Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/3. Prodje fiks tiket nekako, mada je Liverpool uspeo da primi 3 gola protiv izuzetno neefikasne ekipe i zivcira do kraja. 3+ kombinacija bi pala u svakom slucaju, derbiji iz Bundesa razocarase skroz. NHL rutinski. Korektno je ovo bilo, no kombo ponovo pada na jednom paru.

Danas odigrah nesto jace, vreme je i za dobre rezultate.

 

 

Fudbal

 

Emmen-PSV P/K2

Ajax-Heerenveen 3+

Huddersfield-Man City P/K2

Barcelona-Leganes 2+

 

Club Brugge-Charleroi 3+

 

Jorge Wilstermann-Bolivar 3+

 

Kvote, 1.64, 1.63, 1.51.

Standardni timovi. City u gostima izbegavam na golove; PSV ocekujem da krene jako od starta; Barsa je prosla par puta, pa ih danas odigrah opreznije; Ajax zatrpava iz meca u mec. Club Brugge je 9/10 kod kuce u 3+ varijanti. Jorge Wilstermann i Bolivar tradicionalno imaju efikasne duele.

Prve dve stvari su u jacoj grupi.

 

 

Hokej

 

Chicago-Washington 5+

Toronto-Arizona 5+

 

Augsburger-bremerhaven 5+

Krefeld-Nurnberg 5+

Mannheim-Iserlohn 5+

 

Kvote, 1.69, 2.53.

Probrah NHL parove za jedan dabl, a tu je i nesto sira kombinacija iz Nemacke.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

 

NFL

 

New Orleans-LA Rams >50.5

 

Kvota 1.45.

Prvo sam hteo odigrati dabl, no posto tokom celog playoffa jedan mec pogodim, a drugi promasim, probah onaj verovatniji za poene (verovatan je i drugi, no zbog solidnog minusa ga ipak preskocih). U zavrsnici su top ofanzivni timovi, te ocekujem lagani plus ovde.

Kombo tiket.

 

Link to comment

Nema nekog znacajnijeg trenda, ali mi se cini da ipak pada malo manje golova. Chicago prima dosta pa bi to trebalo doci lagano, no to sam mislio i za one meceve od petka.:rolleyes:

Link to comment

Ja pogodnih svasta nesto, Ajaxa dom3+ prvo i Fiorentinu 2 puta da daju sledeci gol, pa sad razmisljam da mozda hokej probam kad sam vec u seriji. Al sve bas bas sitno, tako da je zarada simbolicna. 

Link to comment

ja igrao kec & over na Chicago. I ni 4:1, ni 6:3 u trecoj nije dovoljno. Pa gde ce vam dusa? :D

Ono to je tek prva na tiketu, ali opet. :dry:

 

 

EDIT: Radi topik. 8:5. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Kakvi tunjavi rezultati danas. U New Orleansu ne odose u plus ni sa ovako niskom granicom. NFL mi je tradicionalno najnekorisniji, od svih USA sportova/liga.

Edited by Miljenko
Link to comment

Cekam da Patriotsi poentiraju drugi put i da odigram (kvota na pobedu sa produzetkom bila 2.80) sitno na Chiefse i Brady baca interception. Sad je 2.05. To mi malo. :dry:

Link to comment

Fudbal 1/3, hokej 1/2, NFL 0/1, Ajax je dosao 6+ i 7+. Fudbaleri se nisu proslavili. Kada je Club Brugge primio gol,radovao sam se jer sam bio siguran u prolaz; onda je usledila revija promasaja u drugom poluvremenu. Miks tiket dolazi lagano. PSV nije dobio na kraju, ali je poluvreme proslo; City lagano; kao i golovi na Ajaxu i Barsi. Bolivar je kasno dao golove, te nije proslo 3+ (prvo je kolo, ima vremena). NHL rutinski, dok sam Nemce odigrao presiroko. NFL ponovo tezak za procenu; New Orleans je odigrao neverovatno kukavicki i izgubio na kraju, uz under.

Klasika, cim odigrah jace, losi rezultati; dobro je sto na Ajaxu udje sve, inace bi bilo jos manje simpaticno.

Danas standardni ulozi.

 

 

Las Vegas-Minnesota 5+

Florida-San Jose 5+

 

New York-Oklahoma w2

Boston-Miami w1

LA Lakers-Golden State w2

 

Juventus-Chievo 2+

Colorado-Nashville 5+

Jokerit-Niznekamsk w1

 

Kvote, 1.82, 1.76, 1.84.

Uobicajeni NHL dabl. Retka NBA fiks kombinacija; moglo bi to doci za promenu. Na kraju fudbal i hokej; Juve igra protiv slabog protivnika, te 2 gola valjda nisu previse; Jokerit je veliki favorit; Colorado konacno daje znake zivota, a protivnik je mozda i najbolji tim Zapada.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/3. Tja, cim nije odigrano jako, rezultati su bili bolji. Malo srece u NHL delu, gde peti gol na Las Vegas-Minnesota pada dosta kasno. Boston me je malo nervirao, no prilicno lak prolaz na fiksu (na poenima bih pao 100%, dobar predosecaj). Jokerit obara treci tiket i kombo u celini. Ne kapiram ove pobede totalnih autsajdera, pa jos u gostima; 1.40 u glavu na 1, protivnik van playoffa, mozes valjda dati vise od tog jednog bednog gola (plus su i sudije sudile za ove pacere). Mrzim kada ni viner ne pomogne; do kraja sam ocekivao sigurno izjednacenje i nista. Nece kombo, a bio bi fin bonus; dupli dobitak. 

Standardna uplata i danas.

 

 

Hokej

 

Washington-San Jose 5+

Ottawa-Arizona 5+

 

Calgary-Carolina 5+

Edmonton-Detroit 5+

 

Magnitogorsk-Barys Astana 4+

SKA St. Petersburg-Dinamo Minsk 4+

Plzen-Chomutov 4+

Sparta Prague-Kometa Brno 4+

 

Kvote, 1.85, 1.80, 2.24.

Samo golovi danas. Pet meceva u NHL ponudi, pa sklopih dva tiketa. Tu su i KHL, odnosno Cesi, u opreznijoj 4+ varijanti.

 

Na putu je da konacno prodje i jedan tiket sa AO, 4+ kvota. Tsitsipas >39.5, Kvitova uzima set, Pavlyuchenkova uzima set, Nadal 3-0.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...