Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sto sam maler, razmisljam izmedju Djirone (odlicne kvote bile na gost golovi) i kilavog Monaka. I odigram naravno Monaka, racunam  bolje na sigurnije sa manjim kvotama. I evo Monako nema namera da daje ista, a Djirona 2 brzinska gola i vec bi bio u plusu. A vuklo me na tu jebenu Djironu ne znam ni sam sto.

Link to comment

Defensa Justica - Huracan, GG3+ @3, GG4+ @5, 6+@10 i GG GG @23. Neverovatno visoke kvote za ekipe koje igraju raspucano u dosadanjem delu sezone. pa sam malo jace (prve dva singla) nego sto inace igram na te kvote. Sve sam to branio sa tacan rez 1:1 po 6,5 ako rese da stanu ranije nego sto treba, al to izvlaci samo pola uplate.

Link to comment

Fudbal 1/2, hokej 2/2, Rangers je dosao 5+. Fener je zakazao u 1-0 porazu, dok je Rangers doneo lak prolaz. Prateci tiket sa 10+ parova, P1+, 2P1+, je pao na Lokomotivi Zagreb, baksuz. Na hokeju dva tesna izlaza; 3+ minuta pre kraja na prvom, odnosno 15 sekundi pre isteka trece trecine, na drugom mecu.  Nije prosao kombo, no ovo je dosta bolji ucinak, u odnosu na prethodnih nedelju dana.

 

 

Fudbal

 

PSG-Bordeaux 3+

 

Man Utd-Crystal Palace 2+

Chelsea-Man City 2+

PSV-Willem II 2+

 

Toronto-New York RB 3+

 

Kvote, 1.35, 1.54, 1.51.

Stoji da sutra ima vise zgodnih meceva za igru, no i danas se dalo probrati ponesto.

 

Fiks tiket, Tottenham 2, Man Utd 1, Sevilla 1, A. Madrid 2, PSV 1, Dinamo Zagreb 2, Celtic 1. Kvota 7.69.

 

 

Hokej

 

Kongsvinger-Storhamar 5+

Davos-Fribourg 5+

 

Kvota 1.70.

Povezah dva prilicno verovatna over para. 5+ trend, Kongsvinger 6/7, Storhamar 6/7, Davos 6/8, Fribourg 4/8.

 

 

Tu je i jedan NCAAF tiket za zanimaciju, Arkansas >61.5, Stanford >60.5, Wyoming >48.5, Auburn >50.5, LSU >48.5, Western Michigan >51.5, Texas A&M >49.5, Oregon State >61.5, Oregon >67.5. Kvota 289.83.

 

Link to comment

Hanover bez poraza od marta, u svim takmicenjima. I onda se setim da su igrali Cvajtu :D. Nikad nisam vadio mrtvake iz groba ali cu probati na BMG.

Sa druge strane BVB nema poraz kod kuce u BuLi od 0:1 protiv Bajerna od aprila 2015. (mada ovo kolo igraju u gostima)

 

Toliko sam se zgadio sam sebi sa promasajima (po 1, 2 para) da sam poceo da trazim timove cije serije moraju da stanu.

Level 2 lupetanja.

Link to comment

Svaka čast El Patrone

 

Kvote za 3+ na mečevima Volfsburga i Anjtrahta F su po 2.00 za sad što je za Švapsku ligu izuzetno, uzimam na slepo

West Hem 1 1.85

Stouk 1 2.90

Šruzberi 1 2.60

Ipsvič 1 2.90

Link to comment

Hocu da branim Mancestera, dosta sam stavio, al ne mogu da udjem u nalog na Meridianu vec 15 min, a samo tu imam novca. Prvo nije moglo da se uloguje, a sad ne moze sajt da se otvori. Ni preko dva brauzera niti preko telefona. Jebem im mater bas. edit, proradilo, pa sam stavio da ga ne daju po 3.65, al na manje nego sto sam prvo mislio. Dace ga bre sigurno :)

 

edit2, i dadose ga odmah. Sad cu malo da branim da ne daju 4, nije mi zao nek i taj padne.

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...