Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam odigrao sitno 3+ (300+ dinara, no svejedno sam se iznervirao). Plus me je i Boston nervirao, no oni bar dobise.

Edited by Miljenko
Link to comment

Osijek - Inter  1

Norvič - Brajton  X2

Almere - De Grafšap  1X

Inter - Mariehamn  2+

--------------

kvota: 3.8

ulog: 5/10

 

 

Čikago - Boston  1

Oklahoma - Hjuston  2

Juta - Klipersi  1

------------------

kvota: 7.29

ulog:  3/10

Link to comment

Fudbal 0/2, MLB 2/3, NHL 1/2. Fudbal mi je bio sumnjiv, pokazalo se sa razlogom. Man Utd standardno metiljav, pomalo je neverovatno, koliko je realizacija losa. Argentinci razocarase, samo 2-0. MLB nesto bolje dolazi. Washington je dosao do pobede, kao i Boston, no Metsi i Syndergaard zakazase. Kako su uspeli da prime 6 poena, od "pokojne" File, nije mi jasno. U NHL delu, Pittsburgh prolazi, dok je Chicago zavrsio playoff put bez pobede. Kombo je pao na Metsima, ponovo nije dosao najverovatniji mec veceri. Samo 3/7 na kraju, sva tri pogotka iz jace grupe.

 

 

Fudbal

 

U. Catolica-O`Higgins 3+

 

Petrolero Yacuiba-Nacional Potosi 3+

 

Kvote, 1.63, 1.65.

Moji standardni timovi za veceras. Catolica je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, LASK P/K1, A. Lustenau 2+, Shakhtar 2+, Heerenveen 2+, Oss 3+, Ajax II 3+, Slavia Prague w2, Benevento w1, Sevilla P/K1, Hoffenheim 2+. Kvota 6.81.

 

 

MLB

 

 

Texas-Kansas 1 (Hamels-Karns)

 

Colorado-San Francisco <10.5 (Chatwood-Cueto)

 

Cincinnati-Chicago Cubs 2 (Adleman-Lester)

 

Kvote, 1.60, 1.80, 1.55.

Hamels je i dalje bez pobede u sezoni, iako nije dopustao preko 3 poena po startu; 0-0, 3.50 ERA, 1.22 WHIP, 18 ininga, 11 Ks. Protiv Royalsa je 2-1, 4.74 ERA, na 3 starta. Karns je 1-1, 6.32 ERA, na 3 starta protiv Rangersa. Do sada, 0-0, 4.38 ERA, 1.46 WHIP, 12+ ininga, 8 strajkauta. Kansas je prilicno los protiv levaka, 0.186 avg. Prvi mec u seriji je dobio Texas i moze se reci da je i veceras matchup potpuno na njihovoj strani. Fiks ucinak, Texas 4-6, Kansas 5-5.

Chatwood je 6-3, 2.55 ERA, na 13 nastupa protiv Giantsa. Ove sezone, 1-2, 3.54 ERA, 1.03 WHIP, 20+ ininga, 16 strajkauta. Cueto, 8-2, 2.25 ERA, na 13 startova protiv Rockiesa, uz 7 pobeda, na prethodnih 8 meceva protiv njih. Na Coors Fieldu je 4-1, 2.43 ERA, na 7 startova. Dosadasnji deo sezone, 3-0, 3.79 ERA, 1.21 WHIP, 19 ininga, 18 Ks. Over/under odnos, Colorado 2-8, San Francisco 2-8. Sudar startera, koji su u dobroj formi; Cueto redovno dominira protiv Colorada; kilav napad Giantsa i standardno visoka granica za Coors Field, navode na under.

Adleman, 1-0, 3.97 ERA, na 2 starta protiv Cubsa. U sezoni, 0-0, 2.25 ERA, 0.50 WHIP, 4 ininga, 5 Ks. Lester je 3-1, 3.32 ERA, na 9 startova protiv Redsa. Ukupno, 0-0, 1.00 ERA, 1.06 WHIP, 18 ininga, 17 strajkauta. Ovo je prvi mec u seriji gde bi Cubsi trebali imati vidljivu prednost, kako kada je rec o rotaciji, tako i u ofanzivi. Tekuci fiks trend, Cincinnati 5-5, Chicago Cubs 5-5.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, Boston >8.5, Pittsburgh <7.5, NY Mets <6.5, Cleveland 2, Detroit 2. Kvota 18.15.

 

 

NHL

 

Washington-Toronto w1

 

Kvota 1.44.

Capitalsi moraju zaigrati ozbiljnije; skor u seriji je 2-2, te je pobeda imperativ.

Jaca grupa.

 

 

 

Link to comment

Lepo sam se ispromašivao juče: NBA sve kontra, Brajton dade sebi dva autogola, Alemere primi gol u 90-om, plus na lajvu odigram na Real kad je u drugoj četvrtini na njih bila kvota 1.85 i oni k'o za inat izgube od Darušafake. <_< Jedino se malo izvadih da Hofenhajm daje sledeći gol po 2.50. Odigrah uživo i na Melcera, al' mu Zebaljos predade pre kraja i poništi mi kvotu (mogao je lepo da odigra još dva gema i izgubio k'o čovek).

 

 

Bornmut - Midlzbro  1

Hal - Votford  1

Svonsi - Stouk  X

Vest Hem - Everton  2

-------------------

kvota: 23.3

ulog: 2/10

 

Najpre sam hteo da igram golove u Londonu, ali videh da Vest Hem igra bez dva najbolja strelca, pa se ipak odlučih za dvojku.

 

 

Brentford - KPR  1

Beri - Nortempton  1

Kolčester - Plimut  1

------------------

kvota: 9.02

ulog: 2/10

 

Brentford u mnogo boljoj formi od gostiju, iako ni jednima ni drugima bodovi više ništa ne znače, a kec dobro plaća.

Beri i Kolčester moraju da "grizu" za opstanak, odnosno plej-of, Nortempton je skoro osigurao opstanak, dok je Plimut odavno obezbedio promociju.

 

 

Herta - Volfzburg  1

Bajern - Majnc  DI2+

--------------

kvota: 6

ulog: 4/10

 

Herta se bori za Evropu, gosti za opstanak. Međutim, Volfzburg baš loše igra na strani portiv jačih ekipa, a domaći su dosta sigurni u Berlinu. Odlična kvota na keca.

U Bajernu još nisu zaboravili sve što se izdešavalo u Madridu i očekujem da bes iskale na Majncu. Još jedna odlična kvota - domaćin daje bar dva gola u prvom poluvremenu.

 

 

Hamburg - Darmštad  1

Atalanta - Bolonja  1

Viljareal - Leganjes  1

----------------------

kvota: 2.82

ulog: 7/10

 

Tri "zicera" za kraj. Malo mi je sumnjiva kvota na Viljareal, ali moram da probam.

Link to comment

Videh oko 14:40 na Mocartu, pisalo da teniski mec Dima-Karlovski na nekom celindzeru pocinje u 14:50. Bacim pogled na sofascore, mec se uveliko igra, Dima dobio prvi set 6-4  :D

 

Odigrao odmah prvi set na Dimu po kvoti 1.7, ali kako sam imao svega 500 dindzi na kartici, zaradio tricavih 350.

 

Moglo se fino zaraditi, doduse pitanje je da li bi verifikovali tiket da je neka jaka uplata bila. Nisam ranije primecivao takve greske oko termina...

Edited by FPLS
Link to comment

Probacu, zezanja radi, Zvezdu (9.75) i Rijeku (13.00) preokret/pobeda. Ukupna kvota 126.75 (Maxbet).

 

Uplatio: Rijeku povecali na 15.00, dakle, ukupna kvota 146.25.

Edited by Nesh
Link to comment

Kakav grozan dan. Stouk maši penal i odmah zatim prima drugi gol, Everton impotentan, Bajern me opasno srušio na lajvu, a još se i HSV izblamirao protiv Darmštada.  :isuse:

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 2/3, NHL povracaj, Catolica je dosla 5+ i 7+. Fudbal tesko da sam mogao odabrati bolje. Bolivijci 4 komada, a onda nova goleada Catolice, ovog puta 5-2 za njih. MLB ok. Texas je lako dosao do pobede; Cubsi se srecno izvukose, u 9. iningu i dodjose do pobede 2 ininga kasnije. Nije bilo srece u Denveru, Cueto prima dva HR, u istom iningu, prvo grand slam, a onda i inside-the-park 2-run HR i 11. poen pada u 8. iningu. U NHL delu, ponovo kvota 1 na Capitalsima, novi OT. Kombo nije prosao, no ovo je svejedno odlican dan.

 

 

Fudbal

 

The Strongest-Guabira 3+

 

Chelsea-Tottenham 2+

Monchengladbach-Dortmund 2+

AZ Alkmaar-Twente 2+

 

Kvote, 1.34, 1.61.

The Strongest kod kuce, standardno. Tu je i mec polufinala FA Cupa, te Dortmund i AZ, u opreznijoj 2+ varijanti.

 

Prateci tiket, Atalanta P/K1, Stromsgodset 3+, Legia w2, Montreal 2+, Basel 3+, U. de Chile 2+, A. Madrid w2, Real Potosi 2+, Penarol w2, Benfica 2+. Kvota 11.59.

 

 

MLB

 

Cincinnati-Chicago Cubs 2 (Reed-Arrieta)

 

Chicago White Sox-Cleveland 2 (Pelfrey-Carrasco)

 

Kvote, 1.55, 1.45.

Reed je 0-2, 12.38 ERA, na 2 starta protiv Cubsa, prethodne sezone. Do sada, 1-0, 0.00 ERA, 0.50 WHIP; 8 ininga, 8 strajkauta. Arrieta je 5-2, 3.47 ERA, na 7 startova protiv Redsa. Dosadasnji deo sezone, 2-0, 2.89 ERA, 0.91 WHIP; 18+ ininga, 21 Ks. Cubsi su dobili prvi mec u seriji sinoc, nakon velikog preokreta pred kraj meca. Fiks trend, Reds 4-6, Cubs 5-5. Na poslednja 52 suceljavanja ovih timova, gosti imaju 35-17 ucinak; Cincinnati je 0-10, na poslednjih 10 meceva, kada im je Reed bio starter.

Pelfrey se nije proslavio kao clan Tigersa, prosle sezone, pa je na kraju zavrsio u White Soxima. Veceras startuje, nakon sto je Shields zavrsio na listi povredjenih. Carrasco je 3-9, 5.31 ERA, na 18 nastupa protiv White Soxa. Tekuca sezona, 1-1, 2.33 ERA, 0.93 WHIP; 19+ ininga, 19 strajkauta. Odnos pobeda i poraza, White Sox 5-5, Indians 6-4. Serija, 1-0 za gostujucu ekipu.

 

Propratni tiket, Detroit 2, Pittsburgh H1(+1.5), Seattle H2(+1.5), Houston 2, Boston H2(+1.5), Atlanta H2(+1.5), Texas 1, Arizona 1, LA Angels 1. Kvota 100.59.

 

NHL + NBA tiket, NY Rangers 1X, San Jose w1, Golden State w2. Kvota 3.47.

Edited by Miljenko
Link to comment

Na kraju se izvukoh s par jačih uplata, ova druga na lajvu: http://imgur.com/a/MQfQ4

 

 

Selta - Betis  1

Liverpul - Kristal Palas  X2

PSV - Ajaks  1

--------------

kvota: 13.35

ulog: 2/10

 

Ovo su mi tri rizična tipa koje sam strpao na jedan tiket.

Ogromna kvota na Seltu, vidim da imaju par izostanaka, ali Betisu ne gori pod nogama i ovde mi mogao da dođe jedan opušteni kec.

Liverpul kiksne svakih nekoliko kola, mogao bi i protiv nezgodnog Palasa. Domaćinu danas fale najbolji stelac, najbolji asistent i kapiten uz još nekoliko mogućih izostanaka, pa dupla šansa na goste deluje primamljivo.

Ajaks je u četvrtak igrao produžetke u Gelzenkirhenu, pa očekujem da budu bar malo umorni, stoga ću pokušati sa kecom na PSV iako domaći baš i ne blistaju.

 

 

Sparta - Den Hag  GG3+

Udineze - Kaljari  GG3+

Lion - Monako  GG3+

Arsenal - Siti  GG3+

---------------

kvota: 8.29

ulog: 3/10

 

Tiket sa golovima. Niske kvote u Lionu i na Vembliju, pa sam dodao dva para radije nego da povećavam ulog.

 

 

Seltik - Rendžers  GG

Liverpul - Palas  GG

Šalke - Lajpcig  GG

-----------------

kvota: 5.25

ulog: 4/10

 

Ponovo golovi, ali sa malo pristojnijim kvotama, pogotovo u Škotskoj.

 

 

Indijana - Klivlend  1

Oklahoma - Hjuston  2

Juta - Klipersi  1

----------------

kvota: 7.51

ulog: 3/10

 

Indijana nije zaslužila da bude počišćena. Hjuston deluje koliko-toliko ozbiljnije od Oklahome. Juta mora da dobije da bi ostala u igri.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...