Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

16 hours ago, Miljenko said:

Dortmund ide na crnu listu. Previse padove ove sezone, kada sam igrao sa solidnom uplatom (Club Brugge obe utakmice, Hoffenheim, Hannover, ovo danas). Ja ocekujem od top ekipe da kod kuce uvek odigra efikasno (kao Barcelona, Real Madrid, Man City i tome slicno), inace ih nema svrhe igrati. Cak je i Bayern ponovo rutinski dosao 3+.

 

Meni 1:0 je sasvim dovoljno :tongue:. I Juve usao juce prilicno lako, danas cekam jos 3 (Barsa, PSV, YB) @ 12,87.

 

Ja ih nisam forsirao na startu, al kad sam krenuo rusili su me redom Herta 2:2 penal u 90min vanredno kolo, pa u kupu Union Berlin 2:2, i onda sam ih malo pauzirao (samo sam uhvatio 1,6 protiv Majnca) da bi me ubili sa Brizom 0:0.

Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 2/2. Fudbal nastavio sa slabim trendom. City lagano, no Dortmund je odigrao jos jedan mrljav mec; Bayern prolazi lako, ali su se Real i Valencia zestoko ispromasivali (neke sanse su bile tako dobre, da se covek zacudi da toliko placaju igrace koji ne mogu da pogode onoliki gol). Inverness je oborio siri fudbalski tiket, nije vredeo ni viner. NHL uglavnom lako (Devilsi i Jetsi su usli sa 1-1 u zavrsni period, no na kraju je sve doslo na svoje mesto). Ocekivao sam bar 3/4, te ne mogu biti odusevljen ucinkom.

Standardna uplata i danas (planirao sam da odigram jako danasnje meceve, no budzet se uglavnom smanjivao tokom nedelje; na stranu dnevno bankiranje koje radim).

 

 

Fudbal

 

The Strongest-Aurora 3+

Jorge Wilstermann-Bolivar 3+

 

Barcelona-Villarreal 3+

Basel-Young Boys 3+

 

Zvezda-Vozdovac 3+

Ajax-Den Haag 3+

 

Chelsea-Fulham 2+

Arsenal-Tottenham 2+

Club Brugge-Standard 2+

 

Kvote, 2.33, 1.90, 1.76, 1.45.

Pregrst izglednih meceva danas, te mislim da je vreme da udju efikasne utakmice, nakon uzasno kilave fudbalske nedelje.

Svi tiketi su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Liverpool w1, Milan 2+, Lazio w2, A. Madrid w2, Monchengladbach 2+, Wolfsburg 2+, PSV 2+, Anderlecht 2+, Salzburg 2+, Midtjylland w2, Dinamo Zagreb 2+, Shakhtar 2+, Celtic w1. Kvota 9.40.

 

 

Hokej

 

Salzburg-Fehervar 5+

Graz-Znojmo 5+

Bremerhaven-Iselohn 5+

 

Kvota 2.11.

Odigrah ipak jedan hokejaski tiket, posto su ovo prilicno verovatni parovi.

Slabija grupa.

 

NFL tiket, LA Rams >48.5, Seattle H1(-3.5), New England >43.5, Atlanta >42.5, Pittsburgh >45.5, Green Bay H1(-6.5). Kvota 7.79.

Iznervirao me je prilicno onaj pad u cetvrtak, na potpuno sigurnoj utakmici, pa sam ispratio vecerasnje meceve jednim sirim tiketom.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment
On 1.12.2018. at 9:35, Timmy said:

Ne bih se zaletao na Psv protiv Fajnorda. Em su ovi jaki, em Psv imao Barsu pre par dana. 

 

Prvo gg mi bolje zvuci. Mada to moze da ode i u 0-2

 

Fey je jedini tezak mec izgubio (Ajax 3:0) i protiv AZa 1:1 u gostima. Igrao sam ih protiv Vitesea (vodi ih Slucki), gubili, dali gol u finisu sa igracem vise, RVP iskljucen totalno ludilo tekma.

Sa druge strane PSV je otresao Ajax i mislim da je ubedljivo ispred svih u ligi.

Link to comment

Ma Psv ima svih 13 pobeda i gol razliku 46:5. Nema tu sta da se prica. Da su imali malo srece u zdrebu mogli su dalje i u LS. 

 

Mada i Ajax ima 40:5 u ligi od cega je 3 kom od Psv. Do danas nisu primili gol 3 meseca kod kuce u svim takmicenjima. 

 

A Feynord je promenljiv. Ranijih godina si bilo zahvalniji za kladjenje. 

 

Svasta je tu moguce. 

Link to comment

Bolje da ne gledam fudbal, samo se nerviram bezveze. Ajax ne moze da udje u 7+, iz milion sansi; 6-7 promasaja iz 10 metara, bez bilo kakvog bloka (posle neko kaze da fudbaleri nisu precenjeni kao sportisti).

Link to comment

Timislave baksuze stari. A tako su ih ubili u drugom, samo je onaj klinac Malen imao 2 zicera.

 

Ako nista bar uhvatih u live @ 5,70 crveni karton na Arsenal-Totte.

Link to comment

Nema trika da odigram fiks na fudbalu. Mozda batalim fudbal, to je bolje resenje. Izvedes najbolju postavu i dobijes 2-0. Jos sam gubio vreme na gledanje drugog poluvremena.

Meni se nikada nije isplatio; godinama sam gubio novac na njemu. Ostaje mi da pretezno igram 2+ ceo mec, uz neki 3+ (kao Ajax danas).

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...