Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/3, hokej 0/1, PSG je dosao 5+ i 7+, Toronto 5+. Na fudbalu su rezultati bili dobri, mada sam ih ja mogao bolje iskoristiti. PSG goleada, Toronto takodje; zakazase u Londonu, no pre toga sam imao Tottenham i Man Utd, od kojih sam bespotrebno strepeo. Davos je oborio hokejaski tiket, bolje da singlirah Norvezane, makar i na ovu malu kvotu. Korektno na kraju, mada sam mogao odigrati dosta bolje.

 

 

Fudbal

 

Napoli-Cagliari 3+

Barcelona-Las Palmas 3+

 

Arsenal-Brighton 2+

Benevento-Inter 2+

 

Milan-Roma 3+

 

Newcastle-Liverpool 3+

 

Az Alkmaar-Feyenoord 3+

 

Real Madrid-Espanyol 3+

Young Boys-St. Gallen 3+

 

U. Catolica-Colo Colo 3+

 

Kvote, 1.45, 1.35, 1.60, 1.67, 1.61, 1.74, 1.74.

Napoli i Barsa bi trebali doci do ubedljivih trijumfa. Arsenal na kraju odigrah opreznije, kao i Inter, protiv najslabijeg tima lige. Mec u Milanu lici na laganu goleadu. Liverpool i daje i prima, te probah i njih. AZ je relativno cesto igrao 0-2, kao i Feyenoord na strani, pa ih stavih u slabiju grupu. Young Boys je imao tezak mec u EL; Real Madrid jos trazi formu; Catolica neocekivano neefikasna do sada, no ovo je veliki derbi.

Prve cetiri stvari su na kombo tiketu.

 

Fiks tiket, Napoli 1, Arsenal 1, CSKA Moscow 1, Midtjylland w1, Ajax w2, Inter 2, Plzen 1, Everton w1, Bayern w2, Zurich w1, Barcelona 1, Copenhagen w2, Slavia Prague 1, Braga w1, Dynamo Kyiv w2, Rosenborg w1, Juventus w2, Real Madrid 1, Boca Juniors 1. Kvota 33.80.

 

 

NFL

LA Chargers-Philadelphia >47.5

 

Kvota 1.85.

Ovaj par mi deluje kao laganica over.

Ipak slabija grupa.

 

Prateci tiket, Atlanta >48.5, Pittsburgh P<21.5, Cincinnati w2, Dallas w1, Houston >43.5, New England w1. Kvota 15.21.

 

Hokejaski tiket, Magnitogorsk w1, Eisbaren 5+, Nitra w1, Munchen w1, Sparta Prague 5+, KAC 5+, Salzburg w1. Kvota 6.30.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...