Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/2, MLB 1/1. Slicno kao kada su Urugvaj i Spanija dobili po 1-0 i ovo juce je bila totalna propast. Jedina razlika je sto nisam imao previse para za igru (sreca te mi od posla leze novac pocetkom meseca, inace bih grunuo jako juce). Nemci jalovi, milion suteva i nista; promasise 3-4 sanse za 3+, nakon 0-2. Sta reci za nasu utakmicu. Imali smo par dobrih sansi, jedan nemoguc promasaj Mitrovica, no Brazil me je razocarao skroz, metiljavom igrom. Idealan WC za kladionice. MLB dolazi tesno. Atlanta jedva ostaje u okviru hendikepa, dok je Boston dobio, nakon ispustene 6-0 prednosti. Od kada je WC krenuo, stvari koje su trebale rutinski doci, nisu dolazile, a tada je skoro nemoguce imati pozitivan bilans.

 

 

Fudbal

 

Japan-Poland 2+

Senegal-Colombia 2+

Panama-Tunisia 2+

 

Kvota 2.15.

U G i H grupama je samo jedan mec otisao u over suteva, te sam to odbacio u startu. Japan ima lepu sansu za prolaz, dok Senegal i Kolumbija isti resavaju u direktnom duelu. Engleska i Belgija, taktiziranje u najavi, pa to preskocih, a posto su svi mecevi gde su se suceljavale ekipe koje su vec ispale, donosili zanimljiv fudbal, probah 2+ na Tunis.

 

 

MLB

 

Miami-Arizona H2(+1.5) (Richards-Greinke)

Philadelphia-Washington H1(+1.5) (Nola-Roark)

 

Kvota 1.69.

Arizona je u odlicnoj formi (7-3), plus startuje sjajni Greinke. Za Filadelfiju nastupa njihov ponajbolji starter, dok je Washington u solidnoj ofanzivnoj krizi.

 

Prateci tiket, Seattle H2(+1.5), LA Dodgers 1, San Francisco H1(+2.5), Boston H1(+1.5), Milwaukee H2(+2.5), Houston H2(+1.5). Kvota 5.67.

Link to comment

Da li ce Tunis puniti Panamu... Bar 2...

 

Juce su mi Nemci sjebali ogroman broj dugorocnih tiketa... Pogodio sam gomiulu dogadjaja, Spanci, Urugvaj, Brazil prvi u grupi, Hrvati prolaze... Cekao bih samo jos Belgiju veceras. Mislim cekam i ovako jer imam dosta sistema 3/4, 5/6 i sl. A islo kako treba kad su Svedhjani poveli. Ja sam ocekivao da nemci da ju 2 i zavrse prvi. Kad ne lezi vraze...

 

 

Link to comment
39 minutes ago, Plavimost said:

Svaka čast !

 

Englezi favoriti protiv Kolumbije po kladionicama

 

Hvala. :)

 

37 minutes ago, Timmy said:

Sta je freebet?

 

Bonus dinari za igru. Mozes da igras s njima, ne mozes da ih podignes. Na primer, ako stavis 50 bonus poena na kvotu 100 i pogodis, 4950 dinara ide na racun (mozes da podizes), a 50 se vraca u bonus. I tako dok od bonusa ne ostane nista. :D

 

EDIT: Ako pitas za igru freebet, pogadja se minut prvog gola neke utakmice na portalu Maxbeta (prethodno moras da se registrujes i uneses broj svog racuna). Ko pogodi dobije 500 din bonusa, ako je 0:0, niko ne dobija.

Edited by Nesh
Link to comment

A pored ovog pogadjanja minuta prvog gola na portalu, imaju povremeno i igru u kojoj treba pogoditi konacan ishod 5 utakmica. To im je na Facebooku. Tu se dobija 1000 freebet bodova. Pa ako nekoga zanima, izvolte link

Edited by Nesh
Link to comment

Da, da, Znam sta im znaci bonus racun. Ima isto i Meridian i svaki emsec nesto pokloni (10% od gubitka). Al su se pretrgli, ja pomislio 500 tiketa od 50 din, ili bar od 20. kad oni dali celih 500 din koje ti uzmu ako pogodis. A ako promasis nikom nista. 

Link to comment

Nego, tek sam sinoc posle pobede Belgije kleo Nemce do 5 kolena :mad: od 6 glavnih tipova 5 mi je uslo (prvo mesto Urugvaj, Belgija, Spanija i Brazil i prolaz Hrvata). uslo mi je po par dublova, trojki i sistema 4/5 i 5/6, pa sam cak u malom plusu. Ali Nemci govna na najmanju kvotu me sjebase. Na njih bilo 1.33 isto kao i Brazil, CR i SPA po 1.5, A Urugvaj i Belgija 1.8-1.9.

 

Jos su mi u igri Belgija U SF po 3.2. Kao i Spanija prva, Brazil drugi, Spanija prva i Mesi i Ronaldo najboji strrelci (2 odvojena tiketa naravno). Cini mi se da imam i 1/4 finaliste (BEl, SPA, GER i BRA) al tu samo zivi 3/4 sistem.

 

Jedino jos sto sam promasio je Saudijska Arabija poslednja (u paru sa Panamom) a to sam pao bukvalno 5 sekundi pre kraja kad su dali Egiptu gol za pobedu posle preokreta. I nesto sitno sto sam stavljao jebene Poljake.

Link to comment

Inace, juce sam pogodio sva 4 pobednika. Al sam naravno igrao na golove, sve sitno i sve po 2+ tim. I samo Tunis usao. A ostali svi pobedili sa 1:0. Belgija pobeda je bila skoro i 3 pred pocetak, Poljska i preko 3 i ova 2 sa manjom kvotom. Da bar iz zajebancije stavih 100-200 din na ovo, al jbga sad.

Link to comment
21 minutes ago, Timmy said:

Da, da, Znam sta im znaci bonus racun. Ima isto i Meridian i svaki emsec nesto pokloni (10% od gubitka). Al su se pretrgli, ja pomislio 500 tiketa od 50 din, ili bar od 20. kad oni dali celih 500 din koje ti uzmu ako pogodis. A ako promasis nikom nista. 

 

Nisu se pretrgli, naravno, to je vise simbolicno, ali ako se pametno ulozi 500 din...:dry: :D

Uzgred, U Maxbetu ti ih ne uzimaju ako pogodis (ako se dobro secam, u Meridianu su nekad nepovratno odbijali od dobitka, ne znam kako je sada - ali ovde nije tako). Ulog se vraca u freebet i mozes ponovo da igras sa tim bonusom. Recimo stavis svih 500 na kvotu 3, pogodis, na racun gde mozes da podizes ide 1000, a 500 se vraca u bonus i opet mozes da ih koristis. Nisam siguran za eventualno ogranicenje sto se minimalne kvote tice, to nigde nisam procitao. 

Ja igram to cisto iz zezanja vec duze vreme i za divno cudo pogodio sam nekoliko puta. Nista ne kosta, neka je i 500 ima za neki rekreativni tiket. :) 

Ovo drugo, pogadjanje 5 utakmica je klasican tiket, samo isto ne kosta nista, a dobija se 1000 din bonusa. To redje daju, vezuju vda-tri dana i relativno skoro su poceli. 

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/1. Nisam ocekivao previse od ovih parova i bio sam u pravu. Jedini mec koji je doneo otvorenu igru, bio je onaj koji nije nista odlucivao. MLB donosi jos jedan lep i prilicno lak prolaz. Kotrljamo se nekako, a sada sledi jos tezi deo za pogadjanje na WC.

 

 

MLB

 

Tampa-Houston H2(+1.5) (Font-Cole)

Cincinnati-Milwaukee H2(+2.5) (Romano-Anderson)

 

NY Yankees-Boston >8.5 (Sabathia-Rodriguez)

Arizona-San Francisco 1 (Corbin-Suarez)

 

Kvote, 1.50, 2.88.

Astrosi i Brewersi nalaze nacine da dodju do pobede i protiv timova u solidnoj formi, kao sto su njihovi danasnji rivali. Yankees i Red Sox su tradicionalna over serija, i to vazi i za tekucu sezonu (4 overa i 2 undera). Dok sam stigao da odigram, promenise hendikepe na Arizoni, te odigrah u glavu. Obe ekipe imaju fin trend, Arizona 8-2, San Francisco 7-3.

 

Prateci tiket, Philadelphia >8.5, NY Mets <7.5, Texas <10.5, Oakland >8.5, LA Dodgers >7.5. Kvota 20.38.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...