozda 3+. Probracu neki MLB mec. Tja, sutra mi lezu pare od pacijenata, bolje im je da odigraju realno.:D

Link to comment

1/4 (fudbal 0/2, MLB 0/1, NBA 1/1), prosao je prateci MLB tiket (10+ kvota, uz kvotu 1 na Yankeese). Fudbal je mogao bolje. Ne kazem da je dosao ocajno, posto je vecina stvari prosla, no Japanke, Ukrajinci i Irci bi me sigurno oborili u bilo kojoj varijanti. Ja na 1.10 u fiksu ocekujem lagani 3+ uvek, a ovde sam imao cak i 2+ na vecernjem tiketu. U MLB delu neobicna stvar. Promasujem singl, a prolazi tiket sa 7 parova. Dodgersi ispustise 3-0 vodjstvo. NBA over dolazi za jedini pravi pogodak. Moglo je ovo doci i bolje, mada me je ovaj siri tiket donekle pokrio.

Isti nivo uplate i danas.

 

 

Fudbal

 

Kazahstan-San Marino 3+

Andora-Francuska 3+

 

Nemacka-Estonija 3+

Belgija-Skotska 2+

 

Kvote, 1.45, 1.40.

Probah ipak i Kazahstan i Francuze, preterana je to razlika u kvalitetu, da svaki mec bude tesan.

 

 

 

MLB

 

Philadelphia-Arizona >7.5 (Arrieta-Duplantier)

 

Minnesota-Seattle >7.5 (Perez-Leake)

 

Kvote, 1.50, 1.35.

Ne bas simpaticni parovi danas, plus ponuda nije cela, te odabrah samo dve stvari.

 

Prateci tiket, NY Yankees 1, Philadelphia 1, Baltimore 5I <5.5, Cleveland >6.5, Atlanta 5I H1(+0.5), Minnesota H1(+0.5), Houston H1(+1), Washington 5I H2(+0.5), San Diego 5I H2(+0.5). Kvota sa bonusom 41.26.

Link to comment

Pojedine ekipe promene startera u zadnji cas ili ga kasno objave (povreda nekog clana rotacije, losa forma, davanje sanse nekome iz filijale). Neke kvote/granice izadju tek predvece po nasem vremenu. Pojedine nase kladionice nece da se bakcu sa dodatnom dopunom. Meridian vidim da je azurirao ponudu, Mozzart i Millennium jos uvek ne. Kod Meridiana je dobro sto odmah sledeceg jutra knjize odlozene meceve (i Balkan to radi, ako me secanje ne vara). Obicno imaju najvece kvote u fiksu, te igre na 5 ininga. Za dodatne poene je Millennium najbolji, a imaju i dodatne hendikepe na favorite, da ne strepis ko ce dobiti 1-run utakmicu.

Link to comment

4/4 (fudbal 2/2, MLB 2/2), prosao je i kombo tiket. Na fudbalu sam dobro odabrao meceve. Kazahstan je imao puno sansi, pa 4-0 i nije previse. Francuzi su mogli i zivlje od ovoga, dok su Belgijanci odigrali kako sam ocekivao. Nemci su od starta utakmice krenuli motivisano i verovatno bi Estonija popila 10 komada, da sudije nisu pogresile 2-3 puta. Fiks tiket je ponovo pao na jednom paru, Grcka P/K1 (pre par dana Francuzi P/K2). Lepi prolazi u MLB sektoru, bez strepnje u osmom ili devetom iningu. Konacno prolazi kombo tiket; ovo je bio klasican primer kako zelim da koncipiram isti, no ponekad ni to nije lako uklopiti.

Isti nivo uplate.

 

 

MLB

 

Colorado-Chicago Cubs <14.5 (Senzatela-Hamels)

 

Boston-Texas >7.5 (Porcello-Lynn)

 

Minnesota-Seattle 1 (Berrios-Milone)

 

Houston-Milwaukee 1 (Verlander-Woodruff)

 

Kvote, 1.50, 1.45, 1.42, 1.69.

Na Coors Fieldu imamo izuzetno visoku granicu i startere koji se nalaze u odlicnoj formi, Senzatela 2-0 2.00 ERA 1.33 WHIP, Hamels 1-2 2.84 ERA 1.00 WHIP. Sezonska serija 4 minusa i jedan plus (dodatne granice); tekuca plus i minus.

Porcello se nije proslavio u duelima protiv dobrih rivala, pa su moguci problemi i danas. HP sudija zove strajkove ispod 62%, sto je veliki plus. Serija plus i minus (standardne granice).

Twinsi su nekako izboksovali pobede sinoc, na prvom mecu tekuce serije, nakon 3 poena u 8. iningu, 6-5. Berrios ima fenomenalan trend od 3 starta, 2-0 2.33 ERA 0.93 WHIP i sjajnu sezonu u celini, 8-2 3.14 ERA 1.08 WHIP. Gosti pokazuju neke znake zivota, no Minnesota je u velikom usponu ove godine, 44-21 do sada. Sezonska serija 4-1 za Twinse.

Woodruff je u poslednjih 6 startova, samo protiv Piratesa imao jedan koji nije kvalitetan; cak 90 strajkauta na 74+ ininga. Verlander je jos bolji, 6 kvalitetnih startova u nizu, 110 strajkauta na 93+ ininga ukupno. Posebno je dobar kod kuce i u vecernjem terminu; 3-1 1.75 ERA 0.64 WHIP i 7-1 1.88 ERA 0.73 WHIP.

 

Prateci tiket, Cleveland 1, Chicago Cubs 5I H2(+0.5), Boston 1, Philadelphia <11.5, St. Louis 5I H2(+0.5), Minnesota 5I >4, Houston <9.5, San Diego >5.5. Kvota sa bonusom 25.97.

Link to comment

1/4 (MLB 1/4). Moglo je doci dosta bolje, fiks pre svega. U produzetku bi prednost trebala biti na strani domacina, posto se utakmica zavrsava ako isti povede, pa mi je malcice neverovatno, da oba moja tima izgube u dodatnim ininzima. Houston na stranu, tu sam na Verlandera igrao (koji je ponovo bio odlican, 7 ininga, 3 primljena poena i cak 15 strajkauta), no Minnesota mi nije jasna, tu je vec prednost na njihovoj strani bila prilicna. Cipav minus na Coors Fieldu, za jedini prolaz. Za kvalitet tima, Boston igra nedopustivo slabo. Ocekujem da bar idu u plus, ako ih je nemoguce pogoditi u fiksu. Dobro je sto nisam zategao juce.

Danas negde oko srednjeg uloga.

 

 

MLB

 

 

Minnesota-Seattle >8.5 (Pineda-Kikuchi)

 

Washington-Arizona <10.5 (Fedde-Greinke)

 

Chicago White Sox-NY Yankees >7.5 

 

Kvote, 1.45, 1.50, 1.40.

Kikuchi je u padu forme, 16 primljenih poena na poslednja 3 starta i 10 ininga. Sezonska serija 6 pluseva, tekuca 2 overa.

Greinke drzi sjajan nivo forme i dalje, 1-0 2.81 ERA 1.25 WHIP. Washington je tradicionalno los protiv njega, 5-1 1.46 ERA 0.91 WHIP.

Nova se ne moze pohvaliti nekom formom, a Yankeese bih trebao pratiti plusevima, pa kako bude.

Izgleda da moram igrati poene, makar i na silu, posto je fiks previse nepouzdan.  Ako ja ne mogu da odigram jace, kada baca neki top starter i da ocekujem prilicno verovatan prolaz, onda to i nije za igru (od dva para jedan mora da prodje u bilo kojoj varijanti, kao neka backup opcija).

 

Prateci tiket, Atlanta 5I H1(+0.5), Minnesota 5I H1(+0.5), Arizona 2, Boston 1, St. Louis <9.5, Detroit 5I H2(+1), NY Yankees 2, Colorado 5I <7.5, LA Dodgers 5I H1(+0.5). Kvota sa bonusom 38.67.

 

 

NBA

 

Golden State-Toronto >204.5

 

Kvota 1.47.

Izuzetno niska dodatna granica; nadam se da ne mogu ponoviti ono bacanje cigli iz cetvrte utakmice.

 

Link to comment

4/4 (MLB 3/3, NBA 1/1), prosao je kombo tiket. MLB se fino uklopio. Minnesota je ostavila 7 ljudi na bazama, u prva 3 ininga, a onda je usledila ofanzivna rapsodija. Greinke fenomenalan, imao je no-hitter do sedmog ininga; 5-0 za Arizonu u 4. iningu i tako ostaje do kraja. Yankees porazeni, ali uz plus. NBA je doneo rutinski plus. Fin kombo tiket, nakon slabe srede.

Skinuh malo uloge danas, izmedju normalnih i srednjih su recimo.

 

 

Fudbal

 

Brazil-Bolivia 3+

 

Kvota 1.46.

Krece Copa America. Brazil bi i bez Neymara trebao lako da resi danasnjeg protivnika.

 

 

MLB

 

Washington-Arizona <9.5 (Scherzer-Ray)

 

Oakland-Seattle >7.5 (Bassitt-Gonzales)

 

San Francisco-Milwaukee 2 (Pomeranz-Davies)

 

Kvote, 1.40, 1.50, 1.64.

Scherzer je u sjajnoj formi, 2-0 0.86 ERA 0.90 WHIP. Ray je pristojan u gostima, a nakon duze serije promenljivih nastupa, vezao je dva kvalitetna starta.

Od 7 sezonskih duela izmedju Athleticsa i Marinersa, samo jedan nije isao preko 7.5 granice. Bonus je forma startera, Bassitt 1-1 5.94 ERA 1.32 WHIP, Gonzales 1-2 11.30 ERA 1.74 WHIP.

U San Francisco dolaze neugodni Brewersi. Gosti imaju dosta bolji lineup, a bonus je i matchup startera; Pomeranz 0-2 13.00 ERA 2.33 WHIP, Davies 2-0 2.37 ERA 1.26 WHIP.

 

Prateci tiket, Washington 5I <5, Tampa >5.5, Minnesota 1, NY Yankees <10.5, Milwaukee >6.5, Houston 5I 1, Atlanta 5I <6, Boston 2. Kvota sa bonusom 21.13.

Link to comment

Uhvatih uzivo Toronto na 2,20 kad se Klay povredio.Na kraju ovo finale donese lepe pare.

 

Zahvaljujuci Neshu sam poceo da igram na velike kvote i iznenadjenja,za sada odlicno ide,takodje pronasao sam novi talenat,a to je igranje uzivo,dosta dobro i to ide.

Link to comment

Ja sam zabranio sebi lajv pre par godina, nakon sto se nekoliko puta desilo da ispucam sve pare za par sati (uvek imas nesto da igras, a kada krenes posle nije ni bitno koja je liga u pitanju:D).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...