Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/3 (fudbal 0/1, MLB 1/2). Fudbal nepogodljiv. Nemci nisu mogli da natrpaju golove u pretposlednjem kolu; 0-1 na najsigurnijem paru, Hoffenheim-Werder. Dortmund prolazi, no to nije pomoglo. MLB sam mozda mogao uklopiti bolje. Baltimore-LA Angels seriju nisam iskoristio na pravi nacin. Fiks dabl prolazi, kao i under u Los Angelesu, no zatajise sa poenima na Busch Stadiumu. Siri tiket sa poenima tokom prvih 5 ininga je bio blizu, dva promasaja na kraju. Nakon idealne prosle, ovo se moze podvesti pod standardnu subotu.

Srednji nivo uplate danas.

 

 

Fudbal

 

Ajax-Utrecht 3+

San Jose-Sport Boys 3+

 

Young Boys-Basel 3+

 

Molde-Mjondalen 3+

 

AZ Alkmaar-PSV 2+

Heracles-Excelsior 2+

Man Utd-Cardiff 2+

Barcelona-Getafe 2+

 

Kvote, 1.62, 1.50, 1.48, 1.46.

Holandjani imaju jos dva kola, pa probah Ajax kao siguricu. San Jose kod kuce redovno ispostuje. Young Boys je imao onu dugu 0-2 seriju, pa sam ih odigrao opreznije, a isto vazi i za Molde.

Samo prva stvar je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, svi parovi su P2+ ili 2P2+, PSV, Feyenoord, Heracles, Ajax, Man Utd, Liverpool, Southampton, Real Madrid, Barcelona, Marseille, Midtjylland, Malmo, Young Boys, Penarol. Kvota 26.32.

 

 

Hokej

 

USA-France 5+

Russia-Austria 5+

Italy-Sweden 5+

 

Kvota 1.46.

U NHL playoffu su do polufinala stigle sve one najgore bunkeraske ekipe (minus San Jose), pa tu stvarno nemam sta da igram. Probao sam danas WC; nadam se da 5 golova nije previse.

Kombo tiket.

 

 

MLB

 

Minnesota-Detroit H1(+1.5) (Perez-Norris)

Baltimore-LA Angels >6.5 (Means-Canning)

 

Houston-Texas >7.5 (Martin-Sampson)

LA Dodgers-Washington <9.5 (Ryu-Strasburg)

 

Tampa-NY Yankees <9.5 (Snell-Tanaka)

Kansas-Philadelphia >7.5 (Junis-Irvin)

 

Kvote, 1.75, 1.89, 1.89.

Fiks bilans, Minnesota 7-3 (13-6 kod kuce), Detroit 4-6 (8-12 u gostima), sezonska serija 4-1 za Twinse, tekuca 2-1. Over trend, Baltimore 6/10, LA Angels 8/10, serija 2 plusa; Houston 8/10, Texas 7/10, sezonska serija 5 overa i 4 undera, tekuca serija 2 minusa i jedan plus; Kansas 7/10, Philadelphia 4/10, serija dva minusa. Underi, LA Dodgers 7/10, Washington 9/10, serija 3 minusa; Tampa 8/10, NY Yankees 9/10, serija 2 undera.

Minnesota igra dobro, mada bi napad mogao biti za nijansu produktivniji i ocekujem da rese danas seriju u svoju korist. Angelsima su Oriolesi dobro dosli za dizanje forme i dolazak na 50%; jos jedan efikasan mec u najavi. Astrosi i Philadelphia su u poslednji cas zamenili startere; McHugh se nije proslavio do sada, pa ga menja Martin, dok je kod Philliesa Velasquez povredjen, te uskace Irvin. Underi su jasna stvar, sudari odlicnih startera.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Siri MLB tiket, LA Angels 5I >3.5, Toronto 5I <5.5, NY Mets 5I <4.5, Tampa 5I <5, Houston 5I >4.5, Minnesota 5I >4, Philadelphia 5I >4, Colorado 5I >5, Oakland 5I <6, LA Dodgers 5I <5. Kvota 61.72.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kvota na Cicipasa 3.20 (Soccer), 3.00 (Maxbet, Meridian) 2.90 (Mozzart). Iako je juce igrao do ponoci sa Nadalom u tri seta, kako je igrao, mislim da nije bez sansi. Previsoka kvota, mozda vredi probati na nekom tiketu.

 

Link to comment

U Holandiji gomila golova, ali na pogresnim utakmicama uglavnom.:dry: Ajax dolazi kao najbitnija stvar, no PSV i Feyenoord corak, za neke sire tikete.

Link to comment

Tja, mene nisu odusevili; svi sporedni fudbalski tiketi su mi pali na njima. Mozda u zadnjem kolu bude raspucavanja, kada je vec sve reseno. Hokejasi ispostovali, mada je bilo napeto do trece trecine i kod Rusa i kod Svedjana.

Link to comment

Spanci nisu izneverili:

 

cXzXHoR.png

 

Bilo je "planirano" da isto ovo uradi i Udineze, ali oni malo preterali, pa sam odigrao novi skraceni tiket.

Uhvatio sam i Hamiltona na sitno.

 

:)

Edited by Nesh
Link to comment

4/8 (fudbal 2/4, hokej 1/1, MLB 1/3). Fudbal prilicno kilavo. Jesu dosli Ajax, San Jose i Young Boys po 3+, no to su stvari koje ocekujem da rutinski prodju (Young Boys jedva, nakon neverovatne serije promasaja). 2+ tiket obara PSV, 1-0 porazom, dok su se Norvezani ponovo pokazali kao nepouzdani (Molde 1-0). Hokej je dosao kako treba, mada su Rusi dali taman 5 komada. MLB sam ponovo mogao uklopiti bolje. Odigram jedan fiks i on naravno padne. Minnesota je gubila 5-0, smanjila na 5-3, a onda propustila par dobrih prilika za poentiranje. Mozda je to i bolja varijanta, posto je na Baltimore-LA Angels zafalio poen. Dodgersi lagani minus, isto i Houston plus; Yankees ostase u okviru undera, ali je Fila zakazala za poen (ocekivao sam kanonade na njihovim utakmicama, ovo do sada je uglavnom meh). Jedina dobra stvar je sto jacu grupu uhvatih 3/4. Klasicno slab vikend u celini.

Danas su ulozi oko minimuma.

 

 

Hokej

 

Russia-Czech Republic 5+

Norway-Sweden 5+

 

Kvota 1.89.

Rusi imaju individualno najbolji tim na prvenstvu, pa probah golove na njih, a tu su i Svedjani kao izraziti favoriti u danasnjem duelu.

 

 

MLB

 

Minnesota-LA Angels >6.5 (Berrios-Skaggs)

NY Yankees-Baltimore >6.5 (Loaisiga-Hess)

 

Detroit-Houston >6.5 (Boyd-Peacock)

Seattle-Oakland >6.5 (Kikuchi-Fiers)

 

Kvote, 1.69, 1.96.

Over trend, Minnesota 7/10, LA Angels 8/10; NY Yankees 8/10, Baltimore 5/10, sezonska serija 6 overa; Detroit 8/10, Houston 8/10; Seattle 8/10, Oakland 7/10, sezonska serija 2 plusa.

 

Prateci tiket, NY Yankees 5I >4, Detroit 5I <5.5, Minnesota 5I >4, Cleveland 5I <5.5, Arizona 5I <5.5, Seattle 5I <5.5. Kvota 12.67.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ocekivao sam vise od Rusa, sa ovakvim izborom ofanzivnih igraca. Protiv Austrije jedva 5-0, a danas 3 komada (treci na EN), Gomila odd-man rush situacija bez efekta, ne zna se koji je PP bio gori. Vasilevski siguran, skinuo je 2-3 dobre prilike, pored stative i precke koje su mu pomogle. Nisam ljubitelj igranja na reprezentacije, retko sam tu prolazio dobro. Zanimljivo mi je da odigram i gledam, to stoji, mada se posle nerviram kada posmatram revije promasaja. Ovechkin, Kucherov, Malkin, da ne nabrajam dalje, malo mi je ovo meh, u odnosu na NHL.

Link to comment

2/3 (hokej 0/1, MLB 2/2). Hokejasi me razocarase. Rusi i Cesi odigrase mec sa puno promasaja, te kasnije nisu vredeli Svedjani. MLB dolazi iznenadjujuce dobro. Yankees su odlozeni, no ostala tri plusa prolaze. Cak je i siri tiket bio blizu prolaza, ali ga je oborila neocekivana kanonada na Chase Fieldu. Korektan dan, mada je bolje da je vikend bio ovakav.

I danas uplata oko minimuma (cekam Holandjane i Bolivijce sutra da odigram nesto jace).

 

 

MLB

 

NY Yankees-Baltimore >6.5 (Happ-Cashner)

Boston-Colorado >6.5 (Sale-Freeland)

 

Minnesota-LA Angels >6.5 (Gibson-Bedrosian)

LA Dodgers-San Diego H1(+1.5) (Kershaw-Paddack)

 

Detroit-Houston H2(+1.5) (Carpenter-Miley)

Miami-Tampa H2(+1.5) (Smith-Morton)

 

Kvote, 1.96, 1.76, 1.59.

Yankees kod kuce, nevezano za sastav, 6.5 nije visoka granica. Sale jos uvek trazi stabilnu formu, napad Bostona je sve bolji, vazi isto kao i za prethodni par. Angelsi su blizu 50%, Minnesota ima finu sezonu u najavi, 7 poena ne bi trebalo biti preveliki problem. Padresi su ocekivano bolji, u odnosu na prethodne sezone, no Kershaw kod kuce je nesto sto se mora probati. Houston i Tampa imaju jasnu prednost u kvalitetu, te probah hendikepe na njih.

 

Siri tiket, Yankees 5I >3.5, Chicago Cubs 5I H2(+0.5), Philadelphia 5I H1(+1), NY Mets 5I H2(+0.5), Boston 5I >3.5, Tampa 5I H2(+1), Houston 5I >4.5, Atlanta 5I <5.5, Minnesota 5I >3.5, Texas 5I >4.5, Arizona 5I H1(+0.5), San Francisco 5I <5, LA Dodgers 5I H1(+0.5), Seattle 5I >4. Kvota 326.42.

Edited by Miljenko
Link to comment

3/3 (MLB 3/3, Yankees ponovo kvota 1), prosao je kombo tiket. MLB se fino uklopio. Lose vreme u New Yorku ponovo. Boston i Colorado donese ocekivano zanimljiv mec i over u zavrsnici; Minnesota i Angelsi taman koliko treba; Dodgersi su bili u okviru hendikepa tokom celog meca; Houston i Tampa ostvarise rutinske pobede. Tesko je bilo ovde pasti, na ovim standardnim igrama, posto je i par pratecih meceva doslo (koji su na kraju izbaceni sa glavnih tiketa). Yankees malo smanjise dobitke na dva tiketa, no dobro je i ovako.

Srednja uplata danas.

 

 

Fudbal

 

The Strongest-Blooming 3+

 

PSV-Heracles 3+

De Graafschap-Ajax 3+

Utrecht-Heerenveen 2+

Den Haag-Willem II 2+

 

Kvote, 1.45, 1.61.

The Strongest kod kuce standardno. Holandjani zavrsavaju regularni deo, pa probah jedan nesto siri tiket.

 

Prateci tiket, Utrecht P3+ ili 2P3+, NAC Breda P2+ ili 2P2+, PSV P3+ ili 2P3+, Feyenoord P2+ ili 2P2+, AZ Alkmaar P2+ ili 2P2+, Ajax P3+ ili 2P3+, Den Haag P2+ ili 2P2+. Kvota 9.02.

 

 

MLB

 

Arizona-Pittsburgh H1(+1.5) (Greinke-Archer)

NY Yankees-Baltimore H1(+1.5) (German-Cashner)

 

Boston-Colorado >6.5 (Rodriguez-Marquez)

Kansas-Texas >6.5 (Lopez-Minor)

 

Kvote, 1.62, 1.82.

Greinke je i dalje jedan od najboljih startnih picera, pa probah na Diamondbackse danas. German je sjajno otvorio sezonu (7-1, 2.70 ERA, 0.95 WHIP) i nadam se da ce vreme dozvoliti da se konacno odigra prvi mec ove serije. Boston i Colorado moram uvek probati u plus varijanti. Texas ima fin trend overa i kada dobijaju i kada gube (7/10).

 

Siri MLB tiket, Minnesota 5I H1(+0.5), NY Yankees 5I >4, Arizona 5I H1(+0.5), Chicago Cubs 5I H2(+1), Washington 5I H1(+0.5), Philadelphia 5I <6, Boston 5I >3.5, St. Louis 5I >4, Texas 5I >4, LA Dodgers 5I <5.5. Kvota 59.20.

Link to comment

4/4 (fudbal 2/2, MLB 2/2), prosao je ponovo kombo tiket. Na fudbalu je sve odigrano islo makar u 4+, no ja retko igram osnovne stvari toliko siroko. MLB fiks lagano, Yankees iskontrolisase protivnika, Arizona ubedljivo. Boston rutinski plus, dok je Texas dao HR za prolaz u devetom iningu. Ponovo je siri MLB tiket bio blizu prolaza; pada 5I >4 na Cardinalsima, mada sam vec imao jednu kvotu 1 (ostala bi kvota oko 40). Ovo je vec odlican dan.

Ulozi oko minimuma danas (cim vidim MLB parove ili granice koje mi se ne dopadaju, to je znak da se ne zalecem sa ulozima).

 

 

Hokej

 

Sweden-Austria 5+

Canada-France 5+

Czech Republic-Latvia 1X

Finland-Denmark 1X

 

Kvota 1.49.

Overi imaju bas male kvote, pa uklopih i dva dvoznaka.

 

 

MLB

 

Cleveland-Baltimore H1(+1.5) (Bauer-Straily)

Seattle-Minnesota >7.5 (Swanson-Pineda)

 

Philadelphia-Milwaukee <10.5 (Eflin-Davies)

Kansas-Texas >8.5 (Bailey-Lynn)

 

Kvote, 1.62, 2.33.

Indiansi su jasni favoriti, iako Bauer nije u nekoj formi, Straily ima jos gore nastupe (0-2, 7.82 ERA, 1.82 WHIP, 3 meca unazad). Seattle-Minnesota duel lici na lagani plus, mada ne obozavam granice preko 7; slicno se moze reci i za duel na Kauffmanu. Phillies i Brewers donose nastavak derbi serije, u kojoj gosti vode sa 2-1 u pobedama, uz 2 minusa i jedan plus, pri cemu su oba startera u formi, Eflin 3-0, 0.72 ERA, 0.68 WHIP; Davies 2-0, 1.40 ERA, 1.03 WHIP.

 

Prateci tiket, Philadelphia 5I <6, Washington 5I >3.5, Detroit 5I >3.5, Texas 5I >4.5, Cleveland 5I H1(-0.5), Chicago Cubs 5I H2(-1), Toronto 5I <6, San Diego 5I H1(+1), Seattle 5I >4. Kvota 33.99.

 

 

Link to comment

2/3 (hokej 1/1, MLB 1/2). Hokej se fino uklopio, mada su me Cesi dosta dugo nervirali. MLB sam mozda mogao i bolje uklopiti. Bauer se nije proslavio, no Cleveland daje dovoljno poena za pobedu; Seattle i Minnesota raspucani; Texas jos jedan lagani plus; kod minusa je krenulo kontra sve sto je moglo, gomila gresaka Brewersa u odbrani i uzasan picing Philliesa (cak i Eflin, koji je do sada bio odlican). Ipak su overi u Detroitu ili Washingtonu bili bolje resenje. Ok dan.

Minimalni ulozi i danas.

 

 

MLB

 

Cincinnati-LA Dodgers H2(+1.5) (DeSclafani-Hill)

Miami-NY Mets H2(+1.5) (Richards-Jacob deGrom)

 

Detroit-Oakland >6.5 (Norris-Montas)

LA Angels-Kansas >7.5 (Harvey-Keller)

 

Boston-Houston >7.5 (Porcello-Cole)

Philadelphia-Colorado >7.5 (Irvin-Gray)

 

Kvote, 1.55, 1.89, 2.10.

Dodgersi i dalje drze formu, sa 7-3 ucinkom na prethodnih 10 utakmica, te ih probah danas. DeGrom i Metsi protiv uzasnih Marlinsa su jasna stvar. Tu je i par meceva koji deluju zanimljivo za plus. Mecevi u Detroitu i Los Angelesu lice na sigurice; Philadelphia je nepouzdana skroz, no Gray nije u dobroj formi, a i napad gostiju retko zakaze; na Fenwayu se igra derbi i mada su oba startera u dobroj formi, vidim da je tradicija na strani overa, a bonus je vetar koji ce duvati od CF ka tribinama, te je neki bonus HR izgledan.

 

Siri tiket, Washington 5I <5, Philadelphia 5I >4, Cleveland 5I >4, LA Dodgers 5I H2(+0.5), Boston 5I >4, Detroit 5I >3.5, NY Mets 5I H2(+0,5), Milwaukee 5I H2(+1.5), Toronto 5I <6, Arizona 5I H1(+0.5), LA Angels 5I >4.5, San Diego 5I H1(+0.5), Seattle 5I >3.5. Kvota 216.69.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...