Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hm, jedna interesantna utakmica...Dallas - Boston: kvote 2.25  3.80  2.70 (Maxbet). Dallas u poslednjih 10 utakmica  1 4 5, ( od toga 7 igrali na strani), 6 utakmica zaredom bez pobede, kod kuce ukupno 20 7 10, u poslednjih 5 kod kuce 2 3 0 (poslednju kod kuce odigrali 10 marta). Imaju 84 boda, bore se jos uvek za plejof.

Boston u poslednjih 10 utakmica 4 4 2, na strani ukupno 16 9 10, u poslednjih 5 na strani 2 1 2. Imaju 100 bodova iz 72 utakmice (Tampa 106 iz 74, Nashville 106 iz 73), dakle, bore se jos uvek za prvo mesto.

Ove godine u Bostonu 2:2, Dallas dobio u produzetku.

Troznak, naravno, a meni malcice "mirise" na X, ali je odlicna kvota i za dvojku.

 

 

Winnipeg - Anaheim: 2.10  3.95  2.85 (Maxbet). Da ne davim mnogo, Winnipeg 98 bodova, odlicni kod kuce, Anaheim 88 bodova, ne bas nesto posebno na strani, u nizu su od 4 pobede (od toga, jedna na strani - protiv Calgarija 4:0). Pitam se moze li X (Jetsi imaju samo 5 neresenih od 36 utakmica kod kuce :ohmy:)? 

 

Bufalo - Montreal: losi protiv losih, ove sezone dve neresene i pobeda Montreala. Pitam se moze li treci X u sudaru losih.

 

Da me mine volja, na jednom tiketu cu probati sva tri iksa na utakmice iznad.

 

Pittsburgh - New Jersey: Pingvini izadjose nekako na kraj sa Montrealom, kvote 1.85 4.20 3.35, obe izgubili od Devilsa ove sezone, odlicna utakmica... za izbegavanje. :D

 

St. Luis - Vancouver: bezobrazno niska kvota na St. Luis (1.55  4.60 4.60) iako u poslednjih 5 utakmica imaju samo jednu pobedu. Nikakav je Vancouver, al dadose nocas na strani 5 komada Chicagu, doduse isto tako losem. Za izbegavanje. :dry:

 

Sve u svemu, pored ovih ikseva, morace nesto da se igra i kombinuje, ali mrka kapa da se sastavi cak i HTZ tiketic koji bi licio na nesto sto moze da prodje.

 

Osecam da sam vam mnogo pomogao ovim carsavom, sve se pusi od dobrih tipova. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Zamora - Puerto 0-1 po 2.9 i tacni rezultati 0:0 i 1:0 po 8.5 i 5. Zadnje vreme doslo kad moram da igram under :(

 

I nesto standardno Deportivo Kali domacin golovi: u oba, 3+ i 4+. Kvote 2.3, 2.9 i 6.5.

Link to comment

Reprezentacije su skroz nepouzdane; pre pogodim MLB predsezonu (kao i veceras), nego njih. Ni Holandjani se nisu proslavili.

Edited by Miljenko
Link to comment

I zavrsi se 0:0, udje kvota 8.5 :D A i dalje mi nije jasno zasto su dali tako dobre kvote, Zamora u sezoni na 4 meca  kod kuce gol razlika 2:3, a gosti na 3 meca 1:0. Ko da go celavu mu keva... i bi tako i ovde. Sad da Deposrtivo kolumbijski da bar 1 u drugom i cepanje :) 

Link to comment

Fudbal 0/1, hokej 2/2 (uz dve kvote 1), NBA 1/1, ponovo je prosao dabl MLB predsezone. Holandjani zakazase; nije prosao najsigurniji par za golove. Hokej korektno. Storhamar i Eisbaren ispustise prednost, za po kvotu 1; Munchen lagano. St. Louis je dobio, sto se moralo dobiti; u Pittsburghu ocekivano zanimljiva utakmica. Toronto me je dugo nervirao, no prodje nekako NBA tiket. Cela nedelja, ponedeljak-petak, 3/4; sto to nije slucaj i kada igram jace.

 

 

Hokej

 

Karpat-Assat w1

Tappara-Kalpa w1

 

Florida-Arizona w1

Montreal-Washington w2

 

NY Islanders-Chicago 5+

New Jersey-Tampa 5+

 

Kvote, 1.80, 2.23, 1.65.

Fiks trend, Florida 6-4 (5, 3), Arizona 5-5 (4, 4), Montreal 2-8 (2, 7), Washington 7-3 (6, 3). 5+ trend, NY Islanders 8/10, Chicago 8/10, New Jersey 7/10, Tampa 7/10. Karpat i Tappara imaju 1-1 skor u serijama; Karpat je veliki favorit; dok bi Tappara trebala da ima domacinsku seriju.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Minnesota H2(+10.5)

Houston-New Orleans >221.5

 

Kvota 2.64.

Ne kapiram ovoliki hendikep, na mecu Philadelphia-Minnesota, ekipe su makar priblizne po kvalitetu.

 

MLB predsezone, Washington 1, LA Dodgers 1 i Milwaukee 2, Cleveland 2. Kvote, 2.06, 3.27.

Link to comment

lepo :)

ja glupan svratio da odigram kosarku, a posto mi je glavni nba tiket, uzmem da odigram i neki fudbal koji pocinje uskoro

i lepo vidim 2+ bih u17 (4.30) i obala slonovace 2+ (1,97) i tu mi se ucini kvota 8.5 previse mala, pa ubacim i svedsku 2+ i naravno promasim

 

na dnevnoj kosarci nisam imao srca da odigram cistu 2 na dinamik protiv borca, vec h2 i evo dobise 10+ razlike

na drugom tiketu odigrao vise od 162.5, trenutno je 40 minut i 162 poena :D :isuse:

Link to comment

setih se da me nerviraju ljudi koji ostavljaju samo tikete/utakmice koje su zavrsene :D

dakle za nocas:

 

fil-min     2 & vise    6,80

det-cik    1 & manje 2.13

orl-fin     vise           1.85

hju-nor   mh1 (-4,5) 1.65

mem-lal  h2(5,5)      1.85  

dal-sar    2               1.80

5+6/6

 

prva utakmica bas odskace kvotom, tu verujem da ce doci vise poena, a 2 je ponajvise "navijacki"

Link to comment

Hteo da igram protiv Federera, verovatno i Longford golove, al upao u neku guzvu na poslu i nista ne stigoh. Sad gledam i jedem se, deda puko, Logford dao 5 komada. 

 

Tako da nema sanse da udje Guarani koje sam sad igrao, od 4+ do 7+, kvote 2.6, 4.75. 10 i 21. I dodao GG GG po 11, i na sitno kombinacije oba po 2+, prvo2+&drugo2+ i prvo2+&4+. 

 

Pogotovu sto prvi Paragvajci udjose GG GG sa dva gola u nadoknadi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...