Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

38 minutes ago, John Coltrane said:

Gde bi, od domacih kladionica, mogao da uplatim Zvezdinih prvih 11 za veceras?

 

Nigde. 

Link to comment

1/3 (fudbal + MLB 1/2, tenis 0/1). Ove CL i EL kvalifikacije su mi redovno totalna propast, pa se cini da ce tako biti i ove godine. Jedini tiket je dosao talicno, nakon sto je Hajduk dao drugi gol u 94. minutu. Zvezda se obrukala odigravsi 0-0, za pad drugog tiketa. MLB over taman koliko treba. Na tenisu sam vec video prolaz, ali je Konta izgubila bez uzetog seta. Dobro tempirana sitna uplata. 

Sutra ima gomila zanimljivih meceva EL kvalifikacija, te necu morati vise da cackam WTA deo turnira; od petka se vraca MLB.

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Minnesota-New Mexico 3+

LA FC-Portland 3+

 

Sheriff Tiraspol-Saburtalo Tbilisi w1

Linfield-Rosenborg w2

Slovan Bratislava-Sutjeska 3+

 

Kvote, 1.98, 1.85.

Amerikanci igraju cetvrtfinale kupa, te probah golove. CL kvalifikacije su vec metiljava stvar. Probah dva oprezna vinera, te Slovan 3+, posto braca iz juznih krajeva imaju tradiciju cudnih rezultata.

 

 

Tenis

 

Djokovic H(-1.5)

Nadal H(-1.5)

Federer fix

Bautista-Agut fix

 

Kvota 2.01.

Kod muskaraca se nadam da nece biti iznenadjenja. Ne verujem da Novak i Nadal mogu imati vecih problema (maksimum gubitak seta). Ni preostali parovi mi ne lice na moguca iznenadjenja, te njih odigrah na cistu pobedu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja odigrao Nadala i Federera over 35.5. Inace ovogodisnji Wimbledon totalna propast za mene, a i na fudbalu se juce nisam proslavio. Nemam objasnjenja za zvezdu osim da su prodali meč sinoc, velike su pare kladionice uzele na tom paru. A uvek neko od favorita mora da zajebe pogotovo sad kad je pocetak sezone :dry:.

Link to comment

Meni je ovde bezveze sto na golove ne mogu igrati skoro nista. Kada krenu top lige, ne moram ni razmisljati o fiksu uopste. 

Sutra ima zanimljivih meceva za 2+ i 3+, valjda ce to doci ok; Brann 2+, Brondby 3+, Malmo 3+, Molde 2+ ili 3+, Dinamo Tbilisi 3+ (mada mi je cudna ovakva kvota; koliko su onda gosti losi), Legia 3+, FCSB 2+, Aberdeen 2+.

Link to comment

Fiks na fudbalu.:laugh: Juce Zvezda, danas ovi iz Gruzije dobijaju na 10+ kvotu. Zbog ovakvih stvari uleti period da po 2-3 godine igram samo golove.

Link to comment

1/3 (fudbal 0/2, tenis 1/1), Minnesota je dosla 5+ i 7+. Fudbal se nije proslavio. CL kvalifikacije su donele ocajne rezultate. Tim iz Gruzije za koji prvi put cujem je dobio u gostima na 11 kvotu; Slovan se obrukao kod kuce. Ameri su bili za nijansu bolji, posto je Minnesota donela lep bonus (3.75 i 15 kvote za 5+ i 7+). Tenis prolazi bez vecih problema. Dugo sam se kolebao da li odigrati samo dva tiketa ili dodati i treci, CL tiket. Naravno da sam odabrao pogresno, no pokrih se uz dosta srece.

I danas standardni ulozi; nemam hrabrosti da odigram jace.

 

 

Fudbal

 

Brondby-Inter Turku 3+

Malmo-Ballymena Utd 3+

 

Molde-KR Reykjavik 3+

Dinamo Tbilisi-Engordany 3+

 

Europa FC-Legia 3+

FCSB-Milsami 3+

 

Kvote, 1.67, 1.79, 1.61.

Odigrah na timove kojima je prvenstvo vec u toku, odnosno gde je razlika u kvalitetu velika.

 

Prateci tiket, Hapoel B. S. X2, Radnicki Nis X2, Domzale w2, AEK Larnaka P/K1, Brann P/K1, Brondby P/K1, Debrecin P/K1, Molde P/K1, Dinamo Tbilisi H1(-1.5), Malmo H1(-1.5), Olimpija 1X, FCSB H1(-1.5), Cukaricki P/K1, Videoton x2, Legia H2(-1.5), Aberdeen P/K1, Norrkoping X2, Haugesund X2. Kvota 12.55.

Link to comment

Odlicno je ispalo. Cak 6 bonus tiketa, Brondby 5+, Tbilisi 6+, Malmo 6+ i 7+, Molde 5+ i 7+. Za Molde cak 19 kvota za 7+.

Legia je bas razocarala protiv tima iz Gibraltara. Razmatrah Zetu, no nisam ocekivao da ce puci bas toliko.

Link to comment

2/3 (fudbal 2/3), Brondby je dosao 5+, Dinamo Tbilisi 6+, Malmo 6+ i 7+, Molde 5+ i 7+. Nista lepse nego kada promasim jedan tiket, a zahvaljujuci bonusima, zavrsim u finom plusu. Glavni tiketi spojeni na jedini moguci nacin. Brondby se probudio u drugom poluvremenu; Dinamo Tbilisi ocekivano raspucan; Malmo i Molde su se takmicili ko ce dati vise golova; FCSB jedva do 2-0; Legia neshvatljiv rezultat protiv ekipe iz smesne lige. Kao i vece pre toga, dodatne stvari su bile izuzetno korisne.

Normalna uplata i dalje.

 

 

Fudbal + tenis

 

Midtjylland-Esbjerg 2+

Ayacucho-Carlos Mannucci 2+

Nadal H(+1.5)

 

Kvota 2.04.

Danci krecu pa probah Midtjylland samo 2+, posto je kvota za 3+ neobicno visoka za njihove standarde. Slicno i za Peru, mada su oni dosta nepredvidljivi. Nadala odigrah da uzima bar 2 seta. Jeste Federer bio siguran, no i protivnici su uglavnom bili smesni. Djokovic stvarno nisam znao sta da odigram, te ga nisam ni dirao na kraju.

 

 

MLB

 

Boston-LA Dodgers >8.5 (Rodriguez-Maeda)

NY Yankees-Toronto >8.5 (German-Sanchez)

 

Cleveland-Minnesota >6.5 (Clevinger-Gibson)

LA Angels-Seattle >7.5 (Cole-Leake)

 

Kvote, 1.96, 1.89.

Over trend, Boston 10/10, LA Dodgers 6/10.

Forma startera, German 1-1 4.60 ERA 1.28 WHIP, Sanchez 0-3 10.12 ERA 2.25 WHIP. Trend poena, NY Yankees 5/10, Toronto 7/10. Sezonska serija 3 plusa i 3 minusa.

Derbi mec se igra na Progressive Fieldu, pa probah plus, posto je ova dodatna granica prilicno niska. Ucinak timova kada je o poenima rec, Cleveland 8/10, Minnesota 6/10. Sezonska serija 3 plusa i 3 minusa.

Plus trend, LA Angels 7/10, Seattle 6/10. Sezonska serija 11 pluseva i 2 minusa.

 

Prateci tiket, Philadelphia 5I >4, NY Yankees 1, Tampa 5I H2(+0.5), Minnesota 5I H2(+1.5), NY Mets 5I H2(+1), Boston 5I >5, Houston 2, Milwaukee 1, St. Louis 5I H1(+1), Oakland 1, Atlanta <10.5. Kvota sa bonusom 67.80.

Link to comment

Za mene veliko iznenadjenje na W na pomolu. Ocekivao sam ako ne laku pobedu Rafe, onda lagana 2 seta. Bar necu cackati finale, ako Federer prodje.

Link to comment

1/3 (fudbal+ tenis 0/1, MLB 1/2). Fudbal i tenis su razocarali skroz. Prvo totalno neocekivana pobeda Federera , a zatim i dve 0-1 utakmice na fudbalu  (nikada mi nije jasno kako za 90+ minuta malataranja lopte, uteraju samo jedan gol). MLB korektno. Yankees metiljavih 4-0, za kvalitet napada koji poseduju; Boston taman preko granice; dovoljna poena na Cleveland-Minnesota; kanonada Angelsa vec u prvom iningu. I ovde sam dugo razmisljao da li odigrati samo MLB deo. Naravno da je to bila bolja opcija.

Bez promene uloga; mozda sutra skupim hrabrost da odigram jace, posto igraju skoro svi Bolivijci.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Toronto H1(+1.5) (Happ-Richard)

Philadelphia-Washington <10.5 (Nola-Corbin)

 

Milwaukee-San Francisco <10.5 (Davies-Bumgarner)

Texas-Houston <11.5 (Minor-Miley)

 

Kvote, 1.74, 2.17.

Fiks trend, NY Yankees 7-3, Toronto 4-6. Sezonska serija 5-2 za Yankeese, tekuca 1-0 za domacina.

Nola i Corbin su u sjajnoj formi, 2-0 0.42 ERA 0.69 WHIP i 1-0 0.86 ERA 0.71 WHIP. Under trend, Philadelphia 5/10, Washington 10/10. Sezonska serija 7 undera i 5 overa, tekuca jedan minus.

Jos jedan duel gde su starteri u dobroj formi, Davies 0-1 3.14 ERA 1.47 WHIP, Bumgarner 2-0 2.40 ERA 0.93 WHIP. Davies je 0-2 2.81 ERA na 3 nastupa protiv Giantsa, Bumgarner 7-4 2.76 ERA. Prolaznost minusa, Milwaukee 5/10, San Francisco 3/10. Sezonska serija 2 minusa i 2 plusa, tekuca jedan over.

Minor i Miley imaju odlicne sezone, pa i tekuce trendove od 3 nastupa, 8-4 2.54 ERA 1.13 WHIP i 7-4 3.28 ERA 1.17 WHIP, odnosno 2-0 2.11 ERA 0.89 WHIP i 1-0 3.18 ERA 1.06 WHIP. Bilans poena, Texas 7/10, Houston 6/10. Sezonska serija 7 undera i 5 overa, tekuca plus i minus.

 

Prateci tiket, NY Yankees 5I >5.5, NY Mets 2, Minnesota <10.5, Boston >7.5, Milwaukee 5I H1(+1), St. Louis 5I H1(+1), Philadelphia 5I H1(+1), Texas 5I H1(+1.5), Colorado <15.5. Kvota sa bonusom 36.06.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...