Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mene Kerber i Cekinato ubili za oko 550 hiljada zbirno na tiketima, plus Medvedev i Munar za 240 hiljada, danas Kolsrajber verovatno isto za mnogo, ako ne padnem jos neku kosarku kasnije... Uzas jedan, cak ni neki utesni od 50 ili 60 hiljada da je prosao ali i tu su me urnisali Kerberova i Cekinato, pojedinacno na dva tiketa... Strasne stvari bas.

Link to comment

Ti si bas isforsirao uloge.  Meni Bencic predala na vreme; Francuzi su me dugo nervirali no zavrsise, posto je bio medical oko treceg seta. Federer i Nadal bez vecih problema. Sada krecu ove runde gde je vec teze naci zicere, plus sutra imam posla, pa cu tesko i stici da odigram tenis. 

Link to comment

4/5 (MLB 2/3, fudbal 1/1, tenis 1/1), Chelsea je dosao 5+, prosao je prateci teniski tiket (10+ kvota, uz jednu kvotu 1). Iznenadjujuca kanonada na finalu EL; lepa 6 kvota za 5+. U jednom trenutku se cinilo da moze doci i nesto preko toga. MLB je malo falilo da se uklopi idealno. Tampa okrece rani zaostatak; Philadelphia ubedljiva; Texas i Oakland odose u plus, mada pocetak nije bio obecavajuci; na Fenwayu nije bilo dileme; jedino su me u Houstonu razocarali, samo 3 poena ukupno. Tenis je nastavio neocekivano dobar trend. Za mene najbolji GS turnir jos od onog vremena kada je cetvorka dominirala u ATP delu, odnosno Serena, Sharapova i Azarenka u WTA sektoru. Nadal i Federer sigurni, uz gomilu stvari na pratecem tiketu. Nije prosao kombo tiket, no ekstra dan sve u svemu.

Nesto preko standardnih uloga i danas.

 

 

MLB

 

Chicago White Sox-Cleveland H2(+1.5) (Banuelos-Carrasco)

LA Dodgers-NY Mets H1(+1.5) (Ryu-Vargas)

 

Colorado-Arizona >9.5 (Freeland-Clarke)

Philadelphia-St. Louis >8.5 (Eickhoff-Hudson)

 

NY Yankees-Boston >6.5 (Happ-Sale)

Seattle-LA Angels >6.5 (Kikuchi-Skaggs)

 

Kvote, 1.50, 2.03, 1.96.

Indiansi imaju jasnu prednost na osnovu danasnjih startera. Ryu ima odlicnu sezonu, a i napad Dodgersa je jedan od boljih, na nivou lige. Tekuca serija u Denveru mi ne ide od ruke, no mislim da je vreme za jedan plus. Slicno vazi i za sudar Philliesa i Cardinalsa, koji su teski za procenu, mada su im napadi vrhunski. Stari dobri derbi Yankeesa i Red Soxa, donosi dobre startere i nisku granicu; prenisku za ove ekipe. Trout se izgleda vraca u postavu Angelsa, te probah plus i na njih.

 

Prateci tiket, Philadelphia 5I >4.5, Colorado 5I >5.5, Milwaukee 5I H2(+1), NY Yankees 5I <5.5, Tampa 5I <5.5, Texas 5I H1(+0.5), Cleveland 5I H2(+0.5), LA Dodgers 5I <5.5, Seattle 5I >3.5. Kvota 41.01.

 

 

Tenis

 

Djokovic 3-0

Del Potro fix

Bautista-Agut H1(+1.5)

 

Kvota 1.53.

Odigrah samo muskarce, posto mi je tesko da se odlucim sta je sigurno u WTA delu.

 

Siri teniski tiket, Simon H1(+1.5), Lajovic H1(+1.5), Verdasco fix, Fognini H1(+1.5), Khachanov fix, Garcia H1(+1.5), Keys fix, Halep fix, Kubot/Melo H1(+1.5), Bryan/Bryan H1(+1.5), Mahut.Melzer H1(+1.5), Krejcikova/Siniakova H1(+1.5), Mertens/Sabalenka H1(+1.5), Kasatkina >20.5. Kvota 8.34.

Link to comment
18 hours ago, Miljenko said:

Ti si bas isforsirao uloge.  

 

Sto je najjace, i nisam. Igram tikete od 200 do 1000din, vecina od 200 do 600 i jedan dnevno glavni za 1000. Da tuga bude jos veca, prepisivao sam sve tikete od jednog naseg stalnog igraca a i on od mene, plus sam kopirao od jednog dede penzionera koji stalno igra te male kvote po milion parova. Epilog je da smo sve padali po 1 ili 2 para a u ponedeljak sam radio drugu smenu i naravno da su njih dvojica prosli 48 odnosno 14 hiljada. Za prvog ne zalim toliko jer bi prepisao isto za 100din ali ovaj sto je dobio 14 200din je igrao dva komada za 30 i 60 din a ja bi to opalio za 300 i 600, sto i obicno radim... dakle, pobeglo mi samo tu 142 hiljade, a da sam i od prvog prepisao onda 190. Jebeni Marfijev zakon a i ja sam glup sto nisam rekao kolegi da prepise ako budu igrali nesto. Dobar sam fino na lajvu, manje vise svaki dan, ali popizdeo sam zbog spleta okolnosti jer sam mogao dici bas ozbiljne pare na ovom turniru.

Link to comment

Treba i srece, da uletis u pravom momentu. Ja sam u nedelju zakasnio za prve meceve i preskocim Kerber, gde bih sigurno pao. Naplasio sam od tenisa 2-3 godine unazad, pa obicno igram samo za 50-100 dinara sire tikete, ove kvote do 2 za 500 (danas napravih izuzetak pa je ovo gde imam Djokovica islo jace, 1200). 

Mogao sam u MLB delu da se namlatim para na sirim tiketima, no vecinom su bili padovi na jednom ili dva para, kod pristojnih kvota, izmedju 100-200, kada sam pocesto bio drcan i dodavao nesigurne stvari radi vece kvote. Prolazi na 9 i 18 nisu za bacanje, ali...

Link to comment

2/4 (MLB 1/3 uz jednu kvotu 1, tenis 1/1). Slaba zavrsnica maja u MLB delu. Par puta (i juce) sam mozda odigrao presiroko, no sta da se radi. Yankees odlozeni, dok su Angelsi rutinski otisli u plus. Cleveland se ponovo pokazao kao nepouzdan, tezak tim za igranje u fiksu; Dodgersi i Ryu rutinski. Philadelphia bi trebala igrati efikasnije, nakon ovoliko pojacanja, posebno protiv prosecnih startera, kao sto je sinoc bio slucaj, razocaravajuce; U Denveru jos jedan preokret domacina i over. Tenis i dalje dolazi, juce je i uplata bila bolja. Tja, ovo je jedan od onih perioda kada mi je tesko da uklopim kombo tiket.

Standardni ulozi danas.

 

 

MLB

 

San Diego-Miami H1(+1.5) (Lucchesi-Smith)

Colorado-Toronto >9.5 (Marquez-Jackson)

 

St. Louis-Chicago Cubs >6.5 (Mikolas-Darvish)

LA Dodgers-Philadelphia >6.5 (Maeda-Arrieta)

 

Kvote, 1.95, 1.82.

San Diego deluje kao jedini izgledan fiks danas. Imamo i tri overa, kod ofanzivno kvalitetnih timova.

 

Prateci tiket, Pittsburgh 5I <6, Atlanta 1, Texas 5I >4.5, Cleveland 5I >4, St. Louis 5I >4, Colorado 1, Oakland >6.5, LA Dodgers 5I >3.5, San Diego 5I H1(+0.5), Baltimore <11.5, Washington <10.5. Kvota sa bonusom 75.34.

 

 

Tenis

 

Federer fix

Nadal 3-0

 

Kvota 1.57.

Glavni tiketi i dalje prolaze na tenisu; ponekad treba odigrati hrabrije, ako vec ide.

 

Siri teniski tiket, Nishikori H1(+1.5), Wawrinka >35.5, Tsitsipas H1(+1.5), Mertens >19.5, Ka. Pliskova H2(+1.5), Muguruza >19.5, Stephens H1(+1.5), Bencic >19.5. Kvota 10.40.

Edited by Miljenko
Link to comment

ne bih igrao na SD protiv MIA. Marlinsi imaju solidan niz dobrih utakmica, Caleb Smith je dobar SO pitcher. Ima problem jer dozvoljava previše barrel udaraca (10%) što direktno znači i više xbase ili hr. K% mu je 33%.

Link to comment

Imaju 6-4 na prethodnih 10 meceva, od toga 3 pobede protiv ovih mojih kilavih Tigersa. Padresi su igrali dobro protiv tvojih, a i generalno su cvrst protivnik bilo kome i ovo im je serija koju bi morali da dobiju. Desavaju se iznenadjenja stalno, no ako i ovo ne dodje, mozda je vreme da predjem potpuno na poene.

Link to comment
38 minutes ago, Miljenko said:

Imaju 6-4 na prethodnih 10 meceva, od toga 3 pobede protiv ovih mojih kilavih Tigersa. Padresi su igrali dobro protiv tvojih, a i generalno su cvrst protivnik bilo kome i ovo im je serija koju bi morali da dobiju. Desavaju se iznenadjenja stalno, no ako i ovo ne dodje, mozda je vreme da predjem potpuno na poene.

Padresi imaju dobar pitching, ali lajnap je upitan i pored par dobrih udarača. U NY je trebalo da radi metla, ali su imali sreće u drugom meču. Poslednji meč je bio 7-0 sa Paddackom kao starterom. 

Majami je pre 6-4 počistio Metse i generalno se mnogo bolje drže nego što svi očekuju pogotovo u poslednjih mesec dana. Anderson je odličan.

Iznenađenja se ne dešavaju, iznenađenja su podrazumevano stanje u bejzbol klađenju :D 

Meni su poeni mnogo lakši za klađenje nego konačni ishod i pogotovo hendikep.

Link to comment

Ja hendikep uvek igram tako da tim moze da izgubi sa poenom razlike. Ono jurenje ubedljivih pobeda, nikada nisam umeo. Poeni jesu laksi. Prosle sezone sam imao prilicno slab trend u vecem delu i onda u septembru samo poeni i sjajan bilans (semptembar je uvek najtezi mesec za igru).

Edited by Miljenko
Link to comment

Prođe Majami, a prođe i meni PIT sa Archerom.

 

Evo za danas rani pik s moje strane da ne bude da samo mračim: Atl(Soroka)-Det(Norris) H1

Link to comment

Ponovo nisam uklopio oba dabla, mada je veca kvota prosla. Cubse i Cardinalse skoro nemoguce oceniti, ponovo samo 3 poena. Cubsi imaju problema sa povredama, no Cardinalsi na papiru imaju opasan lineup (slicno vazi i za Indianse).

Edited by Miljenko
Link to comment

1/3 (MLB 1/2, tenis 0/1). MLB polovicno, mada je prosla fina kvota. Ima par timova koje je izuzetno tesko oceniti i tu sigurno spadaju Cubsi i Cardinalsi, te nije vredeo over na Dodgersima. San Diego lagano dobija, a u Denveru je konacno dosao plus. Ok bilans, posto su rezultati bili prilicno losi (puno meceva gde su ocekivani poeni, a nije ih bilo i obrnuto). Prvi pad nekog od glavnih teniskih tiketa. Na 2-0 nisam ocekivao da Nadal moze izgubiti set. Tja, glup kraj meseca,

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Liverpool 3+

 

Kvota 1.82.

Ako je finale EL moglo doneti onoliko golova, ne vidim razlog da i danas ne bude slican razvoj situacije. Tottenham je na cistu srecu prosao dve runde i mada im danas ne dajem minimum sansi za trijumf, golovi su ipak bolja varijanta.

Jaca grupa.

 

 

MLB

 

Atlanta-Detroit H1(+1.5) (Soroka-Norris)

Chicago White Sox-Cleveland >8.5 (Nova-Rodriguez)

 

Arizona-NY Mets <9.5 (Greinke-Jacob deGrom)

Oakland-Houston <9.5 (Anderson-Verlander)

 

Kvote, 1.77, 2.03.

Soroka ima do sada fenomenalnu sezonu, 5-1, 1.07 ERA, 0.89 WHIP, na 50+ ininga, uz 46 strajkauta, na 8 nastupa. Tekuca serija izmedju White Soxa i Indiansa je donela plus i minus; danasnji starteri se ne mogu pohvaliti dobrom formom. Na Chase Fieldu imamo duel vrhunskih picera; Greinke dominira od starta sezone, 1-1, 1.74 ERA, 0.73 WHIP, na poslednja 3 starta. Verlander baca na svom nivou (ukupno 8-2, 2.38 ERA, 0.74 WHIP) i jedini razlog zasto ne igram 2 su povrede kod Astrosa (Altuve, Springer, Correa).

Oba dabla su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Cleveland 5I >4.5, Texas 5I >5, Milwaukee 5I H2(+0.5), Atlanta 5I 1, St. Louis 5I >3.5, Seattle 5I >4, Colorado 5I >5, Houston 5I H2(+0.5), Arizona 5I H1(+1). Kvota sa bonusom 36.03.

 

 

NHL

 

St. Louis-Boston 5+ (racunajuci i OT)

 

Kvota 1.44.

Probah plus sa produzecima (odgovara i 2-2). Ako nesto mrzim to je gledanje meca gde sam igrao fiks (ovde nemam ideju sta bih tu i igrao).

Slabija grupa.

 

 

Tenis

 

Djokovic 3-0

Khachanov H(+1.5)

Del Potro H(+1.5)

Monfils fix

 

Kvota 1.73.

Nije mi se dopao onaj pad na Nadalu juce, te vratih tenis u grupu sa slabijim ulozima. Siri tiketi ce sada biti skoro nemoguci za pogoditi, mada ako nesto ne uhvatim u prvih 4-5 dana, kasnije sigurno necu (prosao je jedan pristojan, te se ne bunim).

Manja uplata.

 

Siri teniski tiket, Thiem >35.5, Swiatek >18.5, Osaka H(+1.5), Keys H (+1.5), Babos/Mladenovic H(+1.5), Bryan/Bryan H(+1.5), Kubot/Melo H(+1.5). Kvota 5.83.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...