Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2 minutes ago, teacher said:

gde si našao Arizona - NYM <9.5? Kod mene je 7.5 granica.

Jeste ali za 1.85 kvotu...možda je odigrao ono kao neki dodatni hendikep za manju kvotu

Link to comment

Da. Igram te dodatne granice. Kvota 2.03 je ukupna za oba minusa. Slicno i za prvi tiket, dva poena niza granica za plus, odnosno hendikep na Bravese, da mogu da izgube sa jednim poenom razlike. Granice su cesto prilicno visoke i u snizenoj varijanti, no obicne su mi stvarni teske za procenu.

Pocetkom nedelje sam imao dva pada, kada nisam imao gde da odigram ove hendikepe (Millennium je imao neku gresku u postavljanju kvota i tako 3 dana); Yankees 7-8 protiv Royalsa, kada se German raspao i jos nesto odmah sutradan. Srecom te dodatne poene sada imam na tri mesta, pomenuti Millennium, Meridian i Balkan.

 

I na kosarci (NBA pre svega), ima tih dodatnih granica. Ja uglavnom samo to i igram. Za sutrasnji mec je recimo obicna granica 215.5 po 1.85. U Mozzartu imam 210.5, na 1.60, u Millenniumu 208.5 po 1.50. Bezveze preskocih prvu utakmicu, no sutra igram sigurno.

Link to comment

2/5 (Fudbal 0/1, MLB 0/2, tenis 1/1, NHL 1/1). Finale CL je bilo tacno onako kakvo sam se plasio da ce biti. Nije pomogao ni penal u prvom minutu. Ajax bi bar odmah napao, pa makar primio 5 komada. Udjoh u tesko uklopljiv MLB period. Cleveland je tesko proceniti; sinoc odose u under i sa starterima koji su bili skroz van forme. Verlander i Houston ocekivani minus, no na Chase Fieldu neprijatna hrpa poena u osmom iningu. Najpre mi nije jasno kako je Greinke izdrzao samo 4 ininga, protiv mediokritetne postave Metsa (covek je ove sezone iskontrolisao Colorado vise puta, Cubse), a onda onaj raspad pri 5-1 vodjstvu.  Tenis i NHL plus prolaze no to sam odigrao slabije. Nista gore nego kada u jacoj grupi promasim sve; izgleda da mi je subota stvarno problem za pogadjanje, cak i u onom delu sezone kada ima dosta meceva.

Isti nivo uplate i danas.

 

 

Fudbal + tenis

 

France-Bolivia 3+

Federer fix

Nadal 3-0

 

Kvota 1.69.

Francuzi igraju prijateljsku utakmicu protiv slabasne Bolivije, te ocekujem dosta golova. Tu su i dva tenisa; Federer samo pobeda, te ubedljiva pobeda Nadala, protiv za mene nepoznatog protivnika.

 

Siri teniski tiket, Wawrinka >38.5, Vekic >19.5, Muguruza >19.5, Nishikori H(+1.5), Babos/Mladenovic H(+1.5), Azarenka/Barty H(+1.5). Kvota 5.71.

 

 

MLB

 

Cincinnati-Washington <10.5 (Gray-Scherzer)

Atlanta-Detroit <10.5 (Teheran-Boyd)

 

Kvota 2.25.

Na Great American Ball Parku imamo sudar startera koji imaju dobar trend forme (Gray 2-0 2.12 ERA 1.24 WHIP; Scherzer 0-1 2.00 ERA, 1.33 WHIP), no podrska napada cesto nije sjajna, pa nemaju previse pobeda, iako im je sezonski ERA ispod 4.

Slicna stvar se moze reci i za duel Teheran-Boyd. Tri starta unazad, Teheran 1-0 1.15 ERA 1.15 WHIP; Boyd 1-1, 1.96 ERA, 1.09 WHIP. Na nivou sezone, Boyd ima 1.02 ERA (peti u AL), uz 10.9 strajkauta na 9 ininga (sedmi u AL).

 

Prateci tiket, Baltimore <11.5, Washington 5I <5.5, Atlanta 5I <5.5, Cleveland <10.5, St. Louis >7.5, Texas 5I >5, Colorado <14.5, Houston <9.5, LA Dodgers >6.5, Seattle <11.5, San Diego >5.5. Kvota sa bonusom 64.62.

 

 

NBA

 

Toronto-Golden State >207.5

 

Kvota 1.50.

Praticu finale i nakon ovog meca, mada ce granice verovatno biti vise, nakon promene domacinstva.

Edited by Miljenko
Link to comment

Francuzi dobiju Boliviju 2-0 u prijateljskoj, a takav je bio rezultat na poluvremenu.:isuse: To ni nasi ne bi uspeli.

Plus je MLB u Atlanti pao isto kao sinoc, nakon milion poena u osmom iningu. Tja, nisu minusi za mene, zato ih i izbegavam.

Edited by Miljenko
Link to comment

1/3 (tenis+fudbal 0/1, MLB 0/1, NBA 1/1). Tenis je ponovo prosao rutinski, no Francuzi volsebno dobise Boliviju samo sa 2-0. Razmisljao sam da li da razdvojim ovo na dva tiketa (po 1.35) i bolje je da sam to uradio. Slicno vazi i za MLB. Lagani minus na Washingtonu, te neverovatan pad na Atlanti, nakon 7 poena u osmom iningu i kriticnog jedanaestog u devetom.  Opustio sam se previse nakon solidne prve polovine maja. NBA je ocekivano ispostovao, a bonus je sto vidim da ce granica ostati ista i za meceve u Oaklandu. Tja, ipak su singlovi zakon za MLB, tesko je uklapati dablove, cak i sa ovim dodatnim hendikepima/granicama.

Ulozi oko normale danas.

 

 

MLB

 

Arizona-LA Dodgers >6.5 (Ray-Buehler)

 

Seattle-Houston >7.5 (LeBlanc-Martin)

 

San Diego-Philadelphia >5.5 (Lauer-Nola)

 

Kvote 1.35, 1.45, 1.35.

U odnosu na kvalitet napada Diamondbacksa i Dodgersa, ova granica je prilicno niska, te probah over. Timski trend je takodje obecavajuci sa ovom granicom, Arizona 10/10, LA Dodgers 9/10.

Stoji da Astrosima i dalje fale tri bitna igraca, no forma danasnjih startera cini plus izglednim. LeBlanc je 0-2 10.22 ERA 1.70 WHIP na poslednja 3 starta, kod kuce 1-1 8.31 ERA 1.96 WHIP, nocni termin 0-2 9.75 ERA 2.00 WHIP. Nakon 9 strajkauta na debiju, Martin je imao dosta problema sa kontrolom, 0-1 6.55 ERA 2.18 WHIP, uz 8 walks.

Lauer i Nola imaju fin trend od 3 starta (2-0 1.50 ERA 0.83 WHIP i 3-0 2.45 ERA 1.31 WHIP). Nola je bez poraza na strani, ali uz dosta pustenih poena, 3-0 5.85 ERA 1.31 WHIP; ima 7 walks na prethodna dva nastupa. Bonus je ova snizena granica od 5.5.

Imao sam u planu i 1 na Cubse no Angelsi promenise startera, te je ovaj par izbacen iz ponude u Meridianu (tamo sam jedino mogao spojiti kombo).

 

 

Tenis

 

Djokovic H(+1.5)

Thiem H(+1.5)

Del Potro H(+1.5)

 

Kvota 1.62.

Sve smo blizi zavrsnici, te je i Djokovic odigran opreznije.

 

Prateci teniski tiket, Fognini >37.5, Halep >17.5, Cabal/Farah H(+1.5), Mertens/Sabalenka H(+1.5), Azarenka/Barty H(+1.5). Kvota 3.17.

 

 

NHL

 

St. Louis-Boston 5+ (racunajuci i OT)

 

Kvota 1.40.

Fina dodatna igra u Meridianu, taman za ovakvu seriju gde se ocekuju tvrdi mecevi (sto i nije bio slucaj do sada).

Edited by Miljenko
Link to comment

2/5 (MLB 1/3, NHL 1/1, tenis 0/1). MLB sam mogao odigrati bolje, no omelo me je sto Cubsi nisu imali svuda. Od 3 plusa, dosao je onaj koji je bio najsumnjiviji (Houston i dalje ima van postave dva top igraca, njih eventualno mogu u fiksu probati). NHL lagano, neocekivano efikasna serija. Kod tenisa najvise mrzim kada cekam tiket tokom celog dana i na kraju isti padne (bonus je sto nisam igrao pobednika, vec da igraci uzmu po 2 seta). Kada udjem u losu seriju, tada ni ove najprostije stvari ne dolaze.

Ista uplata kao juce.

 

 

Fudbal

 

Argentina U20-Mali U20 3+

 

Kvota 1.79.

Ne volim da igram nesto sto nisam gledao, no ovaj par deluje statisticki najverovatnije za golove. Vidim da su prvi dueli osmine finala isli 3/5 u 3+ i to sa kvotama preko 2.40.

 

 

MLB

 

Toronto-NY Yankees 2 (Richard-Tanaka)

 

Detroit-Tampa 2 (Carpenter-Snell)

 

Arizona-LA Dodgers 2 (Clarke-Ryu)

 

Kansas-Boston >8.5 (Sparkman-Rodriguez)

 

Kvote, 1.50, 1.35, 1.41, 1.50.

Richard je u ok formi, no sa druge strane imamo vrhunskog startera i jos bolji tim. Odnos pobeda i poraza, Toronto 1-9 (6 poraza u nizu), NY Yankees 7-3.

Snell je u odlicnoj formi, 0-0 1.93 ERA 1.18 WHIP. Ima pristojnu postavu iza sebe i ovo je gostima dobra prilika da prekinu seriju od 3 poraza. Detroit 4-6, Tampa 6-4.

Ryu ima fenomenalnu sezonu do sada, 8-1 1.48 ERA 0.81 WHIP, 3 starta unazad 3-0 0.87 ERA 1.02 WHIP. Arizona 4-6, LA Dodgers 9-1 (6 pobeda u nizu). Sezonska serija 4-1 za goste.

Sparkman baca bolje kod kuce, no sa druge strane je jedna od najopasnijih postava. Rodriguez nije ubedljiv u gostima, 2-3 6.53 ERA 1.71 WHIP, te mislim da je over ok resenje. Plus trend, Kansas 5/10, Boston 7/10. 

 

Prateci tiket, Washington 1, Atlanta 5I H2(+0.5), NY Yankees 5I H2(+0.5), NY Mets 5I <4.5, Cleveland >6.5, Tampa 5I 2l, Milwaukee 1, Chicago Cubs 1, Texas 5I H1(+0.5), St. Louis 5I >3.5, Boston 5I >4.5, LA Dodgers 5I <6, Philadelphia >5.5, LA Angels 5I >3.5. Kvota sa bonusom 239.96.

 

 

Tenis

 

Wawrinka >37.5

Nadal H(-1.5)

 

Kvota 1.87.

Obicno u drugoj nedelji turnira losije prolazim (manje meceva, ravnopravni dueli), no danasnja kombinacija deluje verovatno.

Link to comment

Ne kapiram...i Lugo i Tenerife moraju da pobede u poslednjem kolu (mozda Tenerife ne, mrzi me da geldam medjusobni odnos sa Majadahondom koja vodi) ako ostane ovako i oni namestaju X. Samo da mene zeznu! :mad:

 

EDIT: Majadahonda vise ne vodi, bilo 1:3, sad 3:3. Sad ce Lugo na kraju da uvalja za izlaz! :dry:

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...