Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/6 (fudbal 0/1, MLB 2/4, tenis 1/1). Na fudbalu odigrah nesto sto nisam gledao i tako i prodjoh; gomila sansi i losa realizacija. MLB je usao u onaj period gde mi je tesko da uklopim rezultate (fino bi legao jedan siri tiket; sezonski rekord 18+ kvota). Tenis lagano. Steta sto dobar RG ucinak, nije ispracen makar korektnim rezultatima u MLB delu. Vreme je da i ovom losem periodu dodje kraj (tu mislim na MLB primarno).

Isti nivo uplate.

 

 

MLB

 

Arizona-LA Dodgers 2 (Duplantier-Maeda)

 

Toronto-NY Yankees 2 (Thornton-Paxton)

 

Detroit-Tampa 2 (Turnbull-Morton)

 

Kansas-Boston 2 (Junis-Sale)

 

Kvote, 1.57, 1.46, 1.51, 1.43.

Maeda je ubedljiv od starta sezone i cini se da mu je forma sve; 3-0 2.55 ERA 0.62 WHIP, na prethodna 3 starta.

Yankees su neocekivano zakazali sinoc. Paxton je losiji u gostima, no ni Thornton nije dobar kod kuce, 0-3 6.23 ERA 1.58 WHIP. Gosti imaju dosta bolji napad i u ovoj nekompletnoj varijanti.

Slicno kao i za prethodni par i ovde sam ocekivao laganu 2. Morton je 6-0 u tekucoj sezoni, a posebno je dobar na strani, 4-0 1.88 ERA 1.08 WHIP.

Sale ima za njegove standarde ocajnu sezonu (1-7 4.35 ERA 1.08 WHIP). Veceras nastupa protiv stare musterije, 34 nastupa 2.87 ERA. 

 

Prateci tiket, LA Dodgers 5I >4, Pittsburgh <11.5, NY Yankees >6.5, Minnesota 5I H2(+1.5), Tampa 5I H2(+0.5), Milwaukee 1, Texas 1, St. Louis 1, Boston >6.5, LA Angels 5I >4, Houston 5I H2(+0.5). Kvota sa bonusom 75.05.

 

 

NBA

 

Golden State-Toronto >205.5

 

Kvota 1.45.

Nadjoh u Meridianu za cak 7 poena nizu granicu od obicne. Za ovo bi bas moralo uleteti "cigla vece", pa da ne dodje.

 

 

Tenis

 

Djokovic-A. Zverev >31.5

 

Thiem-Khachanov >37.5

 

Kvote, 1.72, 1.74.

Tesko mi je da u zavrsnici turnira odigram bilo sta osim overa, tim pre sto imam ove nize granice kao izbor. Zverev nije pokazao nista specijalno do sada, mada ni granica nije visoka. Thiem je 0-3 protiv danasnjeg protivnika, te nam mozda sledi ravnopravniji mec od onog sto sam ja u startu ocekivao.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment
11 hours ago, Bogotac said:

2 na Toronto ima value

 

Quote

 

Klay Thompson could play in Game 3 of the NBA Finals but Kevin Durant will not feature until at least Game 4.

Meanwhile, Kevon Looney (fractured costal cartilage on right side) has been ruled out for the rest of the series. Sky sports

 

 

Stvarno lepa kvota na pobedu Toronta. U Maxbetu 2.60, u Socceru 2.55 (ukljucujuci i produzetke) i u ostalim kladionicama slicno.

Ja cu probati na nekom tiketu.

 

Edited by Nesh
Link to comment

3/5 (tenis odlozen za danas, MLB 2/4, NBA 1/1). MLB i dalje dolazi nestabilno; fiks u glavu je skoro nemoguce pogoditi. Tampa i Boston dobise lagano, no Yankees i Dodgersi neocekivano izgubise (posebno prvi, posto Toronto nije ni blizu one ekipe od pre par godina). NBA je doneo jos jedan lep plus, a vidim da se granica nece previse menjati (208.5 po 1.47 imam trenutno za cetvrtu utakmicu, deluje kao sigurica).

Kod tenisa najvise mrzim upravo odlaganja zbog loseg vremena i to sto moram da cekam dok se ne odigra. Bas takva stvar se desila juce. MLB bi mogao poceti da dolazi bolje, makar 3/4 za pocetak.

Ista uplata.

 

 

Fudbal

 

Netherlands-England 2+

 

Kvota 1.33.

Sinoc bih prosao bez problema sa golovima, no Portugal retko igram, a Svajcarce jos redje. Danasnji par lici na lagani prolaz.

 

 

MLB

 

Seattle-Houston 2 (Milone-Verlander)

 

Toronto-NY Yankees >7.5 (Jackson-Happ)

 

Kvote, 1.49, 1.40.

Verlander je do sada prvi kandidat za picera sezone u AL, 9-2 2.27 ERA 0.73 WHIP, uz 103 strajkauta na 87+ ininga. Sezonska serija 5-1 za Houston, tekuca 1-1 (ne volim da jurim ciscenje, te je ovaj 1 nocas lepo uleteo).

Yankees iznenadjujuce dozivese dva vezana poraza u Torontu; ja njih generalno vise razmatram za poene nego za fiks.

 

Prateci tiket, Pittsburgh <11.5, Milwaukee 1, Chicago Cubs 1, Cleveland >6.5, Texas >8.5, LA Angels 5I >4, Washington <9.5, NY Mets 5I H1(+0.5), St. Louis 5I H1(+0.5). Kvota sa bonusom 31.61.

 

 

NHL

 

Boston-St. Louis 5+ (racunajuci i OT)

 

Kvota 1.41.

Pratim finale i dalje, neocekivano efikasna serija.

 

 

Tenis

 

Djokovic >31.5

 

Thiem >37.5

 

Kvote, 1.72, 1.74.

Ova dva tiketa su ostala od juce; vidim da je za drugi par najniza granica sada 36.5 (ona mi je na kombo tiketu).

Edited by Miljenko
Link to comment

Dobro je sto preskocih Brazil nocas. Da li je postalo nekorektno da napunis neki smesan tim ( na stranu povreda Neymara). Ja ako nesto volim, to su goleade tog tipa; i za igru i za gledanje.

Link to comment

Nocas me Brazilci oborise u 90+7 (imao sam tri HX na tiketu, al Fluminense dade gol "u crveno" za 2:2), sad

 

32'
 
Marcus Rashford (Engleska) je zabio iz penala. Poslao je loptu u jednu, a golmana u drugu stranu.
30'
 
Marcus Rashford (Engleska) prilazi šestnaestercu da izvede penal.

 

A ja prognozirao da ce prvi gol pasti u 31. minutu. Nije mogo malo da ubrza, propadose 500 din bonusa. :mad:

Link to comment

3/6 (fudbal 1/1, MLB 2/2, tenis 0/2, NHL 0/1). Fudbal taman koliko treba. MLB je usao uz dosta srece. Houston je zatvorio mec tek iz treceg pokusaja; Yankees odose u plus, u bottomu devetog ininga. Na tenisu oba minusa. Djokovic je odigrao onako, ali je Zverev bio los na brejk loptama. Od Khachanova sam ocekivao vise. Boston se ispromasivao zestoko, mada je ovo prvi pad u NHL finalu. Tenis na stranu, ovo je bilo solidno.

Ista uplata i dalje.

 

 

Fudbal

 

Sweden-Malta 3+

Georgia-Gibraltar 2+

Faroe Islands-Spain 2+

 

Kvota 1.52.

Brzo se odlucih za Svedsku u 3+ varijanti. Gruzija nije neka sila, mada ce verovatno i oni lako do 3 komada, dok Spanija smara sa posedom i protiv slabih timova (secam se 1-0 pobede u Makedoni, nakon gola u prvih 10 minuta).

 

 

MLB

 

LA Angels-Seattle >6.5 (Heaney-Gonzales)

 

San Francisco-LA Dodgers 2 (Pomeranz-Kershaw)

 

Kvote, 1.35, 1.38.

Sa ovom granicom Angelsi i Marinersi su isli 9/10 u plus, pa ih probah i danas.

Kershaw je 22-10, 1.70 ERA, na 45 nastupa protiv Giantsa. Ima jos jednu sjajnu sezonu, pa je 2 izgledna.

 

 

Tenis

 

Nadal H(-1.5)

Djokovic H(+1.5)

 

Kvota 1.62.

Vidim da je Nadal krenuo jako, nadam se da ce i drugi par biti takav.

 

 

NBA

 

Golden State-Toronto >208.5

 

Kvota 1.47.

Sa ovako niskom granicom, ocekujem jos jedan lagani over.

Link to comment

Opet bi moglo da se proba na Toronto. Lepa kvota, Durant ne igra i dalje, Tompson ce verovatno da igra, ali opet previsoka kvota na Toronto. U regularnom delu Toronto dobio obe utakmice, u finalu vode 2:1, ne bi bilo nikakvo cudo da dobiju i ovu. Ja cu probati.

Edited by Nesh
Link to comment

2/4 ( fudbal 1/1, MLB 1/2, NBA 0/1, tenis zavrsava danas). Fudbal je prosao taman kako treba; jesu sva tri para otisla u 3+, no nije lose ni ovako. MLB polovicno; naravno da je fiks zakazao. Kershaw i Dodgersi volsebno izgubise, na jedini moguci nacin, metiljav mec sa malo poena, 1-2. Da ne paranoisem u vezi namestanja, ali da picer skroz van forme, ne primi poen tokom 5 ininga, protiv jednog od najboljih napada, meni je totalno neverovatno. Over bez problema. Prateci tiket sa gomilom parova je bio blizu, no zafalio je poen u Arlingtonu.

Golden State daje samo 92 poena, to je vec druga neverovatna stvar tokom iste veceri; 197 poena ukupno, kao da je EL u pitanju. Traljavo, prilicno traljavo, no krenuce valjda da dolazi i ono sto treba.

Ista uplata i danas.

 

 

Fudbal

 

Russia-San Marino 4+

Belgium-Kazakhstan 3+

Spain (W)-South Africa (W) 2+

Norway (W)-Nigeria (W) 2+

 

Kvota 1.90.

Glupavi parovi kvalifikacija za Euro, no odabrah dva meca gde bi trebalo biti golova. Tu su i dva para zenskog WC.

 

Prateci tiket, Croatia P/K1, Iceland P/K1, Russia H1(-4), Moldova P/K1, France P/K2, Germany P/K2, Belgium H1(-3), Germany (W) P/K1, Spain (W) P/K1, Norway (W) P/k1. Kvota 18.11.

 

 

MLB

 

Toronto-Arizona 2 (Sanchez-Greinke)

 

Miami-Atlanta 2 (Richards-Teheran)

 

Houston-Baltimore >6.5 (Valdez-Cashner)

 

NY Mets-Colorado >5.5 (Matz-Gray)

 

San Diego-Washington <9.5 (Lauer-Scherzer)

 

Kvote, 1.71, 1.64, 1.35, 1.30, 1.35.

Greinke je i dalje jedan od najboljih startnih picera, te mislim da ga vredi probati na ovakvu kvotu.

Bravesi su dve pobede iza Philliesa i mada su oba startera u formi, dajem prednost boljem napadu gostiju.

Houston i Colorado imaju niske dodatne granice, dok na Petco Parku imamo sudar odlicnih startera, pa 9.5 deluje izgledno za minus.

 

Siri MLB tiket, Boston 5I H1(+0.5), Arizona 5I H2(+0.5), Philadelphia 1, NY Yankees 5I H2(+0.5), Houston 1, Milwaukee 1, Atlanta <9.5, Colorado 5I >3.5, Chicago Cubs 1, LA Dodgers <10.5, San Diego 5I <5. Kvota sa bonusom 132.53.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

6/7 (MLB 4/5, fudbal 1/1, tenis 1/1), Russia je dosla 7+. MLB sam mozda odigrao presiroko (sve preko 4 para je vec rizik). Za promenu uhvatih dva lepa fiksa. Fudbal rutinski, plus je Russia donela bonus. Prosao je cak i teniski tiket od petka, posto je Djokovic nekako uzeo dva seta. Siri tiketi uglavnom padaju na jednom paru; juce kombo i fudbalski fiks tiket (Francuzi volsebno izgubise od Turaka). Fino je ovo bilo; dobra subota kao izuzetak.

Danas malcice u pravcu srednje uplate.

 

 

Fudbal + tenis

 

Brazil (W)-Jamaica (W) 3+

Nadal fix

 

Kvota 1.59.

Zenski fudbal ne poznajem toliko, no sa ovom kvotom u fiksu, ocekujem da je razlika u kvalitetu prilicno velika, te shodno tome i golove.

Nadal odmorniji ulazi u finale i nakon razmatranih hendikepa, probah samo pobedu.

 

 

MLB

 

Detroit-Minnesota 2 (Carpenter-Odorizzi)

 

NY Mets-Colorado >6.5 (Syndergaard-Hoffman)

 

Milwaukee-Pittsburgh >7.5 (Chase Anderson-Brault)

 

Kvote, 1.38, 1.40, 1.45.

Odorizzi je bez poraza na devet vezanih startova, pri cemu nije dopustio run na poslednja 3. Na nivou sezone, 8-2 1.96 ERA 0.96 WHIP, 70 strajkauta na 64+ ininga. Sezonska serija 5-3 za Twinse, tekuca 1-1.

Tu su i dva overa. Starteri nisu u posebno dobroj formi, trend Piratesa i Rockiesa favorizuje plus, a bonus su i HP sudije kod kojih vecinom dolaze overi.

 

Prateci tiket, Philadelphia <10.5, Boston 5I >4, Arizona 5I H2(+0.5), Atlanta >5.5, Houston 1, Chicago White Sox 5I >4.5, San Francisco <9.5, San Diego <9.5. Kvota sa bonusom 19.54.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...