Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pittsburgh je jedna od kilavijih ekipa ofanzivno tamo, koliko videh statistiku. Plus sto ja ne volim eksperimente, sa nepoznatim ligama (nesto sto nisam nikada gledao).

Prodje MLB nocas. Danas cu verovatno forsirati hokej, posto ne mogu naci 4 stvari u MLB delu (Washington igra dve tekme, Scherzer pomeren za drugu, bedak; Scherzer-Hamels je bio ziher minus).

Link to comment

MLB 4/4, prosao je i prateci hokejaski tiket. MLB skoro savrseno, malo je falilo da prodje i siri tiket. Jedan par je ponovo prosao zahvaljujuci dodatnim granicama (Boston); Oakland, Colorado, Philadelphia bez problema. U hokejaskoj CL su svi parovi otisli u 5+.

Dosta dobar ucinak, od kada sam krenuo da igram poene u MLB sektoru.

Vidim da nema NCAAF meceva u obicnoj ponudi u Balkan Betu (samo na sajtu), tja.

 

 

Hokej

 

SKA St. Petersburg -Salavat 5+

 

Zug-Neman Grodno 5+

 

Skelleftea-Bolzano 5+

HIFK-Tychy 5+

 

Frisk Asker-Ringerike 5+

Bern-Cardiff 5+

 

Kvote, 1.42, 1.50, 1.66, 1.47.

Cini se da ce St. Petersburg biti dominantan i ove sezone. Krecu i Norvezani; Fris Asker bi trebao da natrpa Ringerike. Tu su i 4 meca CL, favorit-autsajder tekme, gde ocekujem pogotke.

Svi tiketi su u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Arizona-Atlanta <10.5 (Buchholz-Teheran)

Seattle-NY Yankees >6.5 (Felix Hernandez-Lynn)

 

Kvota 1.86.

Buchholz je 7-2, 2.05 ERA, 1.03 WHIP, na nivou sezone. Protiv Bravesa, 1-1, 6.06 ERA, na 3 starta. Teheran, 9-7, 4.05 ERA, 1.17 WHIP, u sezoni koja je blizu kraja. Protiv Diamondbacksa, 4-1, 2.72 ERA, na 8 startova (na Chase Fieldu, 1-1, na 4 starta. Forma, Buchholz, 1-0, 0.47 ERA, 0.89 WHIP; Teheran, 1-0, 2.75 ERA, 0.81 WHIP. Buchholz na Chase Fieldu, 3-0, 2.73 ERA, 1.18 WHIP; Teheran kao gost, 5-5, 4.36 ERA, 1.17 WHIP. Mecevi igrani uvece, Buchholz, 5-1, 2.01 ERA, 1.10 WHIP; Teheran, 5-4, 3.04 ERA, 1.08 WHIP. Prosek datih poena, Arizona 3.1, Atlanta 4.2. Under/over trend, Arizona 8-2, Atlanta 4-6. Sezonska serija, 2 plusa i 3 minusa; tekuca serija, 2 plusa (obicna granica).

Hernandez je 8-13, 5.55 ERA, 1.38 WHIP, u ne bas sjajnoj sezoni. Protiv Yankeesa, 10-7, 3.00 ERA, na 22 starta. Lynn, 8-10, 5.10 ERA, 1.60 WHIP, ukupno. Protiv Marinersa nije nastupao. Aktuelni nastupi, Hernandez, 0-2, 5.00 ERA, 1.06 WHIP; Lynn, 0-2, 8.59 ERA, 1.91 WHIP. Felix na Safeco Fieldu, 4-5, 4.18 ERA, 1.25 WHIP; Lynn na gostovanjima, 3-7, 6.42 ERA, 1.63 WHIP. Vece, Hernandez, 6-7, 5.12 ERA, 1.37 WHIP; Lynn, 6-5, 4.48 ERA, 1.54 WHIP. Prosek poena, Seattle 3.6, NY Yankees 4.3. Odnos poena, Seattle 5-5, NY Yankees 5-5. Sezonska serija, 3 minusa i jedan plus; tekuca serija, jedan minus.

Slabija grupa.

 

Fudbalski tiket, Peterborough 3+, Gillingham 2+, Sunderland 3+, Forest Green 2+, Northampton 3+, Harrogate 3+, Dag & Red 2+, Fylde 2+, Arbrouth 3+, East Fife 2+, Falkirk 2+, Peterhead 3+. Kvota 81.51.

 

NCAAF tiket (odigrah u Meridianu, po standardnim granicama), Michigan >55.5, Oklahoma U. >64.5, Ohio State >61.5, Nebraska >63.5, Clemson >54.5, Colorado State >69.5, Arizona State >55.5, Washington State >65.5. Kvota 140.61.

Link to comment

Sta izmasise Zug i Bern danas, neverovatno i to protiv totalnih pacera.:isuse:

Zato je NHL najbolji, posto se retko mase ovakvi ziceri u serijama.

Dade ga Bern nekako.

Edited by Miljenko
Link to comment
23 hours ago, rock bob said:

igram nadala tr 3:1 i covek predaje sekundu nakon sto gubi drugi set...pa je l nije mogao da preda na onih 4:1, videlo se da nema sanse

 

Sta bi?

Link to comment

Kako nije logično, pa tiket je pao pre prekida. Da je Nadal predao pre poslednjeg poena u 2. setu bila bi kvota 1.

 

Ovo je samo moja logika, ne znam šta kažu pravila kladionice.

Link to comment

Meni je komsija juce kukao u vezi tog meca. Igrao je over, na istom mestu i pao (sto meni nema nikakve logike, posto dogadjaj nije zavrsen); ne vredi sto mu uvek pricam, da tenis igra samo u Mozzartu (plus je imao i nizu granicu).

 

Imam dilemu kod NFL meceva, fiks ili poeni. Poeni, New Orleans, New England, Green bay; fiks tri pomenuta plus Pittsburgh. Zavisice od granica u Balkan Betu (kod njih su i najvise kvote za fiks, a racuna se i produzetak za sve).

Edited by Miljenko
Link to comment
13 hours ago, Timmy said:

E svasta. I dalje mi to nije logicno. Serem im se u pravila.

nemam problem sa tim, prekinut je mec u trenutku kad sam pao tiket. jedino mi je zao sto se videlo da nadal ne moze, a isto se videlo da ce odigrati do kraja drugog seta i onda predati, pa sam se smorio kada sam video u kom pravcu to ide.

ali bih imao problem sa ovim sto je miljenko napisao, da ti racunaju over kao promasaj, to je nepravedno, mada sa druge strane racunaju under kao prolaz, tako da u principu nemas na sta da se zalis, sve je u pravilniku

Link to comment

MLB 0/1, hokej 2/4. MLB dobro procenih. Preskocih Filu, koja je otisla u plus, kao i Colorado zbog granice (dosao minus lagano); Arizona tesno prolazi, no Yankees ponovo nisu otisli u plus (kada nagruvas toliko skup lineup, ocekivao bi covek da 6-7 poena po mecu, nece biti nikakav problem). Hokej je jedva doneo dva prolaza, mada nije moglo bolje.

Malo je falilo da ne dodje bukvalno nista, no Salavat i Bern nekako dadose golove za prolaze.

Morao je uleteti i jedan los dan; nadam se boljim rezultatima danas.

 

 

Hokej

 

Yunost Minsk-Munchen 5+

JYP-Ban. Bystrica 5+

 

Kvota 1.65.

Uparih dva prilicno verovatna meca CL.

 

 

NFL

 

New England-Houston w1

New Orleans-Tampa w1

 

Green Bay-Chicago w1

 

Cleveland-Pittsburgh w2

 

Kvote, 1.67, 1.33, 1.54.

Posto sam imao granice nize za max 2 poena (to mi ne znaci previse, 5-6 je vec druga prica), odigrah ipak fiks (imaju 3 granice za poluvremena na uplatnom mestu, mozda sam mogao tu probati overe, no za tu ponudu vec nisam znao).

New England ima zanimljivog rivala, no sumnjam da ce otvoriti porazom kod kuce. Za New Orleans se moze slicno reci. Green bay bi trebao biti sigurica. Vidim da se ocekuje neko cudo od sezone od ovih metiljavaca iz Ohaja, no ja verujem da moji i nekompletni mogu do trijumfa (plus je kvota prilicno dobra).

 

Prateci NFL tiket, Jacksonville <41.5, Baltimore w1, Indianapolis >46.5, Miami >43.5, Minnesota w1, LA Chargers >47.5, Denver P<20.5, Carolina P>14.5. Kvota 46.07.

 

MLB tiket, Philadelphia <8.5, Oakland >8.5, Cincinnati >8.5, Boston <10.5. Kvota 5.55.

 

Miks Tiket, Karpat 5+, Lugano 5+, Eisbaren 5+, France 2+, Belgium 2+, Viborg 2+, General Diaz 2+, Libertad 2+, Djokovic H1(+1.5). Kvota 10.95.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...