Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Iako je sve uslo, Viljareal ide na crnu listu. Jebite se bre. Ajd kad ko ludi masi u Bolviji i Peruu, ljudi su tamo ipak amateri. A ovi ovde zaradjuju milione i mase prazan gol sa 5 metara. Ma nosite se bre :mad:

Link to comment

Sad Peruanci. Huancayo - Melgar, GG3+, GG4+, 5+, 6+ i GGGG. Kvote 2.1, 3.4, 6.2 13 i 15.

 

I Comercio - Cantonalo. Prvo sam ih samo nma sitnije GG4+ po 3.65 i 6.5. Al onda nenormalno skocise kvote u maxbetu, pa ove igre dodah po 4.9 i 9.5 (pazite razliku, u pola sata skok kvota) i dodao GG3+ po 2.8 (prvo bilo 2.35) i 6+ po 22. ne razumem zasto ovolike kvote. Pa onda i to odigrah na jace.

Link to comment
3 minutes ago, Miljenko said:

Ja Viljareal igram samo protiv Reala i Barse. Previse tvrdo igraju za moj ukus (bar je ranijih sezona to bio standard).

 

Igrali su na kontre i stvarali sanse. Sise. 

Link to comment

A Peruanci krenuli tako sto je Deportivo odmah dao gol, treci par koji nisam igrao. Tu najmanje kvote bile a nista mi se nije cinilo vise od ostale dve. Izgleda pogresih :) 

Link to comment

Sutra ima dosta izglednih stvari za golove. Brondby, PSG, Barsa, Wilstermann, Ajax, Feyenoord, sve 3+, to ce verovatno biti kombo. City i Lazio dabl kao bonus.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ispred nosa mi izmace da kurva daje gol. Vidim slucajno gube u 85.min. Ja brze otvaraj da vidim gde je najbolja kvota. Kad ga dadose. Uveren sam bio da ce dati i treci, al to nije ni moglo jer nisu ni vracali kvote.

Link to comment

Fudbal 1/4, MLB 1/4. Na fudbalu je i taj jedan dabl jedva dosao. Benfica prolazi u porazu, dok je Young Boys jedva usao u 3+, nakon promasenog penala gostiju (utakmica gde sam ja ocekivao rutinskih 7+). Leverkusen i Monaco se obrukase (jos jedan promasen penal, na Leveru). Kod 2+ kombinacije je prosao samo  jedan par. Peruanci takodje kilavi. MLB je doneo verovatno najgore fiks vece, od starta sezone. Boston se izblamirao, protiv kilave Tampe; Carrasco neocekivano nalupan; u Washingtonu su baze cesto bile pune, no udaraci su bili uzasni, te nije bilo plusa, iako je igran produzetak; Yankees rutinski over. Sve u svemu, dan uzasnih rezultata. Prodjose dve dobre kvote, pa pokrih pola uloga, koji srecom, nije bio veliki. Nedeljni bilans je i dalje odlican, nadam se da danas nece biti, glupih, tvrdih meceva, na fudbalu.

 

 

Fudbal

 

Ajax-AZ Alkmaar 3+

Feyenoord-Sparta Rotterdam 3+

 

Brondby-Nordsjelland 3+

PSG-Guingamp 3+

 

La Coruna-Barcelona 3+

 

Real Potosi-Jorge Wilstermann 3+

 

West Ham-Man City 3+

Torino-Lazio 3+

 

Molde-Odd 2+

Olimpia Asuncion-Sportivo Luqueno 2+

Cajamarca-Ayacucho 2+

Celtic-Rangers 2+

 

Kvote, 1.66, 1.62, 1.30, 1.58, 2.35, 2.18.

Ajax, Feyenoord, Brondby, PSG i Barsa, bi trebali biti ziceri za golove. Juce su parovi iz JA dosli kilavo, pa odigrah opreznije Wilstermann, odnosno ove 2+ stvari.City i Lazio gostuju, pa se nisam zaletao sa ulozima.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Man City 2P1+, Man Utd P/K1, Leipzig 2P1+, Dortmund 2P1+, Benevento 2P1+, Lazio 2P1+, Girona 2P1+, A. Madrid X2, Valencia 2P1+, Barcelona P/K2, Ajax 2P1+, Feyenoord P/K1, Jorge Wilstermann 2P1+, Guabira 2P1+, Salzburg w2, Midtjylland P/K1, Brondby P/K1, Emelec w1, Molde 2P1+, Rosenborg 2P1+, Olimpia Asuncion 2P1+, Alinza Lima 2P1+, Ayacucho 2P1+, Sporting Cristal 2P1+, New York City 2P1+, Penarol w2, Celtic 2P1+, Basel 2P1+. Kvota 88.53.

 

 

MLB

 

Washington-Arizona H1(+1.5) (Gio Gonzalez-Ray)

Houston-Oakland 1 (Cole-Cahill)

 

LA Angels-NY Yankees >8.5 (Skaggs-Sabathia)

 

Kvote, 2.03, 1.75.

Gonzalez je 2-1, 3.23 ERA, na 7 startova,protiv Arizone. Ray, 0-4, 6.65 ERA, na 4 starta protiv Nationalsa. Poslednja 3 nastupa, Gio, 1-2, 4.11 ERA, 1.63 WHIP; Ray, 0-0, 4.70 ERA, 1.57 WHIP. Gonzalez kao domacin, 0-1, 2.61 ERA, 1.65 WHIP; Ray na gostovanjima, 1-0, 4.11 ERA, 1.50 WHIP. Dnevni mecevi, Gonzalez, 1-0, 1.59 ERA, 1.32 WHIP; Ray, 0-0, 5.79 ERA, 1.71 WHIP. Ucinak ekipa, Washington 3-7, Arizona 7-3. Serija, 2-0 za Arizonu.

Cole je 0-1, 2.57 ERA, protiv Oaklanda. Cahill, 1-0, 6.14 ERA, na 2 nastupa protiv Astrosa. Pogled unazad, Cole, 1-1, 1.71 ERA, 0.81 WHIP; Cahill, 1-0, 2.25 ERA, 1.08 WHIP. Cole na Minute Maid Parku, 0-1, 1.71 ERA, 0.71 WHIP; Cahill kao gost, 0-0, 5.40 ERA, 1.20 WHIP. Raniji termin, Cole, 1-0, 1.29 ERA, 0.71 WHIP; Cahill ce imati prvi dnevni ovosezonski start. Odnos pobeda i poraza, Houston 7-3, Oakland 7-3. Serija, 1-1.

Skaggs nije nastupao protiv Yankeesa. Sabathia je 9-9, 3.91 ERA, uz 21 start protiv Angelsa. Trend od 3 starta, Skaggs, 2-1, 3.86 ERA, 1.41 WHIP; Sabathia, 1-0, 1.88 ERA, o.84 WHIP. Skaggs na Angel Stadiumu, 0-1, 8.00 ERA, 1.78 WHIP; Sabathia na strani, 0-0, 1.80 ERA, 1.40 WHIP. Vecernji termin, Skaggs, 3-1, 2.78 ERA, 1.15 WHIP; Sabathia, 1-0, 1.88 ERA, 0.84 WHIP. Over/under trend, LA Angels 5/10, NY Yankees 6-4. Serija, jedan over i jedan under.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

Propratni tiket, Detroit >9.5, Cleveland >9.5, Pittsburgh >8.5, NY Mets H2(+1.5), Toronto 1, Atlanta H2(+2.5), Minnesota 1. Kvota 25.84.

 

 

NHL

 

Washington-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.33.

Prosla utakmica je pomalo talicno usla u plus, nakon samo jednog gola, u prva dva perioda. Danas ocekujem dosta laksi prolaz.

Jaca grupa.

 

Link to comment

Kako je Girona postala suplja :O Igrao sam protiv njh, tj na Hetafe dom golovi, 2+, u oba, 3+ i 4+. Dobre kvote skroz 2.35, 3,8, 5.75 i 16.

 

Veoma lako prave sanse, Girona bas tanka u odbrani. Prosao im je zenit forme, sve su losiji. Do kraja treba igrati protiv njih

Edited by Timmy
Link to comment

I crveni za Hetafe. E u kurac. Igraci Girone igraju bas  bezobrazno, biju i provociraju. I onaj jedaniz Hetafea nasede na gurkanje i mlatnu onako rukama da ga otrese i dobi bas glup crveni uz penal. Bas prestrogo. Stvarno nikakav razlog da se da takav crveni u mecu gde druga ekipa konstantno bije... A tek taj penal. Smesno za ovaj nivo fudbala... 

 

Ima boba, dobice i sa igracem manje :fantom:

Edited by Timmy
Link to comment

Postade mi Girona odvratan tim. Da sam njihov navijac na stadionu zvizdao bi im. Ovo nije sport. Nista ljudi nisu uradili za 45 min. Ali bukvalno nista. Jednom dosli u 16. Ovaj magarac gurao cuvara i zbog reakcije dobili penal i igraca vise. Neverovatno kako jedna sudijska glupost moze da promeni utakmicu. Al kao sto rekoh, dace ga Hetafe, a bas bih voleo i da pobede.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...