Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

4/4 (fudbal 2/2, MLB 2/2), Ajax je dosao 5+, a prosao je i kombo tiket. Ajax i Tottenham dodjose lakse od ocekivanog, dok je LDU cekao malo duze sa prvim golom. MLB fino odabran. Pittsburgh i Milwaukee brzo odlaze u plus, a i sa Astrosima nije bilo drugacije. Dodgersi su vodili tokom celog meca. Prijatno iznenadjenje je doneo prolaz kombo tiketa.

Danas stavih uloge oko minimuma.

 

 

Fudbal

 

Chelsea-Eintracht Frankfurt 3+

Valencia-Arsenal 2+

Olimpia Asuncion-Sporting Cristal 2+

 

Kvota 2.03.

EL mi je uvek teska za procenu, pa odigrah jedan oprezan tiket.

Slabija grupa.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Seattle >7.5 (Happ-Leake)

Colorado-San Francisco >7.5 (Freeland-Rodriguez)

 

St. Louis-Pittsburgh >6.5 (Wacha-Musgrove)

LA Dodgers-Washington >5.5 (Hill-Corbin)

 

Kvote, 2.17, 2.10.

Over trend, NY Yankees 7/10, Seattle 9/10, serija 3 plusa; Colorado 9/10, San Francisco 8/10, sezonska serija 2 plusa i 3 minusa, tekuca serija jedan over; St. Louis 5/10, Pittsburgh 9/10, sezonska serija 2 overa; LA Dodgers 8/10, Washington 6/10.

Yankees i Seattle imaju fin trend pluseva i dalje. Napad Giantsa deluje preporodjeno na Coors Fieldu, te probah plus, na prilicno niskoj granici za standarde Denvera. Cardinalsi bas i ne dominiraju ofanzivno, no Piratesi i daju i primaju dosta poena. U Los Angelesu je granica niska, te uklopih i Dodgerse ovde.

Oba dabla su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Cleveland 5I <6, Chicago Cubs >7.5, Colorado 5I >4, Oakland <10.5, NY Yankees 5I >4, St. Louis 5I >4, Houston 5I <6, Arizona >6.5, LA Dodgers 5I >2.5. Kvota 33.53.

Dablovi su odigrani u Millenniumu, siri tiket u Meridianu.

Link to comment

1/3 (fudbal 0/1, MLB 1/2). Fudbal mi je sa razlogom bio sumnjiv, od 3 para pogodih jedan. MLB korektno, prolazi jedan dabl, sa kvotom preko 2. U Denveru lagani plus, no Yankeesi i Marinersi zakazase u ofanzivi. Cardinalsi raspucani protiv mojih Piratesa, taman 6 poena u Los Angelesu. Jeste da nije prosao kombo tiket, no jacu i slabiju grupu u sustini uklopih dobro.

Srednji nivo uplate danas.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Real Potosi 3+

 

Kvota 1.24.

Sada dolazi onaj deo fudbalske sezone, gde ce biti tesko naci par meceva za vezivanje, te odigrah singl i sa malom kvotom.

 

 

MLB

 

Minnesota-Detroit H1(+1.5) (Odorizzi-Ross)

Houston-Texas H1(+1.5) (Verlander-Lynn)

 

Arizona-Atlanta H1(+1.5) (Greinke-Teheran)

Kansas-Philadelphia H2(+1.5) (Bailey-Arrieta)

 

Boston-Seattle >7.5 (Rodriguez-Swanson)

LA Dodgers-Washington >6.5 (Maeda-Anibal Sanchez)

 

Kvote, 1.46, 1.82, 1.96.

Fiks trend, Minnesota 7-3 (3 vezane pobede, 11-5 kod kuce), Detroit 4-6 (7-10 u gostima), sezonska serija 2-0 za Twinse; Houston 6-4 (13-4 kao domacini), Texas 5-5 (5-11 na strani), sezonska serija 4-3 za Texas, tekuca 1-0 za Houston; Arizona 6-4 (8-7 na Chase Fieldu), Atlanta 4-6 (4 spojena poraza, 8-10 na gostovanjima), sezonska serija 4-0 za Arizonu, tekuca 1-0; Kansas 4-6 (8-11 na svom stadionu), Philadelphia 7-3 (7-8 na strani). Bilans overa, Boston 6/10, Seattle 8/10, sezonska serija 4 overa; LA Dodgers 8/10, Washington 6/10, serija jedan plus.

Ispratih par top startera danas, Verlander, Greinke, Arrieta, dok je Minnesota jaka nevezano za startera (mada su i tu dobri). Tu su i overi na Boston, odnosno Dodgerse, gde Washington ima startera, koji se nije previse istakao do sada.

 

Siri tiket, LA Angels 5I >4.5, Toronto 5I <6, Boston 5I >4.5, New York Mets 5I <4.5, Tampa 5I <5, Houston 5I <5.5, Minnesota 5I >4, St. Louis 5I >3.5, Philadelphia 5I <6, Arizona 5I >3.5, LA Dodgers 5I >3.5. Kvota 131.27.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Juce sam odigrao 4 Francuza i pogodio tri, danas sam smanjio:

 

SadE9yh.png

 

Posto u toku dana nista drugo nisam igrao, a i nisam imao nekih ideja, ovaj tiket sam ponovio i na papiru (tu je pri uplati kvota nesto smanjena - 12.66), tako da imam dva dobitna.

 

:)

Link to comment

2/4 (fudbal 1/1, MLB 1/3), Bolivar je dosao 6+ i 7+. Bolivar je jos jednom opravdao poverenje kod kuce, mada su se i gosti potrudili za prolaz oba bonus tiketa. MLB nije dosao sjajno. Ziher dabl dolazi, to stoji, no tesko je bilo uklopiti jos nesto. Minnesota i Houston sigurni, Arizona ostaje u okviru hendikepa, ali Phillies igraju promenljivo i dalje. Boston lagani plus, dok u Los Angelesu nisu bili tako efikasni. Bolivar je pokrio veci deo uplate, no ne bih se bunio da je prosao jos jedan tiket.

Subota je, pa smakoh uplatu na nesto preko normalne.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Fortuna Dusseldorf 3+

Hoffenheim-Werder 3+

 

Kvota 1.55.

Zavrsna kola se igraju u vecini liga, pa su i kvote smesne, posebno za golove.

 

 

MLB

 

Boston-Seattle H1(+1.5) (Porcello-Felix Hernandez)

New York Mets-Miami H1(+1.5) (Jacob deGrom-Alcantara)

 

St. Louis-Pittsburgh >6.5 (Mikolas-Lyles)

LA Dodgers-Washington <8.5 (Buehler-Scherzer)

 

Kvote, 1.42, 2.03.

Fiks trend, Boston 8-2 (3 vezane pobede, 9-7 kod kuce), Seattle 2-8 (13-10 u gostima), sezonska serija 3-3, tekuca 1-0 za Red Soxe; New York Mets 4-6 (8-8 kao domacini), Miami 2-8 (4 vezana poraza, 4-13 na strani), sezonska serija 4-0 za Metse, tekuca 1-0. Over trend, St. Louis 5/10, Pittsburgh 9/10, sezonska serija 3 plusa i jedan minus, tekuca plus i minus. Under bilans, LA Dodgers 6/10, Washington 9/10, serija 2 minusa.

Marinersi su u padu, dok Boston igra sve bolje. Jacob deGrom protiv najslabijeg tima NL. Tradicionalni duel na Busch Stadiumu, te nakon tvrdog meca sinoc, danas ocekujem bolje izdanje napada. Odlicni starteri na Dodger Stadiumu, a plus je i metiljavi napad Nationalsa.

 

Prateci tiket, Boston 5I >4.5, Minnesota 5I >4, St. Louis 5I >3.5, Toronto 5I <6, Oakland 5I <5.5, LA Angels 5I >4.5, NY Mets 5I <4.5, Kansas 5I <6, San Francisco 5I <5, LA Dodgers 5I <4.5. Kvota 67.68.

Edited by Miljenko
Link to comment

Hvala za podsecanje, pogledacu sada. Zato se Svabe na fudbalu nisu proslavile danas; posebno Hoffenheim i Werder, gde sam ocekivao rutinsku goleadu, a od Dortmunda vise strepeo.:dry:

Link to comment

Pogledao sam sastave. Finci i Kanadjani imaju neke sklepane postave. USA je dovela jak sastav, pa mi nije jasno kako su pukli od Slovaka na otvaranju. Rusi imaju ekstra jak sastav, Ovechkin, Malkin, Kuznetsov, Dadonov... Svedjani takodje imaju dobar tim, Cesi solidna postava.

Kvote za 5+ na favorit-autsajder tekmama su naravno majusne, 1.10-1.15, USA-Francuska, Rusija-Austrija, Svedska-Italija se igraju sutra na primer; za Kanada-V. Britanija su i manje, no taj par ne bih ni dirao. Pogledacu koliko imam za ove tri utakmice, kada se sve pomnozi.:rolleyes:

Link to comment

Pomenute 3 utakmice na 5+ su 1.47 u Meridianu, 1.55 u Millenniumu. U Mozzartu trenutno nema Rusa i Svedjana u ponudi. Moglo bi se ovo probati.

Link to comment

Opet igrao tri Francuza, uhvatih Caen i Dijon, ali u Nimu izgleda nisu marili sto Monacu trebaju bodovi. Ako, nek se igra posteno, nije mi zao i kad padnem. :dry::D

Edited by Nesh
Link to comment

Mrtvak, lopata - Monako ne igram od septembra. 

Zbog posla ne stigoh ali i bolje, Lever i Sporting bih sigurno pao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...