Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

da, sporo jako ucitava

 

a i juce kad sam bio kod njih da mi isplate nesto, par minuta su operateri nesto akali po kompovima i iz njihovog razgovora sam zakljucio da su ceo dan imali probleme u tom njihovom sistemu

 

 

Link to comment

0/2 (fudbal + MLB 0/2). Na Argentini nekako padose 2 komada, dok je drugi par sa Copa America bio ocekivano tvrd. MLB je tesko uklopljiv ovih dana. Udaraci zakazase na Miller Parku, a na drugom padose oba fiksa (Cubsi i Dodgersi, ne zna se koje je iznenadjenje bilo vece). Porazeni su i Cleveland i Minnesota, pa je pitanje da li se tu nesto moglo odigrati bolje. Ova varijanta sa dablovima je definitivno manje stetna, u situaciji kada ne mogu vola da ubodem. Danci i Bolivijci krecu za oko 2 nedelje, te se nadam da ce se i ucinak popraviti.

Bez promene uloga i dalje, tim pre sto trend prolaznosti nije sjajan. 

 

 

MLB

 

Houston-Seattle 1 (Verlander-Kikuchi)

Colorado-LA Dodgers 2 (Gray-Kershaw)

 

NY Mets-Atlanta >7.5 (Matz-Teheran)

San Francisco-Arizona 2 (Pomeranz-Greinke)

 

Kvote, 2.04, 2.32.

Kershaw i Verlander su piceri na koje standardno igram. Kikuchi je protiv Oriolesa ima prvi kvalitetan start, jos od 19. maja, mada to i nije neki merodavan protivnik. Verlander je za nijansu bolji kod kuce, 3-1 2.09 ERA 0.63 WHIP. Timski trend, Houston 3-7, Seattle 6-4, Colorado 5-5, LA Dodgers 7-3. Kod prvog para je skor 7-1 za Houston, tekuca serija 1-0 za Astrose; Colorado je konacno dobio jedan duel protiv Dodgersa i sada je u sezonskoj seriji 7-1 za tim iz Los Angelesa, tekuca 1-1.

Matz i Teheran su van forme, 0-2 8.80 ERA 1.83 WHIP i 1-2 9.00 ERA 2.07 WHIP. Sezonska serija je do sada donela svih 8 pluseva, sa dodatnim granicama; tekuca jedan plus. Over trend, NY Mets 10/10, Atlanta 7/10.

I treci fiks mec nam donosi top startera, u ovom slucaju je Greinke u pitanju. Na gostovanju San Franciscu je 5-0 1.37 ERA na 7 startova. Odnos pobeda i poraza, San Francisco 4-6, Arizona 4-6. Sezonska serija 6-5 za Arizonu, tekuca 1-1.

 

Prateci tiket, NY Yankees >9.5, Cleveland 2, Chicago Cubs <11.5, Atlanta 5I >4, Minnesota 2, Houston 5I >4, Milwaukee 1, LA Dodgers 5I H2(+0.5), Arizona H2(+0.5), LA Angels >7.5, St. Louis 5I H2(+1). Kvota sa bonusom 90.63.

Edited by Miljenko
Link to comment

To je vec visa sila, mada ne znam kako se obicno desi ekipi na koju igram.:sleep:

Plus bi napad Cubsa mogao poceti da resava utakmice.

U NL ima par timova koji igraju dosta ispod ocekivanog do sada, Cubsi, Brewersi, Cardinalsi, Philliesi. Tu pre svega mislim na udarace i njihovu produktivnost. Washington se recimo stabilizovao (zahvaljujuci rotaciji primarno). Philadelphia nakrca tolike pare u lineup, pa ja bar ocekujem da idu stalno u plus, no oni ni tu nisu pouzdani.

 

Tja, izgleda da cu morati da cekam NHL i NBA, pa da mogu da kazem da je nesto sigurno i odigram jace, jos jedna mrljava sezona za pogadjanje.

Link to comment

1/2 (MLB 1/2). Nisam ocekivao onakvu kanonadu u Londonu, tim pre sto je Tanaka bacao. Metsi i Bravesi donese jos jedan plus, uprkos losem vremenu; Greinke siguran, mada nije moglo bez malo drame na kraju; nakon serije pobeda protiv Colorada, Dodgersi izgubise drugi vezani mec, iako je Kershaw bio na moundu; Houston jedva dolazi do pobede, nakon nesto slabijeg izdanja Verlandera. Kombo me izbegava i dalje.

Isti nivo uplate.

 

 

MLB

 

Boston-NY Yankees >13.5 (Rodriguez-Tarpley)

Baltimore-Cleveland 2 (Ynoa-Bieber)

 

Miami-Philadelphia 2 (Richards-Arrieta)

Detroit-Washington 2 (Zimmermann-Scherzer)

 

Kvote, 2.10, 2.23.

Obicna granica za drugi mec u Londonu je 15.5; ja se ne secam vise, od kada se kladim na MLB. 13.5 je recimo prihvatljivo. Over trend, Boston 7/10, NY Yankees 8/10. Sezonska serija 4 plusa i 2 minusa, tekuca jedan plus. HP sudija Carlos Torres ima fin trend pluseva, 10/14.

Ynoa je i dalje bez pobede (0-5), tri starta unazad, 0-3 11.37 ERA 1.82 WHIP. Bieber je 1-1 2.84 ERA 0.95 WHIP, u istom intervalu. Indiansi se bore za playoff, dok su Oriolesi odavno prezaljeni za ovu sezonu, pa su spojene pobede domacina od 13-0, prilicno sokantna stvar. Odnos pobeda i poraza, Baltimore 3-7, Cleveland 6-4. Sezonska serija 3-3, tekuca 2-0 za Baltimore.

Slicna stvar vazi i za naredni par. Richards je 0-2 6.89 ERA 1.72 WHIP, na prethodna 3 nastupa; Arrieta 2-1 4.50 ERA 1.33 WHIP. Richards je 1-3 6.64 ERA, na 4 starta protiv Philliesa. Forma timova, Miami 6-4, Philadelphia 4-6. Sezonska serija 7-5 za Miami, tekuca 2-0 za Marlinse. Cinilo se da je Philadelphia taman nasla formu, nakon ciscenja Metsa, no usledili su vezani porazi protiv najlosije NL ekipe, pa ocekujem sprecavanje totalne blamaze, odnosno utesnu pobedu.

Na Comerica Parku imamo jos jedan duel potencijalne playoff ekipe (Washington je 2.5 pobeda ispod wild card mesta) i tima koji je recimo u fazi renoviranja. Pogled unazad, Zimmermann 0-2 8.25 ERA 2.00 WHIP; Scherzer 3-0 1.23 ERA 0.68 WHIP. Scherzer je 5 sezona bio clan Tigersa, te mu je stadion poznat; ima skor 46-13 3.32 ERA na 77 startova na njemu. Ucinak ekipa, Detroit 2-8, Washington 7-3. Serija 1-1.

 

Prateci tiket, Boston 5I >7.5, Cleveland <12.5, Tampa 5I H1(+0.5), Chicago Cubs 5I H2(+1), Philadelphia >6.5, Washington 5I <5.5, Houston 1, Milwaukee 5I H1(+0.5), Colorado >11.5, LA Angels >7.5, San Diego >5.5. Kvota sa bonusom 55.29.

Link to comment

Ovi mecevi van termina su uvek propast (Cubsi recimo u dnevnoj varijanti). Yankees bez klasicnog startera i samo 6 poena do sada.:dry:

Link to comment
12 hours ago, Nesh said:

Kaznjen Luis,  e ne znam kolika je kvota. Ciste pare.

 

Odigrao sam simbolicno i na Luisa i na Markeza i tolko im bese. :dry:

Link to comment
 
Odigrao sam simbolicno i na Luisa i na Markeza i tolko im bese. :dry:

Svake nedelje tako, zamolicu. :D

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment

2/2 (MLB 2/2), prosao je konacno kombo tiket. Poklopilo se sve juce. Na Boston-NY Yankees je dugo stajalo 4-2, a onda je usledila kanonada tima iz New Yorka. Cleveland kilav, samo 2 poena, plus je Hand jedva zatvorio utakmicu. Philadelphia raspucana, Scherzer odlican, udaraci taman koliko treba za trijumf. Par losih dana na stranu, ove nedelje su trebala uci bar 3 kombo tiketa, a ne samo jucerasnji.

Bez promene nivoa uplate i dalje.

 

Danas su MLB parovi takvi, da sam odigrao samo jedan prateci tiket.

MLB tiket, San Diego 1, Chicago Cubs 2, Milwaukee 2. Kvota 5.36.

 

 

Tenis 

 

Anderson H(+1.5)

Khachanov H(+1.5)

Djokovic H(-1.5)

Edmund H(+1.5)

Medvedev H(-1.5)

Bautista-Agut fix

A. Zverev H(+1.5)

 

Garcia H(+1.5)

Azarenka H(+1.5)

V. Williams H(+1.5)

Halep H(+1.5)

Vondrousova H(+1.5)

Sevastova H(+1.5)

Osaka H(+1.5)

 

Kvote, 1.99, 2.01

Obicno igram samo ATP deo, no u nedostatku pogodnih MLB meceva, probah i WTA.

 

Siri tiket, Wawrinka H(+1.5), Gulbis >38.5, Hurkacz H(+1.5), Karlovic >39.5, Raonic H(-1.5), Chardy H(+1.5), Paire H(+1.5), Tsitsipas fix, Monfils H(+1.5), Goffin H(-1.5), Keys fix, Martic H(+1.5), Kontaveit H(+1.5), Sabalenka >19.5, Ostapenko >19.5. Kvota 24.52.

Edited by Miljenko
Link to comment

Toliko o WTA delu.:isuse: Igracica koja je veliki favorit (oko 1.15), ne moze da uzme set, a bonus je sto je tri puta izgubila servis u drugom setu. Tja, bolji je i random MLB mec, od ovih preokreta. Kod muskaraca su bar iznenadjenja redja.

Link to comment

On je oborio drugi. U WTA delu sam promasio vise od jednog para. Wimbledon je uvek najgori turnir za igru. Gomila igraca mrzi da igra na travi, plus su ovi klinci ekstra nestabilni. Jos za vikend sledi MLB All-Star pauza, veselo. Danci i Bolivijci krecu tek za oko 2 nedelje.

Sutra Federer 3-0, Isner uzima bar dva seta, isto to za onog smaraca iz Australije, kao i za Tsongu (mada se kod njega razmisljam i dalje) i Nadal na -1.5 hendikep u setovima.

Nikada nisam razumeo sport gde 100 mesta bolje rangirani igrac, ne moze da uzme bar 2 seta. Ne mora da pobedi, samo 2 seta da dobije.:dry:

Edited by Miljenko
Link to comment

0/2 (tenis 0/2). Wimbledon se ponovo potvrdjuje kao najnezgodniji turnir za igru. Razumem da uleti poneko iznenadjenje, no ovo je bilo preterano glupo. U WTA delu od 7 parova pogodih tri i to sa igrom da igracica uzima set. Kod muskaraca vec nisam ocekivao pad, no mladji Zverev gubi od igraca koji ima jednu pobedu protiv dobrog igraca, od starta godine (ne smeta meni sto je izgubio, ali da ne uzme ni dva seta je skroz neverovatno). Nije moglo bolje.

Ista uplata i danas.

 

 

MLB

 

NY Mets-NY Yankees >6.5 (Wheeler-Paxton)

Kansas-Cleveland 2 (Junis-Bauer)

 

Kvota 2.01.

Paxton je nesto losiji u gostima, 3-1 5.96 ERA 1.71 WHIP, no izvlaci ga sjajna podrska napada. Over trend, NY Mets 10/10, NY Yankees 8/10. Sezonska serija 2 overa.

Forma startera, Junis 0-1 4.60 ERA, 1.66 WHIP, Bauer 2-0 2.75 ERA 0.97 WHIP. Bauer bolje baca na strani, 4-2 2.04 ERA 1.01 WHIP. Nakon brukanja protiv Oriolesa i utesne pobede, napad Indiansa bi trebao da konacno proradi. Bauer je 3-1 1.87 ERA, na 8 nastupa protiv Royalsa. Fiks ucinak, Kansas 3-7, Cleveland 6-4. Sezonska serija 4-2 za Kansas.

 

Prateci tiket, Washington 1, Pittsburgh >7.5, Boston 2, Milwaukee 5I H2(+1), NY Yankees 5I H2(+0.5), Colorado >10.5, Minnesota 2, LA Dodgers 1, Seattle >6.5. Kvota sa bonusom 40.92.

 

 

Tenis

 

Kyrgios H(+1.5)

Federer 3-0

Isner H(+1.5)

Nadal H(-1.5)

 

Kvota 1.70.

WTA deo definitvno nije za igru. Nije ni muski deo turnira odusevio, no tu nesto mozda i prodje.

 

Siri tiket, Nishikori H(-1.5), De Minaur H(+1.5), Garin >36.5, Thiem >39.5, Berrettini H(+1.5), Fritz >39.5, Tsonga H(+1.5), Cilic H(+1.5), Tiafoe >38.5, Gasquet >38.5, Mertens H(+1.5), Barty <19.5, Sharapova H(+1.5), Stephens H(+1.5), Kvitova H(+1.5), Goerges H(+1.5), Konta H(+1.5). Kvota sa bonusom 60.54.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...