Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

U fudbalu je najcesce pravilo da se smatra da je mec konacan ako je proslo bar jedno celo poluvreme. Pa sam jednom pao 4+i 5+ posle prekida na ht kod 2:1. E to je da popizdis.

Link to comment

Hokej 0/1, NFL 1/2 (uz jednu kvotu 1). Hokejaska CL se ipak pokazala kao nepredvidljiva, jedan od sigurnijih parova nije prosao. NFL tezak za procenu, kao i u vecini slucajeva. Pittsburgh je ispustio 21-7 prednost, te promasio FG za pobedu u produzetku. New England uobicajeno. Green Bay i Rodgers herojski. New Orleans se zestoko obrukao u defanzivi (kada sam video ko startuje za Tampu, ocekivao sam rutinski 1; 30-10 recimo); bice tim za overe, sto su uvek i bili. 

Na kraju sam zavrsio sa saldom od koga sam i krenuo proslog ponedeljka. Subota i nedelja su bili veoma losi, mada i izbor nije bio savrsen. Steta za period ponedeljak-petak, koji je bio jos malo pa idealan.

 

 

Fudbal

 

AZ II-Ajax II 3+

 

Kvota 1.40.

Ipak odigrah jedan fudbal, mada ovo su Holandjani, a to je vec teze za preskociti.

 

 

MLB

 

Detroit-Houston >6.5 (Liriano-Verlander)

Cincinnati-LA Dodgers >6.5 ( Reed-Wood)

 

Kvota 1.90

Verlander i Wood su u dobroj formi, no igraju protiv timova koji primaju dosta poena; Liriano ima 6+ ERA, na poslednja 3 nastupa; Reed 7+ ERA, u istom intervalu.

 

 

Hokej

 

SKA St. Petersburg-Sochi 5+

Vityaz Podolsk-Spartak Moscow 5+

 

Kvota 2.52.

KHL jeste teska rabota za pogadjanje, no ipak probah ova dva para. St. Petersburg deluje slabije u ofanzivi, a ni odbrana im nije previse sigurna; Vityaz i Spartak Moscow i daju i primaju pregrst golova.

 

 

NFL

 

Oakland-LA Rams >46.5

 

Kvota 1.79.

Morao sam probati jedan NFL i danas, a ovaj par deluje dosta verovatno za over.

 

Miks tiket, Benatky 5+, Vsetin 5+, Litomerice 5+, Portugal 2+, Serbia 2+. Kvota 3.66.

Link to comment

Ko ce docekati petak, dok krenu timovi ponovo, odnosno ostale hokejaske lige. 

KHL metiljav, reprezentacije nekorisne (Portugal teska prevara bez Ronalda), cak i Holandjani zatajise.:dry:

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/1, hokej 0/1, NFL 0/1. Na fudbalu nisam imao nikave sanse. MLB nije bio previse daleko, no razocarase udaraci u Detroitu. U KHL sektoru je prosao manje verovatan par, a St. Petersburg pao (i to sa izvucenim golmanom na 3-1). NFL padam za jedan poen i to sa ovom nizom granicom, nema ruznije stvari (ljudi kod kuce ne daju ni FG, u drugom poluvremenu). 

Dobro je sto je uplata bila sitna, no nervira kada ovako ne dodje bukvalno nista.

 

 

Fudbal

 

Iceland-Belgium 3+

 

Brazil-El Salvador 3+

Spain-Croatia 2+

 

Kvote, 1.71, 1.67.

U nedostatku boljih stvari, morao sam probati i neke reprezentativne meceve. Belgija je protiv Skotske nastavila gde je stala, a protivnik je ipak prosecna ekipa. Brazil bi trebao da natrpa El Salvador, nevezano za sastav, a tu je i jedan par iz Evrope.

 

 

MLB

 

Boston-Toronto <10.5 (Sale-Borucki)

 

San Francisco-Atlanta <9.5 (Suarez-Foltynewicz)

 

Kvote, 1.44, 1.37.

Sale, 12-4, 1.97 ERA, 0.85 WHIP, na nivou sezone. Protiv Blue Jaysa, 5-4, 2.83 ERA. Borucki, 3-4, 4.39 ERA, 1.48 WHIP, ukupno. Protiv Red Soxa je 0-1, uz 11 primljenih na 8 ininga (8 njegovih). Forma, Sale, 2-0, 0.00 ERA, 0.47 WHIP; Borucki, 1-1, 4.76 ERA, 1.24 WHIP. Sale kao domacin, 4-2, 1.95 ERA, 1.03 WHIP; Borucki na gostovanjima, 1-2, 6.40 ERA, 1.76 WHIP. Vecernji termin, Sale, 7-3, 2.08 ERA, 0.89 WHIP; Borucki, 3-3, 4.22 ERA, 1.53 WHIP. Prosek datih poena, Boston 5.0, Toronto 4.7. Under/over trend, Boston 5-5, Toronto 5-5. Sezonska serija, 7 undera i 9 overa. 

Suarez je 6-10, 4.33 ERA, 1.27 WHIP, u dosadasnjem delu sezone. Protiv Atlante, 1-0, uz jedan dopusten run, na jedinom startu, 6. maja ove godine. Foltynewicz, 10-9, 2.75 ERA, 1.12 WHIP, tokom sjajne sezone. Protiv Giantsa, 2-3, 5.35 ERA, na 6 nastupa. Poslednja 3 starta, Suarez, 2-1, 2.25 ERA, 0.80 WHIP; Foltynewicz, 0-2, 3.00 ERA, 0.89 WHIP. Suarez na AT&T Parku, 4-4, 3.07 ERA, 1.00 WHIP; Foltynewicz na strani, 6-6, 2.71 ERA, 1.18 WHIP. Nocu, Suarez, 3-6, 4.20 ERA, 1.21 WHIP; Foltynewicz, 7-7, 2.85 ERA, 1.11 WHIP. Prosek poena, San Francisco 3.1, Atlanta 4.9. Odnos poena, San Francisco 8-2, Atlanta 4-6. Sezonska serija, 2 plusa i 2 minusa tekuca serija, jedan minus.

 

Hokejaski tiket, Neman Grodno 5+, Gomel 5+, Storhamar 5+, Nove Zamky 5+, Jastrzebie 5+. Kvota 3.73.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...