Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

0/3 (fudbal 0/1, MLB 0/2), Ajax i Bayern su dosli 6+ i 7+. Da nije bilo bonus stvari, ponovo ne bih nista pogodio. City me iznova obara protiv krs ekipe; ne kapiram onakvu reviju promasaja, protiv neke prosecne odbrane. Kao sto rekoh, 1.06 u fiksu i dobijes 2-0, to je sramota i za mnogo slabije timove. MLB ne uspevam uklopiti i dalje, cak ni hendikepi ne pomazu. Ne secam da je u skorije vreme ovoliko vrhunskih timova ovako lose otvorilo sezonu (Yankees imaju opravdanje zbog povreda).

Danas nesto preko standardne uplate, no malo slabije u odnosu na juce.

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Bologna w1

PSV-Zwolle P/K1

Anderlecht-Club Brugge 2+

 

Kvota 1.59.

Bologna je usla u seriju, no ovde sumnjam da mogu dobiti. PSV je zaredjao sa kilavim izdanjima, te probah fiks varijantu. Tu je i derbi iz Belgije, koji ipak ispratih u opreznijoj 2+ varijanti.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-Cincinnati >5.5 (Lyles-Mahle)

 

Atlanta-Chicago cubs >6.5 (Fried-Darvish)

 

LA Angels-Texas >6.5 (Harvey-Volquez)

 

Kvote, 1.30, 1.40, 1.40.

Lyles je 4-1, 4.53 ERA, na 14 nastupa protiv Redsa. Nije se proslavio prethodnim izdanjima na PNC Parku, 0-3, 8.03 ERA, na 7 utakmica. Mahle je 0-3, 5.91 ERA, na 4 starta protiv Piratesa. Mahle je imao solidnu proslu sezonu (7-9, 4.98 ERA), mada je zavrsnica bila slaba, 0-3, 14.48 ERA, na poslednjih 5 startova. Over/under trend (snizene granice), Pittsburgh 3/4, Cincinnati 3/5. Sezonska serija, plus i minus.

Fried je do sada imao 25 MLB nastupa, 9 startova i na njima 2-3, 2.93 ERA; zabelezio je i jedan trijumf protiv Cubsa (sezona 2017.). Darvish je na otvaranju sezone primio 3 poena, tokom 2+ ininga, ali je imao cak 7 walks. Prethodne godine je bio 0-1, 5.19 ERA protiv Bravesa. Plus/minus odnos, Atlanta 4/5, Chicago Cubs 5/5. Tekuca serija, 2 plusa.

Harvey nije nastupao protiv Texasa, a ovo ce mu biti prvi start na Angel Stadiumu. Bio je prilicno neubedljiv kao clan Metsa i Redsa prosle sezone, 7-9, 4.94 ERA, na 32 nastupa. Na sezonskom debiju protiv Oaklanda je imao no-hitter do petog ininga i na kraju ostao bez odluke, uz dva primljena poena, tokom 6 ininga. Volquez je 1-4, 10.71 ERA, na 6 nastupa protiv Angelsa. Prosle subote, protiv Cubsa, dopustio je 4 runs, uz 4 walks, tokom 4 ininga. Trend poena, Angels 2/6, Rangers 4/6.

 

Prateci tiket, Detroit >5.5, New York Mets H1(+1.5), Boston >6.5, Cleveland H1(+1.5), NY Yankees >6.5. Kvota 4.97.

 

Fudbal + hokej + kosarka, The Strongest 3+, Feyenoord 3+, Gremio X2, Liberec 1X, Tappara 4+, Pittsburgh 5+, Carolina 1X, Washington 4+, Tampa 5+, Nashville 1X, Golden State w2. Kvota 11.18.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

3/4 (fudbal 1/1, MLB 2/3). Fudbal nije skoro dosao ovako lako. Za prolaz cekah Atalantu, koja je ocas posla dosla do 4-0. MLB sam mozda mogao bolje odabrati, no prodjose  2 od 3 para, pa se ne bunim previse. Ocekivao sam da ce igra na top timove (Yankees, Cubs, Astros, Red Sox, plus Dodgersi, Indiansi, Cardinalsi, Bravesi), biti dovoljna da se od starta uzima fina kinta. Volsebno, najskuplje ekipe su ocajno otvorile sezonu, pa su za sada ove dodatne granice za poene jedina sansa da se nesto pogodi. Jedan korektan dan, za promenu.

Drzim isti nivo uplate; pokusacu da tokom vikenda ne pojacam dodatno, kako se ne bih ispucao kao prosle subote.

 

 

Fudbal

 

Southampton-Liverpool P/K2

Porto-Boavista P/K1

 

Kvota 1.47.

Povremeno zaboravim da se sezone blize zavrsetku (6-7 kola do kraja), pa je igra na fiks ipak primaran izbor, tamo gde stvari nisu resene.

Kombo tiket.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Minnesota >6.5 (Pivetta-Odorizzi)

 

Atlanta-Miami 1 (Gausman-Pablo Lopez)

 

LA Angels-Texas >6.5 (Pena-Lynn)

 

St. Louis-San Diego >5.5 (Flaherty-Margevicius)

 

Arizona-Boston >7.5 (Godley-Porcello)

 

Kvote, 1.45, 1.60, 1.40, 1.35, 1.50.

Pivetta se nije proslavio na sezonskom debiju, 4 primljena poena, tokom 4+ ininga, bez odluke protiv Atlante. Ocekivalo se da ce krenuti bolje, nakon slabe prosle sezone, 7-14, 4.77 ERA, na 33 nastupa. Odorizzi je bio bez odluke na jedinom startu protiv Philliesa, uz dva pustena poena, tokom 5 ininga. Imao je fin prvi nastup, 6 ininga i jedan dopusten run, uz 11 strajkauta, bez odluke protiv Indiansa. Over ucinak timova, Philadelphia 4/5, Minnesota 3/5.

Gausman je 2-1, 2.16 ERA, na 3 starta protiv Marlinsa. Po prelasku iz Oriolesa u Atlantu, zabelezio je pobede u ba nastupa protiv danasnjeg rivala. Lopez je 0-2, 4.91 ERA, 1.72 WHIP protiv Bravesa. Novu sezonu je otvorio pobedom protiv Colorada; 3 primljena poena, 7 Ks, tokom 5+ ininga. Miami je tradicionalno jedan od losijih gostujucih timova i takvi ce verovatno biti i ove sezone. Atlanta je krenula kod kuce sa 3-0, odnosno 0-3 na strani. Fiks trend, Atlanta 3-3, Miami 2-5.

Pena je 1-0, 2.08 ERA, na 2 starta protiv Rangersa. Na prvom startu, protiv Athleticsa, izdrzao je 3+ ininga, uz 4 primljena poena. Protiv Angelsa je 0-1, 5.40 ERA, na 3 starta. Plus bilans timova, LA Angels 3/6, Texas 5/7. Tekuca serija, 1 over.

Cardinalsi su bili primorani da zbog nepovoljnih vremenskih prilika, pomere home opener za danas. Flaherty je 1-0, 1.59 ERA, na 2 starta protiv Padresa. Sezonski debi nije bio sjajan, 4+ ininga i 4 primljena poena, protiv Cubsa. Margevicius je imao impresivan MLB debi protiv Giantsa; 5 ininga, jedan primljen run, 5 strajkauta, u porazu. Over ucinak ekipa, St. Louis 5/6, San Diego 2/7.

Godley je zavrsio bez odluke, na jedinom nastupu protiv Bostona, uz jedan pusten poen, tokom 5+ ininga. Protiv Dodgersa je imao lose otvaranje sezone, uz 8 primljenih poena (7 njegovih), tokom 5+ ininga. Porcello, 1-1, 3.72 ERA, na 3 starta protiv Diamondbacksa. Protiv Marinersa je doziveo poraz, na prvom ovosezonskom nastupu, mada mu ni dobrana nije pomogla; 9 dopustenih runs (4 njgove), 3 Ks, 4 walks. Timski bilans poena, Arizona 6/7, Boston 7/8. 

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Pittsburgh H1(+1.5), Chicago Cubs >6.5, Cleveland H1(+1.5), San Francisco <9.5, Houston H1(+1.5), Seattle >5.5, LA Dodgers <12.5. Kvota 8.72.

 

Miks tiket, Ajax II 3+, Rungsted 1X, Munchen X2, Storhamar 1X, Olympiakos w1, Fenerbahce w1. Kvota 3.54.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

5/6 (fudbal 1/1, MLB 4/5). Porto je prosao rutinski, dok je Liverpool nervirao do kraja (po meni bi bilo glupo da tim koji igra ovako kilavo na skoro svakoj utakmici, uzme ligu na kraju). MLB je odabran bolje, no ipak su Angelsi docekali kombo tiket. Philadelphia odlazi u plus, vec u trecem iningu. Atlanta je lagano iskontrolisala Marlinse. Picing Bostona se i dalje raspada. Na Busch Stadiumu je ipak palo dovoljno poena za over. Cinilo se da kombo mora proci, a onda zakazase udaraci Angelsa i Rangersa. Ipak je ovo pomak u pravom smeru, kada se podvuce crta.

Ista uplata, bez nepotrebnog zaletanja, kao sto se povremeno desava subotom.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Dortmund 3+

 

Man City-Brighton 2+

Willem II-Ajax 3+

 

New York City-Montreal 2+

Toronto-Chicago 2+

Washington-LA FC 2+

 

Kvote, 1.43, 1.42, 1.56.

Bundes derbi sam morao probati, nadam se lepoj i efikasnoj utakmici. City odigrah opreznije, nakon par kilavih izdanja; Ajax standardno. Tu je i MLS kombinacija; nisam se mogao odluciti sta probati 3+, te je ostalo ovako.

Sve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Juventus P/K1, Roma 2+, Real Madrid 2+, Barcelona w1, Wolfsburg w1, Lyon 2+, Heracles 2+, Celtic 2+, Colo Colo X2. Kvota 5.13.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Minnesota H1(+1.5) (Arrieta-Pineda)

 

Detroit-Kansas >6.5 (Moore-Jorge Lopez)

 

Baltimore-NY Yankees >5.5 (Bundy-Happ)

 

Milwaukee-Chicago Cubs >6.5 (Burnes-Hamels)

 

Kvote, 1.35, 1.40, 1.30, 1.40.

Arrieta je 3-1, 2.90 ERA, na 5 startova protiv Twinsa. Imao je problema sa kontrolom i cak 6 walks protiv Atlante, no ipak je zabelezio trijumf uz jedan pusten run, tokom 6 ininga. Pineda, 1-1 protiv Philliesa, uz 9 dopustenih runs, na 9+ ininga. Dobar protiv Indiansa, 4 ininga, 5 strajkauta, 1 walk, bez primljenog poena. Fiks trend, Philadelphia 5-1, Minnesota 4-2. Tekuca serija, 1-0 za domaci tim.

Moore je 0-2, 5.91 ERA, na 4 starta protiv Royalsa. Izdominirao je protiv Toronta, 7 ininga, bez primljenog runa, 6 Ks. Lopez je nalupan na jedinom startu protiv Tigersa, uz 7 primljenih poena. Protiv White Soxa, na prvom ovosezonskom startu, dopusta 4 poena, tokom 5 ininga, uz 5 strajkauta i walk, te 2 HR protivnika. Over trend, Detroit 2/8, Kansas 6/6. Serija, 1 over.

Bundy je 2-5, 6.28 ERA protiv Yankeesa, uz 17 primljenih poena, na prethodna 4 starta protiv njih. Bio je relativno uspesan na prvom startu, bas protiv danasnjeg rivala, 3+ ininga, 3 primljena poena, 7 strajkauta i cak 5 walks. Happ je 7-7, 3.18 ERA protiv Oriolesa. Prvi start ove godine je imao protiv istog protivnika, u porazu; 4 ininga, 4 poena njemu pripisana. Plus bilans timova, Baltimore 6/7, NY Yankees 4/7. Sezonska serija, 4 overa; tekuca jedan plus.

Nakon sjajne prosle sezone iz bullpena, 7-0, 2.61 ERA, na 30 nastupa. Na 3 nastupa protiv Cubsa, 0-0, 4.15 ERA. Burnes ce se okusati kao starter (ovo ce mu biti drugi start). Protiv Cardinalsa je ostao bez odluke; 5 ininga, 4 dopustena poena, uz cak 12 strajkauta (3 udarena HR protiv njega). Hamels je 7-3, 3.60 ERA, na 15 startova protiv Brewersa; 4-1, 3.67 ERA, na 8 nastupa na Miller Parku. Start u Arlingtonu je isao kako treba, sve dok nije popio grand slam u cetvrtom iningu; 5 ininga, 5 poena koji idu njemu, 4 Ks, 3 walks. Odnos overa i undera, Milwaukee 6/8, Chicago Cubs 7/7. Serija, jedan plus.

Prva stvar je na kombo tiketu.

 

Siri MLB tiket, St. Louis >5.5, Washington <9.5, Pittsburgh <9.5, Atlanta >6.5, LA Angels >6.5, Cleveland >5.5, Seattle >6.5, Boston >6.5, Houston >6.5, Colorado >8.5. Kvota 27.79.

 

NHL tiket, St. Louis 5+, Boston 5+, Detroit 5+, Arizona 5+, Calgary 5+, Florida 5+, Nashville 5+, Philadelphia 5+, Montreal 5+, Pittsburgh 5+, San Jose 5+, Ottawa 5+. Kvota 26.79.

Zavrsno vece regularnog dela sezone, pa probah skoro sve meceve 5+ (izbaceni su Islandersi, Kingsi i Starsi).

 

Sinoc nisam ispratio NBA overe i cini mi se da je doslo sve (za Sacramento ne znam dodatnu granicu iz Mozzarta; mozda je i bolje tako).

Edited by Miljenko
Link to comment

Od 4. minuta 1-0 i nista. Neverovatno. Koji su djavo uopste izlazili da igraju. Samo 5+ bonus na Bayernu; mogli su dati bar jos jedan. Ajax je stao taman da nema bonusa.

Link to comment

Ja ti lepo govorim, za fix je dovoljan i 1 gol

 

Odigrah kvotu 9 i ne pamtim da je skoro ovako tesko doslo. Ajax 1:1, Ajntraht penal u debeloj nadoknadi posle VARa, Juve gubio HT, Barsa se mucila sa igracem manje.

 

4f7bf884-8aa7-4573-b4c0-21e8375b164d.png

Link to comment

Jebo ih jedan gol. Treba da dobiju kaznu za svaku 0-1 utakmicu. 

Kod MLB timova je barem relativno mala razlika u kvalitetu. 

Das gol u 4. minutu, protiv neuporedivo slabije ekipe i nista preko toga. Pre toga one dve utakmice, gde je sve ispod 5 komada sramota.

Link to comment

Dobro, to mogu da probam za sicu, ali nije za ozbiljniju igru. Ja samo ocekujem da na kvotama do 1.20 u fiksu, mogu pasti minimum 2-3 gola.

Previse se taktizira u Evropi, lepo kaze kolega. 

Link to comment

Pa imas tiket pre par stranica, mislim da je Gana-Kenija bilo jedino sto je pao, dakle verovatno neke kvalifikacije, mada igra on redom sve.

Doduse ja u Mozzartu nisam nasao te kvote a i znam da su oni najslabiji sa kvotama, on igra u Pinbetu, a znam da su i u Socceru odlicne kvote (kolega igra GG I & GG II)

Link to comment

Nadjoh. Tja, kod mene ce se tesko naci kvota preko 2.5, eventualno da sam juce odigrao Engleze. 

Odigrah u Millenniumu jedan tiket sa ovim; pisem timove na kojima je tim 2+; Hoffenheim, Monchengladbach, Feyenoord, Arsenal, The Strongest, Bolivar. Kvota 67.84.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Pa imas tiket pre par stranica, mislim da je Gana-Kenija bilo jedino sto je pao, dakle verovatno neke kvalifikacije, mada igra on redom sve.

Doduse ja u Mozzartu nisam nasao te kvote a i znam da su oni najslabiji sa kvotama, on igra u Pinbetu, a znam da su i u Socceru odlicne kvote (kolega igra GG I & GG II)

 

Imas u Mozzartu, tamo gde su igre Tim1 (ili Tim 2) daje gol, na kraju tog niza. Na sajtu je oznaka 2+&gg, a na tiketu tm1 2+&gg. Na primer, za Arsenal - Everton je kvota 2.75. u Maxbetu je kod igara Mix GG, oznaka GG&D2+ i za Arsenal je 2.80. I ja volim da igram tu igru (mada u poslednje vreme nesto nisam  upraznjavao), uglavnom na Juznoamerikance gde su vece kvote, pa ako dodje super, ako ne, nista, probali smo. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...